o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

"Už při vstupu nám říkali, že si chtějí bouchnout"

středa, 30.10.2013 23:30 - přejít do komentářů
Nesmyslné nevpuštění do sektoru hostí a šarvátka v sektoru
images/clanky/-uz-pri-vstupu-nam-rikali-ze-si-chteji-bouchnout--5434.jpg

Hned několik fanoušků Slovácka nebylo v puštěno do sektoru hostí při sobotním utkání Gambrinus ligy mezi Sigmou Olomouc a Slováckem. Důvodem nevpuštění do sektoru hostí bylo nadýchání alkoholu při kontrole u vstupu do sektoru.

„Nadýchal jsem a pořadatelé mi řekli, že mě tam nepustí. Normálně jsem se s nimi bavil, ale už od první chvíle bylo vidět, že tady proti tupé aroganci nemohu uspět, a tak jsem šel nakonec na hlavní tribunu, kde jsem si lístek normálně koupil. Je to paradox, protože bych předpokládal, že budou chtít mít hostující fanoušky spíše pod dohledem, než že je nechají jít mezi ostatní diváky. Nechápu jaký to má smysl. Navíc s námi nikde nějaké vážnější problémy nejsou, tak nechápu co si dokazují,“ říká jeden z nevpuštěných fanoušků Slovácka.

Situace se vyostřila poté, když jeden z nevpuštěných přelezl plot a vběhl do sektoru. Zpozorovali ho však pořadatelé, kteří ho v sektoru rázem začali hledat.

„Už při vstupu nás někteří oťukávali a říkali, že si chtějí taky bouchnout, tak ať se snažíme. Dokud budou na stadionech v pořadatelských vestách takové pochybné osobnosti, tak to asi lepší nebude. Vyloženě tam stojí s tím, že chtějí něco vyprovokovat. To, že někomu strhnou šálu je toho jenom důkazem,“ říká jeden ze svědků incidentu.

Níže videa z části incidentu


Autor: VíťaB

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • 1.FC Slovácko Šovkovskij 03.11.2013, neděle, 14:03 + 0 - 0
  Lakouši, kdo tady chlastal? Jak jsem psal níže, prostě jsem si jen chtěl rýpnout, jak o ni do nás. Co se týče té druhé ligy, nižší soutěže, tak je to paradoxní, ale např. na výjezdy nás jezdilo víc, než teď na ligu. Každý ať si udělá obrázek sám, čím to mohlo být. Možná tím, že to byla docela exotika a lidi byli sice smutní, že klub sice spadl, ale zachránil jej Zemek a zachránil před bankrotem. A proto si toho užívali a vážili si i té druhé ligy.
 • 1.FC Slovácko eLucky 03.11.2013, neděle, 09:41 + 0 - 0
  Boha jeho... Šovki kurva nechlastaj pořád! V Opavě nás napadli Opaváci možná za nečiného přihlížení securitky, ale určitě ne ve spolupráci se securitkou. Akorát přišli pozdě, vlastně až bylo po všem, ale o žádné "spolupráci" se mluvit nedá! O situaci PO se nemá cenu bavit... Je dost podstatné z jaké strany se na to člověk dívá.
 • Slezský FC Opava Opavák 02.11.2013, sobota, 20:35 + 0 - 0
  BS1919-na to že chuj do nás jebal za to že hrajem 3 ligu jsem ani nereagoval,protože tohle může vytáhnout opravdu jen blb,každý normální fanoušek ví že neovlivní to jak jeho klub hraje...
 • HC Berounští Medvědi Jerry1984 02.11.2013, sobota, 20:27 + 0 - 0
  jasně, všichni někam směřujem, a já bych si třetí ligu ve fandění klidně zkusil .. výjezdy pár autama sou vždycky ty nej na zážitky. nepopírám, že by úroveň fandění u nás šla pak hodně dole a těžko říct, jestli by sme se z toho zase dostali. Jo a Šovkovskij je prostě jen jeden.. Mě osobně třeba vadí naše počty na výjezdech, ani kotel není bůhví co, ale ultras scéna má snad budoucnost .. že sme si koupili ligu, co my s tím .. jo a to, že nám narostly křídla, možná působí navenek, neboj, uvnitř je stále dost problémů a co řešit :-)
 • ŠK Slovan Bratislava BS1919 02.11.2013, sobota, 19:16 + 0 - 0
  Nie nie nie, to nebola provokácia. Len ma naštvalo že sa Šovkovskij oboril do Opavy, že hrá 3.ligu! V druhej lige by ste si asi tak moc nevyskakovali, tým chcem povedať že by ste mali byť radi že hráte ligu a radšej v pokoji fandím a držím hubu! pretože za pár rokov to môže byť naopak, Opava v lige a vy v trojke. ;) Preto šašovia, pretože vám po "postupu" nejako narástli krídla .. potichučku v zákulisí nahlas na štadióne! ;) Športu zdar!
 • HC Berounští Medvědi Jerry1984 02.11.2013, sobota, 14:44 + 0 - 0
  BS1919: a o čem to teda podle tebe je, týden co týden hopsáme někde v kleci, čemu přihlíží poslední hrstky diváků na ostatních tribunách.. bavíme se, bavíme ostatní.. takže, já se pokládám za šaška, pokud su v kotli, nevím jak to máš ty.. bereš to jako něco vážného, jo ? Dokud tu profi fotbal je a firmy do něho eště jakš takš investujou, tak tu sme taky.. asi bych se bez toho obešel, ale když už se něčemu věnuju tak naplno, pokud možno ;-), víc asi nemá smysl psat, máme tu tiskovou mluvku Šovkiho :-D ps: možná, že se snažíš tím cos napsal něco vyprovokovat, ale třeba se chytne někdo jiný, howg.. FCS!
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 02.11.2013, sobota, 13:28 + 0 - 0
  Ještě jednou k Šovkovskému,nedávno jsem reagoval na Rocca,že normálové by se bít neměli,jen lidi s vizáží chuligána,no a právě Šovkovskij je přesně ta vyjímka,nemá vizáž chuligána,ale hubeného blbečka,navíc je zřejmě furt namol,ale přesto škoda každé facky,která padne vedle.Ale i přes tenhle další můj nelichotivý koment ho žádám o nereagování.
 • 1.FC Slovácko Šovkovskij 02.11.2013, sobota, 13:19 + 0 - 0
  Opavák: Já z toho mindrák opravdu nemám, není k tomu důvod. Jen mi to přišlo trošku zákeřné, ale to je věc názoru. Dál bych to nerozebíral, každý máme jiný pohled:-)
 • Slezský FC Opava Opavák 02.11.2013, sobota, 13:15 + 0 - 0
  Šovkovskij-benga na stadioně vůbec nebyly,securitka hlídala vchod do sektoru na druhé straně té přes kterou jsme přeskákali plot a to nějakou sekundu s příchodem trvalo,tak jaká zákeřnost,spolupráce?Že máš z toho mindák a meleš hovna je očividné,děláš slovácku jen ostudu,jdi brečet někam jinam...
 • 1.FC Slovácko Šovkovskij 02.11.2013, sobota, 12:41 + 0 - 0
  Milý Pedro, naprosto souhlasím s tvým názorem, zrovna jsem chtěl napsat, že s tebou nehodlám ztrácet čas a sám sobě se divím, že jsem na tebe vůbec reagoval, měj se a už se prosím mojí osobou nezabývej, asi mne musíš mít opravdu rád, když na mne musíš tak dlouhosáhle reagovat. Měj se a Sbohem a šáteček:-)
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 02.11.2013, sobota, 12:30 + 0 - 0
  Nééé,ty se nehádej,prosím ne,jebat moji inteligenci,na to jsou experti jiní,jako pilgrim a podobní všeználci a světoví hybatelé,na tebe jsem vyplýtval už pár minut svého času když jsem si prohlédl pár videí a u tebe nejde rozhodnout jinak než,že jsi typický blbeček,které většina lidí,kteří tady kdy napsali byť jen jedno písmenečko z duše nenávidí.Je faktem,že i mezi takovými blbečky můžou být lidi,kteří asi mají nějakou inteligenci a chybí jim jen koule,jako debilovi z Novy,Martinu Venclovi,ale ty jsi šašek a ještě blbý...Ale nehodlám tady s tebou diskutovat,maximálně tady jebnu odkazy na tvá vtipná vystoupení ať si každý udělá obrázek,ale myslím,že to už stejně každý viděl a já se tady zase zcela zbytečně rozčiluju.
 • 1.FC Slovácko Šovkovskij 02.11.2013, sobota, 12:10 + 1 - 1
  Pedro Baník: Musím říct, že takové vyjádření od člověka tvého intelektu je pro mne vlastně pochvalou, ve vaší rodině máte zřejmě specifické nahlížení na inteligenci člověka :-)
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 02.11.2013, sobota, 12:03 + 0 - 0
  Šovkovskij:Koalice chuligánů Opavy,security a PČR sestavená k tomu aby propleskala ,,Slováckou šlechtu" to je konspirační teorie za kterou by se nemusel stydět ani Dan Brown nebo Michael Moore.Možná,že i Elvis s Michaelem Jacksonem žijí,možná,ale co je určitě pravda je to,že ty jsi megablb,dlouho ses tady neprojevil a bylo by možná lepší si dát opět pauzu,někteří zdejší deblové ti sice zdatně konkurují,mńěkteří tě svou debilitou už dávno předehnali,ale ne každý se na youtube provaří a ukáže světu,že se nejen chová jako blb,ale i tak vypadá.
 • 1.FC Slovácko Šovkovskij 02.11.2013, sobota, 11:50 + 0 - 0
  s77: Ber to s nadhledem, chtěl jsem si jen trochu rýpnout, tak jako vy do nás. BS1919: Za šašov na českej scéně? Sleduješ šohaju českou scénu? V Česku jsme považováni za jedny z nejlepších fanoušků, jak po stránce návštěvnosti, fandění, choreí a podobně. Ligu jsme si koupili, to je fakt, ale kdyby nebyla vykonstruovaná korupční aféra, protože Valenta vyhlásil boj o titul, což se v Praze nelíbilo, a následný boj o holé přežití, tak jsme z té ligy ani nesestoupili. A jestli my jsme šašové, co jste vy? Kolik má Bratislava obyvatel a kolik vás na ty Pasienky chodí? 1.500? 2.000? Jakou máte fanouskovskou produkci? Jestli my jsme šašové co jste vy, klaune? :-D
 • ŠK Slovan Bratislava BS1919 02.11.2013, sobota, 11:39 + 0 - 0
  pre Šovkovskij to bolo..
 • ŠK Slovan Bratislava BS1919 02.11.2013, sobota, 11:38 + 0 - 0
  A kde by bola "Slovácká šlechta" keby si nekúpila prvú ligu?? Tak mlč a buď rád že sa veziete! ste len za šašov na českej scéne!
 • Slezský FC Opava s77 02.11.2013, sobota, 11:22 + 0 - 0
  šovkovskij: Byl jsem na všech zápasech se Slováckem, doma i venku. Ale hádat se tu s tebou nebudu, těžko argumentovat, když patříš do té slavné Slovácké šlechty, které my třetiligoví Opaváci nejspíš podle tebe nesaháme ani po paty. Žij si svůj sen ;)
 • 1.FC Slovácko Šovkovskij 02.11.2013, sobota, 10:57 + 1 - 0
  s77: Nevím, jestli jsi na tom zápase byl, samozřejmě, že to bylo s přispěním security a fízlů, navíc je zákonité, že bez pomoci těchto složek byste se do kotle hostů nemohli dostat. Jinak nějaké přezdívky typu Bonzácko od lidí, kteří nevědí, o čem je řeč a co šlo, jsou mi zcela a úplně ukradené a jsou pro mne spíše úsměvné. Já se na ně nezlobím. Věřím, že příznivci nejen třetiligového týmu mají určité komplexy. My, Slovácká šlechta, se dokážeme povznést a dotyčné politovat :-)
 • Slezský FC Opava s77 02.11.2013, sobota, 10:38 + 0 - 0
  Šovkovskij: "Trošku mi to evokuje vzpomínku ještě ve druhé lize, kdy jsme byli v Opavě zákeřně napadeni domácími "chuligány" ze zadu s přispěním právě tamní security a fízlů." Ty musíš užívat kvalitní omamné látky, chlapče, neboť myslet si, že jste byli napadeni s přispěním sekuritky a policie, to může vypustit z huby jen cvok... Se ti divím, že to tady připomínáš, chováním po tomto incidentu jste si vysloužili přezdívku Bonzácko.
 • 1.FC Slovácko Šovkovskij 02.11.2013, sobota, 09:13 + 0 - 0
  Oprava: Avšak s přístupem vedení Slovácka k fanouškům...
 • 1.FC Slovácko Šovkovskij 02.11.2013, sobota, 09:10 + 1 - 0
  Ubohé. Do podobných kauz, kdy jsou poškozeni fanoušci, by se měl zapojit i klub, tj. v tomto případě Slovácko a požadvat nejen vysvětlení, ale i řešení. Protože když se to stane jednou a nebude vyvozen důsledek, stane se to i podruhé, potřetí a ne jen v Olomouci. Tito ubožáci totiž získají pocit nadřazenosti, sebejistoty a nepotrestatelnosti. Avšak s Slovácka k fanoušků bude dřív Albánie lídrem světové ekonomiky. Na stadionu jsou monitorovací zařízení, takže je tu směr, kterým by se mělo postupovat, kdyby to chtěl někdo hnát až k civilnímu soudu, což si myslím, že by bylo vhodné. Security v Olomouci jsou podobný hnus, jako na Slavii v Edenu, v Brně, či svého času na Kladně, když hrálo ještě ligu. Duševní mrzáci, posbíraní po barech, vyhazovači, kteří si evidentně chtějí jenom bouchnout, když jim doma stará nedá a musí vynést odpadkový koš. V Olomouci je taky známý fakt, že tato svoloč spolupracuje s další svoločí, kterou je policie ČR - buzerovat a mlátit. Trošku mi to evokuje vzpomínku ještě ve druhé lize, kdy jsme byli v Opavě zákeřně napadeni domácími "chuligány" ze zadu s přispěním právě tamní security a fízlů. Od té doby beru s jistým povděkem, že tento spolek hnije v MSFL, kde doufám, ještě nějaký pátek, či sobotu setrvá. Věřím, že zápasy proti Uničovu nebo Zábřehu (nikoliv Záhřebu) musí mít neodolatelné kouzlo. Je docela taky zajímavé, že Chalupáři berou zápasy proti našemu béčku, které tady nikoho nezajímají, jako kdyby Zimbru Kišiněv v Lize mistrů přijelo na Old Trafford :-)
 • Slezský FC Opava Opavák 01.11.2013, pátek, 18:02 + 0 - 0
  capekpico-těšíš se na fight s váma,trošku jsem to nepochopil,asi jsi myslel s nama?
 • FC Baník Ostrava capekpico 01.11.2013, pátek, 17:35 + 0 - 0
  Opavák: už se těším na fight s náma . . .
 • FC Baník Ostrava Hammass 01.11.2013, pátek, 15:47 + 0 - 0
  Fifinka: je nutné dané lidi jmenovat?!?
 • 1.FC Slovácko Fifinka 01.11.2013, pátek, 14:44 + 0 - 0
  Greif : nandýáme jim příště :P je co oplácet kokotum !! Hynexis : Hyndulo je nás málo kdo by se zastal , někteří kdo by se zastal byli na druhem konci a další byli venku před stadionem , či na druhé tribuně kvuli nevpuštění na stadion!... Jinak pro bezruc : pokud sis nevsiml na videu byl tam Řezi a ještě botek nebo pačes..ale chce to trošku oči zapojit :)
 • Slezský FC Opava Opavák 01.11.2013, pátek, 06:56 + 0 - 0
  Frydečak-ten článek z novin je hustý,do dneška jsem neměl o chuligánce slovácka ponětí,pobavilo mě to,drsní hoši,škoda jen že na nás asi číslo nemají...:-)
 • 1.FC Slovácko Greif 31.10.2013, čtvrtek, 21:27 + 0 - 0
  Ano pěkně ste jim dali ;) jenže tady jde zespodu kde na ni všichni vidí ..tam šly zezadu a z boku a pokud máš na 30-40 m fanoušky tak ti v pravo nevidí co se děje v levo ..to co je na videu je fakt už jen žďuchačka po bitce .. ta byla 3 minuty před tím v průchodu na wc..
 • Zbrojovka Brno HYNEXIS 31.10.2013, čtvrtek, 21:10 + 0 - 0
  Greif: sektor hostí v Olmiku má tak 50 metrů na délku, video s potyčkou má skoro minutu,(myslím si ale že to trvalo delší dobu), za kolik jsi měl v tělocviku uběhlou šedesátku?? ;) http://www.youtube.com/watch?v=jwm4r9d6guk
 • FC Baník Ostrava Frydečak 31.10.2013, čtvrtek, 20:48 + 1 - 0
  Já snad přestanu fukat ten kanagon!!! Paní Monika, to mě pobavilo :-).Bwb či bwa jsem si musel vygůglit, poněvadž mi vůbec nebylo jasné co je to za zkratky. A co měli podle tebe bezruči jako Libor s kolegou Honzou dělat? Ve dvou lidech toho moc neuděláš a družba 40 lidí ze Zlína taky nedorazila?! Viz link : http://slovacky.denik.cz/zpravy_region/chuligani-pobiji-se-a-pak-si-podaji-ruce20110428.html
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 31.10.2013, čtvrtek, 18:53 + 0 - 0
  Paní Monika od nás který je 48 let by mohla vyprávět jak s ní ten zmrd od sekuritky praštil o zem.Podala nějakou stížnost,ale tyhle zmrdi jsou prostě bengama chráněný a vyšumělo to a ty zmrdi jsou tam dál
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 31.10.2013, čtvrtek, 18:50 + 0 - 0
  Nezbejvá nic jiného než akce těchto zmrdů medializovat! A když se tohle znova kdekoliv , tak jít do toho všichni!A.S.A.B.!
 • 1.FC Slovácko Greif 31.10.2013, čtvrtek, 18:27 + 0 - 0
  Bezruc .. bohužel byli na druhé straně sektoru a po 3 minutách byl klid pač tam dolezla myslím kriminálka .. takže jak security tak z naší strany byl konec .. bitka proběhla u záchodů ..všichni asi budem hlídat wc :D
 • 1.FC Slovácko bezruc.o 31.10.2013, čtvrtek, 17:58 + 0 - 0
  a kde byla ta slavná bwb,nebo bwa,či jak se to jmenuje? seděli a čuměli!
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 31.10.2013, čtvrtek, 17:37 + 0 - 0
  Jebat security! každopádně jak se stalo tohle Baníku, tak to bylo i tady moralizování jaké jsme svině, jak ničíme stadiony a bůh ví co všechno.. hold jak se stane problém bezproblémovým fans Slovácka tak všichni křičí jebat security, jak se stane problém nám, tak se najde spousta lidí, kteří vidí problém v nás.. každopádně jebat policii i security!
 • FC Vysočina Jihlava SAMOT3 31.10.2013, čtvrtek, 16:26 + 0 - 0
  Kde jsou Ti páni inženýři z Olomouce, jak psali stížnost kamsi, že si u nás museli vyzout boty ( neomlouvám security v Jihlavě)...Koukám všude stejná pakáž !!! Jebat Security !
 • FC Baník Ostrava Cisarak! 31.10.2013, čtvrtek, 15:13 + 0 - 0
  kozelzostravy : No Ti urcite. vzdyt jich je sotva 20,to musi vsichni cely kotel jit proti nim a ne par jedincu
 • bez klubu skalni 31.10.2013, čtvrtek, 15:09 + 0 - 0
  Asi 200 Prostejovaku nebylo v sobotu pusteno na zimak v Hodonine...
 • FC Baník Ostrava kozelzostravy 31.10.2013, čtvrtek, 14:50 + 0 - 0
  Poslední dobou je toho v Olomouci fakt hodně. Olomouc-Baník, Olomouc-Brno, Olomouc-AZ a teď tohle. Fakt jebnutí kokoti! Doufám, že PB 10.11 s němi vytřou podlahu. :)
 • FC Spartak Trnava sst 31.10.2013, čtvrtek, 13:57 + 0 - 0
  SBS JEBAL PES !!!!!
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 31.10.2013, čtvrtek, 12:54 + 0 - 0
  Cisarak!Škoda,že naběhli těžkooděnci,mohlo to být fájne,já jsem stačil zdrhnout,ale dva mí nej kámoši vyfasovali 250,resp. 400 h. :-)
 • FK Baník Most ALBY SPINRER 31.10.2013, čtvrtek, 12:52 + 0 - 0
  Je opravdu ubohé, když z fanoušků dělají kriminálníky a pak nechají hlídat stadiony lidmi, kteří nemají sebemenší odpovědnost. Dokud páni papaláši nebudou toto šetřit a vyvozovat z tohoto jednání důsledky, tak stadiony nikdy nebudou bezpečné. Nemyslím si, že fanoušci jsou nebezpeční pro rodiny z dětmi a, že kvůli nim nechtějí chodit na stadiony. Dnes s denně se jasně ukazuje, že rodiny z dětmi mají strach právě z těchto technických dementů a kosmonautů. To jsou právě ti, kteří tvoří to fotbalové násilí. A.S.A.B. A.C.A.B.
 • FC Baník Ostrava Cisarak! 31.10.2013, čtvrtek, 12:35 + 2 - 0
  http://www.youtube.com/watch?v=GmObWXif8mU http://www.youtube.com/watch?v=-Av0rNopYnQ A to je potom tak kdyz se karta obrati....
 • HC Slovan Ústečtí Lvi Lasak1 31.10.2013, čtvrtek, 12:30 + 0 - 0
  já na to už ani nemám nervy ....
 • FC Viktoria Plzeň Honzík 31.10.2013, čtvrtek, 11:10 + 0 - 0
  Banda ubožáků ,která si vybíjí pod ochranou policie svoje svoje mindráky.
 • FC Viktoria Plzeň DROID1911 31.10.2013, čtvrtek, 10:34 + 0 - 0
  Buzeranti tohle! Nemají jediný právo se tě dotknout, dokud se jich nedotkneš ty. Tihle nemají ani potřebný certifikát, aby mohli vykonávat tuhle službu. Zmrdi!
 • 1.FC Slovácko riedlss 31.10.2013, čtvrtek, 09:39 + 0 - 0
  Akorát jsem těm ovarovým hlavám připomenul, ať si tak zkusí reagovat na Baníkovce až do Olmiku přijedou, protože by byli zalezení dole v tom jejich kumbálu a lepily by se jim prdele..takoví jsou velikáni..za nás,v tomto případě nejde mluvit o srabáctví a nějaké posranosti,,proboha vždyť já tam stál s lidma, kterým je přes padesát a více let, a s lidma kterým je třeba méňě jak 16,17, rodiny, lidi, kteří se jezdí na fotbal bavit, a ne myslet během zápasu na to, že je někdo může bezdůvodně někdo napadnout..myšlenky jsou pak úplně někde jinde než si zvesela békat svoje chorály a bavit se...po tom incidentu byla atmosféra v hajzlu...
 • 1.FC Slovácko riedlss 31.10.2013, čtvrtek, 09:34 + 0 - 0
  člověk se přirozeně brání když musí, nikdo si nenechá srát na hlavu, ale není to zbytečné?! vždyť signál přišel jednoznačně ze strany security, do té doby než toto stádo přiběhlo do kotle neměl nikdo ani tucha o tom, že by se něco mohlo dít, protože si každý říkal, proč vlastně? Protože se ovarové hlavy chtěly na někom vyhrát a nevím o tom, že by někdo udělal sebemenší věc, která se jim nemusela líbit. A v první řadě, když už něco takového člověk udělá a policajtům nebo securitce se to nelíbí,na prvním místě to jde řešit slovně, pokud to nepomůže, tak jinak. Jednání těchto lidí bylo na úrovni dutých vymazaných hlav, možná tak se základním vděláním, tohle jsou přesně lidi, s kterýma si nemám v životě co říct, tak proč bych měl na takové primitivy čekat, až na mě jeden z nich bezdůvodně skočí? S tou security už neudělá nikdo nic, je mi jich líto. Daleko se v životě nedostanou, ptž už s tím nejde nic dělat, ten nezmar jsem viděl na vlastní oči a na první pohled se mi z nich chtělo brečet, ale nakonec jsem se jen smál, jinak to ani nešlo..on si to uvědomí hlavně člověk, který je úplně někde jinde než security Singmy(tragédi)...
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 31.10.2013, čtvrtek, 09:29 + 0 - 0
  Zdeněk81:Přesně tak,když se chcou rvát tak fajn,my a další silné tábory s něma vytřeme schody,ale jakmile fanoušci začínají mít převahu tak nastupují jejich obrnění tatínkové,je to fakt jak na písečku když se poperou dva kluci o bábovičky a jednomu z nich přijde na pomoc fotr a toho druhého zmlátí.Jsou to agresoři,ale zároveň zbabělci,zmlátit slabšího umí opravdu,opravdu každý,ale postavit se sobě rovnému,silnějšímu nebo přesile to už chce mít koule a to tihle frustrovaní jedinci co bydlí celý život u maminky a na živobytí si umí vydělat jen tím,že si navlečou pořadatelskou vestu fakt nemají....
 • FC Baník Ostrava capekpico 31.10.2013, čtvrtek, 09:13 + 0 - 0
  Buzeranti zkurvení, jak psal kozelzostravy, taky si to pamatuji tak pojďte Chachaři . . .
 • 1.FC Slovácko Fifinka 31.10.2013, čtvrtek, 07:43 + 0 - 0
  Je to banda čuráku , nepamatují si ani kdo byl vpuštěný na stadion a kdo dýchal , ale jinak v pořádku .. když někdo vyjde ze stadionu a ani né po 2 minutách mu řekne že ho zpět nepustí že nadýchal 2 promile .. tak to je co říct :D :D pak nastala chvilka kdy mě někdo poprosil at zavolam policii že chce nahlásit napadení .. tak jdu za nimi a oni vám řeknou ještě do očí že nevidí nikoho kdo by na ně volal.. sukurity a acab si mužou v olomouci myslím podat ruce!! Čuráci
 • 1.FC Slovácko Greif 31.10.2013, čtvrtek, 06:24 + 0 - 0
  Bohužel zrovna odváděný pomohl .. a dal ranu securiťákovy až mu vystříkla ... ale takovích bojeschopných co by naskákali moc není .. :/
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 31.10.2013, čtvrtek, 06:22 + 0 - 0
  JEBAT SECURITY Jsou to většinou jen zkrachovalí trosky který bud si musí vylepši ego a nebo mají najebáno.
 • FC Baník Ostrava kozelzostravy 31.10.2013, čtvrtek, 05:43 + 1 - 0
  Klasika Olomouc... Minule jak tam hrál Baník, tak vzali securitku z Opavy. Jak to asi jinak mohlo dopadnout...
 • 1.SC Znojmo Babička 31.10.2013, čtvrtek, 00:02 + 0 - 0
  Bohužel realita je taková, že kluby si najímají mnohdy bývalé chuligány a nevyrovnané osobnosti. Už to, že má někdo jako pořadatel kšiltovku Tapout je minimálně neprofesionální. Z venku to pak vypadá, že za všechno můžou fanoušci, ale pořadatelé se mnohdy chovají arogantně a dělají vše proto aby mohli vykazovat činnost. V Olomouci je to podivné, už Brno tam mělo nějaké problémy ne?
 • FC Fastav Zlín dav1dek88 30.10.2013, středa, 23:58 + 1 - 0
  A všichni jenom čumí. Nikdo nepomůže. Kdyby tam na ně naskákali tak by měli co dělat kundy.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 30.10.2013, středa, 23:44 + 3 - 0
  Jsou to zmrdi!Když jsme tam byli naposledy tak jeden nabušenej zmrd z ochranky praštil o zem s fanynkou který je kolem 50 let.Těch konfliktů tam snima bylo víc.Když ty zmrdi přestávájí stíhat tak hned nastoupí policie.A.S.A.B. A.C.A.B.!
clbannerVidea

Oslavy třetího místa FK Jablonec


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...


Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Výhru nad Slováckem slavili fans na hrací ploše včera, 16:31

Výhru nad Slováckem slavili fans na hrací ploše


Vzkaz zní jasně: UEFA nemůže zastavit naši vášeň! 21.07.2021, středa, 06:14

Vzkaz zní jasně: UEFA nemůže zastavit naši vášeň!


Toto chceme vídat! V Bělehradě pyrem nešetřili 17.07.2021, sobota, 06:42

Toto chceme vídat! V Bělehradě pyrem nešetřili

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Výhru nad Slováckem slavili fans na hrací ploše včera, 16:31

Výhru nad Slováckem slavili fans na hrací ploše


Vzkaz zní jasně: UEFA nemůže zastavit naši vášeň! 21.07.2021, středa, 06:14

Vzkaz zní jasně: UEFA nemůže zastavit naši vášeň!


Jedeme do Baku, aneb Na mistrovství Evropy do Asie 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mistrovství Evropy do Asie

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
před 5 hodinami - dennyTS
Doufám, že to Frydečák myslí i...
včera, 20:55 - Frydečak
@acs1893: Škoda, že jsi nebyl ...
21.07.2021, středa, 17:22 - acs1893
Rapid mega support...byl sem s...
21.07.2021, středa, 16:48 - Fafrnek
Pekne Sparta
18.07.2021, neděle, 22:14 - Bělský Les
Chápu, ale hanobení státního s...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace