Klobáskový poločas - léto 2014 (6. díl)

Klobásový poločas pondělí, 01.09.2014 - přejít do komentářů
Klobáska a pivo patří k fotbalu stejně jako chorály a pyro...

AZ Havířov - HC Zubr Přerov
Asi padesátka příznivců AZetu zavítala na stadion v Ostravě - Porubě na zápas letního turnaje. V hale mohlo být celkem asi 120 lidí. Visí jedna menší zástava a hlasová produkce je omezena jen na oslavu gólů. Utkání končí vítězstvím havířovských 6:1. Co se týče klobásy, hodnotím sedmi body z deseti, chuťově nezklamala. Plusem byly dva krajíce chleba a hodně hořčice.

DATUM: 13.8.2014
KLOBÁSA: 7/10
CENA: 40,- Kč
AUTOR: Sleď z Jitřenky

FC Dynamo Horšovský Týn (U19) - SŠ Plzeň (U19)
Ve středu 27.8.2014 je v mém okolí na programu pouze druhé kolo dorosteneckého krajského přeboru. Mé cesty proto vedou do Horšovskýho Týna na zápas ve kterém se utkání místní dorostenci proti minulému vítězi krajského přeboru, týmu SŠ Plzeň. Klobása za 45 korun je lehce připálená a nevýrazné chuti, proto uděluji 7 bodů.

DATUM: 27.8.2014
CENA: 45,- Kč
AUTOR: Groundhopping_vitajanda

FC Cheb - TJ Baník Union Nové Sedlo
V pátek v podvečer se vydávám do Chebu, kde místní FC hostí tým z Nového Sedla. S hostujícím týmem přijíždí i cca 20 fans, kteří se při zápase starají o atmosféru a na začátku utkání mají i transparent ve znění "Hoši bojovat". Hráči Nového Sedla berou transparent vážně a po deseti minutách vedou 2-0, nakonec vítězí 4:3. Po utkání následuje pyroshow fanoušků. Více fotek zde.
Klobása za 45 korun, vařená ve vodě, vlažná, chuť nevýrazná. Dnes nic moc, 5,5/10.

DATUM: 29.8.2014
KLOBÁSA: 5,5/10
CENA: 45,- KČ
AUTOR: Groundhopping RM

FK Dobrovice - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou
V rámci divizního zápasu vyrážíme ( Boleslav) do blízkých Dobrovic podpořit Jablonec nad Jizerou. K vidění je spousta pyra. O poločase se přesouváme ke stánku, kde prodávají klobásy na grilu. Klobásy byli bílé, cena byla 40,- . Klobása vypadala opravdu skvěle, ale byla vlažná a pouze jeden chléb, hořčice tak akorát. K tomuto hodnocení však přibývají kladné body za velice dobrou chuť.

Datum: 23.8. 2014
Cena: 40,-
Hodnocení: 8/10
Autor: Kostič

HC Litvínov - BK Mladá Boleslav
Čirou náhodou se ocitám na přátelském hokejovém utkání mezi Litvínovem a Boleslaví. O atmosféře na zápase není co napsat, tak snad jen zhodnotit klobásku. Byl otevřený jen stánek vedle fanshopu a byl zde jen jeden druh klobásky, nechutnala špatně, ale měla v sobě kousky čehosi, což mohla být nějaká zelenina, takže pouze 6/10.

DATUM: 28.8. 2014
CENA: 55,-
HODNOCENÍ: 6/10
AUTOR: pm

Baník Ostrava - Slovan Liberec
Po hokeji v Litvínově jsem se přesunul do Liberce, kam přijela Ostrava a tak se dala čekat výborná atmosféra. Ve městě byla kriminálka na každém rohu, všude monitoring a podobně, klasika. Co se týče atmosféry, tak i přes výsledek byl Baník doma, Chaotix se také snažili fandit a domácí sektor taky.
Na klobásku jsem se vypravil pod sektor CHTX, kde byl gril i s výčepem. Klobáska mi chutnala, jen chleba byl trochu trvdší.

DATUM: 30.8. 2014
CENA: 45,-
HODNOCENÍ: 8/10
AUTOR: pm

AC Sparta Praha - FK Jablonec
Týden jsem zakončil v Praze, kde jsem narazil na další členy týmu Klobáskového poločasu (Dalibora a KP). Byly na výběr dva druhy klobásky - pikantní a obyčejná. Už od pohledu vypadaly dobře a chutnala skvěle, obě klobásky dostaly 9/10. První fotka je pikantní klobáska.

DATUM: 31.8.2014