o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Blog fanoušků: Návštěva derby pohledem chachara

blog fanoušků neděle, 21.09.2014 - přejít do komentářů
pohled návštěvníka extraligového utkání HC Oceláři Třinec x HC Vítkovice
/titleImg/blog-fanousku-navsteva-derby-pohledem-chachara/1/6361.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Před příchodem na stadion potkáváme menší skupinku fans Vítka, po krátkých vulgaritech okamžitě tratí 2 své šály a utíkají se úkryt mezi blízký dav a dá se také čekat, že utíkali žalovat. 

V průběhu zápasu vytahují oba tábory své choreografie, nebudu hodnotit, které je lepší - ale můžu říct, že se mi líbily oba - na druhou stranu oba tábory mají stále co zlepšovat! 

Co se týče fandění, v první půlce utkání jsou na tom o dost lépe domácí, hosté jsou spíše potichu a čekají co se bude dít. Změna přichází zhruba v polovině, když hokejisté Vítkovic otočí zápas, jde to vidět i v jejich táboře, oproti tomu domácí to velice utiší a po celý zbytek zápasu už nedokážou udělat atmosféru jako v první půlce utkání. 

Po konci utkání čekáme poblíž Vítkovických zda-li se něco bude dít. Nakonec jen opět slyšíme pár nadávek na domácí fans, ale co mě vůbec nepřekvapilo, slyšíme nadávky i na nás, Baníkovce, takže "Mega Ultras Fans Vítkovic" opět nezklamali a mají se na co těšit :-)) 

Ještě přidám svůj zážitek, když se rozhodnu zajít si pro pivko a slyším před sebou bavící se Třinečáky, kteří nejspíš sedí poblíž Vítkovických a jsou velice překvapení, že když vyzvou "Vítkovické Ultras" kteří polili pivem staršího pána, který má na sobě Třinecký dres a sedí hned vedle hostujícího kotle, aby si o tom šli s němi popovídat ven, tak Vitkovíčti ještě víc zalezou do svého 'území', které nadevše odmítají opustit a doslova se třepou strachy. Ikdyž jsem toto neviděl na vlastní oči, musel sem se zhluboka zasmát Vítkovickým :-)) 

Jejich uvažování a machrování ve skupinkách je opravdu dojemné, ještě k tomu, když si troufnou na pána v důchodu, ovšem kdyby měli jít ven a 'popovídat' si o svých problémech, tak raději utečou a schovají se za přivolanou černou stráž, což známe z vlastní zkušenosti :-)) 

Na druhou stranu palec nahoru pro Třinecké, u kterých v kotli bylo vidět několik Baníkovských šál, čepic a hlavně žádné vulgarity proti Baníkovcům, což nejspíš jen potvrzuje, že Třinec také patří k městům, které podporují milovaný Baníček! 
Jebat Vítka, king Baník!

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Mat1922 24.09.2014, středa, 22:22 + 0 - 0
  Bibol: Bez urazky,ale ...Trinec:Oprava 2:0
 • HC Oceláři Třinec Ivča 23.09.2014, úterý, 09:51 + 0 - 0
  Škoda, že nikde není pořádně vyfocené choreo Vítkovic. Z třineckého kotle to vypadalo luxusně :-)
 • FC Baník Ostrava Yompe 22.09.2014, pondělí, 14:18 + 1 - 0
  Apropo k autorovi článku..... "Na druhou stranu palec nahoru pro Třinecké, u kterých v kotli bylo vidět několik Baníkovských šál, čepic a hlavně žádné vulgarity proti Baníkovcům, což nejspíš jen potvrzuje, že Třinec také patří k městům, které podporují milovaný Baníček! Jebat Vítka, king Baník!" Máme holt rozdílné pohledy na to co je takříkajíc cool co do fanouškovské scény... brát si na hokej do kotle Třince baníkovskoé šály a čepky.... to je vyloženě v rámci hesla support your local club a kdyby si třinečák vzal do Baníkovského kotle Třineckou šálu, tak by spousta pubertálních chacharů honila samým nadšením, jak ten třinečák dostal pohubě.
 • FC Baník Ostrava Yompe 22.09.2014, pondělí, 14:15 + 1 - 0
  Tohle je prostě ostravská demence....... Jedno město... dva různé sporty, dva různé kluby, které jsou od sebe vzdálené přes celé město.... spousta lidí, kteří fandí i baníku i Vítkovicícm.... No né prostě blbečci z Baníku si musí nahánět ego a obírat o šály Vítkovičáky, kteří prostě nemají tyhle hools sklony. Já nevím, ale když nesouhlasím s tím, jaké jsou poměry u druhého městského sportovního klubu, tak mu nefandím, občas si z něj udělám srandu, ale neobírám a nemlátím jiné Ostravaky.... Nejlepší je, když se bavím s internetovýma hrdinama z baníku, kteří velkohubě pouštějí nenávistné urážky na vítkovice proč nás tolik nenávidí... odpověď mi jsou jen nadávky a urážky.
 • Slezský FC Opava carcass 22.09.2014, pondělí, 09:34 + 0 - 0
  ale fotbalové Vítkovice se rozpadly někdy v roce 1993, kdy se spojily s Karvinou a víceméně tím tam fotbal na nějaké úrovni skončil a jejich fans scéna zemřela (R.I.P.), takže mi přijde vyloženě dementní si vybíjet své frustrované ego na nějakých jejich hokejových fanoušcích, kteří s tím fotbalovým klubem nemají vůbec nic společného, a pokud chodí na fotbal, tak zřejmě na místní fotbalový klub.....tahle ostravská pseudo rivalita fotbal-hokej mi přijde vyloženě pošahaná, mám pocit, že i v Ostravě to málokdo chápe....
 • FC Baník Ostrava Kyby 22.09.2014, pondělí, 08:22 + 0 - 0
  TOM: Zase tak idylické to nebylo. Jeden z mých prvních zápasů v životě byl zápas Vítkovice-FC Zurich (tuším 1985 nebo 86) ve F-M a dost jsem čuměl, když tam vítkovičáci nadšeně vítali Honzu Bergra v dresu FCZ a uráželi pokřikama FCB. A nebyla to jediná podobná zkušenost. To, že velká část veřejnosti brala vždy oba kluby (Vítkovice teda spíše hokej) je fakt, ale mezi velkou částí to naopak vždy skřípalo. Obzvláště na ose FCB-FCV. Což platí ovšem i o ACS-SKS, jejich společné akce proti Baníku si taky ještě dobře pamatuji...
 • Slezský FC Opava BIBOL 22.09.2014, pondělí, 04:56 + 0 - 0
  River: bez urážky, ale baník nepostoupí.
 • HC Vítkovice Tom 21.09.2014, neděle, 23:29 + 0 - 0
  Ono srovnávat Vítkovice - Baník a Sparta - Slavia je trošku mimo mísu. Mezi Vítkovicema a Baníkem vždycky exitovalo spojení, z Kotasu se v průvodech chodilo přímo na Bazaly, jak ještě existoval hokejový Baník tak si oba kluby působící na stejném zimáku navzájem půjčovali hráče, po fotbalovém derby šel Vítkovičák s Baníkovcem na pivo, když to vezmu trošku v širších vrstvách tak x let zpět ze házenkářský Baník sloučil s Vítkovicema a vytvořili jeden společný klub. V současnosti třeba hodně chacharů chodí do hospody (dokonce ji mají z venku vyzdobenou malůvkou), která patří odchovanci fotbalových Vítkovic.
 • AZ Havířov Kdj-AZ 21.09.2014, neděle, 23:07 + 0 - 1
  Carcass: Tak proč nenadáváš Sparťanům jací jsou dementi, když nenávidí Slávisty? :o Vždyť jsou to všichni pražáci ;)
 • FC Baník Ostrava River 21.09.2014, neděle, 20:31 + 0 - 0
  carcass: Už jednou jsem ti psal, že je zbytečné se tady urážet, jestli chceš nutně pičovat na autora článku, prosím... ale co se navážíš do Baníku? My máme na vás stejný názor, ale proto to tady snad nezaserem vzájemnýma urážkama, doufám, že naše kluby postoupí v poháru a pak nás nalosujou, bože prosím...
 • Slezský FC Opava carcass 21.09.2014, neděle, 19:32 + 2 - 0
  aneb dement na hokeji......tuhle duševní poruchu nikdy nepochopím - mlátit lidi ze stejného města v jiném městě, na to musíš být ultra dement (čti baníkovec). Představa, že vyjedu někam do Vsetína a tam budu mlátit fanoušky Slezanu, tzn. opaváky, je pro mně nepochopitelná........asi proto, že nejsem baníkovec (čti duševní mrzák)
clbannerVidea

Sestřih výjezdu fanoušků Komety do Zlína


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Choreo i ohňostroj. Fanoušci... 28.11.2021

Choreo i ohňostroj. Fanoušci...


BLOG: Návštěva kvalifikačníc... 18.10.2021

BLOG: Návštěva kvalifikačníc...


BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš... 16.10.2021

BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Bílé peklo v Edenu provonělo... 26.11.2021

Bílé peklo v Edenu provonělo...


Plný stadion, oslava legendy... 22.11.2021

Plný stadion, oslava legendy...


Makabejští si v Praze užili ... 07.11.2021

Makabejští si v Praze užili ...

Komentáře
27.11.2021, sobota, 14:15 - davey
Zbytečně tolik fotek stačilo j...
23.11.2021, úterý, 19:28 - FanaticBoy
Tam šlo spíš ukázat ten počet ...
23.11.2021, úterý, 09:21 - Divák
V Teplicích je to fakt zabité....
22.11.2021, pondělí, 21:54 - Přerovák88
Super zápas se vším všudy. Oba...
22.11.2021, pondělí, 21:43 - k.m
10x vyfotit prázdné tribuny ??
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace