o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

BLOG FANOUŠKŮ: Zvezda - Partizan

blog fanoušků čtvrtek, 30.03.2017 - přejít do komentářů
Fanoušci z Plzně vyrazili do Bělehradu...
/titleImg/blog-fanousku-zvezda-partizan/1/7932.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

            Dlouho plánovaná návštěva Bělehradského derby je tady. Je čtvrtek 2.3.2017 a já s partou 7 kamarádů mám před sebou trasu 1000km z Plzně do Bělehradu. Jedeme na noc, nekteří držáci z naší posádky vůbec nepolevují, celou noc nespí a upravují se do celkem slušné formy. V dopoledních hodinách přijíždíme do Srbska(na fotkach si můžete všimnout prázdných odpočívadel, i dálnice jsou prázdné, ekonomická síla Srbska není taková, na kterou jsme my zvyklí z EU).

Okolo oběda přijíždíme do Bělehradu, kde už na nás čeká kamarád Dragan a první věc kterou chceme vyřešit je návštěva fanshopu a prohlídka stadionu. Stadion Marakana má určitě svoje kouzlo, doustávám se i do V.I.P. loží a tak vidím zatím celý prázdný stadion jako na podnose. Trošku to na vás dýchne, když se koukám na bránu, kde tenkrát úřadoval Tonda Panenka.

Jdeme koupit lístky a já jdu vyřídit  akreditaci. Lístky stojí v přepočtu 300kč. V útrobách stadionu navštívíme oficiální fanshop Zvezdy a i druhý fanshop Delije. Mají tam opravdu krásné věci za lidovou cenu. Kupoval jsem několik triček, který vyjdou zhruba na 200kč, šály také, nějaké drobnosti jsou za drobné a jako bonus ve fanshopu Delije dostávám několik sampolepek.

Na úvod pár mobilovek. 
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

Fotka uživatele Dalibor Durčák.

Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

Fotka uživatele Dalibor Durčák.

            Druhý den v sobotu od 18.00 nás čeká 153. Bělehradské derby, do té doby máme ještě čas, tak si jdeme prohlídnout město.

Musím říct, za mě osobně, že ten poválečný stav tam na vás jednoznačně dýchne. Je vidět, že i po 18 letech od bombardování  se město stále dává dohromady. Je to člověku až líto, jaký to asi muselo být když ti tam Američani začnou házet bomby nad hlavama.. kord když stojím u míst, kde jsou stále rozbombardované budovy. Ty budovy nechávaji jako ukázku každýmu, kdo přijede do Bělehradu, aby to viděl celý svět čeho jsou shopný z NATO. S některými místními se dáváme do řeči a byl jsem mile překvapen. Čím si asi museli místní projít, to si ani nedokážem představit. Když slyší, že jsi Čech, podají ti ruku. Podle jejich slov, jsou k Čechům nakloněny, což ve mě vyvolává hodně pozitivní dojem z celého Bělehradu.

Na fotkách si můžete všimnout jak na různých budovách vlají Srbské vlajky. Tento národ je opravdu hrdý na sebe a stojí si za svými činy. Tak by to mělo být.

Ve městě navštěvujeme například vyhlídku a zároveň pevnost Kalemegdan kde je krásně vidět část Bělehradu a kde se protínají řeky Sáva a Dunaj. Na Donji Kalemegdanu jsou k vidění některé vojenské techniky a tanky nebo i vítězný památník. Dále procházíme i hlavní třídou Knez Mihajlova kde je hlava na hlavě. V centru vídím několik samolepek Spartak Moskva, která má družbu se Zvezdou. 
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

            Hodinu před zápasem se přesouváme ke stadionu, který je cca 3km od centra. 3 hodiny před zápasem se nesmí v okruhu 1 kilometru okolo stadionu nalévat alkoholické nápoje a v okolí 0,5km stadionu jsou zástupy stovek policistů. Na doporučení nevytahuji před stadionem zrcadlovku, to místní fans nemají vůbec rádi.

Když opravdu akreditace klapne a já dostanu vestu, tak si řikam to bude fakt hukot. Jedno z největších derby v Evropě a já budu přímo na ploše, wow! To bude jízda a taky, že byla.

Zázemí stadionu je snad jeden velký grafit, různé čmáranice, vymlácené okna. Ano, tam jsou šatny, posilka, kanceláře atd. K ploše se musí dojít dlouhým tunelem pod tribunou Delije. 
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

            Tak je to tady. Asi moje největší focení v dosavadní kariéře. Když vycházím schody z tunelu na plochu, hned za zády tak 45 minut před zápasem už support Zvezdy jede na plný obrátky a mě naskakuje husina. A to není stadion ještě plný, ale jelikož je pěkné počasí, očekává se vyprodáno. Nakonec se to potvrzuje, dle odhadu místních bylo na stadionu přes 55 tisíc lidí což je i nad rámec kapacity stadionu.

Okolo stadionu je atletická dráha, takže nevadí když budu celý zápas chodit okolo a fotit oba kotle. Partizan taky vyprodává svůj vyhraničený sektor a ještě několik tisíc fans Partizan je na protilehlé tribuně. Před úvodním hvizdem je vypuštěno 72 holubic, jelikož Zvezda akorát slaví 72.výročí od založení klubu. Zvezda zapaluje svetlice a vytahuji červene folie a celý sektor už jede na plné obrátky. Partizani odpalují černé dýmovnice, takže nachvílí mizí za velkým mrakem.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

Když začne zápas oba kotle jedou neúnavně celou dobu, každou chvíli něco hoří, bouchá, líta... nechybí ani zapalování soupeřovo klubových barev, no prostě balkánská divočina jak má být a tohle opravdu mělo koule. Můžete si z fotek a videí udělat obrázek sami, ale kdo nezažije na vlastní kůži, tak těžko se to popisuje. Na konci zápasu Zvezda roužne celý sektor a vypadá to opravdu fantasticky. Člověk by se musel rozkrájet aby vše stíhal fotit na obou stranách. Po zápase jsou zfanatizovaný i místní fotografové.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

            Je konec, zápas končí 1:1 a z fotbalu nevidím absolutně nic. Musel jsem tam být stále ve střehu, jelikož těch předmětů nad hlavou lítalo poměrně dost. Světlice, sedačky, dělobuchy, šrouby, průhledné izolepy, zapalovače atd. to všechno můžete koupit do hlavy. Už odcházím ze stadionu, po cestě se dávám do řeči ještě s pár fans, nikoho moc nepotkávám v klubových barvách a když se ti chtějí svěřit komu fandí, tak mi to radši pošeptají. Stalo se už nespočet případů, kdy tam byl někdo pobodán nebo i zastřelen.

Jelikož v neděli od 16.00 hraje naše Viktorka šlágr kola na Slavii, odjíždíme z Bělehradu ve 2 v noci, aby jsme zápas stihli. Cestou ještě potkáváme Pavla Vrbu na motorestu a před 16hod už stojím na ploše v Edenu. Tenhle supervíkend má trošku hořkou tečku, na Slavii padáme 1:0.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

            Ale i tak to byl neskutečný víkend. Tímto bych chtěl poděkovat celé naší posádce, až na pár drobností se vše obešlo v naprostém pořádku a velký poděkovaní patří hlavně Draganovi, který se o nás celý 3 dny v Bělehradě staral.

Už ted' se těším až opět někdy navštívim tohle jedinečné derby, tohle se Ti prostě zaryje pod kůži...

Autor: DanielU

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • AC Sparta Praha MP11 14.04.2017, pátek, 17:04 + 0 - 0
  Atletická dráha je známka opravdového stadionu???
 • bez klubu Jorge 14.04.2017, pátek, 16:18 + 0 - 0
  pokr.:Pokud je tam počtvrté,tak je to samozřejmě už jiné,člověk má srovnání s předchozími derbi,kdy bylo fandění fakt přece jen lepší-hlavně 1.půle v kotli Partizanu poněkud zklamání,až ve 2.se to zvedlo a ke konci pak gradovalo.(Důvodů bude víc-jednak fotbal opravdu v 1.půli byl plnej nepřesností,takže počáteční elán cca po 15.minutě začal vyprchávat-v předchozích derbiích,co jsem navštívil,byla hra zřetelně dramatičtější už od počátku.A pak taky bohužel samozřejmě dorůstá fejzbukovo-mobilová generace,vůči čemuž nejsou úplně imunní bohužel nikde). Ale ve srovnání s pražským derby vyhrává bělehradské pořád na celé čáře-návštěva,velikost+výkon kotlů,opravdový STADION-nikoliv ARÉNA,pyro,daleko profesionálnější přístup policie,kvalitní sportovní zpravodajství (pisálkové z bulvárního českého deníku Sport by si v konkurenci novinářů z 2 celostátních srbských sportovních deníků-Sport+Sportski žurnal- ani neškrtli),atd.atd.atd...
 • bez klubu Jorge 14.04.2017, pátek, 16:17 + 0 - 0
  Díky za článek,zajímavej je po mě hlavně ten pohled do zákulisí stadionu,tam se běžnej fanda jen tak nedostane... Upřesnil bych jen,že ta cena v přepočtu 300 korun platí pro místa na hlavní tribuně,do obou kotlů je to po 600 dinárech-cca 110 korun. Klubové symboly k vidění venku,dál než hodně blízko stadionu,opravdu moc nejsou(navzdory masivní přítomnosti policie a žandarmerije),spousta jich každé derbi ostatně hoří na plotech... Hodně záleží na tom,pokolikáté na derbi člověk dorazí-kdo je na něm poprvé,pro toho to bude VŽDYCKY(pokud zrovna nenarazí na bojkot) ve srovnání s Českem z mnoha důvodů naprostá pecka.
 • MFK Košice VSSKE 02.04.2017, neděle, 19:22 + 0 - 0
  gemer je gemer, lezi aj na vychode, tak jak roznava. ale tak vam z roznavy to furt pomalsie kapcalo. a co s tym ma ujpest, to ani panenka maria nevie...
 • FK Viktoria Žižkov eleven 02.04.2017, neděle, 09:58 + 0 - 1
  Dobre blbečku,nechám ťa v tom,že Gemer je na východe.Košice boli fajn mesto,kým ho komouši nedojebali a dopratali tam po výstavbeVSž-ky polku východu aj s tvojim dedeom,ktorý ešte deň predtým prstil sliepky.Užívaj si život,fandi svojmu komoušskému klubu a hlavne https://www.youtube.com/watch?v=Iim9LWkuR7U
 • FC Baník Ostrava Mat1922 02.04.2017, neděle, 09:00 + 0 - 0
  MP11:bohuzel Nejlepsi u nas i pri tragickych pripadech...40 000.R.I.P.
 • MFK Košice VSSKE 02.04.2017, neděle, 07:47 + 0 - 0
  eleven: ovcomrd z vychodu?:D vsak sam si z vychodu, ty madarsky cigos z roznavy :D HAHA
 • FK Viktoria Žižkov eleven 01.04.2017, sobota, 17:10 + 1 - 1
  radsej sa bav na zapasocch svvojho klubu ovcomrd z vychodu.
 • MFK Košice VSSKE 01.04.2017, sobota, 16:20 + 0 - 1
  eleven: no vidis ty umely madarko, nas bavia :)
 • FK Viktoria Žižkov eleven 31.03.2017, pátek, 23:26 + 1 - 1
  Proletári všech zemí,spojte se,pfuj,že nekoho baví ti umelé komoušké kluby.
 • SK Slavia Praha dave.fsp 31.03.2017, pátek, 22:03 + 0 - 0
  Nechci tu rozpoutat nějaké zbytečné vášně, ale čím přesně podle vás někdo kurví atmosféru tohoto zápasu, když se tam přijdě prostě jen podívat? Těch čumilů tam není tolik, aby kvůli tomu domácí fanatici museli zůstat stát bez lístku veknu před stadionem, protože se na ně nedostalo, srbský fotbal není taková super podívaná, aby se z toho stala předražená past na turisty, kterou si domácí nemohou dovolit, jako je to třeba u některých anglických týmů, a čumilů chodí vždy hodně na každý větší zápas a je podle mne už celkem jedno, jestli tam čumí parta místních, nebo pár kluků z Plzně. Hlavně v roce 2015 i 2016, pokud mne paměť neklame, se na stadionu Zvezdy derby neobešlo bez poměrně velikých potyček s policií a atmosféra vypadala všelijak, jen ne slabě.
 • AC Sparta Praha MP11 31.03.2017, pátek, 16:08 + 0 - 0
  FCS, nemáš pochybovat... :-)
 • FC Baník Ostrava Mat1922 31.03.2017, pátek, 15:30 + 0 - 0
  O tom nepochybuj.
 • FC Slovan Liberec FCS 31.03.2017, pátek, 15:21 + 0 - 0
  MP11: Prostě baníkovci jsou asi nejlepší u nás :D
 • AC Sparta Praha MP11 31.03.2017, pátek, 14:18 + 0 - 0
  A hned je na světě líp... jen ať svítí.
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 31.03.2017, pátek, 13:08 + 0 - 0
  Ahoj MP11 👋, sluníčko tu či tady v Brně máme 😁, to ano 😊. Jinak osobně samozřejmě sluníčkář nejsem 😁 či nejsu 😉. Jsem smajlíkář 😁😁😁 a to je rozdíl 😉. Docela (ne)chápu rivalitu i co se týče reportů 😐. Report sice může být zajímavější či méně ☺, ale nemyslím si 😎, že by tu kdokoliv napsal něco úplně nepoužitelného 😐. Dělit lidi podle toho komu fandí 😁,je už dnes asi pasé 😉. Jsou tady fajn lidi ze všech táborů 👍 a zemí 👋. Slunce v duši po nikom nikdo nechce 😁, ale občas by smajlík neuškodil 😁😁😁. Spousta lidí se tu bere příliš vážně 😁, příliš drsně 😁. Proč ne 😉 !? Já takový nejsem 😊 či nejsu ☺ a věřím ☺,že hodně z Vás ne 👍. Pro mne je to tu či tady takový lepší Fbk 😁 a to pro všechny, kteří mají rádi fotbal 👌 a věci okolo ✌. Tak jest 😇.
 • AC Sparta Praha MP11 31.03.2017, pátek, 11:18 + 0 - 0
  Já jsem náhodou rád, že si Torino přečetl pěkný report... čímž zdravím do sluncem zalitého (dementního 😀) Brna. Jinak mi přijde zvláštní, že když tu byl nedávno report ze stejného zápasu od Ostraváka, tak se tu skoro chválilo, teď napíše Plzeňák a kritizuje se. Nu což...
 • FC Baník Ostrava Jeňa_ 31.03.2017, pátek, 08:34 + 0 - 0
  Fotky dost super. :) Jinak co se týče derby tak z hodnocením bych šel celkem dost dolů než to co jsi zde popsal. Každý má na to ale názor svůj. A ano, pro nás, kteří jsme zvyklí na to co se děje u nás tak to byla samozřejmě pecka, taky jsem si to celkem užil, ale jak říkám, bylo to nejmírnější derby za posledních 10 let. Což nám potvrdili lidi jak z Delije tak Grobarů a jeden z těch hlavních důvodu je ten, že na fotbal začalo jezdit strašně moc turistů, kteří automaticky očekávají od derby neskutečnou atmosféru. Ještě bych rád zmínil, že se mi strašně líbilo, že se před fotbalem a i na stadionu neprodával alkohol. Celkový dojem pak vypadá úplně jinak, když nevidíte žádné napité lidi, kteří by dělali ostudu svým barvám jak je tomu zvykem u nás. Škoda, že se toho u nás nejspíše nedočkáme, ale to už zase přeskakuji k mentalitě národa a dalším věcem, které bych tady nějak více nerozebíral.
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 31.03.2017, pátek, 08:30 + 0 - 0
  Teď vážně, poděkování Vám všem, kterým nedělá potíž napsat a nafotit článek pro nás ostatní !!! Je úplně jedno, zda je to někde z vedlejší vesnice a nebo mimo naši republiku. Všechny mají hodnotu informací a především Vašich zážitků a Vašeho času. Je jasné, že každý píše či fotí jinak. To je jen dobře, byla by nuda číst stejné a vidět stejné. Je nás tu spousta a co fanda, to jiný názor a jiný pohled na věc. Někoho zaujme ten článek, někoho tahle fotka. Ať už je to jakkoliv, všichni jste tu moc důležití !!! Každý se z různých důvodů nedostane tam či tam, Vy nám však dáváte možnost tam být alespoň vzdáleně a byť i okrajově nakouknout na místa, která většina z nás nemusí nikdy navštívit. Já jsem Vám vděčný a věřím, že spousta lidí, kteří Vás tu kritizují, často nebyla vůbec nikde a nebo nenapsala pro nás ostatní jediný článek, nepořídila jediné foto. Ano, já také ne a nedovolím si kritizovat. Kritizovat je lehké, fotit a psát už tolik ne. Takže se budu těšit na další a další články od Vás a budu zase a zase děkovat. Kdo to dočetl až sem 😁, tak je borec 😁 a umí číst 😉. Torino FC (sluníčkový dement 😁😁😁) 😉
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 31.03.2017, pátek, 07:11 + 2 - 0
  Díky za tento článek 👍,je mi u zadele 😇, co si kdo o mně mysli či nemyslí 😂😂😂. 👋
 • bez klubu M_JP 31.03.2017, pátek, 06:53 + 0 - 0
  @JanKaspar: Souhlas. @Letenskej: Asiati s foťákama a selfie tyčema už tam jezdí. @DanielZeus: Co tě tak dráždí na turistovi? Byli jste tam snad za Zvezdu nebo Partizan? Nebyli. Tak nerozumím, proč se rozčiluješ. Jinak fotky docela ok, ale ty samolepky FCVP sis mohl odpustit, respektive neuveřejňovat je v tom reportu, nikoho mimo Plzeňáky nezajímaj. No, možná Torina ještě.
 • FC Viktoria Plzeň DanielZeus 31.03.2017, pátek, 05:37 + 3 - 0
  No tak koukam, ze se cechackovi nezavdecis. Snazil sem se vam sem postnout report jako krava i s textem a stejne je to spatne. Nevim o nikom z cr kdo by byl dole na plose za posledni roky. Ano ja tam byl poprvy a nekdy sem proste zacit musel. Ale co me nenechava chladnym je slovo turista. Nevite vubec nic o nasi posadce, nekteri tam jezdi pravidelne uz nekolik let, ale to stejne nekterych kasparu KMENOVE mozkove bunky nepoberou. Jestli sem nekomu zpusobil nejakou ujmu na zdravi, tak at na moje reporty nekouka.
 • Zbrojovka Brno Tom H 30.03.2017, čtvrtek, 23:29 + 3 - 2
  Kaspar: asi tak nějak, a tady si pak každý honí brko nad tím jaký si přečte "pěkný článek"....(zdravím Torino, ty sluníškový demente :)
 • FC Baník Ostrava Frydečak 30.03.2017, čtvrtek, 23:26 + 0 - 0
  Zase na druhou stranu jste alespoň mohli spatřit Beograd i z jiné perspektivy, když se tam vy dva tedy nikdy nepodíváte. Nicméně doufám, že to ze strany Plzně nebyly kmeny 2 a něčemu se tam stihli přiučit. Navštívil jsem podobný zápas v Chorvatsku a nevšiml jsem si, že by tam po góle odvrátily tribuny zrak od hřiště a vysmívaly se hostům tak, jak je tomu zvykem v Plzni a zároveň taky nepředpokládám, že jste to viděli v Beogradu. Jinak článek na +
 • AC Sparta Praha Letenskej 30.03.2017, čtvrtek, 22:49 + 0 - 0
  Už to tam fakt připomíná slet hools/ultras z celé Evropy. Když někdo jde na hlavní, tak ještě ok, ale jednou jsme tam potkali vandroše z Pressburgu, co si to rovnou namířili na Sever. Otázka času, kdy tam začnou lítat asiati s foťákama a selfie tyčema.
 • bez klubu JanKaspar 30.03.2017, čtvrtek, 21:10 + 2 - 2
  Díky takovým turistům jako jste byli vy, tak se ztrácí kouzlo derbi Zvezda - Partizan.
clbanner



Videa

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...


BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle... 28.04.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...


Britská nemoc – díl čtvrtý (... 18.01.2012

Britská nemoc – díl čtvrtý (...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012

Britská nemoc – díl druhý (N...

Komentáře
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
22.05.2022, neděle, 19:20 -
Slovacko ma celkom prekvapilo ...
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
všechny komentáře >
clbanner
Speciály



Sledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace