z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Dukla Jihlava - Horácká Slavia Třebíč

Foto report neděle, 03.01.2016 - přejít do komentářů
Hokejové derby o Vysočinu...

WSM liga ve svém 36. kole svedla k souboji dva regionální soupeře a to domácí Duklu Jihlava a hosty z nedaleké Třebíče.

Fanoušci Jihlavy svolali před tímto zápasem pochod z Masarykova náměstí kterého se účastnilo přibližně 100 lidí. Za doprovodu poměrně velkého počtu policistů bylo odpálena i menší část pyrotechniky.

Hostů na tento zápas zavítalo okolo 250 - 300, kteří vyvěšují několik vlajek.

Oba tábory se do supportu pouští již před zápasem a nepřestávají do poslední minuty zápasu.
Jihlavští mají připravenou choreografii na které je zobrazeno logo Dukly Jihlava na velké dvoubarevné plachtě. Hostujícím je bohužel ze stran vedení obou klubů jakákoli prezentace zakázána.

Celková návštěva derby Vysočiny byla 4787 diváků kteří mohli shlédnout kvalitní utkání s konečným skóre 3:2 v prodloužení pro Duklu Jihlava.

Autor: Buksy / Supporters.cz