Klobáskový poločas - podzim 2014 (10. díl)

Klobásový poločas čtvrtek, 25.09.2014 - přejít do komentářů
Klobáska a pivo patří k fotbalu stejně jako chorály a pyro...

SK ZD Křižovatka - Tatran Tři Sekery
V sobotu se vydávám na okresní přebor do Křižovatky, která hostí Tři Sekery. Na zápas si našlo cestu 30 fandů kopané, kteří vidí výhru hostů 1:0. Grilovaná klobáska za 35 korun je nemastná, ale na muj vkus až moc suchá, na výběr je ze dvou hořtic a kečupu, možnost přidání chleba. Slušnej kousek za 8 bodů a klasickej vensickej fotbalék plný nadávek a vyhrocených situací.... přesně to, co mám rád. Více fotek zde.

DATUM: 20.9.2014
CENA:35 ,-
HODNOCENÍ: 8/10
AUTOR: Groundhopping_vitajanda

FK Ostrov - FC Františkovy Lázně
V sobotu mířím do Ostrova, kam zavítal lázeňský tým. Domácí borci jsou v zápase favoritem, avšak v deštivém počasí se hraje vyrovnané utkání, i když nakonec ostrovští hráči vítězí 3:1. Na tribunce přítomna cca šedesátka diváků v čele s cca osmičkou aktivně fandících domácích s dvěma bubny. Klobása za 45 korun, vařená ve vodě, průměr. 6,5/10. Více fotek ze zápasu zde.

CENA: 35,-
KLOBÁSA: 6,5/10
AUTOR: Groundhopping RM

Greuther Fürth - 1.FC Kaiserslautern
Zápas druhé bundesligy navštívilo 13 000 diváků v tom minimálně 2000 hostů. Domácí zápas otočili v druhé půli z 0:1 na 2:1 a mohli slavit. Fotky zde. Dvojitý bratwurst byl dosti malý,suchý,slaný a jaksi nakyslý.

Cena: 3 Eura
Datum: 20.09.2014
Hodnocení: 5,5
Autor: Conspi

FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava
V nedělním deštivém počasí mířím do Plzně, kam přijíždí Chachaři a jejich Baník Ostrava. Zápas hezký, plno pohledných šancí, vítězí domácí Viktorka. Oba tábory předvádí dobrý support, chachaři v prvním poločase vytahují krásnou choreografii s podobiznou Evžena Hadamczika, plzeňští příznivci pak v druhém poločase vytahují tři plachty s nápisy "FCVP" a "Máme svůj svět" doplněný ve středu kotle šálami, vlajkami a pyrotechnikou. Na klobásce jsem byl již třicet minut před utkáním a byla výborná. 8/10.

DATUM: 21.9.2014
KLOBÁSA: 8/10
CENA: 50,-

Slavoj Mýto - FK Svéradice
V rámci 6.kola I.A třídy přivítalo domácí Slavoj Mýto fotbalisty ze Svéradic. Od začátku bylo tempo hry velice svižné, zejména ze strany Mýta, které udávalo tempo hry. Utkání nakonec skončilo 6:1 pro domácí.Domácí fotbalisty hnal za vítězstvím i neutichající skalní fanoušek sedící na terase hospody, ze které je krásně vidět na celé hřiště. Více fotografií ze zápasu zde.
Vstupné: 40,- Na utkání dorazilo v deštivém počasí 135 diváků. Klobáska byla velice dobrá, pečená na grilu. Chleba kolik člověk chtěl, hořčice to samé.

DATUM: 13.9. 2014
KLOBÁSA: 8.5/10
CENA: 45,-
AUTOR: Groundhopping Cory

Slovan Liberec - Viktoria Plzeň
V pondělí 15.9.2014 jsem vyrazil do Liberce na utkání s Viktorkou Plzeň. Zápas se hrál ve vysokém tempu, které nakonec skončilo 1:1. Klobáska byla vynikající, nebyla moc mastná, ale chuťově opravdu suprová. Na sektor hostů opravdu kvalita. Jediné mínus si zaslouží za pečivo, které nejspíš bylo čerstvostí ještě ze zápasu s Baníkem Ostrava.

DATUM: 15.9. 2014
KLOBÁSA: 7/10
CENA: 45,.

FK Krnov -  Sokol Kobeřice
Krnov vyhrál 2:1, diváků cca do 200. Klobáska celkem zklamala, průměrná velikost, troška pálivější, chutnala ale musel jsem pořád něco vytahovat z pusy a vyhazovat, škoda. Cigáro už bylo lepší. Grilovalo se před hospodou na el.grilu. Ke klobásce/cigáru na výběr kečup, hořčice, chleba: 2 krajíčky ke klobásce, k cigáru jeden větší krajíček.

Datum: 21.9.2014
Cena: Cigáro 30 kč / Klobáska 40kč
Hodnocení: Klobása: 6/10; Cigárko: 9/10

Autor: Piotr