o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

BLOG: Buďme rádi, že si DK LFA sere do huby...

blog fanoušků čtvrtek, 05.09.2019 - přejít do komentářů
Jenom se potvrdilo, jak zbytečná DK LFA směrem k trestům za fanoušky je...
/titleImg/blog-budme-radi-ze-si-dk-lfa-sere-do-huby/1/9006.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Člověk neví, jestli se má radovat, nebo brečet... DK LFA v poslední době řádí jako černá ruka a i když je český fotbal jen navoněná bída, tak se tváří, jako by česká liga byla anglickou Premier League. 

Tresty za fanoušky a nově i uzavřené sektory a i zákazy výjezdů... I když zákazy výjezdů... Ono to není úplně přesné, jak ukázal nedělní zápas v Jablonci, kde byl pro fanoušky ostravského Baníku uzavřený sektor hostí. Jablonec zareagoval tak, že sektor hostí uzavřel, ale fanoušky Baníku pustil do vedlejšího sektoru, za což si u fanoušků klub z Jablonce vysloužil uznání.

Kdo by čekal, že za to Jablonec dostane od DK LFA pokárání, tak se mýlil. Naopak, ředitel komunikace LFA neshledal na tomto jednání nic závadného. A to přesto, že si předseda DK LFA Richard Baček tak nějak nasral do huby, když původně mluvil o zákazu výjezdu.

„DK LFA rozhodla, že došlo k porušení podmínky uložené rozhodnutím DK LFA a následně i OK FAČR, čímž byl uložen trest zákazu výjezdu fanoušků FC Baník Ostrava na příští ligové utkání,“ stálo v komentáři DK LFA.

Naštěstí se ukazuje, že pana Bačka nemusí brát fanoušci vůbec vážně a nebo se DK LFA zalekla chacharů. Přeci jen pokřik Celá LFA banda zkurvená zněl na posledním zápase Baníku více než hlasitě a bylo možné ho zaslechnout i na jiných stadionech.  

 „Ani jeden klub nejednal v rozporu s Disciplinárním řádem FAČR. Tím, že byl uzavřen sektor určený pro hostující fanoušky, byl naplněn i disciplinární trest pro klub FC Baník Ostrava. Jsme rádi, že příkladným chováním přispěli fanoušci Baníku k dobré atmosféře celého zápasu," poznamenal Štěpán Hanuš, ředitel komunikace LFA.

Jablonec vyřešil situaci nejlépe jak mohl, ale je otázka, proč tedy DK LFA takové tresty vůbec dává? Přeci nejlepší z hlediska všeho by bylo, kdyby fanoušci byli normálně ve svém sektoru. 

„Chtěli jsme předejít tomu, aby byli příznivci Baníku Ostrava namíchaní po celém stadionu mezi fanoušky Jablonce. A přišlo nám to jako logické řešení, abychom vyčlenili část tribuny C-JIH pro fanoušky hostů. Vzhledem k tomu, že na tuto tribunu neprodáváme permanentky, tak byl celý proces jednodušší," vysvětlil tiskový mluvčí Jablonce Martin Bergman pro sport.cz.

„Nechceme však, aby se na tento krok nahlíželo jako na obcházení trestu DK LFA, my jsme naši povinnost splnili tím, že jsme neotevřeli sektor hostů a neprodávali do něj vstupenky. Nakonec se tento krok ukázal jako správné řešení," dodal Bergman.

Zaplať pánbůh za to, že to takto dopadlo a jenom se potvrdilo, jak zbytečná celá ta komise DK LFA směrem k trestům za fanoušky je. Ono na tom pokřiku Chachrů něco bude. CELÁ LFA, BANDA ZBYTEČNÁ... Nebo tak nějak :-) 

 

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • bez klubu demagog 05.09.2019, čtvrtek, 22:30 + 0 - 0
    Neskutečné! to je taková banda kokotů, že to ani není možné. Ať už se na to vyserou a nedělají těmi nesmyslnými zákazy zmatky. Stejně je všichni mají v piči.
  • FC Baník Ostrava Chacharus 05.09.2019, čtvrtek, 21:02 + 0 - 0
    Jasné, typické pokrytectvi a ještě větší stání do huby. Oni ještě novou, ze to bylo super řešení. To je prdel. Kurvy jedny
clbannerVidea

Motoráci │ Noční oslava extraligového bronzu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...


BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle... 28.04.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle...


Fotoreport: Havlíčkův Brod -... 30.12.2021

Fotoreport: Havlíčkův Brod -...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Náběh ACS Hooligans na sekto... 05.05.2022

Náběh ACS Hooligans na sekto...


Zbytečné derby? Ale kdeže! V... 15.05.2022

Zbytečné derby? Ale kdeže! V...


Slovanu nakonec nepomohl ani... 09.05.2022

Slovanu nakonec nepomohl ani...

Komentáře
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
12.05.2022, čtvrtek, 18:07 -
Moc daleko nedoběhl ani jeden ...
10.05.2022, úterý, 11:06 -
Hlavne by som dodal , ze na st...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace