o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Chacharky a Chachaři v Karviné!

Foto report sobota, 30.03.2019 00:50 - přejít do komentářů
Fotoreport z utkání MFK Karviná - Baník Ostrava
images/clanky/chacharky-a-chachari-v-karvine!-8769.jpg

V páteční předehrávce 26. kola FORTUNA:LIGY se utkala Karviná s Baníkem Ostrava. A jak již jsme Vás infomorvali v tomto článku, Chachaři se rozhodli zůstat před branami stadionu a na sektor hostí tak putovaly pouze ženy a děti (kvůli nedostatečnému počtu vstupenek, které by neuspokojily všechny zájemce).

A jak se rozhodli, tak se i stalo. V sektoru hostí jen ženy a děti, spoustu dalších baníkovců však bylo rozeseto po celém stadionu. A největší několikasetčlenná skupina fanoušků si připravila párty před stadionem. Na té nechyběl improvizovaný přímý přenos utkání na televizi na štaflích, nechyběl ani stánek s občerstvením, toi-toiky, pyrotechnika. A také si Chachaři před stadionem pořádně zafandili, zazpívali.

Na stadionu byla atmosféra zajímavá. Ze svého pohledu jsem ji viděl jako vyrovnanou, občas za kratší pilku tahali domácí příznivci, občas zase ženský kotel Baníku.

Utkání sledovalo 4.883 diváků, bylo vyprodáno.


Na obrázku může být: obloha a venkuNa obrázku může být: stojící lidéNa obrázku může být: 5 lidí, stojící lidé a venkuNa obrázku může být: 2 lidé, sedící lidé a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: obloha a venkuNa obrázku může být: obloha a venkuNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: 1 osoba, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión, dav a venkuNa obrázku může být: 18 lidí, venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, auto a venkuNa obrázku může být: noc, auto a venkuNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: 1 osoba, stojí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé, noc a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé, noc a venkuNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé, oheň a textNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a nocNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: 8 lidí, smějící se lidé, davNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: 13 lidí, smějící se lidéNa obrázku může být: 15 lidí, davNa obrázku může být: 1 osoba, směje se, stojí a venku

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Mat1922 04.04.2019, čtvrtek, 07:51 + 0 - 0
  Frydecak:ok,ale ja to vidim jinak.Presne tak,jak jsem napsal nize.
 • FC Baník Ostrava Frydečak 03.04.2019, středa, 05:32 + 0 - 0
  FRmarkEE: Ale není to zas až ta žhavé :-). S touto myšlenkou jsem spokojený, však píšu, že autor by měl odměněn. Byť se tedy odměna s pětikorunou spíše používá v souvislostí s negativními okolnostmi. To nebylo z mé strany zrovna dobře užité spojení. Navíc, když byl konec, tak už jsem stál bokem, chybu jsem přiznal, tak doufám, že jsem žádného čtenáře dlouhodobě nemystifikoval. Byl to jeden z nejhorších výkonů nšich hráčů, co jsem za poslední dobu viděl, takže můžou být rádi, že tam byly ženy a děti. Jinak by si s nimi asi pár lidí chtělo jít popovídat, ostatně jako v Třinci, jak jsem tedy uvedl ve svém příspěvku. MAt1922: Chápu Tvé rozčarování, já např. nebudu. Nechci, aby mě jeblo. Ale Ty zas musíš pochopit, že spousta lidi chodí za kamarády, atmosférou, klubem a nějací moulové, co pobíhají po hřišti jak splašené koně, jsou jim u zadku. Mi osobně je jedno, jestli hraje ten či onen, když teda zrovna nepřišel ze Sparty, ale dres musí být zeleno-černý od hlíny a trávy, trencle propocené a hráči po výkonu před infarktem. Takže ať tam hraje třeba dorost. Ti by to možná odbojovali srdíčkem a lépe.
 • FC Baník Ostrava Mat1922 02.04.2019, úterý, 16:09 + 0 - 0
  Zadna reakce..to chcete vazne tem nekopum lezt do riti?Jasne ze ted budou jezdit po ovaru,jako ze v Karvine to proste jen nesedlo.Zitra by tam melo byt bud prazdno,nebo ticho.Chuj s poharama,s takovou falesnou sebrankou je ja osobne hrat nechci.Tak si to tam uzijte ovce,hlavne selficko,poplacat po jatrech a zkusit vyzebrat naky ten dresik.
 • FC Baník Ostrava FCB Oderberg 02.04.2019, úterý, 11:29 + 0 - 0
  Myšleno bylo že teď pod stadionem nebyla spousta těch co v loni byli uvnitř na stadiónu.
 • FC Baník Ostrava FCB Oderberg 02.04.2019, úterý, 11:26 + 1 - 0
  Kyby-já ti moc děkuji za tento počin, který jsi pomohl vymyslet. Já začínal na Baníku a hned v kotli na P2 za Milana Máčaly. Vím že je spousty, spousty hodně aktivnějších, kteří si zaslouží přednost, když je něco vyjímečného a je toho málo. Já měl taky i dlouhé období temna, že jsem chodil málo na Baník. Vyjezďák jsem občasný-spíše méně. Jednak starý chuj, taky jiné nutné povinnosti. Když baník spadl do 2.ligy, tak jsem si řekl teď musím zpátky do kotle a fandit co to jde. Tak jsem učinil a společně má přítelkyně taky. Do doby než postoupíme. Jsme v kotli dodnes. Především díky spíkrům, celé Ultrasce a dalším méně viditelným lidem. Proč tady píšu tento sloh: Před rokem, kdy hrál Baník v Karviné, tak jsem nebyl ani má půlka jedni z těch co si zaslouží mít lístek. Vzal jsem to že to tak má být. Tak šel podpořit společně s několika pod stadion. Mně sere, že větší polovina z těch co tam tehdy byla, tak že nepřišli pod ten stadion teď, když to bylo třeba.. A nebo se tam ukázali na začátku akce, potom chlastali po hospodách. Jenže byli viděni, takže si udělali čárku. Rozhodně spravedlivé, že se tam poslalo baby. Taky se ukázalo, že v Baníku, když je třeba, tak pomůže i druhá strana.
 • FC Baník Ostrava capekpico 02.04.2019, úterý, 09:00 + 0 - 0
  Mi se nápad líbil od začátku, fakt je že se nás za stadionem mohlo sejít více, ale i tak si myslím, že se to povedlo. Na stadionu byla moje žena a syn, je mu 13 a měří 170 cm, prostě vypadá jak chlap, což mohlo někoho zmást.
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 02.04.2019, úterý, 06:50 + 0 - 0
  Ono sebekritika je důležitá věc ,ale u Frydečáka co tak už dlouho čtu ,tak mi příjde ,že cokoliv co je "Baníkovské" je na úplné hovno , věčně se vším nespokojený :)))
 • FC Baník Ostrava Kyby 01.04.2019, pondělí, 21:06 + 2 - 0
  Byl jsem jeden z autorů myšlenky a hlásím se k tomu, lepší řešení jsme nenašli. Ono to totiž dobré řešení nemělo... Že se ti to nelíbilo to beru, určitě je takových víc, ok, to je v pořádku. Já naopak velice oceňuju, že jsme poněkolikáté ukázali, že když se něco upeče, tak to dodržíme a jsme jednotní, a to mě mooooc těší! A proto mě nadzvedlo, že jsi to neoprávněně zpochybnil.
 • FC Baník Ostrava Frydečak 01.04.2019, pondělí, 20:36 + 0 - 0
  Pravdu díte. Smísilo se mi to s ostatními, kteří vycházeli a byli mimo sektor hostí. Ale nasrany jsem ještě teď. Ten, kdo to vymyslel, by měl dostat pětikorunu. Zachránil hráče od opakování 3nce.
 • FC Baník Ostrava FCB Oderberg 01.04.2019, pondělí, 20:04 + 0 - 0
  Frydečak Kyby má pravdu. Na sektoru byly jen baby s děckama. Moje polovička to potvrdila. Jedině co tě mohlo splést, tak s jednou mluvila, tak ta tam měla 14 letého syna. A snad ještě jeden, přibližně takto starý tam byl určitě. Ne bylo to dobře podchycené. Jo a já tímto ještě jednou:Holky děkujem!!! Fakt jste odvedly super výkon.
 • FC Baník Ostrava Mat1922 01.04.2019, pondělí, 15:51 + 0 - 0
  Halo,halo!Vyslechnete si hlaseni mistniho rozhlasu.Pokud se Vam chachari,chacharky a deti nezamlouval vykon tech kopyt v FCB dresech a pokud Vas urazilo,ze taktez neprisli pod kotel po zapase...tak VSICHNI bojkotujme svoji neucasti stredecni poharovy mac.Pokud se ale najde par ovecek,ktere chteji vyuzit permici(bo vstup zadara),tak NEFANDETE!Oni si zaslouzi tichy stadion.Jen muj navrh a o april nejde.Konec hlaseni.
 • Zbrojovka Brno Tom H 01.04.2019, pondělí, 08:21 + 0 - 0
  sice se snažili maskovat podprdama, ale byli tam https://tv.isport.blesk.cz/video/5630930/karvina-banik-fanynky-hostu-se-svlekly-do-pul-tela-a-pak-spustily-choreo.html
 • FC Baník Ostrava Kyby 01.04.2019, pondělí, 06:23 + 0 - 0
  FRYDECAK: Stáli jsme po zápase u východu a tleskali babám a děckám, a jediného chlapa jsem tam neviděl. Ale možná víš více...
 • FC Baník Ostrava Frydečak 31.03.2019, neděle, 22:17 + 0 - 0
  Cestovatel: souhlas. K tématu: Hlavně, že jsem nedávno někde četl, že je vše OK, že stále těžíme nad plán. S tak předraženou sestavou bychom měli být v první trojce. A ty vykřičníky v názvu článku, tak je úplný žert. V sektoru byly kromě dětí a žen i chlapi, tzn. opět se ukázala naše nejednotnost. A kdybychom je chtěli rozbít hlasivkami, tak se nás sejde několik tisíc a ne dvě stě. Ale ty počty jsem čekal. To je prostě naše mentalita. Hlavně jim naši fanoušci nezapomeňte v týdnu zatleskat a somrovat dresy. dzandra: vím, že jsi znechucený z těch cypů, ale pořád to jsou zaměstnanci Baníku, nikoliv baníku.
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 31.03.2019, neděle, 21:33 + 0 - 0
  Cestovatel: Jednoznačně souhlasím....když jsem viděl návrh nového stadionu v Pardubicích, kde byla kapacita 4 500 míst, tak jsem si říkal, proč kurva, když už investují do uplně nového stadionu, neudělají aspoň 7-8000 míst? Vždyť se může zadařit, postoupit do ligy, případně tam sehrát reprezentace nějaký přátelák....stavět v tak velkém (byť nefotbalovém) městě stadec pro 4 500 lidí je nesmysl. Zrovna tak doufám, že i Ďolíček, až bude (pokud bude) zrekonstruován, bude mít aspoň 10 000 míst.
 • FC Baník Ostrava dzandra 31.03.2019, neděle, 21:11 + 0 - 0
  Myslím tím, že jak víkon hráču baníku, tak kapacita ze strany lístků, byla na úrovni klubů.. obou.. domluvena,, ale je ton jen moje spekulace. Každopádně ve středu i v neděli ve vyhnaství budu, ale tuším, že já fandění moc nedám
 • FC Baník Ostrava dzandra 31.03.2019, neděle, 21:09 + 0 - 0
  Kyby,s77: ono mi to spíš připadá, že tušili (je to jen čirá spekulace moje), že takový pseudovýkon a šaškárnu za 3 body pro domáci, je lepší, že tam moc aktivních fans ze strany baníku nebude. Ono co si budeme nalhávat, asi by to bylo trocho problematičtější.
 • FC Baník Ostrava Kyby 31.03.2019, neděle, 18:37 + 0 - 0
  S77: Napsal jsi to úplně přesně, o to víc nemůžu rozdýchat to pseudovýkon našich kopáčů :-(
 • Slezský FC Opava s77 31.03.2019, neděle, 16:47 + 0 - 0
  Myslím, že Karviná nechtěla, abyste měli domácí prostředí a po sportovní stránce se jim to perfektně vyplatilo, pokud vím, vyhráli 2-0 a Banik neměl ani střelu na branku. Škoda, že se Karviná držela při zemi, když ten stadion stavěli...není to tak dávno, mohli ho aspoň pro těch 7.000 udělat. Osobně mě při vší úctě k Bohemce nejvíc sere ten Ďolíček, to je opravdu ostudný stadion, zejména co se sektoru pro hosty týče.
 • FC Baník Ostrava Kyby 31.03.2019, neděle, 11:40 + 0 - 0
  CESTOVATEL: Přesně tak. Nebo pokud jim stačí na většinu sezóny 4 tisíce ( v Karviné to tak je), tak dát prostě pro hosty minimum třeba 500. Ono 5% pro hosty je v pohodě v Edenu, na Letné, ale je to průser v Ďolíčku, Karviné atd. Byl by i v Opavě, ale tam naštěstí dostali rozum. Zatímco v Karviné ho ztratili, asi mají peněz dost a lístky radši vyhodí...
 • bez klubu Cestovatel 31.03.2019, neděle, 10:12 + 1 - 0
  Kyby: Souhlasím určitě s tím, že s těmi kapacitami stadionu by se mělo něco dělat. Svaz často brečí, že se na fotbal moc nechodí a že vysoké návštěvy má jen pár klubů. Přitom si drží v lize kluby, které tu návštěvnost kazí svojí nízkou kapacitou. Vždyť i samotné kluby by mělo štvát, že přicházejí o zisky ze vstupenek a občerstvení, když zájem o zápasy je. Třeba Bohemka. Těch jejich 5000 nestačí, když tam přijede Slavia, Sparta, Baník, někdy ani na Plzeň. Kdyby měli i jen o 1000 míst vyšší kapacitu, hned mají lepší zisky. Karviná podobný případ. Zápasy s Ostravou, Opavou, pražskými S...A to na postup útočí Jihlava s podobně malým stadionem. Třeba tomu někde pomůže možnost odbourat nějaké sedačky a zavést sektory na stání. Ale zkrátka, měl by se klubům dát nějaký čas, udělat projekt třeba "Stadiony 2022" a stanovit minimální kapacitu alespoň těch 6000, 6500. To by návštěvnosti mohlo pomoci a všichni by měli být spokojení.
 • FC Baník Ostrava Kyby 31.03.2019, neděle, 09:18 + 0 - 0
  Kluby s takovou kapacitou stadionu by neměly být v lize, pokud jsou, měla by být stanovena dolní hranice pro počet vstupenek...
 • FC Baník Ostrava Kyby 31.03.2019, neděle, 09:16 + 0 - 0
  K.M: A já zase nechápu, proč by měly kluby rozdávat vstupenky zadara a radši tak nechat stovky míst volných, než aby je prodali hostům, zvláště pokud tam není žádná fans-rivalita. Kecy o vyprodání a zvýšeném zájmu byly od MFK od začátku kecy, a věděli to všichni nejen v Ostravě, ale i Karviné...
 • FC Baník Ostrava Chacharus 31.03.2019, neděle, 00:10 + 0 - 0
  Prerovak88: přesně tak s tim výkonem. To byl hnus. To ani není výkon vlastně. To jako bych šel do roboty a celou ji prospal. Kurva chvilu prospat jde, ale cele jaro fakt ne!!! V hledisti bude opět podpora, ale musí se i na hřišti
 • bez klubu k.m 30.03.2019, sobota, 23:58 + 0 - 0
  V tý Ostravě hulí asi slušnej matroš .. Ta jejich zvláštní úchylka fandit před stadiónem .. Osobně nechápu proč by jim kluby měli dávat celou tribunu na úkor domácích diváků (Opava teď Karviná).
 • Slezský FC Opava misch 30.03.2019, sobota, 22:26 + 0 - 0
  vtipná akce, jinak Páníka jste asi na podzim přechválili
 • Slezský FC Opava lamich 30.03.2019, sobota, 13:19 + 0 - 0
  Byla by prdel, kdyby dostal Baník pokutu za pyro před stadiónem. To by byl mazec. Jinak akce asi fajn,ale taky čekal jsem větši masy a fanatismus před tím stadiónem.
 • AC Sparta Praha MP11 30.03.2019, sobota, 13:17 + 0 - 0
  Nebyla děkovačka!? Tak to je velmi smutné..
 • FC Baník Ostrava Mat1922 30.03.2019, sobota, 11:28 + 0 - 0
  Jak jsem vytoceny,zapomnel jsem napsat to,proc jsem tady vlezl...ten nejvetsi chrchl dostaly baby s detma!Za to jak se snazily fandit cely mac+striptyz..tak se jim "hraci" takhle odmenili.A nejit jim zatleskat pod kotel je podlost.Bary misto toho aby zavelel,tak od te doby co neni v zakladu ma vse v pi.i.
 • AC Sparta Praha MP11 30.03.2019, sobota, 11:05 + 0 - 0
  Jinak respekt ženám, které šly do půl pasu. 👏
 • AC Sparta Praha MP11 30.03.2019, sobota, 10:55 + 0 - 0
  Sparta je prostě pojem! Jediný zápas na jaro, kde hráči Baníku žrali trávu. Pak jsem viděl část zápasu na slavii a včera v Karviné. S tímto odevzdaným výkonem nemají opravdu ve skupině o titul co dělat.
 • FC Baník Ostrava Mat1922 30.03.2019, sobota, 10:39 + 0 - 0
  Opravdu to vypadalo ze jim to hraci pustili,ale proc?Potom nevidim duvod s kvotou na listky,dalsi komedie uz by nebylo treba.Par ozralum se musi promluvit do duse nebo je vyhazet z klubu.Cizak ,odchovanec..bez rozdilu.
 • FC Baník Ostrava _Peter 30.03.2019, sobota, 09:08 + 0 - 0
  Elektřinu poskytl správce, takže s někým z karvinských ve finále rozumná řeč byla. Nicméně v autě byla připravena i elektrocentrála :).
 • HC Zubr Přerov Přerovák88 30.03.2019, sobota, 08:55 + 0 - 0
  Ok ok díky za vysvětlení a doplňující info :)
 • FC Baník Ostrava Kyby 30.03.2019, sobota, 08:47 + 0 - 0
  Já jsem teda větší počet nečekal, spíše naopak, čekal jsem, že to nebude srovnatelné s Opavou. A spousta, spousta lidí se plantala okolo stadionu nebo sedli někam do hospody..ale bylo fajně :-)
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 30.03.2019, sobota, 08:44 + 0 - 0
  Přerovák: Plno lidí ta hysterie kolem lístků prostě odradila a nevyjela vůbec..Přece jen stát za branama v Karviné není tak atraktivní jako třeba v Opavě že jo o:)..Mnoho dalších obsadilo okolní hospody...Někdo na stadionu, někdo venku...Osobně tyto zápasy nesnáším, kde jsou lidí rozhozeni všude možně, jen ne pokupě, ale jak říkal Kyby, v takové situaci asi nejlepší možné řešení ... A děsím se už teď toho, že se Karviná zachrání a totožná situace nastane v KA za pár měsíců znovu...
 • HC Zubr Přerov Přerovák88 30.03.2019, sobota, 08:31 + 0 - 0
  Já se přiznám, že jsem čekal větší počet Chacharů před branami. Takto to vypadá, že byste se do toho sektoru bez problémů vešli. Ale jinak super vyřešení problému s lístky formou žen a děti. Pobavila mě ta televize na žebříku na které jste to před stadionem sledovali :-D elektriku jste brali ze stadionu? To vám Karviná pošle fakturu tak na 50 tissíc :-D a teda úplně největší zklamání pro mě byl výkon na hřišti. Já se na to díval v TV a tak odevzdaný výkon bez zájmu, snahy bojovat. To teda bylo něco. Jasně může se prohrát, ale po takovém výkonu je to na facku. Já tvrdil už když byl Páník ve Zlíně, že to není ligový trenér.
 • FC Baník Ostrava LokiSS74 30.03.2019, sobota, 08:26 + 0 - 0
  Kdyby bylo za mě,udělal bych sezení s vedením(ne ze hráči),a chtěl bych stůj co stůj vědět,proč? ....proč pan Pánik dělá se sestavou to co dělá,a proč vedení platí cizy hráče a ne vlastní odchovance,a proč řve po stoperech a nejen jich Baroš,a Laštůvka a ne Bob,a jestli za toto můžou hráči,nebo kalkul vedení?
 • FC Baník Ostrava Kyby 30.03.2019, sobota, 08:13 + 0 - 0
  Já jsem s touto akcí absolutně spokojený, baby a děcka zaslouží jedničku. Za dané situac to bylo to nejlepší, co jsme mohli udělat. Karviná nám ukázala, jak vypadá vyprodaný stadion, stovky prázdných sedadel, lístky rozdávané po firmách. O to více mě sere, že jim ti naši kopálisti darovali 3 body, to byl chlustanec do našich xichtů...
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let před 5 hodinami

Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let


Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání včera, 23:35

Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání


Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou! včera, 11:31

Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou!

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let před 5 hodinami

Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let


Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání včera, 23:35

Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání


Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou! včera, 11:31

Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou!

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
před 6 hodinami - leprikon
k.m taky si rikam :-D
před 8 hodinami - k.m
Zlín dělá na derby nějaký nábo...
17.09.2021, pátek, 14:54 - Divák
Od tohoto zápasu jsem toho zas...
17.09.2021, pátek, 14:02 - dennyTS
👌🏻
03.09.2021, pátek, 20:50 - Fafrnek
Diky no...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace