vyhledat rss

FotoReport: HC Hradec Králové - Dynamo Pardubice

Hokejoví Ultras neděle, 22. 10. 2017 23:21 - přejít do komentářů
1. východočeské derby v extraligové sezóně...

V neděli 15. 10. 2017 se v Hradci Králové odehrálo další hokejové derby mezi domácím Hradcem a hosty z Pardubic.

Utkání, které sledovalo 6890 diváků (100 % kapacity haly) přineslo zajímavé dění na tribunách a proto Vám z něj přinášíme foto a video report.

V utkání zvítězili domácí 6:0 a došlo i k potlesku vestoje, či mexické vlně obíhající celý stadion.

Pohled Hradce Králové:
''Na konci první čtvrtiny soutěže se v Hradci Králové odehrálo první východočeské derby. Hosté z Pardubic přijeli v hojném počtu a toto derby slibovalo dobrou atmosféru. Avšak hojný počet hostů s fanděním pouze v první třetině odevzdal nadvládu hradeckým. Vyprodaný hradecký stadion viděl v první třetině celostadionovou kartonádu a ve druhé třetině choreo v kotli domácích. Celý stadion si díky výsledku zápas bouřlivě užíval. Za zmínku stojí vybité baterie amatérského speakera hostujících fanoušků. Na obranu hostů, musíme zmínit naprosto odevzdaný výkon na ledě po třetím inkasovaném gólu.''

Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.Fotka uživatele Tom Romanescu.