neděle, 23.08.2015 - přejít do komentářů
V sobotu od 19:00 bol na pláne otvárací ceremoniál nového štadiónu v Trnave.

Report od southsidetrnava.sk:

Na otvárací ceremoniál sme sa tešili hlavne kvôli možnosti uctiť si legendy Spartaka, ktoré vybudovali slávu nášho klubu. Pri tejto príležitosti sme si pre hráčov Velkej Trnavy pripravili spomienkové choreo, kde bola vyzobrazená základná zostava z roku 1969. Verím, že legendy mali radosť.

Starí páni nastúpili v zápase proti old boys Ajaxu Amsterdam, teda sa zopakovalo stretnutie, ktoré je najslávnejšie v celej histórii nášho Spartaka. V tomto zápase o výsledok nešlo. Na ihrisku sa vystriedalo veľmi veľa hráčov, ktorí v Spartaku zanechali výraznú stopu od 70tich rokov až po súčasnosť. Zápas sa skončil výhrou Holanďanov 2:4. Góly za Spartak strelili Lulu Luhový a Vlado Kožuch. Počas druhého polčasu tohto stretnutia sa odpálila aj parádna pyrošou. Pred, aj po zápase si všetci hráči užili zaslúžené ovácie. Fandilo sa výborne počas celého zápasu.

Potom nasledoval zápas proti Atletico Paranaense, ktorý už ľudí moc nebavil a vlastne v druhom polčase sa už ani nefandilo. V prvom polčase bola atmosféra ešte ako taká, až na tie j****é mexické vlny, čo sa pokúšali rozprúdiť asi 5x po sebe mexickí vlníci pravdepodobne zo Smeru, lebo to nikto zdravý robiť nemohol. Našťastie nie sú všetci smerácki sedláci, takže sa im mexická vlna ani raz nepodarila. (Keď niečo funguje na zjazde smeru, tak to neznamená že takú sedlačinu budú opakovať aj inde)

Za zmienku tiež stojí vypískanie Pavla Adamca a hlavne nášho majiteľa Vladimíra Poóra, ktorému ľudia dali jasne najavo, čo si myslia o jeho neskutočných úspechoch za posledných 20 rokov. Týmto pánom tlieskala asi len smerácka časť tribúny. Ďalším pozdravom pre prítomnú "smotánku" bol pozdrav pre predsedu, keď sme si zaspievali Fico to je ko**t skur***ý.