Klobáskový poločas - léto 2014 (8. díl)

Klobásový poločas středa, 10.09.2014 - přejít do komentářů
Klobáska a pivo patří k fotbalu stejně jako chorály a pyro...

TJ FK Štěchovice- FK Mladá Boleslav
Ve 3.kole poháru náš tým přijíždí na půdu třetiligových Štěchovic, lístek na tento zápas stál 50,-. Boleslavských se nás schází devět a postupujeme hubeným výsledkem 0:1. O poločase přichází čas na klobásu, která stála 45,-. Byla šunková a dělaná na grilu, hořčice dostatek a chleba s ubrousky kolik kdo chtěl, velikostně i chuťově byla na velké úrovni a patří určitě mezi top.

Datum: 3.9.2014
Cena: 45,-
Známka: 9,5/10
Autor: Kostič

SK Dynamo ZČE Plzeň - FC Rokycany B
Při sobotním dopoledne jsem zavítal na krajský přebor mezi jedním z nejstarších klubů SK Dynamo ZČE Plzeň a FC Rokycany B. Zápas byl od začátku v režii domácích, kteří hosty přehráli nakonec 3:0. Na utkání se sešlo zhruba 100 diváků, z toho 6 členný "kotel" domácích, kteří měli na začátku zápasu optickou prezentaci s nápisem "Zabojujem SK" a k tomu odpálili dvě dýmovnice, škoda, že se za celý zápas slovně neprojevili.
Klobáska byla chutná, hodně masová. Chuťově průměrná. Ke klobásce byla velká porce křenu a hořčice a tři půlky krajíců chleba. Hodnotím známkou 7.5/10.

Datum: 6.92014
Cena: 45,-
Známka: 7,5/10
Autor: Cory

FK Hvězda Cheb - FK Hořovicko
V sobotu dopoledne se vydávám do Chebu na soutěžní zápas Divize A mezi Hvězdou Cheb a Hořovickem. Fotbal nuda, kterou vytrhnou dva góly v brance Chebu, který tak prohrává 0-2. Na stadionu cca 250 lidí, z toho skupinka asi 10 fanoušků německého týmu Greizer SV, kteří se starají o atmosféru po celý zápas. Více fotek zde.
Klobáska za 55 korun průměr, neurazí, ale ani nepotěší. Chleba kolik chceš. 5/10.

Datum: 6.9.2014
Cena: 55,-
Klobása: 5/10
Autor: Groundhopping RM

Sokol Citice - FC Františkovy Lázně
Z Chebu se vydávám do Citic, kde tamní mužstvo na svém velmi malém hřišti přivítá Františkovy Lázně. Hosté vedou po 35 minutách 2-0, nakonec však prohrávají 2-4.
Více fotek zde. Poločasovou přestávku si krátím klobáskou. Klobása za 35 korun vynikající, chleba, kečupu či hořčice kolik chceš. Určitě patří mezi top, co jsem zatím na fotbalech měl. 9/10.

Cena: 35,-
Klobása: 9/10

FK Skalná - TJ Jiskra Aš
V sobotu se opět brouzdám krajem a kotvím ve Skalné, která přivítala Jiskru Aš. Na místní fotbalový stadionek si našlo cestu zhruba 100 fanoušků. Jiskra zvítězila 3:0. Vstupné 30 korun, o poločase losování o ceny - klobásy, maso, pivo = parádní tah od místního vedení.... bohužel nic nevyhrávám a můj žaludek musím tím pádem zaplnit. Klobáska menšího vzrůstu za 35 korunek patří ke klasice na fotbalových stadionech v Česku, nezklame, zažene hlad, ale že bych z ní nespal 3 dny, to se říct nedá a proto místní pochoutce uděluji rovných šest bodů.
Více fotek ze zápasu zde.

DATUM: 6.9.2014
KLOBÁSA: 6/10
CENA: 35,- Kč
AUTOR: Groundhopping_vitajanda

Hrozňatov - Sokol Teplá
V neděli 7.9.2014 se vydávám na okresní přebor do Hrozňatova, kde místní celek přivítal hráče z Teplé. Na fotbal se přišlo podívat zhruba 50 místních, z toho 10 členný kotlík. Zápas končí vysokou výhrou 5:0 pro domácí celek. Klobáska vařená ve vodě za 37 korun - chuťově nepatří k tomu nejhoršímu, ale na můj vkus je až příliš mastná.

DATUM: 7.9.2014
KLOBÁSA: 5/10
CENA: 37 ,-

SK Slavia Praha - HNK Hajduk Split
Na dlouho očekávaný zápas Slavie s Hajdukem jsem se původně nechystal, ale nakonec mi nedalo a jel se podívat na Torcidu a TS. Oba kotle se ukázaly ve skvělém světle. Chorvati předvedli hlasitý nepřerušovaný support, domácí to samé, navíc v 50. minutě odpalují veliké množství pyrotechniky. Dojem kazí slabá návštěva, necelých 6 000 jsen nečekal, i tak to byl zapas pěkný, s perfektní kulisou. Klobása v Edenu podle recenzí je opravdu špatná. To se mi nakonec i potvrdilo. Klobása z trouby připomíná spíše polopárek navíc bez chuti. Určitě by si Eden zasloužil lepší občerstvení.

KLOBÁSA: 4/10
CENA: 55,-
AUTOR: KP

TJ Jáchymov - FK Verušičky
Tentokrát zavítám do radioaktivních lázní Jáchymov. Místní fotbalové
hřiště je na okraji města mezi svahy v příjemném prostředí. Zaplatím 20,-
vstupné a koupím klobásku za 35,- která byla celkem malá, dost mastná ale slušně pikantní. Nedostatkem však ještě bylo nerozžvýkatelné střívko a tvrdší chleba. Zápas před cca 60 diváky skončil 5:2 pro domácí.

Klobása: 6/10
Cena: 35,-
Autor: Conspi

Lokomotiva Mariánské Lázně - Jiskra Nový Kostel
Domácí hrají na plochodrážním stadionu takže výhled je horší než na Nou Campu. Utkání okresního přeboru navštívilo asi 40 diváků, vstupné nikdo nevybíral. Klobásku mi opekli v knajpě na pánvičce a byla vynikající. Lepší jsem měl pouze před mnoha lety v Blšanech.

Datum: 07.09.2014
Cena: 49,- Kč
Známka: 9/10
Autor: Conspi

Rozvoj Trstěnice - Spartak Chodov
Z Mariánek pokračuji do nedalekých Trstěnic kde se hraje 1.A třída.
Místní tribunka je slušně zaplněna i přes špatné počasí, v areálu je cca 110 diváků. Domácí jakožto nováček s favorizovanými hosty prohráli 0:1. Klobása zde též výborná ale té z Lokotky se nevyrovnala.

Cena: 40,- Kč
Známka: 8/10

Jiskra Mšeno - Arsenal Česká Lípa
Repre pauza mě donutila se vydat jinam než na ligu a tak vyrážím do Jablonce na Krajský přebor Libereckého kraje. Hrál se docela líbivý fotbal nahoru dolu který nakonec skončil remízou 1:1. Na hřišti v jabloneckých Břízkách bylo zhruba 60 diváků včetně asi 15 hostů, které reprezentovali rodiny s dětmi. Papriková klobáska z grilu nebyla špatná, ale už jsem měl lepší. K tomu 2 krajíce chleba, hořčice (málo), kečup (nemusím) a křen. Celkově to byl docela vydařený výlet.

KLOBÁSA: 6,5/10
CENA: 40 Kč
AUTOR: Kas-Chtx

FK Mutěnice - FK Blansko
V Neděli sem navštívil zápas FK Mutěnice:FK Blansko, na útulny stadionek pod vinicemi si našlo cestu 320 diváků, z toho zhruba 20 hostů. Fotbal baví, a v zápase vítězí Blansko 1:0 gólem z prvního poločasu. K zakoupení je klobása z udírny,za slušnou cenu 35 kč.Klobáska je lehce pikantní a chutově  velice dobrá.

DATUM:7.9.2014
KLOBÁSA:8.0/10
CENA: 35 kč
AUTOR: Gudas1913