o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

Rozhovor s fanouškem FC Vysočina Jihlava

pátek, 13. 4. 2012 10:59 - přejít do komentářů
Rozhovor s fanouškem FC Vysočina Jihlava
images/clanky/rozhovor-s-fanouskem-fc-vysocina-jihlava-4007.jpg

Můžeš se čtenářům v krátkosti představit a říct jestli mluvíš za nějakou skupinu, či pouze za sebe?
Zdravím všechny. Jsem fanoušek Vysočiny Jihlava a většina mě zná pod přezdívkou SAMOT. Budu vystupovat převážně za náš Fanklub. Na fotbal chodím v Jihlavě cca 8 let.

Můžeš nám přiblížit fanouškovskou scénu v Jihlavě? Kolik se vás schází v kotli při domácích zápasech, kolik vás jezdí ven a jak to bylo s fans scénou Vysočiny v minulosti?
Na domácí zápasy se nás schází v kotli cca 30-60 lidí, záleží na atraktivitě soupeře. Ven jezdí vždy minimálně 20 fans, nikde jsme za posledních pár let neměli nulu. V minulosti se fandilo také velice dobře. Po sestupu z GL to trochu upadalo, ale asi za dva, tři roky se to zase vyhouplo a teď si myslím, že to má vzestupnou tendenci a fandí se celkem obstojně :-)

Má Vysočina nějaké fanouškovské skupiny a jak spolu vycházíte?
Skupiny žádné zatím nemáme, rozdělil bych to na starší co fandí třeba 10 let a mladší cca 4 roky, Vycházíme spolu docela dobře i když pár konfliktů už jsme řešili....

Kdo je váš největší rival a proč a naopak máte nějaké spřátelené tábory?
Rivala ve 2.lize vyloženě nemáme, když už bych jmenoval, tak z mého pohledu Opava, Zlín,Brno… Velice dobré vztahy máme s fanoušky Třince :-)

Co Vysočina a aktivity ultras? Kolik se schází fanoušků na tvorbu chorea a jak často chorea děláte?
Dříve jsem se snažil nějaký ten transparent nebo choreo udělat sám… Teď se nás schází cca 5. Chorea zkoušíme, jak nám čas dovolí, ale chtěli bychom něco vytvořit, alespoň na každý druhý domácí zápas.

Jak je na tom jinak 2. liga co se týká fanoušků a ultras? Které tábory jsou podle tebe nejlepší a naopak kde je úplně mrtvo?
Ultras ve 2. lize až tak moc není, ale snaha se upřít nedá. Nejlepší je podle mě Opava, Brno a teď poslední dobou určitě Most. I v Jihlavě se snažíme. Naopak nejhorší je asi Vlašim, Čáslav…

Jak je na tom Jihlava se zlobením a jak se ty díváš na hooligans scénu?
Hooligans scéna v Jihlavě byla, ale pomalu to upadalo, a teď je to mrtvém bodu...Mě to ale moc nebere řadím se mezi Ultras.

Jak moc je těžké motivovat fanoušky, aby na 2. ligu chodili?
Jihlavský divák je celkem náročný takže motivovat ho je celkem těžké, ale snaha vedení se upřít nedá a u mě mají velké plus…spousta akcí atd.

Jaké máte vztahy s vedením klubu? Je něco v čem se neshodujete? Museli jste někdy řešit nějaké problémy s vedením?
S vedením klubu máme velice dobré vztahy, takto by to mělo vypadat všude.

Používáte při zápasech pyrotechniku a co si o jejím užívání myslíš?
Pyrotechniku bohužel nepoužíváme, jelikož v Jihlavě panuje dost přísný zákaz. Ale můj osobní názor je PYRO NENÍ ZLOČIN! Pokud je pyrotechnika dobře organizovaná, nevidím v tom jediný problém. Ovšem bezdůvodné házení na hřiště, to neberu, pyro na hřišti nemá co dělat.

A byla nějaká snaha pyro řešit?
Pyro jsme řešili a nedostalo se nám bohužel kladného vysvětlení... Dříve tak zvaná stará garda, ho někdy pužívala... Je to složité a dost mě to sere....

V Jihlavě se již několik let mluví o postupu, podaří se to letos? A pamatuješ si pád do 2. ligy? Tehdy to vypadalo, že spadne Plzeň, která ale senzačně v posledním kole zvítězila na Spartě a černý Petr zbyl na Jihlavu?
Doufám, že letos to už dopadne, všichni by si to v Jihlavě zasloužili, ať už fandové nebo samotní hráči či vedení klubu. Pád do druhé ligy bohužel pamatuji a ze zápasu Sparta – Plzeň mám pořád dost divný pocit. Většina Jihlaváků to dodnes nestrávila. P.S.: Na každou sviňi se vaří voda!

Jaké máte vztahy s hokejovými fanoušky Dukly Jihlava?
Vztahy mezi námi a Dukláky máme dobré. Oni chodí na fotbal, my chodíme na hokej. Mě na hokej, ale jen tak někdo nedostane, tuto kapitolu už mám dávno za sebou.

Je reálné, že se z Jihlavy stane fotbalové město, nebo mu nálepka hokejového města zůstane?
Myslím, že možné je všechno, ale Dukla Jihlava je pořád pojem a Jihlava zůstane asi ještě chvíli hokejová.

Jsi spokojeni s návštěvností? Jak by se návštěvnost změnila v případě postupu?
Momentálně chodí na druhou ligu cca 1500 až 2000 diváků. Což si myslím, že není špatné. V případě, že bychom postoupili do vytoužené GL by určitě chodilo 2500 až 3500 tisíce diváků.

Sleduješ českou fanouškovskou scénu? Kdo patří v lize ke špičce a naopak, kdo podle tebe nemá v lize co dělat?
Fanouškovskou scénu sleduji velice pečlivě. Ke špičce určitě patří Baník, Slovácko dříve Slavia, Bohemka a snad i Sparta. Velice se mi líbí i Liberec. Na druhé straně podle mě je Příbram, Dukla možná Budějovice. Tyto týmy bychom co se fandů a věcí kolem určitě trumfly.

Chtěl bys něco vzkázat fanouškům?
Všem fandům fotbalu bych chtěl vzkázat, ať fandí a nenechají se ničím zdeptat !

Autor: redakceShare |
Jméno Heslo
text
 • FC Vysočina Jihlava Jihlavák 30. 7. 2012, pondělí, 12:34 + 0 - 0
  Zdravím Tě Hunter :)
 • bez klubu Tyzys 25. 7. 2012, středa, 18:27 + 0 - 0
  Článek o jihlavském stadionu: http://www.fotbalovestadiony.cz/stadion-novacka-gambrinus-ligy-fc-vysocina-jihlava
 • FC Vysočina Jihlava Hunter 21. 7. 2012, sobota, 12:58 + 0 - 0
  Zdravím SAMOTA!
 • SK Slavia Praha Šimi 30. 4. 2012, pondělí, 19:44 + 0 - 0
  můj názor je takový, že Slavia nejen dříve, ale pořád nemají velikou konkurenci...možná od uspěchfandů z Plzně..
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 20. 4. 2012, pátek, 16:10 + 0 - 0
  Ano Jihlava je hraniční.A Jihlava dělí obě historické zěmě.Například Jihla-Bedřichov,Lesnov,Pávov,Zborná nebo hlavní nádraží v Jihlavě spadá jsou Čechy.Centrum Jihlavy a ty sídliště okolo pod Moravu.Dělí to tam řeka Jihlava
 • FK Viktoria Žižkov tondik 20. 4. 2012, pátek, 15:51 + 0 - 0
  JUVE: Je vidět, že si zaujatej...proti Čechám...z ligy by si poslal 4 kluby z Čech a dal tam 4-5 klubů z Moravy (přičemž Jihlava je hraniční)...já mám docela respekt k fanouškům Slovácka, ale ty bys mi asi sympatickej nebyl :)
 • FC Slovan Liberec Reyrize 17. 4. 2012, úterý, 00:24 + 0 - 0
  jarda1: Ty jsi teda pěknej kus kokota, copak nechápeš že není normál a n ultrasák ale že radši bitkuje? A podle mě má stejně pravdu zlatý časy kdy fotbalem žila každá rodina jsou dávno pryč. Je na čase vrátit časy tam kde to bylo ale bez mladejch nadšenejch to nepude. Já to ale vidim pozitivně
 • bez klubu jarda1 16. 4. 2012, pondělí, 23:22 + 0 - 0
  :D pokud pro tebe fotbal umrel, co delas na techto strankach? a navic podle toho, co jsi nasal, jsi fanousek nikdy ani nebyl, takze i kdyby mi bylo 10, muzu byt klidne vetsi fanousek nez ty.
 • FK Baumit Jablonec Nbejnz 16. 4. 2012, pondělí, 22:14 + 0 - 0
  jarda1: Podle tvýho debilního smajlíku odhaduju že mam nafanděno tolik kolik je tobě let. Pro mě fotbal umřel před cca 5lety, pardon.
 • FC Hradec Králové Jezinho95 16. 4. 2012, pondělí, 17:23 + 0 - 0
  U Jihlavy vidím obrovskej potenciál, ještě by to chtělo trošku zmodernizovat stadion, nalákat víc lidí a rád bych vás potkal v lize :)
 • bez klubu jarda1 16. 4. 2012, pondělí, 16:05 + 0 - 0
  rozumnej pristup nemusej mit jen lidi z kotle, i tribunaci muzou byt fanousci, a tak pujdou i na duklu, nebo treba na horni dolni, protoze je proste fanousek svyho klubu, coz evidentne nechapes... :/
 • FK Baumit Jablonec Nbejnz 16. 4. 2012, pondělí, 15:58 + 0 - 0
  jarda1- Nemám potřebu jít na Duklu s kterou stejně nic není, hloupý narážky si nech na ty co choděj do kotle
 • AC Sparta Praha Joker 16. 4. 2012, pondělí, 09:41 + 0 - 0
  Ať si Dukle dál věrně fanděj v druhý lize... i za dob její slávy tam chodila hrstka lidí, je to umělej armádní klub bez fanoušků...
 • bez klubu jarda1 15. 4. 2012, neděle, 23:46 + 0 - 0
  hehe, jablonecak chvali Dulku... to je prihodny, kdyz dnes udelali v Jablonci domaci atmosferu... :)
 • FK Baumit Jablonec Nbejnz 15. 4. 2012, neděle, 23:12 + 0 - 0
  Nevim jako ale posílat Duklu, tým se snad nejvíce tituly v celý ,,ČSR,, to teda ne. Možná těch pár lidí v jejich kotle není žádnej světobor ale kolik jí fandilo a fandí lidí? Pokud jde o tradici neznám lepší klub. Jo a jentak na okraj: má nejvěrnější fanoušky, dědky co fandí věrně třeba 40 let :-). A to že je to armádní klub by mohlo značit že by mohla mít nejlepší chuligány, jen co bude mít 601. volno může to na ně někdo zkusit :-) haha
 • AC Sparta Praha Joker 15. 4. 2012, neděle, 22:12 + 0 - 0
  K té situaci na Spartě: je to snad největší bída co si pamatuju (chodim na Letnou 13let) co si budem nalhávat, sektor co za něco stál to bylo snad dvě nebo tři sezony cca 5 let zpět... jinak nikdy to nebylo nějak slavný... ale to co se děje ted je snad vrchol a horší už to nebude... snad se někdy ten vzduch vyčistí a lidi co chodili to sektoru dřív zase začnou chodit plus nová generace...
 • 1.FC Slovácko JUVE 15. 4. 2012, neděle, 21:08 + 0 - 0
  Z ligy proste : Dukla,Pribram,Budejovice,Zizkov. Do ligy : Opava,Jihlava,Brno,Zlin(Karvina).
 • SK Slavia Praha Falcone 15. 4. 2012, neděle, 19:16 + 0 - 0
  do ligy hlavně patří Brno a Opava ! nějaký Budějice nebo Příbram tam jsou zbytečný
 • FC Vysočina Jihlava Jihlavák 15. 4. 2012, neděle, 13:27 + 0 - 0
  Týmy jako Ústí a Střížkoff nemají v lize co dělat... Proto doufám že postoupíme my :-) Alespoň máme jakš,takš stadion,který vyhovuje regulím...
 • FK Baník Most Lars 15. 4. 2012, neděle, 13:01 + 0 - 0
  Kluby bez stadionu pro 1. ligu do amatérských lig! Střížkoff bude hrát zase na Strahově, ale Ústí nevim, když je v Teplicích nechtějí...
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 15. 4. 2012, neděle, 12:31 + 0 - 0
  Namají na to ani stadion.Jenže ten nemá ani Ústí ani ta falešná Bohemka
 • FK Baník Most Lars 15. 4. 2012, neděle, 12:18 + 0 - 0
  Karviná ale nemá absolutně žádný postupový ambice do příštích let.
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 15. 4. 2012, neděle, 11:43 + 0 - 0
  Kozel výjezdy by byli sice dobrý,ale ale ekonomická situace na Ostravsku není nejlepší.Těžko by se tam uživili 3 prvoligové kluby.
 • AC Sparta Praha majkis 15. 4. 2012, neděle, 11:18 + 0 - 0
  máš pravdu výjezdy jsou dobrý, chtělo by to, ale aby se chodilo i doma v takovejch počtech ;)
 • AC Sparta Praha eRw!n 15. 4. 2012, neděle, 09:49 + 0 - 0
  majkis: bohuzel jsem byl v praci, jinak bych byl na stadionu.. v kotli sem nebyl tak pet let, protoze sem byl pomerama v nem znechucenej, pochybuju ze doslo k nejake radikalni zmene.. na vyjezdech naopak panuje pohodova atmosfera
 • FC Baník Ostrava kozelzostravy 15. 4. 2012, neděle, 02:20 + 0 - 0
  Opava a Karviná do GL! To je můj sen. Dvě Slezské derby! To by byl mazec...
 • AC Sparta Praha majkis 14. 4. 2012, sobota, 20:29 + 0 - 0
  eRw!n - ty si ani nebyl na dnešnim zápase co ? (podle času) a vyjadřuješ se tady k našemu kotli? ani radši nechci vědět kdy jsi tam byl naposled. Radši zvedni prdel a přiď do kotle - teď potřebujeme každýho a je jedno jestli je někdo plešatej nebo ne ;)
 • AC Sparta Praha eRw!n 14. 4. 2012, sobota, 16:44 + 0 - 0
  Zdeněk81: bohuzel je to jak rikas.. ja jim teda rikam plesaty hovada, ale sou to ty lidi co vyhnali normalni lidi z kotle ..
 • 1.FC Slovácko Pett 14. 4. 2012, sobota, 14:32 + 0 - 0
  Hlavis: Odkup již není možný
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 13. 4. 2012, pátek, 22:50 + 0 - 0
  Wolf:Je to tak,automaticky jde 3 tým tabulky
 • SK Dynamo České Budějovice Tomas-Budweis 13. 4. 2012, pátek, 22:44 + 0 - 0
  Tenhle chlapík to má v hlavě v pořádku. Co píše, tak má smysl.
 • bez klubu Wolf-ACS 13. 4. 2012, pátek, 19:59 + 0 - 0
  Hlavis: To už ale nejde. Když někdo nebude chtít postupovat, tak automaticky půjde 3. tým tabulky.
 • FK Baník Most Lars 13. 4. 2012, pátek, 19:54 + 0 - 0
  Jn, už je nechtěl ani v Teplicích, šašky jedny
 • FC Baník Ostrava Hlavis 13. 4. 2012, pátek, 19:51 + 0 - 0
  Když postoupí Ústí tak to beztak prodá... třeba Baníku pokud se nezvetí
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 13. 4. 2012, pátek, 18:25 + 0 - 0
  Já bych si přál nejvíce postup Opavy ;) Pak určitě Brno, nakonec ani Karviná by mi nevadila, i když ti z pohledu fans budou marní, protože ti co jsou fandí FCB.. Až pak bych řadil popř. Jihlavu.
 • AC Sparta Praha nebudu 13. 4. 2012, pátek, 17:20 + 0 - 0
  Ivory: Nejen že neni široko daleko žádnej fotbal, ale ani extraligovej hokej neni nikde poblíž. Nejblíž je z nejvyšších soutěží snad až Brno. Potenciál Jihlava má a bylo by dobře kdyby se do ligy dostala. Když se k tomu dá do kontrastu situace v severních až severozápadních Čechách, kde je klubů tři prdele, tak se pak ani neni co divit, že Liberec poprvý po deseti letech vyprodá stadion a to ještě musí přijet Sparta k přímýmu souboji o první místo.
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 13. 4. 2012, pátek, 16:51 + 0 - 0
  Ivory: Díky, to jsem si myslel...
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 13. 4. 2012, pátek, 16:50 + 0 - 0
  Nějáké Sparťany znám a už nechodí do kotle z níže vypsaných důvodů. Kdyby se ta situace změnila a do kotle chodili fandit i běžní fanoušci, tak by to byla velká změna k lepšímu...
 • bez klubu Ivory 13. 4. 2012, pátek, 16:49 + 0 - 0
  HonzaHcHk: Přesně tak, asi to i vycítílo vedení Vysočiny, když na každý zápas zvou lidi z určitýho okresu zadarmo...určitě dobrá věc, jak nalákat právě lidi z Brodu,Žďáru apod. Třeba z Brodu už podle mě jezdí celkem dost lidí, je fakt, že kromě Vysočiny široko daleko není ani třetí liga ( když nepočítám jihlavský béčko)..takže potenciál na návštěvy kolem 4000 podle mě určitě je..
 • AC Sparta Praha Grep 13. 4. 2012, pátek, 16:48 + 0 - 0
  To jsou věci, které se musí vyřešit jinde ne tady na diskuzi. Taky mě to sere, jak to na letný vypadá a čím dříve ten potenciál vzbudíme tím lépe..
 • AC Sparta Praha HON 13. 4. 2012, pátek, 16:45 + 0 - 0
  Zdenek: Ano, jsou tam mensi rozepre, a je to jeden z duvodu toho upadku. Myslim ale (i kdyz cim dal tim min), ze prijde zas doba, kdy se to rozjede, potencial je neskutecnej.
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 13. 4. 2012, pátek, 16:42 + 0 - 0
  Zdeněk81: Přesně to mi taky říkali, že nemají zapotřebí chodit mezi tu bandu a raději jdou na tribunu a už ani nejezdí a když jo, tak bez šály a jdou si sednou mimo sektor hostů...
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 13. 4. 2012, pátek, 16:40 + 0 - 0
  Ivory: Ty jsi z Brodu, že jo? Řekl bych, že Vysočina Jihlava má výhodu, že v kraji až na Znojmo není jiný fotbalový klub na dobré úrovni a řekl bych, že do Jihlavy jezdí fanoušci na fotbal z celého okolí. V hokeji je naopak na Vysočině hodně týmů, jak vím z výjezdů :) Brod, Třebíč, Jihlava, v 2. lize Žďár a tam je rivalita a lidi chodí na svoje kluby... aspoň tak to vidím já...
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 13. 4. 2012, pátek, 16:40 + 0 - 0
  Znám osobně několik sparťanů kteří mi řekli že mezi ty idioty chodit nebudou a chodí si sednout mimo kotel.Něco je tam špatně.
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 13. 4. 2012, pátek, 16:37 + 0 - 0
  Honza:To bude určitě jeden z důvodů nízkého počtu v domácím kotli
 • bez klubu Ivory 13. 4. 2012, pátek, 16:33 + 0 - 0
  Určitě slušný počtty co se týče výjezdů na druhou ligu, je škoda, že doma ten sektor nebývá zaplněn (ikdyž už jsem nějaký ten pátek v Ji na fotbale nebyl, ale nepočítám, že by se něco rapidně změnilo), potenciál ale v Jihlavě fotbal určitě má, i vedení dělá pro fanoušky první poslední...podle mě je to otázka času, kdy se budou počty diváků i fanoušků hodně zvedat...
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 13. 4. 2012, pátek, 16:33 + 0 - 0
  Zdeněk81: Z osobní zkušenosti vím, že Sparťanští chuligáni nemají od běžných fanoušků podporu a dost Sparťanů je nemá rádo...
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 13. 4. 2012, pátek, 16:31 + 0 - 0
  Na Spartě něco neklape.Vždy měla doma velkej kotel.Mě připadá že chuligánka Sparty vytlačila normální fans.Nedovedu si tohle vysvětlit.Sparta je spíš v ulicích než doma na stadioně.Počty na výjezdech super
 • AC Sparta Praha HON 13. 4. 2012, pátek, 16:17 + 0 - 0
  Jeste na Hradec jsem zapomnel, to byla v lize prijemna ozivujici zmena oproti tem Strizkovum.
 • AC Sparta Praha HON 13. 4. 2012, pátek, 16:16 + 0 - 0
  Je pravda, ze Slavia mela treba derby pekny, ale co treba ted predvedli v olomouci (tech par kousku v sektoru), to bylo az zoufaly, na to jak vsude machrujou. Bohemka taky klesa tezce ke dnu, a nejen v edenu, ale i na vyjezdech. Sparta doma zkratka hrozny, vyjezdy za to vic nez dobry. Ostrava si drzi porad latku vysoko. Plzen je ted vice nez sympaticka, Liberec uz je taky dobra stalice, obcas se snazi i v Olomouci. V 2. lize urcite Opava, nove i Most, sem tam Brno, Zlin.
 • bez klubu Civilista 13. 4. 2012, pátek, 16:15 + 0 - 0
  HonzaHcHK: U Příbrami to ale momentálně vypadá, že budou hrát dřív ligu mistrů, jak padat do 2. ligy... o to smutnější je, v jakém prostředí tam hráči hrají.
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 13. 4. 2012, pátek, 16:09 + 0 - 0
  Kdyby Brno postoupilo, tak by na ně chodilo víc lidí než před sestupem. Ideální by byl postup Brna a Jihlavy, do budoucna i Opavy, naopak do 2. ligy by mohla spadnou Dukla, Příbram, Žižkov...
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 13. 4. 2012, pátek, 16:05 + 0 - 0
  Střížkov to je tragédie.Nechápu co chtějí v lize dělat.Na Střížkově stejně hrát nebudou moc.Zase budou na Strahově.Ústí nemá stadion a v Teplicích je už nechtějí.Tak kde to budou hrát nevím.Sokolov a Karviná taky nemají stadiony na ligu.Z té druhé ligy na postup Brno a Jihlava
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 13. 4. 2012, pátek, 16:00 + 0 - 0
  Zdeněk81: Slovácko se mi taky líbí, i když hráli 2. ligu, tak se tam fandilo dobře. Jinak bych řekl, že ty návštěvy má Jihlava hodně dobrý. Rozhodně lepší než Střížkov nebo Ústí, který jsou na postupových místech. Navíc Jihlava je hokejové město, na druhou stranu tam jezdí i lidi z okolí...
 • AC Sparta Praha Letenskej 13. 4. 2012, pátek, 15:20 + 0 - 0
  Chachar 92: ano na Letné je support na úrovni Jablonce a pyro žádné. Chápu, že se tu akorát snažíš provokovat, ale doporučuju ti, aby ses na to vysral. Na těhle stránkách se zatím fanoušci jednotlivých klubů k sobě snaží přistupovat s určitým respektem bez vyvolávání hádek, tak se to nesnaž kurvit, díky.
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 13. 4. 2012, pátek, 14:50 + 0 - 0
  U mě velkej respekt třeba Slovácko!Na 25000 město prostě super!A nic tam nehrajou jako v jiných klubech.
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 13. 4. 2012, pátek, 14:33 + 0 - 0
  Těšínský .Bylo to zřejmě kvůli Strakovi,ale ten zápas Sparta prostě nasadila náhradníky.
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 13. 4. 2012, pátek, 14:32 + 0 - 0
  Myslím že třeba Slávie Je v Ultras momentálně lepší než Sparta,Slovácko nebo Baník.I když Slávii nemáme rádi.Nás jsem ani tak nemyslel.Nechci nás hodnotit to ať ohodnotí jiný.V jihla mám kamoše co chodil nebo chodí kotleje z Ádolu,přesné jméno už nevím je mu tak 44 let a nosil pořád dlouhé vlas chodil chlastat do kempu na Pávov.Napsled kdyžn jsem byl v Jihlavě na fotbale ,to bylo když jste ještě hráli ligu tak jsme tam spolu kecali.Přeji Vám postup!Chci aby jste postoupili vy a Brno!
 • FC Baník Ostrava Těšínsky chachar 13. 4. 2012, pátek, 14:31 + 0 - 0
  Myslim že kdyby se situace mněla opakovat a Straka by byl znovu na lavičce Plzně tak se na to tentokrat Sparta vysere :D :D. Podle mně to před lety ten zapas odevzdali pravě kvuli tomu že je přišel trenovat sam velký sparťan Straka :D
 • FC Vysočina Jihlava Jihlavák 13. 4. 2012, pátek, 14:24 + 0 - 0
  Zdeněk81: K zápasu Sparta-Plzeň se již vyjadřovat nebudu...Co se týče Ultras je to můj názor...Plzeň se snaží,a dere se nahoru,teď se mi líbili ty chorea se Slováckem,klobouk dolů... Plzeň by byla hned za těmi dalšími týmy... :)
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 13. 4. 2012, pátek, 14:17 + 0 - 0
  Což se týče hodnocení Ultras tak si drobet zaspal dobu!Celkově stím nesouhlasím!
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 13. 4. 2012, pátek, 14:15 + 0 - 0
  V tom zápase jak jsme vyhráli v posledním kole na Spartě nasadila Sparta hráče z lavičky.Co zatím bylo je věc druhá.Prodanýho tam nic nebylo!
 • FC Vysočina Jihlava Jihlavák 13. 4. 2012, pátek, 13:24 + 0 - 0
  Landy93:cca 8-10 let
 • FC Vysočina Jihlava Landy93 13. 4. 2012, pátek, 12:48 + 0 - 0
  Jak je to dlouho co bylo v Jihlavě hooligans?
 • bez klubu Wolf-ACS 13. 4. 2012, pátek, 12:41 + 0 - 0
  Aizrik: Jaké teď měla Slavia choreo při derby s Žižkovem? Díru v tribuně? :-D
 • 1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari 13. 4. 2012, pátek, 12:28 + 0 - 0
  Peknej rozhovor s clovekem, ktere si na nic nehraje ;) Jakej rozdil oproti tomu duklackymu mamlasovi pred par mesici :)
 • FC Baník Ostrava Chachar´92 13. 4. 2012, pátek, 12:13 + 0 - 0
  Sparta je na Letne naprosto tragicka, par desitek deti v kotli, choreo zadne, pyro zadne a kdyz uz tak delobuch na hristi, support na urovni Jablonce
 • FC Vysočina Jihlava Jihlavák 13. 4. 2012, pátek, 12:12 + 0 - 0
  Aizrik: Slavia má pořád sílu...nasadila laťku možná moc vysoko,a tak se dá součastná situace brát jako menší úpadek...viz tragické (beru formát Slavia) návštěvy... Ps:Derby bylo co se týče Slavie vynikající !
 • SK Slavia Praha Aizrik 13. 4. 2012, pátek, 11:56 + 0 - 0
  A Sparta? Trapné výmluvy že na Letné je z hlediska postavení tribun špatně zprovoditelné Choreo...koukněte na sestřih z derby 2011....velký nápis Slavia a pod ním transparent Klub veliký jenž ve znaku hvězdu má!!!
 • SK Slavia Praha Aizrik 13. 4. 2012, pátek, 11:54 + 0 - 0
  Fanouškovské dění sleduji velice pečlivě........dříve Slavia??? To si dělá prdel, koukněte na hodnocení fanoušků tohodle kola.....pokud vím tak Slavia na každém zápase má choreo nebo alespoň pyro.....to se nedá říct například o Slovácku!!!!
 • FC Vysočina Jihlava Jihlavák 13. 4. 2012, pátek, 11:42 + 0 - 1
  Chachar: Hraje za nás brazilec Gabriel... tak ta vlajka je na jeho podporu...:)
 • FC Vysočina Jihlava Jihlavák 13. 4. 2012, pátek, 11:41 + 0 - 0
  eLucky: Na 1.ligu by chodilo samozřejmně více...cca 3 až 4 tisíce :) Kolik chodí ma ligu v Příbrami,Budějicích,Žižkově...??? :P
 • FC Baník Ostrava Chachar´92 13. 4. 2012, pátek, 11:37 + 0 - 0
  Co ma znamenat ta brazilska vlajka paneboze...
 • 1.FC Slovácko eLucky 13. 4. 2012, pátek, 11:34 + 0 - 0
  "Momentálně chodí na druhou ligu cca 1500 až 2000 diváků." A to se "valí" do ligy?:D Bohužel je to nakonec ve srovnání s takovýma fanouškovskýma klubama jako Střížkov a Ústí nad Labem ohromná návštěva:D
 • 1.FC Slovácko eLucky 13. 4. 2012, pátek, 11:33 + 0 - 0
  Však Spartě už se (nejen) dnes tento obchod s Plzňů krutě vrací. Loni ju připravil o titul klub, který zachránili v lize, navíc s odloženými bývalími hráči Sparty, kteří jasně dokazujů, že 4% posilovali naprosto bez rozmyslu všeckým co mělo nohy ruky a umělo něco s balonem a pak to třídili za pochodu...
 • HC Dukla Jihlava Burberry 13. 4. 2012, pátek, 11:19 + 0 - 0
  ".. Jihlava zůstane asi ještě chvíli hokejová." ? Jihlava byla, je a vždycky bude hokejová! Nic proti fotbalu jako takovýmu, ale v Jihlavě to nemá žádnou tradici, historii a hlavně ani fanoušky. Vymyšlený návštěvy a kotlík 30 lidí budiž toho příkladem..
 • SK Slavia Praha gurmán 13. 4. 2012, pátek, 11:14 + 0 - 0
  Ten zápas Sparta - Plzeň byl prodaný.
clbannerVidea

Baník vs. Sparta


další videa >
Blog fanoušků & Špionáž
BLOG:Družební zápas WKS a SF... 11. 7. 2018, středa, 19:15

BLOG:Družební zápas WKS a SF...


Valašský nářez 2018 - turnaj... 6. 7. 2018, pátek, 18:06

Valašský nářez 2018 - turnaj...


Za tu naši krásnou zem... an... 14. 6. 2018, čtvrtek, 23:20

Za tu naši krásnou zem... an...

další články >
Odkazy z jiných webů
Předstírali výměnu kola, v kuklách pak přepadli auto s opavs... 10. 10. 2018, středa, 18:35

Předstírali výměnu kola, v kuklách pak přepadli auto s opavs...


Lvíčata v Jablonci (VLAJKONOŠI) - pohled z KV 2. 10. 2018, úterý, 18:59

Lvíčata v Jablonci (VLAJKONOŠI) - pohled z KV


Liberec - Baník (pohled Chacharů) 5. 9. 2018, středa, 08:45

Liberec - Baník (pohled Chacharů)

další odkazy >
Nejčtěnější články měsíce
Naruší incidenty z posledníc... 14. 10. 2018, neděle, 22:55

Naruší incidenty z posledníc...


Zasedání DK vyneslo LFA za f... 12. 10. 2018, pátek, 17:00

Zasedání DK vyneslo LFA za f...


FotoReport: FC Zlín - FC Ban... 23. 9. 2018, neděle, 12:00

FotoReport: FC Zlín - FC Ban...

Komentáře
včera, 08:23 - klokanek1905
Český fotbal pro fanoušky Dalš...
17. 10. 2018, středa, 09:04 - Lysá Hora
Jo, to máš pravdu.
17. 10. 2018, středa, 08:45 - misch
Lysá Hora: tak dejme tomu že s...
16. 10. 2018, úterý, 23:10 - Lysá Hora
ale abych vam nekřivdil tak si...
16. 10. 2018, úterý, 23:08 - Lysá Hora
misch: Nebudu tu srovnavat nor...
všechny komentáře >
Diskuse
14. 10. 2017, sobota, 21:35 - supporters.cz
Dobrý den, tipovačku jsme byli nuceni &u
9. 10. 2017, pondělí, 20:24 - wawe48
Marsellus Wallace: Posílal jsem i email
9. 10. 2017, pondělí, 15:06 - Marsellus Wallace
Bude se tipovačka někdy vyhodnocovat? Nerad byc
30. 9. 2017, sobota, 14:06 - sigmicka
Tak děláte si prdel ne ? Tipování na kolo uzavřeno
24. 9. 2017, neděle, 21:56 - wawe48
Jak to bude s výhrou v tipovačce za minu
celá diskuze >
clbanner
Speciály
Sledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace