o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

BLOG: SK Aritma Praha - SK Jankov

Foto report neděle, 20.08.2017 - přejít do komentářů
po páteční lize výlet na divizní fotbal
/titleImg/blog-sk-aritma-praha-sk-jankov/1/8087.jpg?width=570

Po pátečním ligovém utkání na Letné jsem se v sobotu rozhodl navštívit divizní utkání nedaleko bydliště, na Aritmě Praha. V týdnu dostávám od kamaráda informace, že by Jankov měl mít nějakou pyro vložku na začátku a během utkání, tak jsem neváhal toto utkání navštívit a hlavně pak pokecat i s kamarádem z hostujícího mužstva. Přípravy na utkání kazí páteční bouřka, která bičuje oblohu do 3h do rána. Pak už únava převládla a já usnul. V 7h se budím a kontroluju počasí, noční bouřka zdá se být za námi a i když je chladno, cyklovýlet do nedalekých Vokovic je jasnou volbou...

Na Aritmu dorazím kolem půl desáté, teda 45min před začátkem utkání. Sonduju terén, rozkoukávám se, když tu ke mně přijde asi tak 60tiletý pán a vyzvídá, odkud jsem přijel, kde bydlím, proč jsem tu na kole apod. a nakonec mě zkasíruje o vstupné. Jak jsem později zjistil, kdybych přišel o pár minut později, mohl jsem jít "na lálu", protože pan z pokladny přešel k občerstvovací stanici a zadělal na gril, aby bylo co jíst (staral se o klobásy).

Fanoušci Jankova, kterých přijelo cca. 15, už konzumují zlatavý mok a řeší sestavy a jaký by mohl být průběh utkání. Jsem nedaleko nich, fotím si buben a vybavení (konfety apod.), které s sebou přivezli. To neuniká jejich pozornosti a začínají se o mě zajímat. Uvnitř v boudě na jídlo se mě jeden starší pán od nich ptá, kdo jsem, co tu dělám. Když jsem mu vysvětlil, o co jde, začal se smát - prý si mysleli, že jsem rozhodčí nebo někdo, kdo je přišel kontrolovat. A pak říká no tak to jsi jeden z nás, jdeme ven a ostatním říká to je kámoš od Petra M. (asistent trenéra Jankova), Budějčák. Z chumlu se pak ozve - ani nám nevadí, že fandíš Spartě :-) (no, ještě aby jo :D )

Je 10:15 a Jankovští při popíjení trochu zmeškali úvod utkání, resp. jeho nástup. K němu si připravili zelenou dýmovnici. Ještě před samotným utkáním se k nim ještě vydal místní pořadatel a říkal tady mi to kluci nepalte. nic neházejte na plochu a nechte si to na konec utkání. Pantáta měl asi strach, že tam bude nějaká divočina... Utkání začalo svižně, domácí již po 3min šli do vedení. Ve 41.minutě to už bylo 2:0 pro Aritmu, to se trefil z nějakých 40m domácí hráč a nachytal tak golmana Jankova, který byl dál od branky. Ještě do přestávky ale Jankov srovnal výstavním "angličanem". Fanoušci o poločase řešili podobný průběh z minulého vzájemného utkání, kdy Aritma v Jankově vedla a Jankov 3 góly stav otočil ve svůj prospěch a vyhrál 3:2. To se ale v sobotu nekonalo, Jankov byl v koncovce bezzubý a po velkých šancích Aritmy v závěru utkání ještě jednou inkasoval a prohrál 3:1. Nic to ale neměnilo na tom, že si i těch zhruba 15 fanoušků hostů zápas odfandilo, ve druhém poločase použili ještě známou verzi "koberečku" (viz. video) a i když jejich tým hrál tak brzo ráno, tak neváhali a jeli ho do Prahy podpořit. Z domácího supportu lze snad zmínit jen fandění malých hráčů, kteří přišli na stadion zhruba v 70.minutě a pokřiky Aritma, Artima do toho, My chceme gól trochu konkurovali jankovským fanouškům.

 

 

pár videí na závěr

domácí pořadatel domlouvající fanouškům Jankova

dýmovnice Jankova

"kobereček" hostujících fans

fandění obou táborů

3.gól Aritmy Praha

závěrečná děkovačka Jankova

 

zbylá videa se supportem převážně Jankova zde

Autor: dn

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...


BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle... 28.04.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...


Britská nemoc – díl čtvrtý (... 18.01.2012

Britská nemoc – díl čtvrtý (...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012

Britská nemoc – díl druhý (N...

Komentáře
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
22.05.2022, neděle, 19:20 -
Slovacko ma celkom prekvapilo ...
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace