o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

BLOG: Výjezd na pohár do Karviné

blog fanoušků úterý, 10.11.2015 - přejít do komentářů
pohodový výjezd do karviné
/titleImg/blog-vyjezd-na-pohar-do-karvine/1/7234.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Po hladkém vyřazení Klatov je nám v další části poháru nalosována druholigová Karviná. Hned po losu přemýšlím, že bych se do Karviné vydal a ihned píšu lidem, zda by se někdo přidal. Nakonec se přidává pouze jeden člověk, ovšem to se dalo čekat, přece jen úterý 14:30, k tomu všemu ještě město vzdálené přes 350 km. V den utkání kupuji celodenní jízdenku za 550,- a vyjíždím vlakem z Boleslavi v 7:20 do Kolína, kde čekám na kolegu, který přijíždí z Mělníka a poté spolu jedeme přímým spojem až do Karviné, kam přijíždíme po 12:45.

V plánu máme také návštěvu zimního stadionu, kde místní SK hraje třetí nejvyšší soutěž, proto také bez většího zdržování opouštíme hlavní nádraží. Zimák je celkem hezký a my už jdeme na stadion Kovona, kde momentálně Karviná hraje, jelikož Městský stadion v Karviné je totiž v rekonstrukci. Od domácích jsme navigováni k sektoru hostů, kam přes trní a kopřivy přicházíme asi 40 minut před zápasem.

Samozřejmě s námi nikdo nepočítal, takže čekáme asi dvacet minut, než se seženou klíče a sektor hostů otevřou. Vstupenka na utkání stála 40,-. Vcházíme na stadion, kde zatím potkáváme pouze příznivce Baníku, kteří se přijeli podívat na Baroše, který nakonec nebyl ani na lavičce. Sekuritka nám ihned říká, že když budeme chtít nějaké občerstvení, tak ať jim řekneme a oni půjdou s námi. Nutno dodat že sekuritka byla opravdu pohodová, sice chvíli nevěřícně koukali, že někdo vůbec z MB dorazil, ale ochota s čímkoliv pomoc byla viditelná. Co bych řekl ke stadionu. Bylo znát, že je to pouze náhradní stadion, než se postaví nový stadion. Stadion se pomalu plní, k mému překvapení zde bylo až moc policistů, snad pět aut. Sledujeme rozcvičku obou týmů a poté pomalu začíná zápas.

V sektoru jsme sami dva, tak se alespoň občas ozveme. Zápas se hraje vyrovnaný, držíme míč více na kopačkách ale bez větších šancí. Až těsně před poločase se ujímá střela Honzy Chramosty, kterého ihned vyvoláváme a k našemu překvapení nám takřka přes celé hřiště zamává. Druhý poločas nese stejný obrázek, jako ten první, ovšem po naší červené kartě je Karviná aktivnější a má několik tutovek, naštěstí neproměňuje ani jednu a tak vítězíme 1:0. S hráči si poděkujeme a my máme ještě čas, než nám jede vlak zpět. Jdeme ještě ke kabinám, kde prohodíme s kluky pár slov a také potkáváme kluka ze Zábřehu, který sbírá podpisy hráčů a říká nám, že jede stejným vlakem jako my, tak že alespoň nemusíme jít na nádraží pěšky, ale jet s ním MHD. V dobré náladě opouštíme v 17:45 Karvinou.

Cestou zpět už jde znát únava z náročného dne, ale s dobrým pocitem, že jsme mohli jet podpořit Bolku i sem, se jede lépe. Jelikož mi zpátky už žádný vlak do MB nejede, tak jedu až ke kamarádovi domů do Mělníka, kde přespávám a ráno vyrážím do Boleslavi. Doma jsem v devět hodin ráno, sice unavený ale se super pocitem :). Další výjezd na Bolku byl hned v sobotu do Olomouce, takže už jsem se těšil na tento výjezd, který se také vydařil. Na závěr snad jen to, že kdyby byla další možnost jet podpořit náš klub v poháru takhle daleko, klidně pojedeme znovu, jelikož tento výjezd neměl chybu :).

KOSTIČ
 

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • FC Vysočina Jihlava SAMOT3 11.11.2015, středa, 12:34 + 0 - 0
    Pěkný blog,palec nahoru.
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
před 2 hodinami -
Ten počet z Řecka hodně trapne...
15.08.2022, pondělí, 23:30 -
Od Brna bych čekal taky větší ...
12.08.2022, pátek, 10:36 -
S tou Sigmou to vypadá hůř a h...
12.08.2022, pátek, 10:28 -
Neštěkej :)
10.08.2022, středa, 23:46 -
Palec nahoru na rodinou tribun...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace