o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

EURO U21 - ČESKO - Itálie

čtvrtek, 22.06.2017 15:21 - přejít do komentářů
Druhý zápas základní skupiny ME U21
images/clanky/euro-u21-cesko-italie-8030.jpg

Druhé utkání českého národního týmu v základní skupině Mistrovství Evropy hráčů do 21 let připadlo na středu, 18:00 hod. 

V sektoru VLAJKONOŠŮ ČR se tentokrát sešlo o několik fanoušků méně, než při úvodním utkání, nicméně nic to nezměnilo na tom, že hráčům bylo vytvořeno domácí prostředí.

Celkem zápas sledovalo přes 13 tisíc diváků a moc volných míst na stadionu v Tychách nebylo.

Vlajkonoši v utkání dotlačili reprezentaci k výhře nad Itálií 3:1 a po zápase si tak konečně mohli společně užít děkovačku.

Další zápas, poslední skupinový, zápas o všechno, čeká nás a naše kluky v sobotu. Hraje se od 20:45, je to víkend a tak neváhejte! Vyražte a fanděte! 
Více info k sobotě ve speciálním článku.

VLAJKONOŠI, hrdě za svou zem!
Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.

 

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Mat1922 25.06.2017, neděle, 11:05 + 0 - 0
  YoungUltras:sice uz je po zapase,ale pokud jsi nemel retro ledvinku Reebok,tak snad nebyl problem:-)
 • FC Baník Ostrava chachar007 23.06.2017, pátek, 15:09 + 0 - 0
  Kurva těším se na zítřek dost, doufám že to tam spadne!! bez ohledu na výsledky !! hlavně bacha na ten prokletý parčík při pochodu na stadion :-)
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 23.06.2017, pátek, 13:41 + 0 - 0
  S Němci to bylo o něco málo lepší, ale i tak to byl velmi dobrý zážitek a pevně věřím, že vrchol přijde v sobotu, kde by mělo být nejvíce aktivních fanoušků a bude to rachot. Každopádně díky všem organizátorům, spikrům, bubeníkům a všem co se kolem tohoto projektu motají, velmi velmi dobrá práce!
 • Zbrojovka Brno Doyle 23.06.2017, pátek, 13:09 + 1 - 0
  bar Malibu na státní vlajce,, ještě tam rovnou mohli dopsat místní ceny chlastu... jinak zítra bude velká jízda, ať už fotbal skončí jakkoliv :)
 • Zbrojovka Brno Cenda 23.06.2017, pátek, 12:33 + 2 - 0
  Kua Nemecko jsem nevidel tak nemuzu srovnavat, ale na makarony jsem se dival a super. Ani jsem neveril, ze neco takoveho muze byt na CR repre. Smekam hosi před vama co jste tam byli
 • FC Baník Ostrava Harry79 23.06.2017, pátek, 11:12 + 1 - 0
  Atmoška s Itáliíí super, dle mého názoru však v neděli s Němci byla lepší..., mě v neděli nepustili s těma mávačkama, co jsme měli na pochodu...respektive, jeden sekuriťák mě pustil, druhý už nee...i přes dlouhou diskusi mávačky skončily v depozitu, takže na Itálii jsme je už nebrali..., jinak je to trochu benevolentnější než loni ve Francii..., ale i tak je to buzerace nehorázná....UEFA MAFIA !!! Co se týká triček, jsou super, ale i na mě se v neděli nedostalo, byť jsem byl na náměstí něco po 16 hodině...., jinak Vlajkonoši na obou zápasech NA JEDNIČKU !!! Lepší atmosféru jsem na repre nikdy nezažil, možná v Portugalsku 2004, ale tam to nebylo tak super zorganizované....
 • bez klubu palecek 23.06.2017, pátek, 09:57 + 1 - 0
  Tak to se musí domluvit na místě, před zápasem, aby ti schopní byli připraveni nějakým způsobem zareagovat. V neděli, jakmile se na ně v parku před stadionem naběhlo i v menším počtu, tak se dali na útěk. Nesmíme si nechat srát na hlavu.
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 23.06.2017, pátek, 08:01 + 0 - 0
  Jak píše Kyby, obhlédnou si cíle přímo na stadionu a pak venku pozbírají co se jim hodí ... o čemž se přesvědčili i Němci jejichž vlajky na stadioně ještě visely a chvíli po zápase je už měly v rukách Tychy. Otázkou je jak toto pohlídat, bo většina lidí si myslí, že je to jenom takové bububu .... YoungUltras: Plátěný baťůžek není problém, já měl dokonce po dvakrát asi i štěstí, že ani nekontrolovali co v něm mám, šel sem prostě "nadrzo". Vlajky rozměrově asi taky moc neřeší, české pustí bez problémů, a na těch na kterých je "něco jiného" třeba i nepustí. Ale co nejde u jednoho vstupu, půjde třeba u jiného (stadion je průchozí), takže je to i otázka trpělivosti a udržení nervů! ;-)
 • FC Baník Ostrava Kyby 23.06.2017, pátek, 07:19 + 0 - 0
  PALECEK: Ty samé tváře ve středu došly až do vchodu do našich sektorů a drze kontrolovali, jestli nemá někdo klubové barvy (nejspíše je lákal FCB). Čertužel jim neměl kdo přiběhnout naproti... Dělají jen to, co jim dovolíme, na víc nemají, jenže my jim toho dovolujeme dost, obzvláště ve středu...
 • FC Baník Ostrava Stuart 23.06.2017, pátek, 07:01 + 0 - 0
  Tak tak, ochrona u vstupu zmatená jak lesní včely. Už v neděli se jim nepozdávala velikost vlajky "Vlajkonoši". Naštěstí zvítězil zdravý rozum. Kdyby to člověk chtěl brát doslovně, tak podle piktogramů u brány a na vstupence nebudou vpuštěny: - normální vlajky o rozměrech větších než 2 x 1,5 metru - vlajky na tyči, kdy ta tyč má rozměr větší než 1 metr na výšku a šířku více než 1 centimetr - batohy a tašky o rozměrech větších než 25 x 25 x 25 cm - a pak takové ty klasické věci (pyro, kukly, lasery, trumpety, konfety, lahve atd. atd. Ani vlastní toaletní papír si člověk vzít nesmí :-( Ale to je tak na okraj. Vždycky se to dá nějak ojebat :-)
 • FC Baník Ostrava TomFCB 23.06.2017, pátek, 00:15 + 0 - 0
  YoungUltras: myslím si že ta securitka tam v tom má trochu zmatek,mě s vlajkou v pohodě pustili a kámoše co měl stejnou vlajku tak s tím měli problém.
 • Slezský FC Opava YoungUltras 22.06.2017, čtvrtek, 23:44 + 0 - 0
  Chystám se na Dánsko, mám k vám prosbu. S čím vším me pustí nebo nepustí na stadion? S brasnou (ledvinkou), batohem ( pokud v něm mám vlajku ), a jak je to tam se vpuštěním vlajek, jsou stanoveny nějaké míry, jak to měli tuším ve Francii? díky za rady!:-)
 • bez klubu palecek 22.06.2017, čtvrtek, 21:29 + 1 - 0
  Bělský Les: ty stejné tváře v neděli dvakrát utekli, když se jim přiběhlo naproti :-D
 • FC Baník Ostrava Bělský Les 22.06.2017, čtvrtek, 20:52 + 0 - 0
  taky přidám koment k mému pohledu. Zápas jsem si užil na max, ještě ted moc nemluvím. Velká chvála projektu vlajkonoši. Krásný stadion, ještě musím pochválit bagetu, velice dobrá. Na repre jsem byl už vícekrát, ale tohle byl největší hukot. Taky se mi líbili tvrdé tváře místních GKS Tychy v kolem stadionu. :D
 • bez klubu leprikon 22.06.2017, čtvrtek, 19:52 + 0 - 0
  Kony: díky. Jasně, taky jsem zodpovědně z domu na oba zápasy bílý :) Ale trička se mi moc líbí
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 22.06.2017, čtvrtek, 19:42 + 0 - 0
  150 kusů. Kotel může být bílý i tak, bílé triko má snad doma každý. Je jasné, že i z této várky se na každého bohužel nedostane. Proto každý zodpovědně v bílé už z domova. ;-)
 • bez klubu leprikon 22.06.2017, čtvrtek, 19:03 + 0 - 0
  Opět perfektní představení. Díky všem, speakrům, Vlajkonošům, lidem, co přijeli fandit, i ti, co se zapojili. Škoda, že neprošel buben, ty dva půjčené nebyly moc dobré. V sobotu tahle akce vyvrcholí a já už se moc těším, jen mám dotaz na kompetentní: Kolik triček ještě půjde do prodeje, bylo by nádherné, aby kotel byl z drtivé většiny bílý!
 • AC Sparta Praha MirisIII 22.06.2017, čtvrtek, 17:57 + 0 - 0
  Bar Malibu...Vidím, že čmárání po státním symbolu postoupilo na vyšší level. Co přijde dál? Vlajkonošům chvála, velká.
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 22.06.2017, čtvrtek, 17:32 + 2 - 0
  Z mého pohledu fajn sportovní zážitek. Krásný stadion, na kterém Češi vytvořili díky Vlajkonošům skvělý support, ve kterém, dle mě, možná přeřvali i domácí Poláky v jiných městech. Občerstvení super, a za pohodovou cenu. Nicméně tak jako tak jsem asi příliš velký klubista a repre-akce nejsou nic, po čem bych týdny dopředu bažil. Nějak se pro to neumím nadchnout a je těžké se "přemáhat" k fandění, když bůhvíjakým nadšením k repre-výběrům netrpím. Každopádně považuju Vlajkonoše za super projekt a všecka čest těm, kteří se rozhodli, a vypadá to že správným krokem, něco udělat s atmosférou na repre. Výletu nelituju, ale pro mě osobně zase na dlouhou dobu poslední repre zápas:)
 • FC Baník Ostrava TomFCB 22.06.2017, čtvrtek, 16:06 + 0 - 0
  Bylo super,užili jsme si to na maximum. Byl jsem na repre poprvé a předčilo to mě očekávání.Dobre se fandilo,lidi se chytili a choraly taky super,jen tak dál.Dokonce i na fotbal se dalo dívat což se u Áčka říct nedá. Takže respekt a díky vlajkonosum za tuhle organizací a věřím že to půjde ještě nahoru.
 • FC Baník Ostrava Kyby 22.06.2017, čtvrtek, 16:02 + 0 - 0
  Co mě v Tychách vytáčí, to jsou pořadatelé, tzn.důchodci ve vestách UEFA. Důležití jak hovno, někteří arogantní, přitom v tom mají bordel jak cyp. V neděli mě nikdo ani v nejmenším nekontroloval, a manželce zabavili i müsli tyčinky pro děcka...včera ještě horší,kokot mě buzeruje, že stojím a to sotva 5 metrů od stojícího kotle, když se chci přemístit do kotle, vyhrožuje vyvedením...fakt hnus! MAFIA UEFA!!!
 • FC Fastav Zlín Vedrys 22.06.2017, čtvrtek, 15:52 + 0 - 0
  Včera to byl dobrý rachot, a sem rád, že jsem svými hlasivkami taky mohl trochu přispět ! :D...Palec nahoru pro ty, co projekt "vlajkonoši" realizují :)...
clbannerVidea

Oslavy třetího místa FK Jablonec


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... před 4 hodinami

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...


Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
BLOG: Návštěva EURO - Skotsko x Česká Republika před 4 hodinami

BLOG: Návštěva EURO - Skotsko x Česká Republika


VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři 20.06.2021, neděle, 16:36

VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři


Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků... 15.06.2021, úterý, 20:16

Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků...

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
BLOG: Návštěva EURO - Skotsko x Česká Republika před 4 hodinami

BLOG: Návštěva EURO - Skotsko x Česká Republika


VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři 20.06.2021, neděle, 16:36

VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři


Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků... 15.06.2021, úterý, 20:16

Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků...

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Návštěva v sektoru, šarvátky... 30.05.2021, neděle, 10:11

Návštěva v sektoru, šarvátky...


Hradecká rozlučka se stadion... 24.05.2021, pondělí, 22:50

Hradecká rozlučka se stadion...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012, sobota, 07:00

Britská nemoc – díl druhý (N...

Komentáře
před 9 minutami - Doyle
Díky za report. Bylo mi normál...
před 59 minutami - Joemaster
Jen technicka: spravne je ...
07.06.2021, pondělí, 10:27 - RavenFCB
O takovem grafity jsem vzdy sn...
06.06.2021, neděle, 11:08 - Kyby
Super!!!
05.06.2021, sobota, 00:35 - chudis
smutné, když titul slaví s bíd...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace