o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Chemnitz Cup 2014? To u nás nezažiješ!

blog fanoušků pondělí, 06.01.2014 - přejít do komentářů
Ultras 1909 vyrazili na turnaj do Německa
/titleImg/chemnitz-cup-2014-to-u-nas-nezazijes-/1/5605.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Stejně jako minulý rok, tak i letos byl Baník pozván na skvěle fanouškovsky obsazený turnaj v německém Chemnitzu. Ve městě vzdáleného zhruba sto kilometrů od Mostu se tento rok představil kromě domácího Chemnitzeru a Baníku také polský prvoligový Pogoň Štětín a další tři německé týmy - druholigové Aue, které mělo ve skupině ještě Offenbach a Auerbach, obě mužstva hrající čtvrtou ligu. Loňský rok jsme do Německa vyrazili pouze dvěmi auty, přesto jsme se v počtu deseti lidí dočkali uznání fanoušků domácího Chemnitzu a nejen to. S přátelskými němci jsme si loňský rok vyměnili kromě šál, dresů a triček také nějaké pokřiky a začátek dobrých vztahů byl na světě. Skvělá atmosféra v hale, kam loňský rok dorazilo kolem tři tisíc fanoušků a náklonost domácích, i to bylo velikým očekáváním i letos. Čeho jsme se však dočkali první víkend roku 2014, to snad nečekal nikdo ze zúčastněných...

Když jsme se necelý měsíc před konáním turnaje dozvěděli, že se Baník opravdu zúčastní tohoto turnaje, především ze strany loňských účastníků skvělého zážitku přišla iniciativa opět vyrazit, tentokrát však v mnohem větším počtu, než loňský rok. Vedení klubu se rozhodlo nám do Německa vypravit zdarma celý autobus a my jim tímto ještě jednou děkujeme. Bylo už tedy pouze na nás, kdo bude ochotný po Vánocích a Silvestru ušetřit peníze na vstupné, které činilo stejně jako loni 15 Euro. Někteří bohužel nebyli schopní obětovat čtyři sta Korun za fanouškovskou událost roku, za kterou se Chemnitz Cup dal jistě považovat. I tak nakonec z Mostu vyráží v sobotu po obědě 40 fanatiků.

Na místo činu se dostáváme necelou půl hodinu před začátkem našeho prvního zápasu, tudíž se rychle odebíráme ke kasám, pro vstupenky. Jeden z účastníků výjezdu bohužel po výstupu z autobusu zřejmě bohužel nezaznamenal, že se již nenachází na území ČR, především pak na českých stadionech, kde se pokřik "A.C.A.B." výrazně neřeší. Zhruba po třech minutách svobody a užívání si německého čerstvého vzduchu už byl v objetí dvou německých fízlů. Ti měli jasno - zaplaťte 150 Euro a vašeho kamaráda pustíme, jinak si ho odvezete až po skončení turnaje. Jelikož nás nebylo tolik a už vůbec jsme neměli moc těch "divných" peněz navíc, jeden z nás si užil odpoledne s německou policíí.

Při již rozehraném prvním utkání celého turnaje dorážíme do našeho sektoru, kde již za potlesku několika set fanoušků Chemnitzu vyvěšujeme dvě vlajky. Tímto okamžikem začíná stejně jako loni neúnavná snaha desítek a desítek fanoušků domácích o výměnu suvenýrů, kteří by nás nejradši svlékli ze všeho, co mělo barvy Baníku. V prvním utkání čeká Baník polský Štětín a baníkovci za naší vytrvalé a v hale velice hlasité podpory svého soupeře poráží jasně 6:1. Bylo až k neuvěření, kolik fanoušků Chemnitzu během našeho supportu vytahuje telefony a foťáky, kterými si nás fotí a nahrávají, jako zvířátka v zoo. S přibývajícím časem mezi zápasy je v našem sektoru stále více německých fanoušků, se kterými probíhá konverzace rukama i nohama o všem možném i nemožném.

Ve druhém, vzájemném zápase ve skupině, ve kterém měli oba týmy zajištěný postup do semifinále, fandí v našem sektoru možná 20-30 fanoušků Chemnitzu, vyměňujeme si pokřiky a společně si vychutnáváme popěvky na fanoušky Aue, kteří se nacházejí za bránou na druhé straně haly. Dobře popsaná spolupráce byla zmíněna na neoficiální FB stránce Baníku: "Po roce bylo opět oprášeno přátelství s domácími fans CFC. V jednu chvíli čítal kotel Baníku díky fanouškům Chemnitzu dobrých 100 hlav (především v zápase proti nenáviděnému Aue). Oba tábory se vzájemně podporovaly, vyměňovaly suvenýry, likvidovaly hektolitry piva a pěly české i německé chorály. Pro všechny fanoušky Baníku to byl krásný zážitek." Ano, domácími jsme byli pozváni na spoustu piv, nechyběly také dvě flašky vodky.

Baníkovci nezvládají semifinálové utkání proti Aue, ve kterém fandíme fananaticky za podpory CFC v počtu dosahujícího možná až stovky! Baník zápas nezvládá a nakonec jasně prohrává. V souboji o třetí místo naši hráči nestačí ani na Offenbach v poměru 1:4. Ve finále se nakonec utkávají ti největší rivalové - CFC proti Aue. Na požádání domácích rádi na tento zápas přicházíme přímo do sektoru fanoušků Chemnitzu, kam bereme také buben a za nadšených výrazů a opět vytažených telefonů se staráme společně s několika největšími nadšenci z Chemnitzu o skvělý support. Domácí ve světle modrých dresech svého druholigového soupeře jasně přehrávají a vítězí 3:0.

Na vyhlášení turnaje se opět odebíráme do svého sektoru, kde si při vyhlášení čtvrtého místa, na kterém se Baník umístil, vychutnáváme skandování více jak pěti set domácích pokřik "Baník". Na závěr budeme opět citovat slova z Facebooku. "Naši fanoušci si museli plácnout snad s každým domácím příznivcem (a že jich tam byly tisíce) a po závěrečném ceremoniálu je vyprovázel potlesk a plácání po ramenou. I odjezd autobusu našich ultras spíše připomínal odjezd Bayernu Mnichov, než odjezd neznámých fanoušků z Česka - tak vřele fanoušky vyprovázeli domácí fanoušci."

Co dodat? Kdo se zúčastnil, má jasno. Máme za sebou minimálně pro tento rok za sebou nejlepší fanouškovskou akci. Něčeho podobného se ve druhé lize opravdu nedočkáme. Stejně tak máme jasno, že pokud bude Baník pozván i příští rok, je povinností znovu dorazit, nejlépe ještě ve větším počtu. Přislíbena byla již také účast fanoušků CFC na některém z našeho utkání ve FNL.
ULTRAS 1909

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FK Pardubice KoněpůlKa 19.01.2014, neděle, 21:52 + 0 - 0
  Teslák: luxus, taky zajedem ;))
 • FK Pardubice Teslák 19.01.2014, neděle, 21:48 + 1 - 0
  Paráda :-)
 • FK Baník Most brux 14.01.2014, úterý, 22:53 + 1 - 0
  Asi tak.já sem tam nebyl, ale v moste ted na fotbal chodí fakt študenti s kterejma to po finanční stránce fakt není nic moc zvlášt v regionu kterej je na tom v nezamestnanosti a vejplatách nejhuř v čr(u nás je desítka slušná vejplata)i když osobne myslím že bejt tam víc starších peníze pro zatčeného by se nák sehnali(nebo by spíš zatčenejch bylo víc:).co se tíče spolupráce s klubem je to čiste vec mladochu, ale dokud za to klub nic nechce je me to fuk(je fakt že u nás je zatím rozumná ochranka, klub nedává sankce za pyro a naopak zapomíná policii dodávat videozáznamy což je asi vrchol co je v čr možné)navíc všem tem pametníkum zde musím připomenout že u nás snad není skupina která by nikdy od klubu neco nedostala či by nikde nikdy svého človeka nedelala a kdo tvrdí opak asi koukal vždy jinam.nechci se ultras zastávat veci delaj jinak nez za nás a podle me samozřejme doba brux vandals byla lepší.ovšem sem rád že tu sou a není to tu uplne mrtvé.nu a pánu z teplic, ostravy a opavy se mužu jen zeptat fakt se chcete srovnávat(řešit si komplexi)s16letejma detma kteří fandej chvilku a jeste ve meste skoro bez fotbalové tradice a s klubem v pr...podle me by se večina lidí místo machrování na netu mela víc soustředit na atmosféru na stadione a to at už od nás či ze zdejších kritiku
 • FK Baník Most Emko 13.01.2014, pondělí, 12:21 + 1 - 1
  Mám k téhle diskuzi jen pár poznámek. Prosím vás, nám z Mostu je všem jasné, že nedosahujeme ani po kotníky na úroveň Ostravy, Opavy, Slavie a plno dalších týmů. Pět let jsme hráli o udržení v druhé lize, což je opravdu fanouškovská žumpa, co po nás chcete? Ano, jsme hrdí na to, co jsme za právě těch posledních pět let v kotli vybudovali. Vzhledem k tomu, jak jsme klub bez historických úspěchů, poměrně malé město, kde lidi raději fandí Litvínovu v hokeji, chudý region atd. jsme rádi za to, co máme. Kritizujou nás tu Tepličáci, kteří turnaj v Chemnitzu hráli dva nebo tři roky zpátky a nebyl tam od nich ANI JEDEN fanoušek. Tak co se kurva serete do nás? Ruku na srdce vy ostatní z ostatních klubů - jak by vypadala vaše kotle na dně druhé ligy? S výjimkou Opavy, Ostravy, Bohemky a pražských S jsem přesvědčený, že byste na tom nebyli lépe než my. Takže prosím trochu nadhledu.
 • FK Baník Most jirik24 12.01.2014, neděle, 22:10 + 0 - 0
  Co tady k tomu dodat? :D. Prostě řešíte blbost. Ten dotyčnej si uvědomil že udělal volovinu. Zbytek si zaplatil co si zaplatit měl. Navíc jak tu zaznělo. Jelo hodně studentů, kteří jsou radi za každé kapesné. Bylo po vánocích a nový rok. Ten kdo tam byl tak ví jak to probíhalo. Kdo tam nebyl at se do toho nemícha :). Support je o fandění a ne o řešení věcí co se týče hools.
 • FK Baník Most Kumbi1909 09.01.2014, čtvrtek, 19:38 + 0 - 0
  No v česku se zařve ACAB a moc se toho neděje. Fízlové čumí, maximálně udělají pár kroků dopředu aby se to trochu uklidnilo. V německu to bylo ale rychlý, vylezli jsme z busu, zařvali Baník, hned přijeli benga, jeden zařval ACAB a hned si pro něj šli, to jsem tedy v česku ještě neviděl, ale možná, že i tady to za chvíli tak bude. Přitom je to obyčejný názor na benga :D No za to tričko, to už je vážně vrchol!!!
 • FK Teplice Bešťák-S15 09.01.2014, čtvrtek, 18:26 + 0 - 0
  Nevím, jak je to v Mostě, ale ve zbytku republiky se moc s fans fízlové neserou a někdo tu i nedávno psal, že za tričko ACAB dostal dokonce pokutu, což už je vrchol absurdistánu :)
 • FK Baník Most worm. 09.01.2014, čtvrtek, 17:25 + 0 - 0
  A1922 : Byl jsi někdy v Německu ? :DD Tam se policajti s takovejma mladejma cucákama jako jsme my opravdu neserou ;)) Německo neni zapráskaná Česká republika ;)) Už to jde vidět i proč byl ten problém ... jen díky zvolanýmu A.C.A.B. a jaký kvůli tomu bylo halo a tady ? Se radši smějou a pokouší se přijít co by to asi mohlo znamenat .. Tam je to trošku o něčem jiném!
 • FC Baník Ostrava A1922 09.01.2014, čtvrtek, 15:24 + 1 - 1
  tak mostečáci mají jízdu zadarmo, chlast zadarmo, žrádlo zadarmo, zaplatili jen vstup a ještě brečí..když už neměli peníze, aby ho propustili, měli jít před stanici jako to udělala slávie v Kutné Hoře tuším, a nakoc Strašáka pustili..
 • SK Dynamo České Budějovice Tomas-Budweis 09.01.2014, čtvrtek, 12:56 + 0 - 0
  tondik - Jednu zástavu jsme sebou měli. Hrát v 10:15 pro hosty taky neni med :)
 • FK Viktoria Žižkov tondik 09.01.2014, čtvrtek, 07:18 + 0 - 0
  Tomas-Budweis: Jo? to mi právě nějak nepřišlo. Ale pokusím se ti věřit. No co se týče utkání u Vás bohužel nás bylo letos fakt celkem málo, tuším okolo 12-15ti, takže konkrétně v tomhle vzájemným "duelu" byste vyhráli, ale ono taky je dost blbý, že Vy jste hráli v pátek, navíc celkem pozdě a navíc byl myslím se problém dostat dost dopravou zpátky.
 • SK Dynamo České Budějovice Tomas-Budweis 08.01.2014, středa, 23:13 + 0 - 0
  tondik : Byli tam lidi normálně, co chodí na fotbal i doma. Akorát ty symboly zůstaly ve skladu na stadionu. Tim bych uzavřel Žižkov - Budweis. Nemluvě o tom, že Vás u nás těch 25 nebylo...
 • FK Teplice FuckTheMedia15 08.01.2014, středa, 23:02 + 0 - 0
  Ste měli říct těm Němcům, ať zatáhnou těch stopade ne? :D :D :D :D :D :D :D
 • FK Baník Most Kumbi1909 08.01.2014, středa, 22:28 + 0 - 0
  tondik: u nás nebyl od nich nikdo, ale jsou tam mladí kluci, kteří začínají a baví je to, tak když vydrží a budou pokračovat, bude to jen dobře, stejně tak jako všude jinde, kde to je s fanděním špatné.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 08.01.2014, středa, 22:11 + 0 - 0
  Kumbi: ale teda nemyslím si, že by se v Budějkách tak zvedli....kolik jich k vám přijelo? pokud ste je měli doma teda? U nás jich bylo (na jejich poměry) dost, ale podle mě si vybrali na dlouhou dobou dopředu zase. Navíc u nás byli všichni takový jak to říct - ne s klubovejma symbolama, žádný pořádný chorály apod.
 • FK Baník Most worm. 08.01.2014, středa, 21:43 + 0 - 0
  Pedro Baník : Tak samozřejmě tohle neni plat kterej by byl vyhovující, ale když člověk žije na mostecku kde je většina lidí na pracáku a ve finále bude nějakej týpek s tolika diplomy že by si jimi mohl vytapetovat rád že bude moct někde za desítku uklízet :X Bohužel pro mostecko hodně zlá doba
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 08.01.2014, středa, 20:55 + 1 - 0
  Taky bych jim nezazlíval,že se nesložili,jak bylo napsáno,byli roztahaní,takže jich nebylo všech 40 najednou aby se v rychlosti domluvili a ono 15 éček pro mladé kluky z Mostu je už tak dost,když jsem tady psal kolik utratím za výjezd tak mi někteří říkali,že je to přehnané a že se dá výjezd přežít s menší sumou,dá,ale pak není na pivo,jídlo,do čapky....Už věta worma ,,není nám všem 30 aby jsme všichni vydělávali desítku",desítka není plat,ale almužna na přežití,čemuž se ale nesměju,jen to ukazuje tristní ekonomickou situaci některých regionů.
 • FK Baník Most Kumbi1909 08.01.2014, středa, 20:51 + 0 - 0
  Nemá cenu tu něco řešit, prostě je nějaká domluva s vedením a fanoušky Mostu, která nějak funguje a je nastavená a za to se rozhodně nestydím, jsem rád, že s vedením vycházíme a oni dělají pro nás hodně ... S tou žumpou jsem to myslel tak, že ve druhé lize, není zrovna moc týmů, kteří mají fanoušky, se kterými se dá měřit a užít si zápasy, kde stojí v protějším kotli soupeř. Nápad na tři profi ligy, není vlbec špatný, rozhodně je to lepší, než nápady papalášů na československou ligu! A jak jsem psal o tom vybrání peněz, tak prostě to tak je, že dost lidí mělo jen na vstup a nevybralo se to, aspoň že ho pustili a mohl jet s náma zpět do čech busem. Mě těší, že se česká liga zvedá po fans stránce, že každý fungující kotel má nějaká své vztahy s vedením a nějak funguje a fandí, např. že se v Příbrami zvedli a někdo tam chce fandit, to samé Budějovice po pádu z ligy! I vzestup Teplic je přínosem pro ligu a takových klubů je více, co jdou nahoru a kde se třeba začíná! My budeme fandit dál, tak jak nás to baví i když ostatním se to líbit třeba nemusí.
 • FK Baník Most worm. 08.01.2014, středa, 20:30 + 0 - 0
  Bože. Na tohle se nedá koukat ! Plná huba keců,ale chtěla bych Vás všechny do jednoho vidět jak si dáte z kapsy na stranu éčka .. bylo nás dost ANO dalo by se to dohromady kdyby každý dal, ale jeli i ti co jeli s 15ti éčky na vstup a tim to haslo a fakt sorry neni nám všem 30 aby jsme všichni vydělávali desítku a dali si pořádnou výměnu -_- .. A že nám klub zaplatil bus ? Mluví akorát závist ! My nejsme ti aby jsme přijali bus a byli vyřechtaný ! My ty prdele zvednem a jdem klidně ten stadion uklidit ! Kritika fakt na "úrovni" ..
 • FK Baník Most lamas 08.01.2014, středa, 20:12 + 0 - 0
  my zijem jen pro nas Banicek anic jinyho nas nezajima
 • FK Baník Most lamas 08.01.2014, středa, 20:10 + 0 - 0
  ze ste to sem davali
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 08.01.2014, středa, 19:29 + 0 - 0
  LiK:No tak s Příbramí souhlasím,Jablonec má prostě Peltu a Teplice jsou historicky jinde než vy.Když vemeš v potaz ekonomickou situaci tam u vás tak 2.liga je maximum,vem si Baník Ostrava,taky špatná ekonomická situace regionu a málem jsme zanikli a to jsme mnohasettisícová aglomerace.Já bych byl spíš pro snížení počtu účastníků,třeba 3 profi ligy po 12 týmech a to by pak i ta 2,3.liga měla nějakou úroveň a prestiž.A o stadionech to není.Podívej se na Opavu,jsou v prdeli a jsou dobří.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 08.01.2014, středa, 18:33 + 0 - 0
  Nechápu proč tu tolik lidí na Mostečáky útočí. Já naopak snahu cením teda.
 • FK Baník Most LiK 08.01.2014, středa, 18:29 + 0 - 0
  Druhá liga je fakt žumpa! Zkuste si projet stadióny ve druhý lize! A pokud menší města hrají 1 ligu (Teplice, Příbram, Jablonec.....), tak musíme chtít víc. Jinak já chodím na fotbal od roku 1985 a to fakt něco pamatuji!
 • FK Baník Most LiK 08.01.2014, středa, 18:14 + 0 - 0
  Ohledně sehnání peněz: Čas na sehnání byl moc krátký, neboť se ve zmatku kupovali lístky, procházelo se důkladnou kontrolou a přesouvalo se do sektoru a to jsme fakt byli roztahaní od pokladen až do sektoru protože už se hrálo! Druhá věc je, že většina účastníků byli studenti a ti fakt peníze navíc neměli. Ostatní měli většinou jen drobné Eura a naše Koruny nám v tu chvíli byli k ničemu!
 • FK Teplice Bešťák-S15 08.01.2014, středa, 17:53 + 0 - 0
  Kruci, když vidím ty roky ostatních, tak se s mojím prvním domácím zápasem v sezóně 97/98 a výjezdem 98/99 celkem stydím, ovšem musím taky trošku brát v potaz ten věkový rozdíl :D
 • FK Teplice Marty77 08.01.2014, středa, 14:07 + 0 - 0
  Celkem jsi mě pobavil :D Na Teplice chodim a jezdim od sezony 1990/1991 :) A stejně jako Brutto pamatuju období, kdy jsme patřili k severu.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 08.01.2014, středa, 14:05 + 1 - 0
  Nemyslím si,že by 2.liga byla pro klub jako je Most žumpa.
 • FC Viktoria Plzeň J.1911 08.01.2014, středa, 13:43 + 0 - 0
  Nevěřím tomu, ze by 40 lidi nedalo dohromady 4000 Kč. Je to fakt hnus
 • FK Baník Most Kumbi1909 08.01.2014, středa, 12:13 + 0 - 0
  prostě a jednoduše máme něco domluveno s klubem a máme s vedením klubu dobrou spolupráci, to je vše ;) jinak ty prachy na Zdendu prostě nebyly, když jsme měli přesně na vstup a ty piva platili němci... tečka, dál to neřeším, je tán jedno jestli se někomu líbíme nebo nelíbíme, hrajem druhou ligu, už několik let, což je žumpa, jsme rádi za to že tu někdo fandí a děláme to co nás baví, nic víc nic míň, názory ostatních neřešíme.
 • FK Teplice Brutto 08.01.2014, středa, 12:06 + 1 - 0
  Já osobně patřim k lidem co pamatujem ještě když i Teplice patřily k severu,což je něco co tipuju že nevíš že to existovalo.takže určitě sem nezačal fandit až ted'. Jinak se vám tu nesmějem jenom my ;-) Takže než píchat do nás se zamysli jak ste se zachovali,protože my bysme nikdy nenechaly našeho člověka bez pomoci Jinak bych rád viděl vaše počty bez všech těch dotací co dostáváte a musely si začít platit vše zvlastní kapsy stejně jako my
 • FK Baník Most Vasek7 08.01.2014, středa, 11:14 + 0 - 1
  Docela se bavim nad tim, že se nám tady smějou zrovna tepličáci, který začali tak nějak víc fandit až teprve, když začali Teplice vyhrávat :)
 • FK Jablonec Ultrá97H 08.01.2014, středa, 10:13 + 0 - 0
  Tak soudit support podle vide mi příjde jako hloupost,na náš počet to bylo super..k těm 150 eurům,šlo o to,že jsme je prostě neměli,někteří byli rádi,že v den odjezdu měla směnárna do 12 a stihli si vyměnit aspoň na lístek:D
 • SK Slavia Praha Cechoslovak 07.01.2014, úterý, 23:47 + 0 - 0
  Neobetovat 3,7 eur na jednoho z vlastnich rad (vlastne 1 pivo) a psat o tom jeste to ja nepochopim! v nasich radach by se tohle nestalo...
 • FK Teplice Brutto 07.01.2014, úterý, 22:42 + 0 - 0
  Jak píše Frýdečák,na to co si kdo nechá platit sral pes(i když moc s ultras to společnýho nemá,ale holt používání tohohle slova šíleně zdegenerovalo)ale nechat jednoho s bandy ve štychu aby ste se mohli pobavit se soudruhy s ndr nemá chybu
 • FC Baník Ostrava A1922 07.01.2014, úterý, 22:23 + 0 - 0
  zbrojovák: to je ale něco jiného jet schovaný ve vlaku, nebo si nechat zaplatit bus klubem ;) a kdo se kdy neschoval?
 • Zbrojovka Brno Zbrojovka1913 07.01.2014, úterý, 22:18 + 0 - 0
  Chachaři tady dělají machry a pak polovina výjezdu jede schovaná pod sedačkou nebo na toaletě vlakové soupravy :-)
 • Zbrojovka Brno flvv 07.01.2014, úterý, 21:26 + 0 - 0
  Asi tak, souhlas s Opavákem
 • Slezský FC Opava 1224/1907 07.01.2014, úterý, 21:00 + 3 - 0
  zdá se mi to už dlouho : most je podle mě hodně přeceňovaný.... Nevím proč si vás točili, počet slabý, fandění na videu taky...možná jen proto, že nerozuměli tomu co tam bekáte..nenapadá :-)
 • AC Sparta Praha RamaACS 07.01.2014, úterý, 20:22 + 0 - 0
  pěkný, dobrá akce, zábava, o to jde ... víkendu šampionů škoda ... kvalitní podívaná chybí
 • FK Baník Most LiK 07.01.2014, úterý, 18:51 + 0 - 0
  hesik11: Jak bylo v článku napsáno, je to z pohledu fanouška druholigového klubu. A my určitě na Víkendu šampionů hrát nebudeme.
 • SK Slavia Praha hesík11 07.01.2014, úterý, 18:20 + 0 - 0
  Já tedy nevím, ale Víkend šampionů se mi zdál kvalitnější a to neříkám jen kvůli tomu, že jsem tam byl, ale i na fotkách vypadal lépe :D Nevím no ;)
 • FC Baník Ostrava Frydečak 07.01.2014, úterý, 18:15 + 2 - 0
  To, že jste si nechali zaplatit bus neřeším. Je to to samé, jako když já dostanu od klubu lístek na fotbal. Ale to, že jste nechali kamaráda ve štychu, tak to je ubohost nejvyššího kalibru.
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 07.01.2014, úterý, 17:21 + 0 - 0
  LiK: Tak jestli je to s těma barvama tak jak píšeš, možná byste vystačili pro uhlí ... atd. i vás fans s HNĚDOU barvou!!! ;-)
 • FK Baník Most LiK 07.01.2014, úterý, 16:45 + 0 - 0
  V našem kotli nebyl žádný zrzavý, tak asi myslíš někoho od nich. Ty fotky jsou promíchané, něco z našeho sektoru (i naši mají šály CFC) a pak společné z jejich sektoru. Nevím co je špatného na tom, když fanoušci, kteří žijí klubem a nejsou hools, dobře vychází s vedením klubu a občas si nechají něco zaplatit. To že máme permice za 200,- obnáší i to, že makáme na stadionu-úklid, údržba apod. A ještě poznámka: Baník má barvy na vlajce, které znamenají uhlí, trávník a vzduch. My opravdu nemáme modré uhlí!
 • FC Baník Ostrava Rocco 07.01.2014, úterý, 14:17 + 0 - 0
  BrokFCB zrzavých je tam více :D :D
 • FK Teplice Bešťák-S15 07.01.2014, úterý, 14:16 + 1 - 0
  Coal1909: Mě spíš příjde, že by v Mostě za to fandění chtěli ještě platit, když věčně čtu, jak jim klub zaplatil tohle a daroval tamto. Co třeba chorea, ty si platíte z vlastní kasy a nebo na ty taky něco přihodí klub? Vám už fakt chybí jenom sektorovka se znakem sponzora klubu a přemístit se z fotbalu na hokej, kde můžete vesele dál skákat všem šipky do prdele :)
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 07.01.2014, úterý, 12:30 + 0 - 0
  Nechat si platit bus, to je opravdu divné, měli jste to odmítnout. PS: Baníček je jenom jeden :)
 • FK Baník Most Coal1909 07.01.2014, úterý, 12:16 + 0 - 1
  V Mostě se fanoušci baví fanděním Baníku a nedělají to, aby je někdo z jiných klubů plácal po ramenou, jak jsou dobří, či nikoli. Nijak nechápu špatnost na spolupráci s vedením klubu, který chce dělat pro fanoušky něco dobrého.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 07.01.2014, úterý, 10:40 + 0 - 0
  Nechci urážet,tak radši budu držet hubu a to zrzavé děcko je jejich speaker jo? :-D
 • FC Spartak Trnava erbewe 07.01.2014, úterý, 10:05 + 0 - 0
  acs1893: presne! tam by to bolo niečo o inom.. bohužiaľ blavácke zložky sa dosrali..
 • SK Sigma Olomouc Srát_na_židy 07.01.2014, úterý, 10:00 + 0 - 0
  To u nás nezažiju.Ještěže tak
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 07.01.2014, úterý, 09:44 + 0 - 0
  Proč náš Baník na žádné halové turnaje nikdy nezvou nevíte?:( :D
 • AC Sparta Praha acs1893 07.01.2014, úterý, 00:53 + 1 - 0
  150 eur? ty vole v mariboru a po nedohranym přáteláku s duisburgem sme platili za jednotlivce daleko větší pálky :/ ale vybrali sme to......jinak škoda že slováci posrali ten fortuna víkend šampionů....v tý bratislavě by to bylo maso :)
 • FK Baník Most Zdeněk 07.01.2014, úterý, 00:41 + 1 - 0
  Aspoň jsem na jejich stanici nedostal přes držku jako je tomu mnohokrát v Čechách ;) :D
 • FC Baník Ostrava A1922 07.01.2014, úterý, 00:27 + 6 - 0
  pokud jim to pivo neproplatili přátelé z Chemnitzu :D
 • FK Teplice Bešťák-S15 07.01.2014, úterý, 00:25 + 0 - 0
  Brutto: Ono je lepší likvidovat hektolitry piva, jak je psáno v reportu, než nenechat kámoše ve sračkách :D
 • FK Teplice Marty77 07.01.2014, úterý, 00:24 + 0 - 0
  Jak je vidět, tak je pro Vás beer přednější než kámoš... Fakt super...
 • FK Teplice Brutto 07.01.2014, úterý, 00:20 + 4 - 0
  Nechápu že ste nebyli schopný dát dohromady ve 40 lidech 150 éček(zhruba 3-4 eu na osobu).To ste tam nikdo celej den nic nepil,nejed páč ste neměly eura,nebo bylo zatěžko si urvat o jednoho beera míň a dát ty 4 eu na kámoše a nechat ho ve sr.....
 • FC Baník Ostrava A1922 07.01.2014, úterý, 00:19 + 6 - 0
  to by si chtěl, aby ti klub zaplatil klobásu i pivo?...
 • FK Teplice Bešťák-S15 07.01.2014, úterý, 00:18 + 1 - 0
  A to ještě ve vašich řadách vzbudilo nasrání to, že jste nedostali studentskou slevičku a museli jste za lístek zaplatit celých neuvěřitelných 15 éček!
 • FK Baník Most deni227 07.01.2014, úterý, 00:17 + 0 - 0
  Vstupenka za 400, občerstvení na celé odpoledne (ne, tam opravdu nestojí pivo a párek tolik, co u nás a s vlastním tě dovnitř nepustili) plus dvě kila cesta. Fajn, přehnal jsem to, takových osm stovek na výjezd :-)
 • FK Teplice Bešťák-S15 07.01.2014, úterý, 00:13 + 3 - 0
  Zaplatit výjezd 100km za svým milovaným klubem by lidi jistě zrujnovalo, nehledě na to, že to není první proplacenej výjezd od klubu a to nemluvím o lístkách na venkovní utkání zadarmo a permanentkách za 200, který jsou víceméně karta fanouška! Vy nejste žádný ultras, ale jenom posranej fanklub, nic víc, nic míň a jsem rád, že si toho už všímá čím dál tím víc lidí :)
 • FC Baník Ostrava A1922 07.01.2014, úterý, 00:09 + 1 - 0
  litr za výjezd do 100 km vzdáleného města? :)
 • FK Baník Most deni227 07.01.2014, úterý, 00:01 + 0 - 5
  Sorry Chachare, ale přišel s tím klub a vůbec. Nejsou u nás takoví borci jako v Ostravě, aby dal každý litr za výjezd.
 • FC Baník Ostrava A1922 06.01.2014, pondělí, 23:52 + 7 - 0
  jak si můžete nechat zaplatit cestu klubem? Vůbec se divím, že věšíte vlajku ULTRAS...
clbannerVidea

Sestřih výjezdu fanoušků Komety do Zlína


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Choreo i ohňostroj. Fanoušci... včera

Choreo i ohňostroj. Fanoušci...


BLOG: Návštěva kvalifikačníc... 18.10.2021

BLOG: Návštěva kvalifikačníc...


BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš... 16.10.2021

BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
FCB a GKS - Přátelství prově... 02.11.2021

FCB a GKS - Přátelství prově...


Další parádní představení Ch... 01.11.2021

Další parádní představení Ch...


Bílé peklo v Edenu provonělo... 26.11.2021

Bílé peklo v Edenu provonělo...

Komentáře
27.11.2021, sobota, 14:15 - davey
Zbytečně tolik fotek stačilo j...
23.11.2021, úterý, 19:28 - FanaticBoy
Tam šlo spíš ukázat ten počet ...
23.11.2021, úterý, 09:21 - Divák
V Teplicích je to fakt zabité....
22.11.2021, pondělí, 21:54 - Přerovák88
Super zápas se vším všudy. Oba...
22.11.2021, pondělí, 21:43 - k.m
10x vyfotit prázdné tribuny ??
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace