Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

• FC Hradec Králové MatesHK 21.01.2014, úterý, 21:43 + 0 - 0
    Mě se vybavuje výjezd do Jihlavy to byla kosa jak svině
  • FC Baník Ostrava FRmarkEE 21.01.2014, úterý, 20:12 + 1 - 0
  • SK Slavia Praha svw 21.01.2014, úterý, 20:02 + 0 - 0
    eLucky: S tim souhlasim, pamatuju jeden pohárovej zápas, kdy jsme vyjeli v tričkách a některý i v kraťasech a tam potom ještě sněžilo :D. Navíc na tom zápase bylo tak 500 lidí a ještě jsme prohráli gólem v poslední minutě...
  • FC Hradec Králové votrokrony 21.01.2014, úterý, 19:23 + 0 - 0
    V dešti se jede fanatismus nejvíce ;)
  • 1.FC Slovácko Šovkovskij 25.10.2013, pátek, 15:35 + 0 - 0
  • AC Sparta Praha imagesacs 08.10.2013, úterý, 12:50 + 0 - 0
    Ještě mi tu chybí foto Sparty o prázdninác v Brně.
  • 1.FC Slovácko eLucky 04.10.2013, pátek, 08:46 + 0 - 0
    Nejhorší výjezdy na toto bývaly do Jablonce. Pamatuju si výjezd, kdy sme přes kopu sněhu před sektorem skoro ani neviděli na fotbal:D Co je ta nová tribuna tak už to není ono, ale zima je tam pořád snad aj v létě:D

A eště v Jihlavě to bývá maso. Eště ve druhé lize sme tam jednou zmokli tak, že sme sa nemoseli týdeň kúpat:D
  • FC Hradec Králové Hanz_knife 03.10.2013, čtvrtek, 16:33 + 0 - 0
    Takhle si pamatuji myslím minulý rok Slovácko, to bylo předtím teplo a pak najednou v ten den zima jak prase, nejhorší byl ten hnusnej studenej vítr a všichni se klepali a nemohli se dočkat až bude poločas a ohřejí se na záchodě u radiátoru :D Nejhroší bylo, že na to nikdo nebyl pořádně připravenej a taky že byla zima i v buse takže jsme se klepali až domů :D
  • MFK Ústí nad Labem Stenly 02.10.2013, středa, 16:34 + 0 - 0
  • FC Baník Ostrava trevor20 02.10.2013, středa, 16:32 + 0 - 0
    Nezapomenutelný aspoň pro mne byly výjezdy na Kladno s Baníkem. Jednou tuhá zima, kdy sektor hostů spíš připomínal ledovou plochu a ještě prohra 3:0. A pak další dva zápasy, který jsme sice vyhráli ale vždy tam pršelo jak v monzunovém pralese.
  • Zbrojovka Brno MarekT 02.10.2013, středa, 13:15 + 0 - 0
    Zbrojovka - Hradec Králové (31.3.2013): netradiční choreo - http://www.youtube.com/watch?v=emor3_mA4O4 ; přestávkový program - http://www.youtube.com/watch?v=2Qja34bRJJw
  • AC Sparta Praha acs1893 02.10.2013, středa, 12:32 + 0 - 0
    nejhorší před 3. lety sparta-kodaň, -15,20k lidí a prohra 0-3
  • FC Baník Ostrava dzandra 02.10.2013, středa, 11:44 + 0 - 0
    No pamatuju zápas na na Bazalech, myslím s Libercem(asi sezoná 05-06) kolem nuly, chcalo jako prase a atmosféra snad nejlepší co jsem tam zažil na to kolik nás tam bylo :D.
  • SK Sigma Olomouc Pettin 02.10.2013, středa, 11:40 + 0 - 0
    Svatá pravda, lidé by si z toho měli brát příklad..
  • Slezský FC Opava 1224/1907 02.10.2013, středa, 10:23 + 0 - 0
    Proč tam jsou bOHEMÁCI?? jsou pěkně pod středchou, to spíš bych tam dal pár fanoušků ústí, kteří nebyli pod střechou... je*at bohemku
  • FC Baník Ostrava JayG 01.10.2013, úterý, 18:27 + 0 - 0
    Chybí mi tady videjko z prvního jarního zápasu Baníku v tomto roce (FCB - SKČB) ta koulovačka by tady neměla chybět :)
  • Bohemians 1905 Pernstein 01.10.2013, úterý, 18:19 + 0 - 0
    V jaký proboha řiti je focenej ten Rosenberg pod zasněženym vánočnim stromem?:-D
  • Bohemians 1905 V.V. 01.10.2013, úterý, 17:58 + 0 - 0