BLOG: Derby - Kutná Hora x Suchdol (Divize C)

blog fanoušků úterý, 20.10.2015 - přejít do komentářů
Divizní derby navštívilo 685 diváků. Hosté se prezentují supportem a pyrem...

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Přípravy na derby s Kutnou Horou začaly už týdny před zápasem. Proběhla speciální facebooková kampaň a očekávali jsme proto, kolik fanoušků Suchdola se ukáže v 8 kilometrů vzdálené Kutné Hoře. Domácí pořadatelé nám vyčlenili "sektor pro hosty", který jsme zaplnili cca 60 aktivních fanoušků + normálové v dalších částech stadionu. Celkem na divizní derby přišlo 685 diváků.

Při nástupu hráčů byly odpáleny první dvě světlice + balonky. První poločas byl support kvalitní, zvláště po první brance. Ujal se chorál "Kutná Hora u Suchdola". Ve druhé půli Suchdol zvýšil vedení a nakonec vyhrál 3:1. Po ukončení zápasu byla hromadně odpálena pyrotechnika, celkově 20 světlic a 4 dýmovnice. Proběhly společné oslavy výhry s hráči.