z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Fanoušci Viktorie se loučili s fotbalovou Evropou

Foto report pátek, 21.03.2014 23:25 - přejít do komentářů
Výhra nad Lyonem, kartoniáda, nápisy, zábava a závěrečný ohňostroj...

Viktoria Plzeň se včera rozloučila s účinkováním v Evropské lize. Po prohře v Lyonu 4:1 byla postupová matematika jasná. Přesto však bylo utkání velmi napínavé až do závěrečných minut. Viktoria dokázala otočit utkání, vedla 2:1 a vytvářela si další šance.

Průběh hry tak bavil i diváky v hledišti a k vytrvale povzbuzujícímu kotli na severní tribuně se tak zapojovali i diváci na protilehlé tribuně. Celkem si do ochozů našlo cestu 10.352 diváků.

K vidění byly celkem tři produkce. Na začátku jsou přichystány kartony na třech tribunách. Ve třinácté minutě jsou vytaženy nápisy o lásce ke klubu a vavřínech. Závěr okoření další nápisy zobrazující mužstva, na které Viktorka poutí po Evropě narazila a za tribunou je odpálen ohňostroj, který, pokud jsou naše informace správné, si zorganizovali sami fanoušci.

Bohužel více se očekávalo od hostů, kterých dorazilo pouze pár desítek a projevovali se občasným fanděním.

Autor: MR

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • SK Slavia Praha dennyTS 23.03.2014, neděle, 14:38 + 0 - 0
    Kartoniada je fakt desna...
  • Zbrojovka Brno Opičkomávej 23.03.2014, neděle, 11:29 + 0 - 1
    Podle mě,na význam zápasu,hodně mizerný...a z té vaší Lásky mě naskakuje husí kůže pocitem trapnosti.)
  • 1.FC Tatran Prešov EdGreen 23.03.2014, neděle, 09:48 + 0 - 0
    Ale furt aj keď je hlásené vypredané v Plzni tak je mnoho voľných stoličiek skoro celý zápas, ja nechápem kde tí ľudia sú, v bufetoch, stanoch či kde v prdeli ty vole....keď sa zahlási vypredané v Nemecku tak je hlava na hlave a nevidíš prázdne miesto, max. pred koncom zápasu zopár ľudí odíde skôr....Plzeň by som v tejto "kultúre" niektorých ľudí prirovnal k Arsenalu tam ešte niekedy v 10.minúte prichádzajú ľudia...
  • FC Viktoria Plzeň Plzeňák 23.03.2014, neděle, 06:57 + 0 - 0
    To že lidi nechodí na stadion včas je trapný český zvyk. Ale posouvat kvůli to mu kartoniádu na třeba 15.minutu jak to dělají jinde by bylo trapný taky. Fans Lyonu mě zklamali - po tom jak výborně fandili u nich doma. Droid: je to i kus S7 a T10. Je to k nasrání že těm ,,VIP,, nestačí hlavní tribuna a vystrnadí fandy i z protilehlé.
  • FC Viktoria Plzeň DROID1911 22.03.2014, sobota, 21:50 + 1 - 0
    mittal a nemáme se třeba vysrat i na support? A opravdu můžeme za to, že v sektoru S8 a T9 je na Evropu Viktoria VIP, kde jsou píčové, kteří čumí na začátek zápasu na TV ve VIP stanu? A tím zeserou celou kartoniádu?
  • FC Spartak Trnava mittal 22.03.2014, sobota, 15:50 + 0 - 1
    Plzen už sa preboha vyserte na kartonovačky všetky vaše kartonovačky su otrasne a pritom su uplne jednoduche .....asi nemate na kartonovačky dobry štadion
  • SK Slavia Praha nevimjmeno2 22.03.2014, sobota, 14:40 + 0 - 0
    Lyon má hodně srdcařů...
  • FC Baník Ostrava Pedro Baník 22.03.2014, sobota, 09:49 + 0 - 0
    MAN.CITY je nějaké nové město? :-)
  • AC Sparta Praha Bonyos 22.03.2014, sobota, 09:49 + 0 - 0
    Na zápase jsem se byl podívat, jen pár poznatků: 1) Ještě dvě minuty před úvodním výkopem (v době kartoniády), bylo na tribunách takovejch 6 000 lidí, všichni přišli krátce po začátku zápasu, proto se kartoniáda moc nepovedla. 2) Kotel Plzně fandil dobře a vytrvale 3) Nechápu, že když šel kopat penaltu Tecl (na bránu před domácím kotlem), tak plzeňskej kotel začal vyvolávat jeho jméno a máchat přitom rukama. To podle mě musí každýho strašně znervóznit... 4) První nápisy domácího kotle pěkný, ale ty na závěru utkání snad nemohly být menší...
  • FC Baník Ostrava TommyFCB 22.03.2014, sobota, 09:04 + 0 - 0
    Přijde mi, že právě až na ten ohňostroj se to moc nepovedlo.. Kartoniáda klasicky u Plzně nejde přečíst a závěrečné nápisy škoda slov..
  • SK Sigma Olomouc Tomaas11 21.03.2014, pátek, 23:35 + 0 - 0
    Dobrý, fotbal i atmosféra, ale ty ohňostroje se po včerejšku moc nehodily.