o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Blog fanoušků: Výlet na zápas Legia – Cracovia

pondělí, 26.10.2015 - přejít do komentářů
Kdo ještě venku nebyl, ať neváhá, protože tohle je úplně jinej svět...
/titleImg/blog-fanousku-vylet-na-zapas-legia-cracovia/1/7203.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Po červencové návštěvě zápasu Cracovia – Wisła (při cestě zpět také Brno – Baník) hecuji své okolí, abychom se jeli podívat na utkání s kvalitním supportem do zahraničí, z Polska jsem jednoduše nadšený. Jako warm-up se nejprve pětice lidí vydává na zápas Evropské ligy mezi Slovanem Liberec a Hajdukem Split, kde hosté předvádí takovou show, že již není potřeba nikoho přesvědčovat, že vycestovat za hranice je dobrý nápad. Vzhledem k parádnímu leteckému spojení padá volba na Warszawu a konkrétně na zápas s Cracovií Kraków. Celkově nás vyráží 10 lidí různými druhy dopravy, tento příběh však bude zejména o pětici, která vycestovala v pátek večer vlakem (v tom 4 hlasití Bohemáci).

Sraz v hospodě na nádraží 2 hodiny před odjezdem v symbolech našeho klubu, kvalitní pitný režim, fotka s pyrem před halou, nákup nekonečna piv a jdeme do zarezervovaného kupé. Strategie je jasná- nějak rozumně se opít, aby se nám na 9hodinové noční cestě dobře spalo.

 
Zhruba u Kolína máme první tendence si trochu zafandit, přecijen neuvidíme sobotní zápas se Zbojovkou, což je zejména kvůli výzvě KOTEL v kotli smutné. Po pár kilometrech si nás všímá skupina tak 20 příznivců Komety Brno, o které jsme neměli tušení. Přesunují se k našemu kupé a ověřují si, zda jsme Bohemáci z PRAHY, což jim potvrzujeme. Já v tu dobu nedávám pozor a asi proto jsem první napaden a okamžitě přicházím o brýle. Reakce ostatních je ale pohotová, týpek, co vnikl nejhlouběji do našeho kupé, slušně inkasuje a celkově se nám daří prostor ubránit, vytlačujeme Komeťáky ven a zavíráme se. Není zde však žádný zámek, takže musíme dveře stále bránit, což stojí obrovskou energii a začínáme zvažovat, zda nebude rozumnější spíše zaútočit. Navíc se absolutně nedají poslouchat ty kecy. Dlouho však nakonec neúspěšná aktivita Brňanů netrvá, protože vystupují již v Pardubicích.
 
Nemůžu říct, že by mi dávalo velký smysl, že hokejová Kometa napadá fanoušky Bohemky, ale nemám s tím problém a koneckonců byl to i slušný adrenalin. :-) Zoufalá a primitivní byla akce Komety z jiného důvodu, a sice kvůli motivaci celého činu, což byla bohužel politika. Přítomní brněnští členové mensy demonstrují své IQ, když partu vesměs apolitických lidí z Prahy (a rozhodně tedy ne levičáků!) označují za zfetlé levoty, levicovou lůzu či zkurvenou Afu. OMG! Dávají nám také rady, ať si uprchlíky ubytujeme u sebe doma, a ať nehulíme, abychom neměli v hlavě tak nasráno. Aha! V jejich skleněných či zarudlých očích je vidět nenávist vůči někomu, koho si vymysleli ve svých hlavách, ale v daném okamžiku ve vlaku není. Korunu všemu pak nasazuje průvodčí, když se nám v podstatě vysměje, že jsme byli napadeni a že o obou skupinách fanoušků různých klubů dobře věděl.

No nic, pijeme dál a postupně usínáme. V ranní zachmuřené Warszawě míří naše první kroky do drogerie, kde si vylepšuju zrak o 5 dioptrií, a míříme v dobré náladě k hotelu. Samozřejmě nezapomínáme vylepovat samolepky z dílny sektoru1905.:-) Ve stavu rozespalém a přiopilém dochází k mnoha legendárním situacím, které nevymyslíš a na které budeme navždy vzpomínat, ale do tohoto reportu nepatří.:-)
 
Po poledním odpočinku jedeme ke stadionu Legie. Za 41 złotych si pořizujeme vstupenky na protilehlou tribunu do spodního rohu v blízkosti Žilety, takže jakoby spodní část A5 v Ďolíčku. Karta kibica ani focení obličeje netřeba, pouze předkládáme doklad totožnosti. Dále navštěvujeme překrásný fanshop, kde někteří z nás neodolávají některým suvenýrům, zejména zelená mikina s červeným a bílým pruhem je mistrovské dílo. Následuje přesun za využití taxi do okrajové části Warszawy, jdeme na zápas nejlepších mužstev 1. ligy: Dolcan Ząbki – Wisła Płock. Vstupné: 15 złotych.

Stadion má hezkou hlavní tribunu pro cca 2000 diváků, nahoře na ochozu jsou stánky s občerstvením, kde mají výbornou klobásu a žádné pivo, naopak protilehlá tribuna je jen o pár montovaných řadách sedaček bez jakéhokoliv zázemí. Nevíme, co přesně čekat, o žádných fanoušcích klubu Dolcan Ząbki jsem nikdy neslyšel. Płock je od Warszawy vzdálen jen něco přes 100 km, takže pár hostí by přijet mohlo a na webu Dolcanu je utkání prezentováno jako lokální derby.

 
Kluci nevědí, že krajní část tribuny je určena kotli, jsou místními skenováni odměřenými pohledy a proto si raději v tichosti sedáme do vedlejšího sektoru. Pár minut před utkáním je v kotli stále ještě málo lidí a v sektoru hostí vůbec nikdo. Snad až 2 minuty před výkopem vidíme v dálce blikající pojicejní auta doprovázející 2 autobusy s kibicemi Wisły, kteří se v průběhu první půle postupně trousí do sektoru hostí, který je v podstatě totožný s tím, jaký máme na Bohemce. Od 25. minuty začíná zhruba 100 výjezďáků fandit, moc je během utkání neslyšíme a zaujali snad pouze množstvím vlajek na plotech.

 
Sektor domácího Dolcanu je jiná káva. Na zábradlí mají jednu vlajku a speciálně upevněný buben. V čase výkopu si lidé v sektoru podávají ruce a navzájem se hecují, že jdou společně do toho. A zhruba stovka fanatiků se pouští do supportu, který střídavě řídí asi 3 lidé, a který se nám moc líbí. V kotli fandí VŠICHNI. Zaznívají jednoduché pokřiky a hlavně i jednoduché popěvky, které ale kotel neúnavně opakuje. Support lídr, bubeník a zbytek fanoušků jsou dokonale sehráni. Buben funguje jako doprovod, který popěvky zkrášluje a zároveň pomáhá udržet rytmus. Pokud bychom dali bubeníkům z hokeje ve stylu „mlácení do vrat“ 0 bodů (a doživotí samozřejmě) a šikovným bubeníkům z Tribuny Sever 10 bodů, tak tenhle frajer z Dolcanu by zasloužil tak 17 bodů, maestro! Všechny bubeníky z Čech bych sem okamžitě poslal na stáž.
 
Support lídr si krásně hraje se střídáním intenzity fandění, občas úplně utichne buben a jedou jen ruce, v určité fázi si všichni sedají a téměř šeptají, aby pak vyskočili a spustili na 200 %, krása. A to se bavíme o tak triviálním popěvku jako je „Hej Dolcan gól“ (to samé co „Dej Baník gól“). Hezky provedených chorálů je více, ale vždy platí, že jsou jednoduché a kotel je maximálně sehraný. V druhém poločase přichází přátelé z malého klubu Olimpia Warszawa (vyvěšují flagu) a zaznívají také 2 pokřiky Legie Warszawa. Dolcan je evidentně jen lokální zájmový kroužek, v kterém převažují Legionisti.Fotbal má nízkou kvalitu, takové skoro až podprůměrné druholigové utkání, na druhou stranu je zde spousta zajímavých situací včetně pár kuriozit, kdy přes sebe hráči zakopávají nebo si navzájem lezou na záda. :-) První gól dávají hosté a Dolcanu schází přesnost, aby s tím něco udělal. Poslední bizár je absurdní ruka na hranici pokutového území a následně zoufale zahraná a neproměněná penalta domácími. Utkání hrané pod umělým osvětlením končí 0-1, diváků: 907 (v tom cca 100 Wisła).
 
V „zemi nikoho“ se nám nedaří najít žádné taxi pro 5 lidí a tak se v dešti vydáváme na vlakové nádraží, později přesedáme na novou krásnou trasu metra s průchozími vozy a míříme k hotelu. Většina z nás si jde odpočinout, ale jsou i výjimky, které o půlnoci vyráží vstříc zážitkům do zajímavého baru Plan B. V neděli se v 9 lidech potkáváme v restauraci Kompania Piwna, kde někteří z nás zažívají chuťové orgasmy, jiní nemohou uvěřit, jak velké tu servírují porce. Pivo se pije z tupláků, můžeme jen doporučit.

 
Následně se přesunujeme do baru Źródełko, který den před zápasem vypadal úplně neutrálně až luxusně, nyní je však zaplaven bílými barvami fanoušků Legie Warszawa, kterých je v baru a v jeho okolí snad možná i tisíc. Převažují lidé ze Žilety, jsou zde i chuligáni a dokonce i nedávno propuštěný Maciek. :-) Panuje zde přátelská a poklidná atmosféra, lidé se nijak zvlášť neopíjejí, spíše se navzájem vítají a povídají si, prostě ticho před bouří. Cítíme, že v tomto prostředí je potřeba se chovat s úctou (samozřejmě nemáme symboly CUB), což po chvíli přináší ovoce a dáváme se do řeči s celou řadou fanoušků. Zdaleka nejzajímavější je povídání s mladíkem, který nám oznamuje, že patří do chuligánské skupiny. Na téma všem známého incidentu se Celticem říká, že je moc rád, že byli nakonec přeřazeni do Evropské ligy, protože pak mohl zažít svůj nejlepší výjezd, a to v pouhých 50 lidech do kazašského Aktobe, kde proběhl den před utkáním velmi kvalitní grill. Přestože miluje houbaření, na prvním místě je pro něj zápasová podpora klubu. Bavíme se i obecně o polské scéně, potvrzuje nám velkou rivalitu s Widzewem či sílu Ruchu Chorzów. Díky zinu To my kibice měl informace i o situaci na Bohemce, včetně incidentu před utkáním se Sigmou. Přestože je ultrapravičák, tak nás nepovažuje za levicový klub a měl až nečekaně realistický pohled na věc. Když si v tu chvíli vzpomenu na Kometu Brno, tak se musím úplně smát. Přestože Bohemku nikomu necpeme, tak rozhovorů o ní během celého dne absolvujeme více a vždy si dáváme záležet na tom, abychom náš klub prezentovali objektivně, podrobně vysvětlujeme, jaké jsou u nás skupiny, jak smýšlejí, o co se starají a pořád dokola. V této oblasti odvádíme slušnou práci. Z přístupu a smýšlení Poláků mám obrovskou radost, jaký to kontrast oproti té zaslepené části naší scény. Těsně před odchodem na zápas chce policie někoho nesmyslně sebrat za pití na veřejnosti a fanoušci ihned za řevu vybíhají ven. Náš nový kamarád se nám však neopomene gentlemansky omluvit za to, že nás teď na chvíli opustí, ale že jistě chápeme. :-) Je to zároveň snad jediný člověk s výbornou angličtinou, jinak mluvíme česko-polsky. Absolutně to nechápu, protože v červenci v Krakówě jsem se naopak bavil výhradně anglicky,

 
Vyrážíme na stadion a přichází nemilé překvapení- jeden z nás není vpuštěn, protože neprošel namátkovou dechovou zkouškou. Za celý den v sobě měl zhruba 5 piv. Nechám na vašem posouzení, jak by podobný přístup zamával s návštěvností v Česku a zejména v sektorech pro hosty. :-)

 
Konečně jsme na stadioně, hned vedle Žilety. Jsme ohromeni a cítíme, že tohle bude velký. Není podstatné, zda-li je nám Legia sympatická. Byl by hřích si zápas neužít se vším všudy, budeme tedy fandit. Žileta je neuvěřitelná, je to moře fanatiků v bílých barvách, ale i na naší protilehlé bude fandit více než polovina lidí, zápas Legia – Cracovia zkrátka nemá šanci nebýt životním zážitkem. Na stadioně je 17343 natěšených kibiców, v sektoru hostí je celkem 1227 osob (v tom 231 Arka, 30 Lech, 30 Tarnovia), přičemž před stadionem navíc ještě zůstává 94 příznivců Polonie. Tohle nevpuštění je od Legie úplně na facku, ale počet Polonie teda slaboučkej. Fanoušky hostů za celý zápas neslyšíme a tak můžeme ocenit pouze vynikající počet, ovlajkování sektoru a vizuální prezentaci včetně pyrotechniky.


Ačkoliv během zápasu stojíme mimo kotel, máme pocit, že podobně jsme si nikdy nezafandili, nikdy jsme nebyli součástí něčeho tak velkého. Okolo nás hodně holek, některé z nich samy bez chlapů nebo s dětmi, ale normálně jedou ruce, chorály na všechny opakování, hrozí rukama, neskutečný. :D Brzy také přichází můj nejoblíbenější popěvek „Tylko Legia, ukochana Legia“ (to samé jako „Chachaři ze šachet“), nádhera. Sem tam něco neznáme, tak se alespoň více věnujeme kvalitnímu fotbalu. Legia nemá žádné choreo, možná si něco spíše schovali pro utkání Evropské ligy, support je pecka, přesto to Staruch 3x stopne, aby se rozjel pokřik nanovo v lepší kvalitě. A asi jednou se support rozhodí, že není jednotný, jinak naprostá dokonalost. Víc k tomu psát nebudu, to musíte sami zažít!

Fotbal má vysokou úroveň z obou stran a je zajímavý, vývoj je však jednoznačný ve prospěch domácích, Legia vítězí 3-1. Nemanja Nikolić zaznamenal hattrick a po 12. kolejce má na svém kontě už 15 branek, což je slušný náskok na 6gólové české střelce Nešpora a Papadopulose, kteří se dělí o 2. místo. Dobrý debut je to také pro nového trenéra domácích a Legia se posouvá na 3. místo v tabulce právě před Cracovii.

Část skupiny odjíždí po zápase do Prahy, zbytek zůstává do pondělí. Míříme do hospody vedle fanshopu, kde se schází výhradně neradikální fanoušci, z prostředí nemáme takový respekt jako z baru před zápasem, ale samozřejmě se opět chováme z počátku konzervativně. Je zde i jiná část naší party, která však brzo odpadá a na závěr večera zůstáváme už jen 2 Češi. Ocitáme se u stolu s hlasitou skupinou fanoušků Zagłębie Sosnowiec, kteří nás žádají, abychom je rozeřvávali chorály Legie, které jsme si zapamatovali. Po pár minutách vznikají vzájemné sympatie a probíhá i výměna triček (z naší strany trika nefotbalová), hlavně směna M za XXL sklízí velké ovace. Povídáme si o našich klubech, obecně o fotbale a z jejich strany přichází nabídka na výměnu kontaktů a případnou vzájemnou návštěvu, třeba i úplně neutrálního zápasu. Šlo by tedy výhradně o fotbalovou turistiku na bázi jednotlivců. Vzhledem k tomu, že máme na podzim už jen minivýjezd do Mladé Boleslavi, tak by nebylo úplně marné udělat ještě jeden výlet kousek za hranice. A ideálně to spojit s utkáním české reprezentace U21 ve Vítkovicích, tu fanouškovskou aktivitu z posledního utkání „lvíčat“ bychom určitě rádi podpořili!
Když kluci odchází, seznamujeme se zbytkem hospody (normálové Legie), dohromady asi 10 lidí a přesouváme se do Źródełka, kde přichází klasický hospodský dojezd po zápase a fandí se vše, co koho napadne. Nikdo jiný tu už není, takže není koho obtěžovat, všichni přítomní jsme na jedné vlně a fanatizujeme. Přibývá chorálů jako „Wisła to stara kurwa“ nebo „Arka Gdynia kurwa świnia“. Navrhuji, že je potřeba více podpořit Dolcan Ząbki. Těžko říct, zda-li měl nepříliš důležitý klub z periferie někdy tak silnou podporu v samotném centru Warszawy. :D Zlatým hřebem večera je citace notoricky známého videa „Staruch do mongoła co niechce śpiewać“ a také jediná ukázka bohemáckého chorálu „Každej víkend na Bohemku“ na melodii Depeche Mode. Slova moc nedávají, ale refrén si zamilují okamžitě. Všeobecná zábava je nepopsatelná. :-)
 
Den zápasu měl tedy 5 kapitol, na které nikdy nezapomeneme. 1) Fantastické jídlo a pití, 2) předzápasová návštěva Źródełka a mimořádně zajímavé rozhovory, 3) Legia – Cracovia, 4) přátelské posezení s fanoušky Zagłębie a 5) kreativní fanatismus a neskutečná zábava v pokročilé fázi večera. Lepší den pravděpodobně ani nelze zažít.
 
Pondělí máme vyhrazené pro mimofotbalové aktivity a popisovat je nebudu, ale opět dochází k pár legendárním záležitostem. Těsně před odjezdem se pak ještě pokoušíme na ulici seznámit s 2 fandícími fanoušky Legie (den po zápase), bohužel jsou opilí a dochází k nepochopitelnému neporozumění a nabíhají na nás. Jeden z nich komediálně zakopává o obrubník a druhý není tolik pohyblivý, takže v průběhu našeho ústupu se nám daří stihnout vysvětlit, že jsme na jejich straně. Jako důkaz ukazuji zakoupené vlepky. Naposledy tedy ve Warszawě pokecáme o fotbale s Poláky a plni zážitků nasedáme do vlaku. Na nádraží bohužel nebylo žádné pivo, takže cesta až do Bohumína v nepohodlném vlaku je teror. Tam však na přestupu doplňujeme tekutiny, pokocháme se noční atmosférou na moc hezkém náměstí TGM a v pohodlnějším vlaku spíme až do Prahy, kam přijíždíme v úterý brzy ráno. Hodnocení výjezdu 100 bodů ze 100 možných, nemám slov a těším se na další výpravu. A kdo ještě venku nebyl, ať neváhá, pokud to s kvalitním supportem myslí vážně, protože tohle je úplně jinej svět! :-)
 
Marco (Lo Squalo)

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • Bohemians 1905 viky1905 29.10.2015, čtvrtek, 15:51 + 0 - 0
  komediálně zakopnout o obrubník měli kometáci na nádru v Pardubicích,plantážníci!!!!
 • FC Baník Ostrava chacharistan 28.10.2015, středa, 21:29 + 2 - 0
  Krasne cteni,a diky za pochvaleni bohuminskeho namesti :-)
 • FK Viktoria Žižkov tondik 28.10.2015, středa, 15:56 + 1 - 0
  docela zajímavý report..... ti Komeťáci ve vlaku ani nepřekvapují :-D , no a motivace nějakých magorů kvůli politice a nepochybuji, že i kvůli Praze :-D fakt dost výmluvná věc sama o sobě :)
 • AS Trenčín CЛOH 28.10.2015, středa, 15:37 + 0 - 0
  a keď má niekto mnoho klubov? :)
 • Bohemians 1905 primitiv 28.10.2015, středa, 09:31 + 1 - 0
  ježiši dobrý, nikdo tě nebude být že jsi nebyl na jednom utkání))) voe)))... ale jak píšu je nutné dát přednost klubu před "zábavama" ber to jako práci! :o)) ... jinak byly sezony kdy jsem nechyběl na žádném utkání ale to už je pohádka mládí ;-)
 • Bohemians 1905 Lo Squalo 27.10.2015, úterý, 23:28 + 1 - 0
  Souhlasím s tím, že klub, kterému fandíš, by měl být prioritou. Bohužel jinak to prostě udělat nešlo a absence na jednom našem zápase mi za tu zahraniční inspiraci opravdu stála. Mimochodem v roce 2015 to byla má 2. domácí ligová absence (výjezd jsem vynechal jediný), takže proplesknutí by bylo v mém případě dost přísné. :)) Na ten zbytek fakt nemám sílu reagovat...
 • FC Baník Ostrava Frydečak 27.10.2015, úterý, 20:51 + 0 - 0
  dred : Ale ty, prosím tě. Koho já tady pleskám?! Slon : Píše se : Baník a GieKSa a dá se to porovnávat velmi dobře. Samozřejmě platilo, že když hraje Baník, tak platí zákaz do Katowic a obráceně. Pokud to někdo porušoval v době, kdy jsme nebojkotovali domácí zápasy, tak je to taky smutné.
 • Bohemians 1905 dred 27.10.2015, úterý, 20:23 + 0 - 0
  CЛOH ..to jsem pochopil :), ale někomu kdo má alter ego heil hitler musíš napovědět, protože je MÁLO CHYTREJ .. takovej už je náš svět, když můžu, pomůžu!
 • AS Trenčín CЛOH 27.10.2015, úterý, 20:06 + 0 - 0
  on myslel nazí v zmysle nahatí :D
 • Bohemians 1905 dred 27.10.2015, úterý, 19:52 + 1 - 0
  Frydečak ty tu hlavně nikoho nepleskej, stejně je to jen virtuálně :) a pro hajlujícího (tj. nick 161-73)- u tebe mě "fuck nazí" fakt potěšilo, jdeš do sebe ..konečně prozření že se ten děs nevrátí :)))
 • AS Trenčín CЛOH 27.10.2015, úterý, 18:48 + 0 - 0
  Primitiv: Či to nebude tým, že Bahník a Gieksa majú družbu, to sa moc nedá porovnávať... ///Inak skratka NS na graffiti "NS ultras" znamená čo, snáď nie poľský politický masochizmus? :P
 • Bohemians 1905 primitiv 27.10.2015, úterý, 17:46 + 1 - 0
  bohemák: nedal ;-) platí staré pravidlo vždy má přednost b áčko a mistrák... taky jsem na toto upozorňoval baníkovce když se slávou jezdili do Katovic v době svých zápasů a měli pak poloprázdné tribuny (v minulosti, ne teď) ;-)
 • Bohemians 1905 bohemak 27.10.2015, úterý, 17:05 + 0 - 0
  primitiv: A co ty? Nedal si někdy přednost koncertu či fesťáku před fotbalem?... Osobně vidím problém v tom, že u nás v ČR nejsme schopni prosadit pevnou termínovou listinu. Dokážu si představit situaci, kdy máš naplánovou akci na dlouho dopředu (předpokládám, že tohle nebyla akce na blind) a modlíš se, aby tvůj klub nedávali v TV nebo se do toho nesrali ACAB a různá jiná "nařízení zhora" atd.
 • AC Sparta Praha eRw!n 27.10.2015, úterý, 16:55 + 1 - 0
  OMG!
 • FC Baník Ostrava Frydečak 27.10.2015, úterý, 16:36 + 2 - 0
  Vyjíždí 5 lidí z Prahy, z toho 4 klokani. Komu fandil ten pátý. Jedete na zápas cizích klubů se svými barvami, ačkoliv ani jeden z nich není vaším spřízněncem. Dáváte přednost jinému týmu před vlastním. Proplesknout byste se měli spíš sami.
 • Bohemians 1905 primitiv 27.10.2015, úterý, 16:33 + 2 - 0
  fajn, ale nehrál se v té době zápas bohemky... všem mladejm: vždy dej přednost zápasu svému klubu před vejletem! jsem zlej? já vím :)
 • FC Baník Ostrava Didosh28 27.10.2015, úterý, 16:31 + 0 - 0
  Taky mám rád ten chorál Ukochana Legia.
 • Bohemians 1905 lester 27.10.2015, úterý, 15:44 + 3 - 2
  twl to až někdy půjdu během fanatizování do půl těla tk to si teda dám na afu pozor, budu téměř nahý :DDDD
 • Bohemians 1905 161-73 27.10.2015, úterý, 15:39 + 4 - 2
  fuck nazí - nudisté táhněte, nikdo na ty vaše čůráky není zvědavej (o:
 • 1.FC Slovácko JUVE 27.10.2015, úterý, 14:27 + 2 - 1
  radex: jebat GNWP ... GNLS !!!
 • Zbrojovka Brno radex 27.10.2015, úterý, 14:01 + 2 - 1
  pasáž o debilních Brnácích není vůbec překvapivá.bohužel.GNWP
 • Bohemians 1905 lester 26.10.2015, pondělí, 22:38 + 2 - 0
  Skvělý report! Čtivá forma, a ten obsah na jedničku! Chytám motivaci na podobný výlet. :))
 • bez klubu Cestovatel 26.10.2015, pondělí, 22:18 + 0 - 0
  Lo Squalo- Ano, ten zápas Legie se Slaskem jsi trefil velmi dobře. Bohužel, předběžně hraje Plock ve stejný den jako Legie, jen o hodinu dříve. Jak jsem psal, předběžné termíny, které jsou už u většiny zápasů prvních tří nejvyšších soutěží nám do karet moc nenahrávají. Legie je jasná, ta nám neunikne a pak se snad podaří dát jeden až dva výjezdy z tria Dolcan Zabki, Znicz Pruszków, Legionovia Legionowo. Minimálně ten poslední tým by měl hrát podle jejich webu o den později než Legia, tak snad to tak bude. I když atraktivita nic moc...
 • Bohemians 1905 Lo Squalo 26.10.2015, pondělí, 21:27 + 0 - 1
  Cestovatel: Takže jedete na zápas Legia - Śląsk? V tom případě bych možná zkusil zajet do Płocku, kde hraje Zagłębie Sosnowiec. Kam jinam by je měla jet družební Legia podpořit než do 100 km vzdáleného města. :)
 • BK Mladá Boleslav PETAASS 26.10.2015, pondělí, 21:24 + 2 - 0
  Nejlepší report jaký jsem zde kdy četl za poslední dobu!
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 26.10.2015, pondělí, 21:17 + 0 - 0
  Velmi poutavé čtení !!!
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 26.10.2015, pondělí, 21:12 + 1 - 0
  pěkná práce, adrenelin musí bejt, bez toho by to nebylo ono ;)
 • Bohemians 1905 dred 26.10.2015, pondělí, 21:08 + 0 - 0
  Palec nahoru, Marco!!!
 • bez klubu Cestovatel 26.10.2015, pondělí, 19:51 + 0 - 0
  Povedený report z jistě povedeného výjezdu. Na Legii se chystáme s kámošem v druhé polovině listopadu. Už máme koupené letenky, byly zrovna v akci a tak jsme neváhali. Akorát jako na potvoru, pokud se nezmění předběžné časy a termíny výkopů, to bude jediný zápas nejvyšší soutěže, který navštívíme. Ostatní zápasy se buď hrají ve stejný den, nebo jsou to zápasy jako na potvoru dost daleko od Varšavy. Takže to vidím kromě Legie na jeden až dva zápasy akorát v druhé nebo třetí nejvyšší soutěži, alespoň něco.
 • bez klubu ringla 26.10.2015, pondělí, 18:34 + 0 - 0
  Pěkný report
 • Zbrojovka Brno Doyle 26.10.2015, pondělí, 18:29 + 0 - 0
  výborné počtení :)
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš... 16.10.2021

BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš...


BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021

Jedeme do Baku, aneb Na mist...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Poslechli Žyletu! Poklekli a... 30.09.2021

Poslechli Žyletu! Poklekli a...


Oslava Novojičínska a vzkaz ... 26.09.2021

Oslava Novojičínska a vzkaz ...


Hoří! Hoří! Hoří! Krajské de... 18.09.2021

Hoří! Hoří! Hoří! Krajské de...

Komentáře
14.10.2021, čtvrtek, 16:49 - Hellvlis
Časť kotla je do ľavá časť kot...
05.10.2021, úterý, 17:22 - Pozorovatelcz
Co nějaké srandy v ulicích, ne...
05.10.2021, úterý, 06:23 - huyavan
Choreo na protilehlé s vlajkam...
04.10.2021, pondělí, 17:25 - dennyTS
Souhlas, tyhle žabomyší války ...
04.10.2021, pondělí, 16:40 - acs1893
Ty derby kdy dostanou hosté je...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace