o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Byl masakr na Letné opravdu nezbytný?

z domova neděle, 11.08.2013 - přejít do komentářů
Po pražském derby mezi Spartou a Bohemkou tekla v ulicích krev...
/titleImg/byl-masakr-na-letne-opravdu-nezbytny-/1/5164.jpg?width=570

V sobotu se uskutečnilo fotbalové utkání, malé pražské derby mezi letenskou Spartou a Bohemkou z Vršovic. Z utkání jsme Vám přinesli fotoreport zde. Ale o tom, co se dělo po skončení utkání se moc nepíše. Získali jsme svědectví fanouška a publicisty (Luciáš F. Svoboda), který se rozhodl dění po skončení zápasu popsat. Ještě je potřeba zmínit, že veškerá masmédia v České republice tento text odmítla převzít a označila jej jako závadný a tendenční.

„Na sobotní utkání dorazilo na Letnou přes devět tisíc lidí, z toho několik stovek Klokanek a Klokanů z Vršovic, hlásících se k tradičnímu klubu Bohemians 1905. Výsledku navzdory, Sparta Bohemku porazila 2:1, byli všichni spokojeni. Domácí, sparťanský kotel se radoval z výhry a zisku tří bodů, ten hostující, bohemácký, zase ocenil předvedený bojovný výkon svých hrdinů. Po skončení zápasu se v poklidné, přátelské atmosféře shromáždili hostující příznivci u východu ze svého sektoru a čekali na další pokyny. Kdyby policie vyhodnotila situaci, Klokany by v ten okamžik pustila ze zamřížované klece do ulic. Ortodoxní Sparťané totiž zůstávali dlouho v útrobách stadionu, neb se ještě čtvrt hodiny po závěrečném hvizdu zdravili se svými hráči. Ke vzájemné konfrontaci mezi sparťanským jádrem a tím bohemáckým by tedy logicky nemohlo jak a kde dojít. Jenže flexibilita právě nepatří k silným stránkám policie.

Čekání se po přibližně půl hodině stávalo neúnosným, objevili se první výtržníci. Čtyři alkoholem posílení fotbaloví chuligáni Bohemky začali demolovat sociální zařízení na sparťanském stadionu. Ostatní přívrženci toto glosovali s nepochopením, často i s odsouzením. Nikdo z nich proti výtržníkům sice aktivně nezasáhl (ostatně, ochránit majetek Sparty by měli tamní pořadatelé), nikdo další se ale také do demolice toalet nezapojil. Dva ze čtyř zmíněných následně vylezli na mříže, kde se usadili a započali verbálně napadat přítomné těžkooděnce. Jednalo se o obvyklé fotbalové pokřiky "A.C.A.B." či "Pusťte nás ven, vy kurvy!", což jsou provokace, které sice jsou naprosto zbytečné a nepatřičné, ale zároveň nikoho soudného nemohou jakkoliv pohoršit, rozhodit, vyprovokovat.

Náhle se však dvacetihlavé komando těžkooděnců rozeběhlo proti mřížím a začalo vyhrožovat obušky, což logicky vyvolalo vlnu nevole. Nedlouho po prvotním zásahu se policisté sešikovali zpět do původního rozestavení a vrátili na svá místa, přibližně pět metrů od mříží, dělících je od nyní již poněkud podrážděných fanynek a fanoušků. Čekalo se dál.

Konečně. Brány otevřeny. Původně to vypadalo, že k tomu svolili pořadatelé s policisty, ovšem byli to právě fanoušci Bohemians, kteří tlakem těl rozrazili bránu (doufám, že žádného demagoga nenapadne, považovat toto za dostatečný argument k zásahu). Těžkooděnci narychlo vytvořili špalír hanby, kterým měli fanoušci projít. Ze stadionu proudily davy a narážely do živých mantinelů úzké uličky, do policistů. Ti každý, byť neúmyslný úder naprosto netakticky opláceli, což působilo jako rozbuška celého budoucího konfliktu. Jako kdyby nestačilo, že policie mnohé dráždila a provokovala už svou bezprostřední přítomností, navíc se chovala naprosto neomluvitelně, agresivně. Náhle ze stadionu začali vybíhat naštvaní fanoušci, kteří viděli obušky v akci. Na základě toho se pouštěli do těžkooděnců, nejprve verbálně, poté i fyzicky. Vznikla nepřehledná vřava, po které byli policisté zahnáni přesilou Bohemáků do kouta. Na zemi zůstávali ležet první ranění civilisté. Policisté naprosto neopodstatně použili dělbuchy, explodující u hlav ležících, raněných. Pod nohami utíkajících fanynek a fanoušků, kteří nechtěli mít s tím vším pranic společného, tak explodovaly granáty. Hlava nehlava mlátili policisté teleskopickými obušky adrenalinem napumpované vinné, ale i vystrašené nevinné. Padni komu padni. Ozýval se křik a pláč.

"Tohle je naprosté překročení pravomocí veřejného činitele a omezování osobní svobody, zavolám na vás policii," křičel na policii při groteskní situaci jeden z mladíků, který se snažil utéct, ale na místo toho krvácel z hlavy po úderu obuškem. Obklíčení policisté utvořili obrannou formaci. Žádné další výpady nenásledovaly. Zůstalo u překřikování. Ta šťastnější polovina bohemáckého kotle v tu chvíli opustila okolí stadionu a vydala se domů, do Vršovic. Zbytek ale zůstal obklíčen zavolanými posilami. Na pomoc dvaceti uvězněným policistům se vydal stejný počet jejich soukmenovců. Totální chaos a panika. Bohemáci utíkali podél stadiónu a snažili se dostat pryč, policisté je však zatlačovali zpět. Ve výklenku jednoho z domů se schovala trojice od pohledu nezletilých dívek, přibližně šestnáct let. Celý zásah si mladé Klokanky natáčely na telefon. Policisté se na ně vrhli, telefon skončil v kaluži a jedna z dívek po zásahu obuškem na zemi. Další obětí se stal přibližně čtyřicetiletý muž, kterého těžkooděnci natlačili na dopravní značku, tam jej začali v přesile, dosti zbaběle, mlátit. Když ležel nehybně na zemi, pokračovali policisté v kopancích.

Těžkooděnci byli v rauši a podlehli těm nejnižším pudům. Vypadalo to jako ostré cvičení, kdy se z fanoušků stali komparzisté. A policisté pokračovali v jejich napadání. Jeden z raněných Bohemáků se svíjel v bolestech na chodníku, když jej zalehli čtyři těžkooděnci, aby mu nasadili pouta. Dalšímu z fanoušků, tentokráte muži v důchodovém věku, tekla krev z úst a nosu, zmateně pobíhal kolem a vyinkasoval další ránu obuškem. Na zemi zůstal ležet i chlapec, odhadem patnáct let. Policisté do něj při zásahu několikrát kopli. Jeho vrstevnice, které křičely, že je na zemi jejich kamarád, těžkooděnci zatlačili do pomyslného mlýnského kola, které se roztočilo kolem jejich zasahujících kolegů na koních. Koně nabíhaly do lidí a na nich sedící policisté kolem sebe mlátili dlouhými obušky. Fanoušci na to reagovali dosti nešťastně, když na koně shazovali popelnice a házeli po nich kamením a dopravními značkami, což je akt, který samozřejmě ani vyhrocenost situace neomlouvá. Z původně zenově klidných Bohemáků, kteří po celý zápas nevyvolali jediný konflikt a vyjma výkřiků "Smrt Spartě" fandili slušně, se stala štvaná zvěř, což mělo za následek, že se naštvali a na agresi odpovídali agresí. Nicméně, jak už to tak bývá, odnesli to převážně ti neškodní, kteří buď v šoku sledovali probíhající zásah, anebo se snažili co nejrychleji utéct.

Policisté opět použili dělbuchy. Stále se zvyšoval počet zasahujících příslušníků, v úměrnosti s tím stoupala také jejich agrese. Zcela zkrvavená dívka se šálou Bohemians, ležící na zemi v postranní uličce, anebo fluktuace přijíždějících/odjíždějících sanitek budiž toho důkazem. Na virtuálním fóru Klokanů se v tu chvíli objevují první zprávy o zlomeninách, pohmožděninách a zničených či ztracených osobních věcech. Na scénu přicházejí policisté se psy. Torzo Bohemáků je po sérii dalších mikrokonfliktů zatlačeno na ostrůvky tramvajových zastávek, těžkooděnci jim ovšem brání v nastoupení do tramvají, ty vůbec nezastavují a zastávkou Sparta několik desítek minut jen prázdné pomalu projíždí...

Věčná škoda, že policisté v oficiálním tiskovém prohlášení také nezveřejnili informaci o počtu zraněných civilistů. Protože pokud někomu přijde normální, mlátit kromě dvanácti viníků i stovky nevinných lidí, tak není normální. Celá tato štvanice na Klokany poškodila český fotbal a mělo by být v zájmu jeho představitelů (a sponzorů) celou policejní akci prošetřit. Příště už totiž fanynky a fanoušci nemusí vůbec na stadion dorazit a vězte, že ne ze strachu z chuligánů, ale právě z policistů.“

Uvedený text byl redakčně zkrácen. Nyní se ještě pojďme podívat na oficiální policejní vyjádření Policie ČR, které jsme získali zde.

„Na nejbližší služebně nakonec skončilo dvanáct mužů, z nichž 6 je podezřelých ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku, protože neuposlechli výzev policistů k opuštění prostoru, a pět se jich bude zpovídat před soudem z trestného činu násilí proti úřední osobě nebo krádež na osobě.

Například pětadvacetiletý mladík na křižovatce ulic U sparty a Jana Zajíce vzal plastový kontejner, odtáhl ho ke skupince pokřikujících mužů a tam ho vrhnul na policistu na koni Catani. Když oba zasáhl, kůň prudce uskočil k oplocení stadionu, naštěstí ke zranění policisty ani speciálně vycvičeného koně nedošlo. Útočníka ihned zadrželi policisté zakročující pod jednotným velením a muže převezli na oddělení, kde ho vyšetřovatel obvinil z trestného činu násilí proti úřední osobě a poškození cizí věci, za což mu hrozí v případě dosouzení až šestileté vězení. Jeho stíhání povedou policisté na svobodě.

Další tři útočníky ve věku 37, 27 a 24 let zadrželi policisté potom, co napadali jejich kolegy. Trojice totiž fyzicky napadla kriminalisty a policisty do oblasti obličeje a udeřila je několikrát pěstmi do hlavy. Jeden za zadržených pak dokonce kladl odpor a snažil se z místa utéct. Útoky trojice nakonec skončily zraněním dvou policistů.

Při krádeži šály z krku jednoho z fanoušků pak přistihl policista z krajské pořádkové jednotky třiatřicetiletého muže. Policista ihned podezřelého vyzval, aby šálu položil na zem, což muž odmítal a policista ho tak zadržel za použití donucovacích prostředků – hmatů a chvatů. I tento zadržený skončil na služebně a kriminalisté ho podezřívají ze spáchání trestného činu krádeže, za co mu hrozí dvouleté vězení. Když už byl v ulicích metropole klid, velitel pak několik minut po půlnoci bezpečnostní opatření ukončil.“

Obrázek nechť si udělá každý sám, ale opravdu je nutné nechat ženy,dívky, starší vystavovat těmto atakům? A opravdu zde platí za šálu na dva roky do basy?

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • Bohemians 1905 OZP 14.08.2013, středa, 13:37 + 0 - 0
  V pochodu tajnejch jak nasráno.
 • FC Baník Ostrava Kyby 14.08.2013, středa, 11:06 + 0 - 0
  Myslím, že tak nějak to teď bude pořád. Si přečtěte některé názory našeho "pana prezidenta", podívejte se, co je zač "pan ministr vnitra" a vůbec se nemůžete ničemu divit... Psal jsem i po SKS-FCB, že byli fízli agresivnější než obvykle, a bude to pokračovat...
 • Bohemians 1905 mjirkam 13.08.2013, úterý, 20:21 + 0 - 0
  tak me tam tajni flojdi pri zadrzeni zlomilu ruku a jeste schytal nejake oderky a lehci otres hlavy a jeste prisel o 200kc ktery sem mel na fotbalovy pivo ted budu 1mesic az 2mesice marodit to je pro me ta hruza a jeste to boli jak svin ta ruka souto svine policejni a to kdyz me vezli z nemocnice tak se jeste bavi kdo kolik zmlatil lidi
 • Bohemians 1905 Ter 13.08.2013, úterý, 15:41 + 0 - 0
  na tn.cz, včerejší televizní noviny, ale je to k nasrání
 • SK Slavia Praha Violence 13.08.2013, úterý, 12:30 + 0 - 0
  Nemáte někdo náhodou záznam z reportáže na TV Hovna ?
 • FC Baník Ostrava Hammass 13.08.2013, úterý, 12:21 + 0 - 0
  o.k., beru zpět, jelikož nevím, kdo je pod daným nickem, nevěděl jsem, nejedná-li se o stejnou osobu píšící podobné nesmysly o "kamarádech z bohemky" na fcb stránkách..
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 13.08.2013, úterý, 11:54 + 0 - 0
  Hammass:chachar to myslel jinak,jako podporu,tzn.respekt Bohemákům od fanoušků Baníku..Příště než se rozčílíš zkus přemýšlet jak to mohlo být myšleno,byť to třeba nebylo napsáno zrovna nejlíp.
 • FC Baník Ostrava Hammass 13.08.2013, úterý, 10:30 + 0 - 0
  4ACAB z SKS: a mlátit ženskou bez obuchu by ti problém nedělalo ;-) :-D? 4chachar: bohemáci z bazalů? bud prosím tě normální, a nepiš tady howna..
 • FC Viktoria Plzeň Plzeňák 12.08.2013, pondělí, 21:12 + 0 - 0
  Pedro: Mladší už ani neví co VB znamená. My jsme od nich v Plzni na fotbale měli klid asi až do srpna 1988 a hromadné bitky po zápase se spartou kdy někteří z nich inkasovali a navíc zemřela jedna náhodná cestující na nádraží...
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 12.08.2013, pondělí, 20:08 + 0 - 0
  Mrdky,zmrdi,zkurvisyni policajcký!Nic jiného se k tomu napsat nedá.A.C.A.B.!
 • Bohemians 1905 LFS 12.08.2013, pondělí, 19:34 + 0 - 0
  Na základě tohoto článku běží právě teď, v hlavní zpravodajské relaci TV NOVA, reportáž o incidentu. Tímto děkuji za sdílení, které k odvysílání ve výsledku pomohlo.
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 12.08.2013, pondělí, 15:38 + 0 - 0
  tondik: být to Baník, tak tu vyřváváš jací jsme grázli a bůh ví co... za mě vždycky A.C.A.B.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 12.08.2013, pondělí, 15:20 + 0 - 0
  Plzeňák:já myslím,že to napsal naprosto správně,nevidím rozdíl v chování tehdejší VB a dnešní PČR.
 • FC Hradec Králové majos 12.08.2013, pondělí, 15:17 + 0 - 0
  Jak jsme dostali v Jablonci,tak se řešila,nějaká ta společná akce fans a úplně to vyšumělo,tohle bude furt voe,dokud A.C.A.B. někoho,nezmrzačí,nebo nedej bože nezabije!!! hnus hnus hnus!!!
 • Zbrojovka Brno flvv 12.08.2013, pondělí, 15:13 + 0 - 0
  A.C.A.B.
 • FC Viktoria Plzeň Plzeňák 12.08.2013, pondělí, 15:08 + 0 - 0
  Ostravak: Zaspal jsi dobu. VB už není-teď je PČR ;-)
 • FK Viktoria Žižkov tondik 12.08.2013, pondělí, 14:44 + 0 - 0
  Musím říct, že přesto, že někdy mi přijdou vážně tendenční ty stížnosti tady tak věřím, že to policisti v tomto případě zase jednou přehnali! Sám mám zkušenosti s dost neadekvátním přístupem od Policie (i když naštěstí ne vyloženě takhle brutálním) při zápase na Dukle. Jen ještě dodatek, je jedno jestli to je žena nebo muž, dítě, průměrně starý člověk nebo důchodce, ale jde o princip. Nikoho by neměl bezdůvodně policajt napadat - principiálně je stejný jestli jde o 9letý dítě, nebo 35 letého muže. Pokud je to neprávem je to hnus! obecně!
 • FC Baník Ostrava ostravak 12.08.2013, pondělí, 13:41 + 1 - 0
  bylo by dobré, kdyby se tábory mezi sebou domluvily a na příští ligové kolo se udělalo stejné choreo proti cajtum na všech stadionech a to i hosté... a roztáhnout ho ve stejné minutě.. :) třeba: "vzkaz pro svaz: fans se nebojí chuligánů, ale zákroků VEŘEJNÉ BEZPEČNOSTI!!!"
 • Bohemians 1905 Esopeso 12.08.2013, pondělí, 13:33 + 0 - 0
  Pedro Baník : i kdyz pujdes soudni cestou prava stejne to nikdy nijak nepomuze.Mrdky oni si muzou delat co chtej a kdyz se zeptas tak te jeste majznou po hlave kurvy !
 • FC Hradec Králové 1905-fchk 12.08.2013, pondělí, 13:28 + 0 - 0
  pojeď s votroky do ITALIE http://www.votroci.cz/2013/cernozicti-fans-poradaji-vyjezd-na-kvalifikacni-zapas-italie-vs-cr/
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 12.08.2013, pondělí, 13:01 + 0 - 0
  Furt to samé dokola,kecama stejně nic nezměníme,ikdyž chápu,že i to ponadávání člověku pomůže.Nejsem člověk,který by měl nějakou páku něco organizovat,jsem řadový fanoušek,byť možná trošku hrubšího zrna,ale to jsme tady asi většina.Něco by se udělat mělo,jako nedávno v Polsku,ale zase si nejsem jistý jestli je to reálné,my prostě nejsme Polsko a taky si nejsem jistý,jestli by se to neobrátilo proti nám a ještě víc to situaci nezhoršilo.Je tady možnost bránit se legálními,právními prostředky,ale to je taky docela slušná utopie.Takže si ponadáváme a příští zápas zase vyjedem a budeme se bavit,policie nepolicie.
 • ŠK Slovan Bratislava quentin 12.08.2013, pondělí, 12:42 + 0 - 0
  sranda ze u nas co tu roky fungovalo bielorusko ci severna korea zacinaju posledne roky fizli pracovat stale profesionalnejsie a nenasilnejsie a v cr ktore sme vzdy my z vychodu podla vlastnych skurenosti povazovali za decentny zapad zacina fizlom jebat a skusaju maniere slovenskej policie spred desiatich rokov...
 • FK Baník Most morcitos 12.08.2013, pondělí, 12:30 + 0 - 0
  Fakt nechutný tohle. A.C.A.B.!!!
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 12.08.2013, pondělí, 11:30 + 0 - 0
  A.C.A.B. !!! To je ta naše demokracie. Z naší "demokracie" bych grcal. Chce to už něco udělat, pochod, demonstrace, rozbít ministerstvo vnitra, cokoli! Tady jde klubismus stranou, to už je nehorázné, co si ty kurvy dovolují! Český fotbal, pro fanoušky!!!!
 • Bohemians 1905 Esopeso 12.08.2013, pondělí, 11:17 + 0 - 0
  ACAB ! Mrdky fizlovsky jdu ze stadaku a hned mi ji mrdne obuskem ?! To se pak nesmi ten fizl zkurvenej divit ze na nej hned zacnu rvat jako za co jsem dostal ranu kurva !!! Fizls to zbytecne vyhrotili klasika.Kdyz se pak ptas proc?!Odpoved : opuste prostor ve jmenu zakona ! a kam asi kdyz ze vsech stran jste vy duty hlavy a dostanu dalsi ranu ?! SVINE POSTRILET !
 • FC Baník Ostrava chachar 12.08.2013, pondělí, 11:14 + 0 - 0
  A.C.A.B. Respect pro Bohemáky z Bazalů!
 • bez klubu Rst 12.08.2013, pondělí, 11:06 + 0 - 0
  Odpověď na nadpis: Nebyl. Komu si však chcete stěžovat? Politikům? Zbytečnost. Policii? Zbytečnost. Novinářům? Zbytečnost. Veřejnosti? Zbytečnost, ta je díky prvním třem zmíněným bez inteligence, tudíž může být svobodná a pro ni jste ,,ti, kvůli kterým nechdí rodiny s dětmi,, navíc by vám naložili ještě víc. Kdo chce fandit více než 1-2 sezóny, na ránu si časem zvykne.
 • Bohemians 1905 Tomas S. 12.08.2013, pondělí, 11:01 + 0 - 0
  No a pak si stěžují že lidi nechodí na fotbal kvůli násilí. Já bych tam děti nepustil spíše aby nedostali teleskopem.
 • Bohemians 1905 LFS 12.08.2013, pondělí, 10:55 + 0 - 0
  Pro úplnost připojuji reakce z facebooku, kde se článek paralelně šíří - http://on.fb.me/14FHDWL Martin Hodr: V policejním zpravodajství, figuruji jako zmiňovaný útočník ve věku 37 let. V mém případě se ale skutečnost, že jsem fyzicky napadl kriminalisty a policisty do oblasti obličeje a udeřil je několikrát pěstmi do hlavy, nezakládá na pravdě, toho benga jsem nakonec neudeřil, možná bohužel. Utíkal jsem před policisty v rozběhnutém davu fanoušků a když mě jeden z policistů zezadu dostihl a udeřil, postavil jsem se mu čelem. Chyba, jeho "zasahující" kamarádi už si se mnou v celku slušný férovce poradili. Já, jeden lehkooděný fanoušek a asi pět až šest těžkooděnců. Ve výše uvedeném článku je vše velice věrně popsáno. Nakonec jsem ochráncům zákona posloužil jako pytel slušně vymlácenýho žita. Komedie na policejní služebně, kam jsem byl po "zákroku" policejním vozidlem se zapnutými majáky v poutech převezen a předveden, také stála za to. Měl jsem mj. pocit, že se policisté velice diví mé trestní bezúhonnosti, také tomu, že výsledek mého testu na alkohol byl 0,0 i tomu, že u sebe nemám žádnou zbraň a, že jsem normálně zaměstnán, dokonce i tomu, že si pamatuji číslo svého telefonu. No sranda, vtipy o policajtech maji něco do sebe. Nakonec se usnesli, že můžu být jako rád, že mi nenapaří útok na veřejného činitele a "vyfásnul" jsem ve zkráceném správním řízení od přítomných pracovnic městského úřadu pokutu 500,- Kč za neuposlechnutí výzvy úřední osoby, po pravdě, žádnou výzvu jsem v tom hluku a zmatku ani neslyšel. Nakonec mi bylo vysvětleno, že takto je to pro mě nejlepší řešení, podepsal jsem co po mě chtěli a v 0:35 hod. byl propuštěn. Hana Parčová: Píši tento příspěvěk z Nemocnice Na Františku, kde jsem od sobotní noci hospitalizovaná s otřesem mozku, po tom co mě příslušník PČR na koni praštil tonfou do hlavy. Policista který mě doprovázel v sanitce uvedl, že jsem k zranění přišla tímto způsobem a to u tramvajové zastávky Sparta. Ano, jsem fanyka Bohemians 1905, ano jsem si vědoma rizikovosti zápasu, ano zamotala jsem se do skupinky fanoušků, kteří s jednáním policie nesouhlasili a dávali to najevo. Ale jsem spíš pes, který štěká, ale nekouše. Mám respekt s policisty s pendrekem na tož na koni. A rozhodně bych se s ním nepouštěla do žádné potyčky. A tak tu mžourám jedním okem do notebooku ( to druhé mám oteklé a nemohu ho otevřít) a čtu si Váš pomatený komentář, Přesto to že Vám postup policie nijak zvláštní nepřipadá, tak mě dnes neurolog i chirurg doporučili, abych podala na stížnost na na zákrok PČR.
 • SK Slavia Praha ACAB 12.08.2013, pondělí, 10:15 + 0 - 0
  životě by mě nenapadlo zbít holku obuškem,bejt to moje holka tak mě nezajímá trest a fízla bych vzal něčim po xichtě.ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY! ACAB
 • SK Slavia Praha PavelSks 12.08.2013, pondělí, 10:02 + 0 - 0
  Je to furt stejný :/ A.C.A.B.
 • bez klubu sasacrusty 12.08.2013, pondělí, 09:49 + 0 - 0
  to je fakt humus...
 • AC Sparta Praha imagesacs 12.08.2013, pondělí, 09:24 + 2 - 0
  Už se o tom dlouho mluví, chce to najít nějakého odvážlivce kterej svolá pochod proti acabum.
 • Bohemians 1905 LFS 12.08.2013, pondělí, 08:56 + 0 - 0
  babalu: ne, vážně to nepsala afa, jen byl ten článek primárně určen i pro nefotbalové publikum, aby se dozvědělo, jaká zvěrstva benga - v tomto případě především na dětech a ženách - páchají, proto v tom původním textu autor vysvětluje ideologické směřování bohemáckého kotle a vůbec souvislosti, které jsou nám, fotbalově gramotným, docela jasné a není třeba je opakovat
 • FC Baník Ostrava Január 12.08.2013, pondělí, 08:52 + 0 - 0
  bych ty kurvy černe všecky postřilal!!
 • FC Baník Ostrava dzandra 12.08.2013, pondělí, 08:11 + 0 - 0
  Hele když chceš psa být, hůl si najdeš. Musí se ty náklady nějak zdůvodnit ne. Doufám, že podobně zakročí i na buznaparade, když už potrénovali. Se divím, že do toho všeho na bohemaky na stadionu nestříkli slzák, jak jsou toho kolikrát schopni.
 • MŠK Žilina MichaelZA 12.08.2013, pondělí, 08:07 + 0 - 0
  Až mi je do plaču,keď to čítam,jediné čo k tomu povedať A.C.A.B!!!!!!!!
 • bez klubu Harry 12.08.2013, pondělí, 07:45 + 0 - 0
  A.C.A.B. !!!! Policajtský svině...., sráči, kteří se umí schovávat za uniformu...bez z ní to jsou totální sráči..., buzerovat a mlátit fandy, to je jejich !!!Tam , kde jich je potřeba, nejsou...hovada !!!!
 • bez klubu kulemule 12.08.2013, pondělí, 06:45 + 0 - 0
  Policejní stát hadra! Úplně mi vře krev v žilách!
 • bez klubu GoGo 12.08.2013, pondělí, 06:37 + 0 - 0
  Policie si vždycky své počínání nějak obhájí. Navíc když dělají velké opatření, které stojí nemalé peníze, tak chtěj nadřízení vidět "výsledky" aby si ty vynaložené peníze mohli nějak obhájit.
 • AC Sparta Praha babalu 12.08.2013, pondělí, 03:43 + 0 - 0
  Ted na to koukam poradne a psala to asi antifa nebo co.Zbytecne do toho zatahuji politiku a nejaky alternativni subkultury. Takze asi lepsi sirit clanek odsud za me.
 • AC Sparta Praha babalu 12.08.2013, pondělí, 02:39 + 1 - 0
  https://www.facebook.com/notes/luci%C3%A1%C5%A1-f-svoboda/to-se-nesm%C3%AD-st%C3%A1t-aneb-policejn%C3%AD-st%C3%A1t-verze-2013/10151659554236026
 • AC Sparta Praha babalu 12.08.2013, pondělí, 02:38 + 0 - 0
  tady odkaz na cely clanek: https://www.facebook.com/notes/luci%C3%A1%C5%A1-f-svoboda/to-se-nesm%C3%AD-st%C3%A1t-aneb-policejn%C3%AD-st%C3%A1t-verze-2013/10151659554236026 Sirte dal, at aspon lidi vidi kvuli komu nechodit na stadiony a at se nemusi vymlouvat furt dokola na chuligany.Zmrdi, to sem se zas nasral..
 • AC Sparta Praha MrSpartan 12.08.2013, pondělí, 01:46 + 0 - 0
  Mám pocit, že dokud při těch jejich "akcích" nějaký fanoušek nepřijde o život ,tak se tohle bude dít dál...
 • AC Sparta Praha Zeb Youth Firm 12.08.2013, pondělí, 01:29 + 0 - 0
  doufam, ze to bohemakum dopadne dobre... Jedna nenavist nas spojuje, dobra prace... http://jyxo.info/uploads/98/983d2111e717a291b95e499ede543940dd355001.jpg
 • Zbrojovka Brno haryk 12.08.2013, pondělí, 00:56 + 0 - 0
  jenom si to čtu a chytám rage. acab ...
 • AC Sparta Praha Letenskej 12.08.2013, pondělí, 00:43 + 1 - 0
  Podle mě ty fízly vyprovokoval hlavně vzhled toho Luciáše.
 • FC Baník Ostrava chachar z ostravice 12.08.2013, pondělí, 00:35 + 0 - 0
  Jde vidět že to cajti jako obvykle zvládli. Proboha vždyť klokani jsou jedni z nejklidnějších fanoušků v ČR a takový zásah si rozhodně nezaslouží ať se pak lidi nediví že na zápas místo 10 000 přijde 5 000 když to ti cajti tak zvládají prostě A.C.A.B !!!!!!!!!!!!!!
 • FC Baník Ostrava kozelzostravy 12.08.2013, pondělí, 00:25 + 0 - 0
  Příprava na konec měsíce?
 • FK Jablonec daewo 12.08.2013, pondělí, 00:24 + 0 - 0
  acab
 • Bohemians 1905 Koller 12.08.2013, pondělí, 00:14 + 0 - 0
  Pak na hlavní u tramvaje fízl trefil utíkající ženskou, ta jenom v bezvědomí sebou šlehla na silnici. Pár dalších těžkooděnců jí obestoupilo aby nikdo nic neviděl. Záchranka přijela asi až za 20 minut. Já jim tleskám kreténům.
 • FC Hradec Králové ConexHK 12.08.2013, pondělí, 00:12 + 0 - 0
  Něco jako ,když jsme hráli v Jablonci...určitě si někdo vzpomene jak byli linčováni ženy i děti... A.C.A.B !
 • FC Spartak Trnava FCK-CPS 12.08.2013, pondělí, 00:05 + 2 - 0
  to už vážne nie je normálne, prajem skoré uzdravenie tým zraneným :( ... A.C.A.B. !
 • AC Sparta Praha acs1893 12.08.2013, pondělí, 00:05 + 0 - 1
  sice nechápu jak takovej kokot jako Luciáš F. Svoboda neustále dostává někde prostor publikovat jeho hovna... ale nevim kdo se tomu zásahu díví...prostě celej den se potěj a čekaj na sebemenší možnost aby mohli nějak zasáhnout když musej makat o víkendu, a když žádná pořádná možnost nenastane tak jí prostě samy vyvolaj, třeba teď v jihlavě si po zápase chtěli bouchnout tak si udělali záminku, a pak na nás ještě řvou kurvy pražský,sparťanský atd :))) ale ten kdo jezdí tak vý že fízlům prostě často rupnou nervy a chtěj si bouchnout..
 • bez klubu Street Hooligan 12.08.2013, pondělí, 00:03 + 0 - 0
  Zmrdi nic víc!
 • HC Sparta Praha Lipos 12.08.2013, pondělí, 00:02 + 0 - 0
  Zajímalo by mě jestli je někde posuzován kamerovej záznam cajtů (kterej musej dělat vždycky), nebo se "náhodou" ztratil, jako už nejednou dříve...
 • FC Baník Ostrava Casual88 12.08.2013, pondělí, 00:02 + 0 - 0
  No police no Problem!
 • AC Sparta Praha Drinks 12.08.2013, pondělí, 00:01 + 0 - 0
  No ty vole.
 • Bohemians 1905 Koller 11.08.2013, neděle, 23:57 + 0 - 0
  zadrženej za ukradnutí šály byl sparťan.
 • Bohemians 1905 Rascal.fcbp 11.08.2013, neděle, 23:48 + 0 - 0
  A.C.A.B.
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
před hodinou -
Ten počet z Řecka hodně trapne...
15.08.2022, pondělí, 23:30 -
Od Brna bych čekal taky větší ...
12.08.2022, pátek, 10:36 -
S tou Sigmou to vypadá hůř a h...
12.08.2022, pátek, 10:28 -
Neštěkej :)
10.08.2022, středa, 23:46 -
Palec nahoru na rodinou tribun...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace