o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Fanoušci Komety jeli podpořit sedmáky do Znojma

Hokejoví Ultras neděle, 08.02.2015 - přejít do komentářů
Několik desítek fanoušků vytvořilo omladině atmosféru, o které tito kluci sní...
/titleImg/fanousci-komety-jeli-podporit-sedmaky-do-znojma/1/6700.jpg?width=570

Fanoušci hokejové Komety využili reprezentační přestávku a vypravili autobus na utkání do Znojma, kde se odehrálo utkání sedmých tříd mezi Znojmem a Kometou.

Podpora mladým Komeťákům přinesla výhru 7:2.

Po zápase je odpálena nějaká ta pyrotechnika a hráči si užívají děkovačky. 

Utkání však mělo mediální dohru, kdy měli znojemští dokonce chtít, aby bylo utkání kontumováno ve prospěch Znojma z důvodu výtržností fanoušků Komety.

Prohlášení na FB Modrobílí

Vážení a milí přátelé.

Vzhledem k tomu, co jsme si mohli přečíst za TOTÁLNÍ LŽI. A potom, co jsme dnes zažili ve Znojmě, je potřeba sakra se ozvat.

Jsou to cca tři týdny, kdy jsme se bavili o tom, že tento víkend je repre pauza a mohli bysme tím pádem konečně zrealizovat naši myšlenku, že vyjedeme ven na zápas jedné z našich mladších tříd. Vyšlo to akorát na sedmáky ve Znojmě, autobus jsme naplnili během pár hodin, nikdo to nedával ven, chtěli jsme překvapit NAŠE HRÁČE. Ať už jim je 12 nebo víc či míň, jsou to NAŠI hráči a my chceme, aby věděli, že pro nás jsou stejně důležití, jako borci z Áčka. Mají na sobě náš dres.

Dojeli jsme do Znojma a co se stalo, dovolili jsme si, proboha, obsadit sektor, kde má Znojmo obyčejně kotel. Upřímně: nás fakt nezajímá nějaký jejich komplex z toho, že holt neměli prachy, aby se tam hrála dál extraliga... chlapci teď hrají tu svou maďarsko-rakouskou ligu a ať se jim DAŘÍ, nám je po nich hovno. Do té doby, kdy byl stav na ledě vyrovnaný, jsme všem byli volní. Fandili jsme, hanli jsme kluky za výhrou. Během druhé třetiny kluci dali tři góly a i rodiče, kteří jezdí na zápasy svých dětí každý týden, nám řekli, že to ve Znojmě nezůstane jen tak a že bude snaha využít nás ke kontumaci. DOSLOVA. A vskutku: během přestávky je nám lidmi ze Znojma řečeno, že tam na hokeji nemáme co dělat, ať jdeme domů, nebo se postarají, že toho budeme litovat. Pardon, ale my žijeme v demokratické zemi a když budeme chtít, tak budeme jezdit na přípravku, juniorku, starší dorost a cokoliv, co se nám umane. Protože ŽIJEME V DEMOKRATICKÉ SPOLEČNOSTI!

Nakonec se panáčkům nepodařilo ukončit zápas, ač se snažili, takže naši kluci vyhráli 7:2. PO skončení zápasu, ještě jednou PO!!!!!! skončení zápasu jsme k děkovačce odpálili něco pyra. A pak nás sami kluci pozvali na led, kde jsme jim poděkovali. Vše se stalo po skočení zápasu. Musíme se smát zprávám, že jsme přerušili pyrem něco na začátku, případně že jsme svévolně vnikli na led. Tohle není vůbec pravda a potvrdí to každý, kdo dnes ve Znojmě byl a především i ročdiče našich hráčů, kteří tam byli. NEVĚŘTE SRAČKÁM, CO VYPOUŠTÍ TRAGÉDI ZE ZNOJMA!!! KDO TAM BYL, MOC DOBŘE VÍ! ZÍTRA DODÁME VIDEA A FOTKY, KTERÉ TO POTVRDÍ!

Autor: VíťaB

clbannerVidea

Atmosféra při zápase mezi pražskou Slavií a ostravským Baníkem


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG FANOUŠKŮ: Už při cestě ... 30.10.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Už při cestě ...


Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Není policie, nejsou problém... 24.08.2023

Není policie, nejsou problém...


Takto to má vypadat! TS přip... 22.08.2023

Takto to má vypadat! TS přip...


Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...

clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace