o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Cesta do Slezska s klasickým výsledkem

blog fanoušků čtvrtek, 26.09.2013 - přejít do komentářů
Fanoušci mostu opět vyrazili skrz republiku
/titleImg/cesta-do-slezska-s-klasickym-vysledkem/1/5334.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Kolem osmé páteční se na mosteckém nádraží schází sedm fanatiků připravených na nejdelší výjezd sezony. Nejprve na nás čekala cesta do Prahy, která probíhala v  dobré náladě, dokud nemusela po nějakém tom skandování 3x zasahovat rozhodčí. Po příjezdu do Prahy už nás vítají další dva členové naší mise (1 ks von Gablonz). Jelikož máme přes hodinu čas, tak se míříme občerstvit na Václavák do KFC, kde nás u automatu u pití obsloužil mimochodem sám i Jirka Lála. Vracíme se zpět na hlavák, kde se k nám připojuje poslední člen výpravy a krátce po půlnoci vyrážíme směr Třinec.

Každý dlouhou cestu prožívá jinak. Někteří pomalu podléhají alkoholovému opojení a začíná se dělat bordel, když to někteří upadají do říše snů. V kupéčku nezůstává nic na svém místě a tak se vydáváme na monitoring ostatních vagonů ve vlaku, kde v jednom z nich byla jedna cestující málem vylekána k smrti :). Dále bylo ukořistěno několik sešitů, které udávají cíl cesty vlaku po kterých se musely patřičně zneškodnit důkazy :). Do města železáren přijíždíme po páté hodině, kde na nás čeká dvojice místních, která nás odvádí do „Slovanu“ (místní knajpa). Zde po pivním občerstvení dostáváme hlad a tak navštěvujeme „hladové vokno“. Zdejší obsluha zřejmě dlouho nezapomene na naší návštěvu :). Poté už však graduje finále kulečníkového turnaje po jehož ukončení nabíráme směr stadion Rudolfa Labaje.

Zde se bez problémů dostáváme do sektoru a vyvěšujeme naše vlajky + vlajku NC a flagu Českých drah. Domácí kotel je v mírné početní převaze, snad jen škoda, že u fandění zůstávají sedět. Dále musím podotknout, že kotel Třineckých patří ve FNL rozhodně k tomu lepšímu.

Na začátku střetnutí vytahujeme nápis: „Láska ke klubu překonává vzdálenost“, které je patřičně odměněno potleskem ze strany našich borců. V utkání support střídá lepší i horší chvíle a v 88té minutě jsou odpáleny dva dýmy.

Samotné utkání mnoho šancí nepřineslo. Z mosteckých největší šanci zápasu neproměnil extřinecký Surynek. Na druhé straně se do přetaženého centru perfektně opřel domácí Malíř, avšak jeho pokus skončil na tyči mostecké svatyně. A tak utkání končí letošním tradičním výsledkem 0:0. Zápas by se dal hodnotit jako vyrovnaný, ale ve druhé půli měli více ze hry domácí. Po zápase následuje děkovačka a my se pomocí klubového autobusu dostáváme zpátky na nádraží, tímto by jsme ještě jednou chtěli poděkovat klubovému pilotovi :).

Po společném focení na místním Bahnhofu nastupujeme do rychlíku a vydáváme se nazpět. Zde už se projevuje únava z dlouhé jazdy. V Kolíně se odpojuje část výpravy, zbytek pokračuje směr Praha. Po cestě do Ústí se jednomu z nás podaří získat kontakt na sličnou jeptišku. Bavíme se vymýšlením nového chorálu a kolem sedmé večerní dorážíme do Ústí, kde nás vyprovokovala skupina místních feťáků a také byla patřičně odměněna popelnicí :). Poté se téměř celá naše skupina opět schází a to na ústeckém nádraží. Po cestě ještě menší problémy způsobuje rozhodčí, který ovšem nevěděl, že máme SONE, tudíž jsme nedotknutelní. Ve 21:00 nás vítá cedule s nápisem Most a nejdelší výjezd sezony končí. Teď nás čeká důležitý souboj s prvním Hradcem, kde by neměl nikdo, kdo má Baník v srdci chybět.

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 28.09.2013, sobota, 08:05 + 0 - 0
  Terre Blanche:No možná,že jsem se někdy choval jak vandrák,ale to dnes vehementně popírám :-) Ale rozhodně bych to nevylepil na net a nechlubil se tím.Kumbi1909:Já respektuju,že se někdo snaží a jede takovou dálku podpořit klub,navíc klub,který na tom je dlouhodobě špatně,jen to asi chtělo podat trošku jinak ten report.A nepleť tady hroudy svalů,já nejsem chuligán podle dnešních měřítek,na poli jsem nikdy nebyl a ani bych nešel,nespím v tělocvičně a nechodím v Everlastu,jsem normální fanoušek,který má rád fotbal,miluje svůj klub,fanaticky fandí pokud možno každý výjezd,vypije nějaké pivo,když je třeba se prát tak se pere,to je všechno.Já jsem prostě alergický na takové vandráctví,na výjezdy do Olomouce nebo na Spartu,kdy se takových borců vyrojí i stovky a pak mají média o čem psát.
 • FK Baník Most Kumbi1909 27.09.2013, pátek, 22:54 + 0 - 0
  Tvl někdo jede podpořit klub X kiláků daleko, kde pak fandí jak jen to jde a je vandrák? No tak to je už moc na mě, místo aby byl člověk rád, že tu v česku ve 2. lize jezdí fandit pár nadčenců klubu, který se rok co rok držel ve 2. lize, tak to jsou hned vandráci a nejde z nich strach, tak to jsou sračky?! Každej tu píčuje na Boleslav, Duklu, Příbram a když někdo vyjede někam daleko a v docela slušném počtu, stejně se tu najde idiot, co bude hudrovat na to jak vypadají a že jsou vandráci!? ... Buďme spíše rádi za to, že Příbram používá Pyrotechniku, že v Teplicích je poamlu dobrá atmosféra a slušnej kotel, že Třinec ve 2. lize má slušnej kotel, kterej jezdí kam se dá a že v Mostě je skupina lidí, kteří chtěj fandit a podporovat klub všude po česku atd. ... ale ne prostě někteří si myslí, že mají na sobě hroudu svalů a jsou víc než ostatní, kteří mají v srdci svůj klub....
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 27.09.2013, pátek, 22:38 + 1 - 0
  voe Pedro proc se certis. Ja byl za mlada taky takovej "vandrak" ty ne?
 • AC Sparta Praha eRw!n 27.09.2013, pátek, 21:56 + 0 - 0
  flvv: :)))
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 27.09.2013, pátek, 21:04 + 0 - 1
  flvv:Blbečku do mojí rodiny se neser.Co jako?Mám uchcávat nad tím,že se pár kluků ožere a dělají bordel ve vlaku?Kdyby na ně vlítli kdekoliv po cestě 3 chlapi tak všichni vyskáčou za jízdy z oken,Ale to je fuk,jen jsem napsal svůj názor,ikdyž kritický a ty mě za to začneš urážet?Tak je příště počkej někde na nádraží a třeba je vykuř.Ať žijou vandráci pičo.
 • Zbrojovka Brno flvv 27.09.2013, pátek, 20:49 + 2 - 0
  Pedro: Ty a tvoje rodina?
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 27.09.2013, pátek, 20:11 + 0 - 1
  Parta ožralých vandráků,nic víc.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 27.09.2013, pátek, 20:10 + 0 - 0
  Každý dlouhou cestu prožívá jinak. Někteří pomalu podléhají alkoholovému opojení a začíná se dělat bordel, když to někteří upadají do říše snů. V kupéčku nezůstává nic na svém místě a tak se vydáváme na monitoring ostatních vagonů ve vlaku, kde v jednom z nich byla jedna cestující málem vylekána k smrti :)
 • FK Baník Most LiK 27.09.2013, pátek, 18:22 + 1 - 0
  Takže podle tebe musejí fanoušci vyvolávat strach? Jeli podpořit Baník 1909...ještě jednou 1909.....a né se s někým pobít. Spousta prvoligových týmů nemá takovou podporu ani u bližších soupeřů!
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 27.09.2013, pátek, 10:07 + 0 - 1
  No tak nevím jak moc ironicky to bylo napsáno,podle fotek žádný strach nevyvoláváte,spíš mi to přijde jako výlet ožralých,ostatní lidi obtěžujicích vandráků.Jééé jenom jeden,Baníček....
 • AC Sparta Praha Repka 26.09.2013, čtvrtek, 11:18 + 1 - 0
  Tedáá... klobouček dolů :)
clbannerVidea

Motoráci │ Noční oslava extraligového bronzu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...


BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle... 28.04.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle...


Fotoreport: Havlíčkův Brod -... 30.12.2021

Fotoreport: Havlíčkův Brod -...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Náběh ACS Hooligans na sekto... 05.05.2022

Náběh ACS Hooligans na sekto...


Zbytečné derby? Ale kdeže! V... 15.05.2022

Zbytečné derby? Ale kdeže! V...


Slovanu nakonec nepomohl ani... 09.05.2022

Slovanu nakonec nepomohl ani...

Komentáře
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
12.05.2022, čtvrtek, 18:07 -
Moc daleko nedoběhl ani jeden ...
10.05.2022, úterý, 11:06 -
Hlavne by som dodal , ze na st...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace