o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

Blog fanoušků: DK, styďte se!

blog fanoušků sobota, 8. 6. 2019 15:40 - přejít do komentářů
Tresty za finále MOLCupu jsou absurdní
images/clanky/blog-fanousku-dk-stydte-se!-8867.jpg

Blog fanoušků je určen všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků).

Myslel jsem, že budu mít pohodovou sobotu, místo toho mi zase stoupl tlak a musel jsem se rozčílit do běla. Proč? Dostalo se ke mně komuniké ze zasedání DK LFA, ve kterém se jedná mimojiné o finále poháru MOLCup.

Nebojte, nebude to dlouhé, ale něco na srdci mám a potřebuji to ze sebe vypsat. Takže v krátkosti, co mně tak naštvalo?

 • Disciplinární komise potrestala klub FC Baník Ostrava za nesportovní chování fanoušků (použití pyrotechniky, vhazování předmětů na hrací plochu a napadení delegované osoby) ve finálovém utkání MOL Cupu proti SK Slavia Praha peněžitou pokutou ve výši 80 tisíc korun a trestem podmíněného uzavření hostujícího sektoru na jedno venkovní soutěžní utkání se zkušební dobou do 30.9.2019. Na obrázku může být: venku
 • Disciplinární komise potrestala klub SK Slavia Praha za nesportovní chování fanoušků (použití pyrotechniky a vhazování předmětů na hrací plochu) ve finálovém utkání MOL Cupu proti FC Baník Ostrava peněžitou pokutou ve výši 60 tisíc korun.
  Komentář předsedy DK LFA p. Richarda Bačka: „Při finálovém utkání MOL Cupu došlo k masivnímu použití několika desítek pyrotechniky a vhazování dělbuchů ze strany fanoušků obou klubů. Fanoušci Baníku navíc po utkání napadli člena týmu videorozhodčích. Při stanovení výše peněžitých trestů byla ve prospěch obou klubů zohledněna nedostatečná pořadatelská služba ze strany pořádající FAČR. Jinak by peněžité tresty byly významně vyšší.“Na obrázku může být: venku

Na finále poháru v Olomouci jsem byl. Přiznávám dokonce, že jsem se na něj hodně těšil. Zažít souboj dvou nejlepších fanouškovských táborů v ČR, navíc na neutrální půdě, to ve mně vzbuzovalo velká očekávání. 
Zápas byl skvělý! Výborné fandění, skvělé choreografie a úžasné pyroshow. Po fanouškovské stránce se ten večer povedlo snad vše a já o tom zápase dlouhou všem známým a kamarádům nadšeně vyprávěl. A když už, tak jsem nezapomněl přidat pár vět o tom, jak pořadatel utkání nezvládl. Jak hráče, novináře, realizační tým napadali policejní psi, jak se Slavia dostala do vedení po neregulérní penaltě a o všech různých zmatcích, které utkání provázaly. Všechno to ale v mých očích převážil skvělý zážitek, o který se postarali Chachaři a Sešívaní z Tribuny Sever. Dá se říct, že finále právě tyhle skupiny zachránily. To díky fanouškům mělo finále úroveň a stálo za to.
Na obrázku může být: obloha a venkuNa obrázku může být: venku

Úplně proto zuřím, když se není dočítám, že Baník dostal pokutu 80.tisíc a Slavia 60 tisíc. Zdůvodnění je úplně absurdní. Jak si může DK dovolit trestat Baník za to, že někdo po zápase napadne asistenta rozhodčího? Proč toto tahají do zápasu? Tak já si po příštím zápase obleču dres soupeře a půjdu někoho napadnout. Doufám, že pak DK potrestá mého rivala. Absurdní! Tohle má řešit někdo úplně jiný, než DK LFA.

A pokuta za pyrotechniku? Já Vám něco řeknu, DK měla ty peníze raději vzít, sklopit uši a pokorně se jít fanouškům omluvit, věnovat jim je a poděkovat jim, za to, že finále MOLCupu mělo skvělou úroveň, když už se o to nedokázal postarat organizátor! 
V době, kdy si rozhodčí pískají, co chtějí, o postupech a sestupech se rozhoduje někde úplně jinde, by si DK pana Bačka měla vážit každého aktivního fanouška, který na fotbal ještě chodí a věnuje mu svůj čas a aktivitu. Ta pyroshow na finále bylo to nejlepší, co jsem na celém finále viděl!
DK LFA, styďte se!

Není k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venku

Autor: BlogShare |
Jméno Heslo
text
 • FK Viktoria Plzeň pepky 10. 6. 2019, pondělí, 09:36 + 0 - 0
  👍👍👍👍👍👍👍⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽💣😎
 • FC Baník Ostrava EmilFCB 8. 6. 2019, sobota, 19:45 + 1 - 0
  PS: díky za perfektní článek!!!
 • FC Baník Ostrava EmilFCB 8. 6. 2019, sobota, 19:44 + 3 - 0
  Asi můj první příspěvek tady. Takže ve zkratce - jsou to hovada, kterým nejde o fotbal, zkurvená hovada, jim vůbec nejde o sport (snad nemusím specifikovat, koho tím myslím). Ovšem je to stejná situace jako se sudími (jako fans FCB vím, co to je podraz, ale bohužel musím konstatovat, že to vím oboustranně, nemá cenu si něco namlouvat). Snaha Jihlavy je mi sympatická, nicméně je odsouzena k zániku, nezajebal si ani větší pes. Jedinou obranou proti tomu všemu svinstvu ve fotbale (pochopitelně nejen v naši nejvyšší soutěži a nejen u nás) je prostě chodit na stadiony, být na stejné notě s hráči (a s vedením, pokud je to ovšem možné, my taky o tom víme svoje...) a fandit v rámci svých možností a svých schopností - bez ohledu, zda jsem hools, ultras, fanoušek, vandrák. Fotbal je jeden z nejhezčích sportů, nenechme se znechutit a choďme a dělejme na stadionu to, co je nám vlastní. Že občas snaha určité skupiny narazí na nesouhlas jiné skupiny (myslím v rámci jednoho klubu, ACS, ale i my, bohužel, vlastně Kyby by řekl čertužel, bychom o tom mohli vyprávět...) je jedno. Na konci vždy bude fotbal a ten krásný pokřik GÓÓÓÓL.
clbannerVidea

Finále poháru MOLCup - zaměřeno na fanoušky FCB


další videa >
Blog fanoušků & Špionáž
BLOG: Čas nejvyšší... aneb z... 13. 6. 2019, čtvrtek, 10:00

BLOG: Čas nejvyšší... aneb z...


Blog fanoušků: DK, styďte se... 8. 6. 2019, sobota, 15:40

Blog fanoušků: DK, styďte se...


BLOG: Rodiny s dětmi, klobás... 2. 6. 2019, neděle, 12:00

BLOG: Rodiny s dětmi, klobás...

další články >
Odkazy z jiných webů
Invaze 45.000 fanoušků Sunderlandu do Londýna! 31. 3. 2019, neděle, 13:45

Invaze 45.000 fanoušků Sunderlandu do Londýna!


Špionáž: Bayern Mnichov – Liverpool FC 26. 3. 2019, úterý, 21:31

Špionáž: Bayern Mnichov – Liverpool FC


„Sedni si, nevidím!“ aneb Anglie – Česko 25. 3. 2019, pondělí, 21:11

„Sedni si, nevidím!“ aneb Anglie – Česko

další odkazy >
Nejčtěnější články měsíce
FINÁLE poháru MOL CUP 23. 5. 2019, čtvrtek, 04:45

FINÁLE poháru MOL CUP


Blog fanoušků: DK, styďte se... 8. 6. 2019, sobota, 15:40

Blog fanoušků: DK, styďte se...


FotoReport: Boj o první ligu... 3. 6. 2019, pondělí, 01:10

FotoReport: Boj o první ligu...

Komentáře
včera, 08:25 - Moshe Dahan
Fafrnek- ježiš to je dětský-) ...
18. 6. 2019, úterý, 19:17 - Fafrnek
Soused,slavista,jezdi nevim pr...
18. 6. 2019, úterý, 15:06 - -neutral-
Vlajkonoši mají můj velký obdi...
18. 6. 2019, úterý, 12:12 - MP11
Fred, já do Edenu nechodím už ...
18. 6. 2019, úterý, 08:33 - Rawen 1893
Fred: chápu chuligány, když zn...
všechny komentáře >
Diskuse
14. 10. 2017, sobota, 21:35 - supporters.cz
Dobrý den, tipovačku jsme byli nuceni &u
9. 10. 2017, pondělí, 20:24 - wawe48
Marsellus Wallace: Posílal jsem i email
9. 10. 2017, pondělí, 15:06 - Marsellus Wallace
Bude se tipovačka někdy vyhodnocovat? Nerad byc
30. 9. 2017, sobota, 14:06 - sigmicka
Tak děláte si prdel ne ? Tipování na kolo uzavřeno
24. 9. 2017, neděle, 21:56 - wawe48
Jak to bude s výhrou v tipovačce za minu
celá diskuze >
clbanner
Speciály
Sledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace