o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Fanoušci nechtějí, aby hráči nosili sešívané dresy

z domova úterý, 20.08.2013 23:19 - přejít do komentářů
V otevřeném dopise žádají fanoušci Slavie pokuty a nenošení sešívaných dresů...
images/clanky/fanousci-nechteji-aby-hraci-nosili-sesivane-dresy-5205.jpg

Po historickém debaklu 0:7 s Teplicemi, poslali fanoušci majiteli klubu Aleši Řebíčkovi otevřený dopis, ve kterém žádají pokuty pro hráče a realizační tým A-mužstva, ale hlavně si nepřejí, aby hráči A-týmu oblékali sešívané dresy.

„Dále Vás chceme požádat, aby A-tým SK Slavia Praha neoblékal sešívané dresy na veškeré domácí ani venkovní zápasy, a to do okamžiku, kdy tým dosáhne minimálně na páté místo tabulky GL či dokud nedojde k razantnímu zlepšení hry mužstva. Hráči si nezaslouží tuto čest, kterou před nimi měly osobnosti jako Bican, Puč či Veselý,“ stojí v otevřeném dopise, který byl směřovaný majiteli klubu.

celé znění otevřeného dopisu si můžete přečíst zde.

Foto: isport.cz

Autor: MaraM

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 23.08.2013, pátek, 16:56 + 0 - 0
  Perstein.Teda nemyslim ze by jsme stali o takove jmeno. Ale treba svazu se asi taky moc nelibilo kdyz vam misto nej nabídli náhradní.A pritom jste mohli bejt tak zajimavej klub -AFK Vrsovice ve slavistickych dresech (jak jsem mohl ty dresy videt na fotkach). No ale to uz je jen takovy postuchovani.
 • Bohemians 1905 Pernstein 23.08.2013, pátek, 15:58 + 0 - 0
  Terre Blanche: 117 let, to už je lepší. Šiř osvětu mezi svými soukmenovci.
 • Bohemians 1905 Pernstein 23.08.2013, pátek, 15:56 + 0 - 0
  No, tak poselství dresů Slavie je pravda o něco sofistikovanější, než namátkou třeba prostý fakt, že kdysi zrovna měli na Arsenalu sadu ve výprodeji:-D Což ovšem nic nemění na tom, že ohánění se letopočtem 1892 je od fotbalového oddílu Slavie mimo mísu. Athletický a Footballový Klub Vršovice je krásné jméno, tak byste se třeba vy jmenovat nemohli, a proto je ve Vršovicích již přes sto let tradicí, že slávističtí fans jsou zanedbatelnou menšinou;-)
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 23.08.2013, pátek, 12:38 + 0 - 0
  Perstein no my hrajem porád v těch stejných cyklistických dresech už 117 což si myslím je pěkné číslo. Ale at bádám jak bádám nevím v jakých dresech hrajete vy.V pruhovaných, nebo celobarevných nebo proč už nenosíte ty kopie slavistických z počátku minulého staletí? Co se jména týče to jste ho obdrželi od svazu takže vaše invence ohledně jmena se smrskává na jednoduché AFK
 • SK Slavia Praha slavistacz 23.08.2013, pátek, 12:31 + 0 - 0
  Pernstein:tradice nejsou relativní a zpochybňuje to obvykle ten kdo ji nemám...já ze Slavie nic extra nedělám, ona něco extra je a paní Bicanová měla naprostou pravdu, když řekla, že Slavia je nóbl klub. Doporučuji ti si něco málo o vzniku, dresech a barvách Slavie přečíst a pochopíš proč něco extra jsme. A už na mé příspěvky nereaguj, protože jsme to byli beztak mi, kdo se na vás ještě na Strahově skládal a tím vás pomohl zachránit.
 • SK Slavia Praha slavistacz 23.08.2013, pátek, 12:14 + 0 - 0
  Pedro Baník:však to bylo jen takové přátelské rýpnutí:)..Baník k vám sedí a co by dnes byla liga bez Baníku, že:)
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 23.08.2013, pátek, 11:27 + 0 - 0
  slavistacz:U toho Baníku je to trošku jiná písnička,ano komunisti nás přejmenovali na Baník,ale hornictví má ve městě tradici po staletí a stálo za vznikem i rozvojem města,název Baník se zažil a po téměř 40 letech už nebyl důvod ho měnit,ikdyž se hrdě hlásíme i k historickému názvu SK Slezská Ostrava,tak by za Baník nikdo neměnil.Dinamo Záhřeb taky změnilo po pádu komunismu název na starý-HAŠK Gradjanski,poté dokonce na Croatii a fanoušci si vynutili návrat k Dinamu!Stejně tak pro Brno je víc název Zbrojovka než SK Židenice,ikdyž nemůžu si nerýpnout,v dobách největší euforie desetisíce fans poslušně řvalo z plna hrdla Bóóby :-)
 • Bohemians 1905 Pernstein 23.08.2013, pátek, 09:07 + 1 - 0
  slavistacz: no vidíš, jak jsi hezky popsal, jak jsou všechny ty tradice jen relativní:-) Tak tedy dres od nějakýho roku, fotbal zase od jinýho, sídlo je zase jiná tradice a tak... V součtu mi to vychází, jako že nejste o nic tradičnější klub než spousta jiných, tak ze sebe furt nedělejte něco extra. Měřeno takovou tou konzervativní úctou ke své historii, tak třeba i taková přiblblá Viktorka je pro mě klub s mnohem silnější tradicí. My se tady ale bavíme spíš než o tradici klubové o tradici fanouškovské. Ta je tvořena v našich poměrech především úspěchem. Kluby, které zažijí ve své historii mimořádně úspěšné období, nabalí na sebe v té etapě velké množství fanoušků a ti se pak toho klubu drží v lepším případě až do smrti, či ji předávají i svým dětem. Ti, kteří taková období opakují častěji, nabalují těch fanoušků víc a víc. Dle velikosti klubu může bejt takovým impulsem úspěchu třeba i postup do ligy a pár prvních solidně odehraných utkání, nejedná se jen o titul nebo poháry. To je pak měřítko tradice po Česku. Nefunguje to jen v extrémně odpuzujících případech, jako je bolševická Dukla nebo mafiánskej Jablonec. A o názvu Bohemia si něco zjisti, než to takhle plácneš.
 • SK Slavia Praha slavistacz 23.08.2013, pátek, 06:46 + 0 - 0
  Pedro Baník:pravdu mám samozřejmě já a ne on. Mně nešlo o změnu názvu klubu v tobě totality. To nemohla ovlivnit Slavia v případě Dynama a nemohla to samozřejmě ovlivnit ani bohemka, když ji přejmenovali na Stalingrad. I když zrovna v případě bohemky a "levot" co jí fandí to je docela trefný:)) Jde o to, že oni začínali jako Vršovice, pak tuším Bohemia no a nakonec přes ten Stalingrad došli až k těm bohemians..Víš jak, z nás udělali soudruzi Dynamo, z klokanů Stalingrad a z někoho ty stejní soudruzi zase Baník:))..rozdíl mezi námi a vámi je ten, že my jsme se hned jak do bylo možné, vrátili zpět k té tradici. A pokud jde o to přivandrování do Vršovic. Tam jsme nešli dobrovolně, tam nás poslali opět ti soudruzi:)
 • FC Hradec Králové Jardič 23.08.2013, pátek, 01:58 + 0 - 0
  Joa jinak Stokurew dal jsem ti minus :))) hahaaa
 • FC Hradec Králové Jardič 23.08.2013, pátek, 01:57 + 0 - 0
  Mate to zapotrebi se tu handrkovat?? Rok se tu vracelo porad dokola k sedmicce statecnych z Plzne v Ostrave a ted se tu bude rok zvanit o sedmicce Slavie :))
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 22.08.2013, čtvrtek, 23:13 + 0 - 0
  Dneska jsem zaslechl sice něco ve smyslu ,,jedna paní povídala",že Šmicerová říkala...no prostě,že kluci nedostali už nějaký ten měsíc ani kačku a že by to mohl být jakýsi bojkot,ale to já neberu,to radši nenastoupím než takhle schválně zahrát,takže to asi pravda nebude,nicméně s těmi penězi to je pravděpodobné a může se to negativně na výkonech projevit,přesto všechno si ale myslím,že když jdou frajeři na plac tak nemyslí na to jaké si koupí nové džíny nebo hodinky,ale chcou vyhrát,v lize,stejně jako v pralese.
 • SK Slavia Praha TribunaSever1892 22.08.2013, čtvrtek, 23:00 + 0 - 0
  Fakt nechápu jak někteří lidi tady dokážu udělat s diskuze kolem Slavie ..na diskuzi o jiných klubech :) a všichni kdo píšu že to fans přehnali , tak nemužu s váma souhlasit...já bych pro Slavii udělal všechno!! ale i to musí udělat pro své fanoušky :) do té doby si ten dres nezaslouží nosit !! i přesto věrní zůstaneme!! SKS !! TS!!
 • bez klubu Rst 22.08.2013, čtvrtek, 22:53 + 0 - 0
  johankarl: Ale ten začátek osmdesátek jsi popsal pěkně, to zas ne že ne :) (snad jen ti Opavští měli tu vlaječku červenočernou nejspíš)
 • bez klubu Rst 22.08.2013, čtvrtek, 22:42 + 0 - 0
  Svatá prostoto..., blahoslavení chudí duchem.
 • bez klubu Rst 22.08.2013, čtvrtek, 22:39 + 0 - 0
  Ty jsi taky pojem dojem, napiš, se kterým klubem jsi tehdy v té Opavě byl a hotovo dvacet. Jednou jste Hradiště, pak Staré Město, pak Syn a Otec, aby se z vás vyklubalo Slovácko. (Když jsi vzpomněl Opavu, zrovna jsem si na hajzlu četl zpravodáj z utkání Baník Ostrava - Valencia CF, hráno 3.11.82, kde hned v úvodu nad výše zmíněným stojí - Patronát nad odvetným utkáním II. kola poháru UEFA převzal OKR - OSTROJ, k.p., OPAVA :)) )
 • 1.FC Slovácko johankarl 22.08.2013, čtvrtek, 22:39 + 0 - 0
  nic takového, budu svému klubu fandit třebas v divizi a takových je u nás dost, kolik by však chodilo na to tvé Brno ve stejné soutěži ? 500 ?
 • 1.FC Slovácko johankarl 22.08.2013, čtvrtek, 22:31 + 0 - 0
  rst: pleteš si pojmy s dojmy, nejde ani tak o soutež(jinak to samo vím,správně to tu nadhodil Pedro až na tu Zbrojovku) jako spíš o tu tradici scény. Zažil jsem např. výjezd do Opavy v 50 lidech v sezoně 82/83 měli jsme 13 flag a domácí jeden usoplený červenobílý kapesník Ostroj(tím se nijak nechci dotknout současných fans SFC zaslouží respekt,že klub neopustili a rozhodně nesvlékají hráče s dresů),ultras tenkrát měli máničky a džínové oblečky,plešky nikdo neznal,politika,modní značky a velkohubé prohlášení se do fotbalu netahali,mín se pěstovalo pozérství a po čuni dostals hned i bez domlouvání :-) Jako zrovna v té Opavě,kde na nás nastoupili chlapy v tesilkách a šustákovkách s rukama jako lopaty,zřejmně fotři a dědové těch dnešních:-D Ale jak říkám, na ohánění tradicí se nehraje, ta je dobrá leda tak pro Míru Bosáka, když se Slávinka dostane do potíží,tak hned slyšíme "jaká že by to byla škoda pro český fotbal,kdyby tak tradiční klub sestoupil" a blábláblá,keci,prdy,beďary.Nikomu nepřeju nic zlého,ale když na to mančaft nemá, tak ať spadne třeba SPARTA s PLZNÍ nebo BANÍK ze SLÁVIÍ je mi to fuk..
 • bez klubu Rst 22.08.2013, čtvrtek, 22:28 + 0 - 0
  Já nechtěl rýpat a proti fandům Slovácka nic nemám, naopak, atmosféru dělají dobrou, ale johankarl svým prvním příspěvkem udělal Slovácku medvědí službu (ze sebe idiota) a druhým to povýšil na druhou... (Otírat se o Brno, které právě cca před 35 lety vyjelo na Letnou v počtu 10 000, to chce mít pořádné internetové koule, pak řekne že tradice je k hovnu, no za 20 let až třeba Slovácko skončí v propadlišti dějin, bude fandit komu? Mikulovu nebo Hodonínu, když některý z těchto klubů doženou jihomoravští vinaři do ligy nebo tak nějak?)
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 22.08.2013, čtvrtek, 20:30 + 0 - 0
  Omlouvám se,teď jsem se dočetl,že v roce 2000 došlo ke sloučení SSUH a Synotu.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 22.08.2013, čtvrtek, 20:24 + 0 - 0
  johankarl:jak píše Rst,co hrálo Slovácko před 35 lety?Takže jsi chodil se šálou Slovácké Slávie UH,což ovšem není předchůdce Slovácka nebo se šálou Starého Města na Širůch?Ale nic proti tomu jak vzniklo Slovácko,jen ta tradice jaksi u vás je taková maková,taky vaši tátové spíš než klubům v okolí fandili hodně Zbrojovce ne?
 • 1.FC Slovácko Slovácko Kingdom 22.08.2013, čtvrtek, 16:15 + 0 - 0
  Chtěl jsem tady něco napsat, ale nenapíšu. Už tak jsem nasraný dost.
 • FC Hradec Králové Stokurew 22.08.2013, čtvrtek, 16:01 + 0 - 0
  jooo... sakra... Startky jsou taky tradiční (S - síla, T - tradice, A - ambice, R - respekt, T - tolerance) a už pomalu neznám nikoho, kdo by je hulil :-))))
 • bez klubu Rst 22.08.2013, čtvrtek, 16:00 + 0 - 0
  Můžeš mi říct, kterou soutěž hrálo Slovácko před 35 lety???
 • 1.FC Slovácko johankarl 22.08.2013, čtvrtek, 15:57 + 0 - 0
  klidně si ho čti i desekrát,nemám potřebu něco někomu dokazovat,protože o Ultras scéně na Slovácku nevíte nic,protože ...se nechci opakovat a je to furt na to samé téma už asi 35 let co chodím ze šálou do kotle,nudáááá. Osobně jsou však všechny výkřiky a zaštiťování se nějakou tradici u prdele,máš na to hraješ ligu nemáš na to spadneš, padni komu padni. Nemám rád dvojí metr,který je právě u nás tradici a škodí fotbalu,např v Anglii jsou tradiční všechny kluby počínaje 5.ligou,tak nevím co se furt casnujete ? Naopak si myslím,že některým táborům by jen prospělo zažít si druhou či třetí ligu. Tož tak ;-)
 • FC Hradec Králové Stokurew 22.08.2013, čtvrtek, 15:51 + 0 - 0
  Pernstein: ale prosím tě, to nebylo srovnání, jen to, že se těch "sedmiček" tenhlencten tejden vyrojilo požehnaně, jenom se to hodilo do krámu. To sis jen špatně vyložil. Každopádně půmletrová zámecká klobása, to je paráda... Tyhle zápasy s pidi klubama mají svá kouzla...
 • Zbrojovka Brno flvv 22.08.2013, čtvrtek, 15:50 + 0 - 0
  Rst to vystihl :) palec nahoru
 • bez klubu Rst 22.08.2013, čtvrtek, 15:36 + 0 - 0
  A mám to :)
 • 1.FC Slovácko eLucky 22.08.2013, čtvrtek, 15:35 + 1 - 1
  to Rst: Neser se do teho o čem víš hovno!
 • bez klubu Rst 22.08.2013, čtvrtek, 15:34 + 0 - 0
  johane karle, Tvůj příspěvek čtu potřetí a konečně chápu, proč Vaším táborem zvučnější (tradičnější) bašty pohrdají. Lépe, než tím, co jsi napsal, mentalitu Slovácka vystihnout asi nelze.
 • Bohemians 1905 Pernstein 22.08.2013, čtvrtek, 15:33 + 0 - 0
  Stokurew: no to je fakt stejný, srovnávat to s pohárem. To jsou opravdu přelomový zápasy. My dali onehdá sedmičku Nový Pace a jediný co bylo na tom zápasu zapamatovatelný byla místní půlmetrová zámecká klobása:-D
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 22.08.2013, čtvrtek, 12:07 + 0 - 0
  Stokurew:Tribuna Seven :-)
 • FC Hradec Králové Stokurew 22.08.2013, čtvrtek, 12:03 + 0 - 0
  Shepp: Na talíři to budete mít pěkně dlouho, to asi jo... ale ne kvůli tradici, ale kvůli tomu, že každý Sparťan, Bohemák a mimopražák, který není slávista, se Vám bude škodolibě smát... To je jasný, jako u plzeňáků, když jich bylo na výjezdu 7... do dneška si z toho lidi utahujou... Mimochodem, v poháru včera Hradec vyhrál nad Dvorem Králové, taky 7:0... Sedmička je prostě magická... Takže od té osudné porážky už nejste tribuna sever ale SEVEN :-)
 • SK Slavia Praha Shepp 22.08.2013, čtvrtek, 11:03 + 0 - 0
  No sice se tu nadává že jsme povýšení, ale uznejte, že kdyby dostala sedmičku Příbram nebo Hradec, tak o tom za dva dny nikdo neví. My to budeme mít na talíři ještě pěkně dlouho. Tahle diskuze je toho důkazem. Ale co, náckové nám vypálili stadion na Letný, komouši nás přejmenovali, přesunuli do Vršovic a změnili dresy na modrý a taky jsme se z toho dostali. Tradice přežije vše, i tenhle současnej maras.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 22.08.2013, čtvrtek, 09:52 + 0 - 0
  Tak jsem si přečetl ten rozhovor se Strašákem a pokud mluvil jen o sportovní stránce tak to byl pěkný blábol,říct,že je nuda hrát střed tabulky,že buď úspěch(titul,LM?) nebo krach(sestup?)Věrní fanoušci budou chodit ikdyž o ,,nic" nejde a tým se může v klidu sehrát,vhodně doplnit a za rok,za dva o ten titul klidně hrát.Ale neboj se Strašáku,vypadá to,že se v této sezóně,stejně jako my nudit nebudete,ale věř mi,že já bych byl radši za 7.místo než za 14,ikdyž letos to beru všema deseti.A jestli si skutečně sestup přejete,tak se nerozčilujte nad výsledkem 0-7,nás taky sere skóre ze 3 zápasů 0-12,v Příbrami jsem teď nebyl,ale prý byli lidi hodně nasraní,ale jedeme dál a je třeba bojovat o každý bod.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 22.08.2013, čtvrtek, 09:30 + 0 - 0
  slavista:no v tomhle má Pernstein pravdu,vy jste taky byli Dynamo,ale taková doba byla,ikdyž Spartak Stalingrad to je ještě o level výš,stejně jako Spartak Sokolovo :-) Ale Bohemians hráli od svého vzniku ve Vršovicích,narozdíl od vás,sousedů ACS :-)
 • Zbrojovka Brno Martin29 22.08.2013, čtvrtek, 08:44 + 0 - 0
  co o tom víš synote? povídej
 • 1.FC Slovácko johankarl 22.08.2013, čtvrtek, 01:08 + 0 - 2
  flvv : aha a co je Brno než nudný provinční klub na druholigové úrovni, na který nikdo nechodí asi 10 let? Slavistí jako všichni pražský a jsou tak trochu zahleděný do sebe a už dávno ztratili pokoru, na ty vaše pochybná měřítka tradičnosti kašlu , vím o tom své ...
 • FC Hradec Králové MatesHK 22.08.2013, čtvrtek, 00:13 + 0 - 0
  slavistacz:Já nevim ,ale když mluvíš o Hradeckých dresech "(jednou jste bílí, pak bílí s černou, jednou tam zase máte tuším znak města, hráli jste i v proužkovaný kombinaci a teď v druhé lize ani nevím v čem hrajete)" pořád je tam ta tradice barev a až na pár vyjímek Hradec v jiný kombinaci barevnosti drezů nehrál takže i tam je ta zmiňovaná tradice
 • FC Baník Ostrava TomFCB 21.08.2013, středa, 23:56 + 0 - 1
  No já bych ten jejich kádr klidně za ten náš(až na pár vyjímek..srdcařu) i vyměníl:)
 • FK Teplice FuckTheMedia15 21.08.2013, středa, 22:40 + 0 - 1
  :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 • FK Teplice FuckTheMedia15 21.08.2013, středa, 22:40 + 0 - 1
  http://www.youtube.com/watch?v=TCv0UO0IY6Y
 • bez klubu k.m 21.08.2013, středa, 18:59 + 1 - 1
  Fans Slavie jsou tak trošku k smíchu...musí si holt uvědomit,že jejich současný kádr na víc než na boj o záchranu prostě a jednoduše nemá... Prý páté místo - hahaha...
 • Zbrojovka Brno flvv 21.08.2013, středa, 17:23 + 0 - 0
  Jak typické že tu rozdávaj rozumy hlavně fanoušci provinčních klubů. I já jako Brňák uznávám že pokud by existovalo nějaké měřítko tradičnosti, Slavia se Spartou by byli o level výš než všichni ostatní. Prohra 7:0 je prostě nedůstojná pro takový klub, hráči si prostě nemůžou myslet že hrajou za Horní Dolní, to je jako kdyby Barcelona dostala 5:0 od Realu a hráči si řekli že to je "jen fotbal"
 • Bohemians 1905 Pernstein 21.08.2013, středa, 13:55 + 0 - 0
  Pravda, sešívané košile se tehdy používaly nejspíš stejný na velociped, míč kopaný i kolenotoč. Jen než se dostaly ty kroje poprvý na fotbalové bojisko, už musely být za ty tři roky na prašných silnicích stařičkého mocnářství notně sepraný:-) Názvy měnil každej, i vaše do Vršovic přivandrovalý tradiční Dynamo:-) Nicméně vám přeju nějakej pozitivní výsledek celý týhle akce.
 • SK Slavia Praha slavistacz 21.08.2013, středa, 13:17 + 0 - 0
  Pernstein: někdo hold vyměnil kolo za balón, někdo zase měnil názvy:)
 • SK Slavia Praha xehyn 21.08.2013, středa, 13:13 + 0 - 0
  Pernstein: V podstatě ano, od začátku je to schválený klubový kroj :) tenkrát dresy nebyly ;)
 • Bohemians 1905 Pernstein 21.08.2013, středa, 12:29 + 1 - 1
  slavistacz: Vy hrajete od roku 1892 furt v cyklistickejch?;-)
 • SK Slavia Praha slavistacz 21.08.2013, středa, 12:01 + 0 - 0
  Stokurew:nerozumím, proč mi ukazuješ venkovní/náhradní/ dres? Víš ty vůbec o jaký dres v tom dopise šlo?..o ten co Slavia má od roku 1892
 • bez klubu Birell 21.08.2013, středa, 12:01 + 0 - 0
  eLucky: Vítkovice hrajou Kraj, tím že sezonu MSFL museli (kvůli nedostatečným financím) vzdát, v další sezoně (lonska sezona) nastoupili do kraje. Ne že nic nezbylo ...
 • FC Hradec Králové Stokurew 21.08.2013, středa, 11:18 + 0 - 0
  slavistacz: mimochodem ... http://www.nahraj-obrazek.cz/pt-413770754552.png Příště se raději s těmi homosexuály mírni...
 • SK Slavia Praha slavistacz 21.08.2013, středa, 09:49 + 1 - 0
  Stokurew:tak ať je Řebíček sebevětší mafián, tak s fanoušky vždycky jednal. Nevím tedy jak teď, ale dříve tomu tak bylo. Ať hrají ve venkovní dresech nebo ať udělají ještě třetí náhradní sadu jakou jsme měli, když jsme hráli LM na Steaue, ale tenhle dres ať nenosí, ten si s tímhle přístupem nezaslouží. Prohrát se může, ale se ctí. Když jsem dostali sedmu na Arsenálu, byla do ještě větší ostuda, bo to šlo do celého světa, ale kluci se snažili, což se o té pondělní blamáži říct nedá.
 • FC Hradec Králové Stokurew 21.08.2013, středa, 09:38 + 0 - 0
  slavistacz: vidíš, já vám tu desítku od té Sparty nepřeju, to jsem byl jen rozohněn tvým příspěvkem... Já ten dopis jenom prostě vidím jako píčovinu, i když se to může zdát jako dobrý nápad... Už vidím, jak se tím Řebíček zabývá... a to že bude hráčům šáhnuto na platy, to je jasné i bez dopisu... a nahatý hrát taky nebudou... prostě dostali sedmu, výkon na hovno, ale to prostě potká dřív nebo později každého... prostě fotbal no...
 • SK Slavia Praha slavistacz 21.08.2013, středa, 09:31 + 0 - 0
  Stokurew:vidíš a já zase doufám, že do ligy zase postoupíte. Jde jen o to, že tyhle dresy provázejí(krom krátké nucené změně v době totality) náš klub po celou jeho historii. Měli jsme je v dobách největší slávy i v dobách pro nás smutných a to by si ty primadony co je nosí a dostávají za to peníze měli uvědomit. Rozhodně se nechci nad nikoho povyšovat, ale pro nás ten dres je něco víc než jen dres.
 • 1.FC Slovácko eLucky 21.08.2013, středa, 09:26 + 0 - 0
  Vítkovice měli taky tradici a nezbylo z nich prakticky nic... Jenom na tradici to neuhraje nikdo, i kdyby ji mel sebevetsi.
 • FC Hradec Králové Stokurew 21.08.2013, středa, 09:17 + 0 - 0
  slavistacz: však jo... my jsme bez tradice... úplně sráči... za to chudáček Slavie je ten nejslavnější klub s nějvětší tradicí... všichni se asi poserou... Povyšování, to by vám šlo... Doufám, že příště dostanete desítku a nejlépe od Sparty...
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 21.08.2013, středa, 09:06 + 1 - 0
  5.5.2003:Slavia-Baník 7-0,2.5.2004:Olomouc-Baník 0-1-TITUL :-)
 • SK Slavia Praha slavistacz 21.08.2013, středa, 09:04 + 0 - 0
  Stokurew:píčovina by to byla pokud by se jednalo o váš dres, který žádnou tradici nemá.(jednou jste bílí, pak bílí s černou, jednou tam zase máte tuším znak města, hráli jste i v proužkovaný kombinaci a teď v druhé lize ani nevím v čem hrajete)s tou pestrostí jakou měníte vzor dresů mi trochu připomínáte homosexuály..ty to mají taky tak pestré,byť trochu barevnější
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 21.08.2013, středa, 09:00 + 0 - 0
  TomFCB:Nás všichni pasovali do role sestupujícího,ikdyž se jim tohle přání nevyplní tak nic jiného než boj záchranu čekat nemůžeme,ikdyž po 2.kole si někdo možná myslel,že jo...před pár měsíci jsme málem zanikli,takže já jsem rád i za ten boj o udržení,Slavia je přece jen někde jinde a před sezónou byla pasována do role černého koně.Slávisti hlavně z toho výsledku neumírejte,to my jsme jednou takhle na Strahově taky dostali sedmičku a do roka jsme slavili titul :-)
 • bez klubu sasacrusty 21.08.2013, středa, 08:55 + 0 - 0
  Naprostý souhlas, tohle bych taky rozdejchával těžko, a hráči to prostě musí pocítit...
 • FC Hradec Králové Stokurew 21.08.2013, středa, 08:43 + 1 - 4
  DirtySx: tak mi dej mínus a nebreč...
 • FC Baník Ostrava dzandra 21.08.2013, středa, 07:32 + 0 - 0
  TomFCB: po těch 4 sezónách už je to krapet pozdě. Bohu dík, že doma sedmičku zatím nepředvedli. No dole je taky o co hrát :-).
 • FC Baník Ostrava TomFCB 20.08.2013, úterý, 23:59 + 2 - 0
  Myslim ze by se neco podobneho melo zavest i v baniku
 • SK Slavia Praha DirtySx 20.08.2013, úterý, 23:58 + 1 - 0
  blbecek z Hradce se projevil
 • bez klubu Birell 20.08.2013, úterý, 23:48 + 4 - 0
  Tohle je postoj, který se mi zamlouvá. Ač nejsem fanda SKS, tak tohle je věc, kterou schvaluji. Nectíš a nebojuješ za klub, jež nosíš znak na prsou, tak ho sundej a běž na Úřad práce !!!
 • SK Slavia Praha navždyvěrný1892 20.08.2013, úterý, 23:44 + 0 - 0
  už se s tim musí hnout..co je moc to je moc
 • FK Pardubice staník 20.08.2013, úterý, 23:41 + 0 - 1
  Jako to že to jde se SKS dlouhodobě poněkud z kopce, to je fakt. Ale tohle je obyčejná póza...
 • bez klubu Columbo 20.08.2013, úterý, 23:33 + 4 - 0
  Za sebe říkám, že je mi tento požadavek sympatický! nebojujete, tak nenoste náš dres :-)
 • FC Hradec Králové Stokurew 20.08.2013, úterý, 23:30 + 0 - 4
  Píčovina...
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Parádní choreo TS, Eden v plamenech i zatýkání... včera, 21:34

Parádní choreo TS, Eden v plamenech i zatýkání...


V Dunajské Strede 7.144 diváků a pyro obou táborů 15.09.2021, středa, 20:46

V Dunajské Strede 7.144 diváků a pyro obou táborů


Protiraketový systém? Ne, to je Ruch na výjezdě! 14.09.2021, úterý, 21:14

Protiraketový systém? Ne, to je Ruch na výjezdě!

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Parádní choreo TS, Eden v plamenech i zatýkání... včera, 21:34

Parádní choreo TS, Eden v plamenech i zatýkání...


V Dunajské Strede 7.144 diváků a pyro obou táborů 15.09.2021, středa, 20:46

V Dunajské Strede 7.144 diváků a pyro obou táborů


Protiraketový systém? Ne, to je Ruch na výjezdě! 14.09.2021, úterý, 21:14

Protiraketový systém? Ne, to je Ruch na výjezdě!

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
před hodinou - Divák
Od tohoto zápasu jsem toho zas...
před 2 hodinami - dennyTS
👌🏻
03.09.2021, pátek, 20:50 - Fafrnek
Diky no...
03.09.2021, pátek, 15:18 - dennyTS
Pravdu má vždycky Fafrnek
03.09.2021, pátek, 11:16 - Fafrnek
A ted cemu verit...Slovan ze s...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace