FotoReport: Juliska bez proudu - Dukla - FCB

Foto report sobota, 26.07.2014 - přejít do komentářů
S nadsázkou se dá říct, že zápas na Julisce měl 3 poločasy...

503 Chacharů. To je počet fanoušků Baníku, kteří se sešli v pátek 25. 7. 2014 ve 20:15 v sektoru pro hosty na stadionu pražské Dukly. Na Julisce. Celková, oficiální nahlášená, návštěva pak činila necelých 2 a půl tisíce diváků a Duklu podporovala tradiční skupinka v dolní části.

Utkání již zkraje provázela dobrá atmosféra, o kterou se postaral bíle oděný sektor slezanů, kteří zahájeli první třetinu "Akce Praha". Krom atmosféry ale utkání provázely i technické problémy a světla na stadionu chvíli svítila, chvíli zase vůbec. Světelná signalizační tabule byla mimo provoz a tak přesný údaj o čase moc osob nemělo.

To nicméně nezabránilo Baníku v choreu. To se uskutečnilo v prvním poločase, kdy nad hlavy vytáhli Chachaři velkou plachtu s nápisem "Keep calm and support Baník", což se dá přeložit jako "Buď v klidu a podporuj Baník".

Krátce po začátku poločasu druhého došlo k velkému "blackoutu" a celý stadion se ponořil do tmy. No celý...Chachaři v bílém i přesto ze svého sektoru zářili navíc si pomohli mobilními telefony a neplánovaně tak předvedli druhé choreo dne. Výpadek trval zhruba 40 minut, když se konečně alespoň provizorně podařilo osvětlení zprovoznit a zápas dohrát do bezbrankového výsledku.

Níže přinášíme fotoreport z tohoto utkání a krátké video ze okamžiků, kdy se Juliska ponořila do tmy.