Ve čtvrtek 31. 7. 2014 se na havířovském zimním stadionu odehrálo první přípravené utkání před novou hokejovou sezónou. Prvoligový AZet si na úvod přípravy pozval nedalekého extraligového rivala z Vítkovic.
Fanoušci AZetu zápas pojali jako "šlágr léta" a tak měsíc předem probíhá mobilizace, která si za cíl klade co nejvyšší návštěvu na tomto přípravném utkání. Druhým cílem je pak převléknout fanoušky do bíla. A obojí se daří. Počet diváků v hale překonal číslovku tři a půl tisíc a drtivá většina utkání sledovala v bílém oblečení.
 
Dorazili i hostující fanoušci. Ti za malovanou vlajkou Ostravy vytvořili svůj kotel a počas zápasu se fanděním dobře bavili.

Před úvodním buly vylétly z hostujícího sektoru konfety.

Ostravané do Havířova přivezli i optickou prezentaci. Ve druhé třetině vytáhli plachtu s nápisem HCV. Tu efektně podsvítili stroboskopy.
  
Domácí Havířovská Zvěř v bílém před zápasem již netrpělivě očekávala začátek zápasu. S úvodním vhazováním dochází k realizaci celotribunového chorea. Panáček s havířovskou šálou posílá vzkaz vítkovickým fanouškům. A tak trošku i těm třineckým, se kterými AZet zahajoval lońskou sezónu.
  
Atmosféra utkání je opravdu na nejvyšší úrovni, hlad po hokeji byl obrovský a tak se utkání vůbec nejeví jako přípravný zápas.
    

V průběhu druhé a třetí třetiny dojde k dalším produkcím na straně havířovských. Transparenty, meme obrázek i takové politické vyjádření.
   
Utkání končí vítězstvím extraligového týmu. Po konci utkání probíhají klasické děkovačky a na obou stranách je vidět spokojenost se zahájením sezóny. Hlad po hokeji byl vstutku obrovský.
 
Ná závěr ještě nabízíme krátké shrnující video:
Video: Logan 007
Autor: DD
|
Sledovat @supporters_cz