o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Finále poháru pohledem Nordic Commando

blog fanoušků neděle, 19.05.2013 - přejít do komentářů
/titleImg/finale-poharu-pohledem-nordic-commando/1/4960.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Poté, co vyřazujeme v semifinále podještědského rivala začíná v našem táboru mobilizace, která nakonec vyústí v naplnění celkem 8mi autobusů. Před fotbalem se scházíme v tradičním restauračním zařízení a vyrážíme na stadion. Všichni pochopitelně s dobrou náladou.

Na místě srazu jsme s předstihem, takže je čas nakoupit tekutiny. Po nastoupení do busů se ještě nesmyslně dlouho čeká na naše dva autobusy z jádra kotle jsou pod dohledem PČR až do Chomutova.

Cesta probíhá v pohodě, se 2 zastávkami… zbytečné provokace A.C.A.B., ale netřeba zmiňovat. V Mostě dostáváme info o rozprášení (zlomené obě strany čelisti,otřes mozku, zlomném nose..) několika našich normálů, což je zajímavý boleslavský počin, když celý týden nebyli schopni reagovat na naší výzvu.

Ihned po vystoupení z busu se orientujeme a nabíháme na sektoru Boleslavi, jsme doplněni o několik již přítomných JBC a několik lidí z Mostu, Liberce a Chomutova, kterým tímto děkujeme za podporu!

Cestu nám kříží těžkooděnci a začíná pěkná válka s fízlama… kdy útočíme odpadkovými koši, květináči... letí nějaký ten kámen a dokonce i gril (kde se tam vzal nikdo neví ).

Jsme tlačení k našemu sektoru tím pádem je zde mnoho tribunových fans,policisté začínají házet rozbušky, které odnáší dost lidí lehkými popálenimani, propálení kalhot, jedna 6tiletá holčička byla nucena vyhledat ošetření u místní sanitky…šrámů od obušků je na naší straně fakt hodně a na naší straně už jsou první sebraní.

Když se všechno uklidňuje, tak jdeme do sektoru, po problémech s lístky a debilními pořadateli se zhruba v 10té minutě dostáváme všichni do sektoru.

Vyvěšujeme vlajky, upevňujeme buben a začíná náš doping. Jsou vyvěšeny vlajky NC, Vládci severu, Ultras Gablonz s českým lvem, 1.3.1.2. a mnoho dalších menších.

Support je zpočátku na velmi dobré úrovni, která se drží až do konce poločasu… Na hřiště je vhozeno poměrně velký množství konfet, po security létají první sedačky, shromažděné konfety se poté zapalují,j e poprvé vyvrácen plot... chorál střídá chorál, práskají dělobuchy, šály vlají nad hlavami, stejně tak jako kývačky, které dovezli mostečtí.

Pohled na náš zhruba 4set hlavý kotel musí být dobrý. Jeden z nás vniká přes plot na hřiště,ale hned je zadržen oranžovými vestami.

V druhém poločase trochu odpadává rozeřvávač, tak to je místy trochu chaotické, ale pořád na dobré úrovni. Prezentuje se choreo,které bohužel není zdokumentováno..rozhoří se stroboskop, lítají další sedačky, zapaluje se choreo. Po vyrovnávacím gólu se opět vylamuje plot a fandění nabírá ještě na větších obrátkách.

Rozhodující penalty bylo něco neskutečného... ten pocit, že jste tak blízko historicky druhé trofeji, a zároveň tak daleko je prostě nepopsatelný, když Honza Kopic dává rozhodující penaltu vbíháme na hřiště, schytáváme první spršku slzného plynu.

Uprostřed hřiště vzniká menší strkanice s fízlama, kdy je šlapáno po holkách. Kdyby nebyla jedna rychle odtažena, tak jí tam snad ušlapou. Oslavy s pohárem jsou nepopsatelné… to je to, proč se ten fotbal hraje a proč mi chodíme fandit!

Oslavy jsou velkolepé... když píšu report, tak ani nevím,co psát, já osobně jsem u výhry prvního poháru nebyl, čili to pro mě je dosavadní vrchol všeho.

V Jablonci se poté slaví s hráči až do brzkých ranních hodin, mělo to prostě vejšku!!! 14 lidí,kteří jsou zadrženi se druhý den ráno dostávají vlakem v pohodě domů..čekáme na ně, ale „jméno zákona‘‘ je prostě víc než my, rád doplním hlášku jednoho fanatika z busu cestou zpět…‘‘před 15ti lety jsme jeli ze Strahova,mě bylo 18 let a slavili jsme pohár…teď jedu také z poháru a budu slavit zas ‘‘

Veliký dík za podporu do Liberce, Mostu i Chomutova! Sever proti všem!

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • bez klubu Freddy 22.05.2013, středa, 11:55 + 0 - 0
    "Oslavy s pohárem jsou nepopsatelné… to je to, proč se ten fotbal hraje a proč mi chodíme fandit!" - Spíše mi příjde, že chodíte fandit proto, že jste banda agresivních chudáků, kteří se chtějí někde poprat a na fotbal chodí jen aby měli záminku bezúhonnosti davu. Kdo z vás kdyby šel v "civilu" po ulici a uviděl dva městský policajty na pochůzce by jim začal bezdlvodně nadávat do prasat a mužských přirození? Sám jezdím na výjezdy a vím jak to chodí a je to u všech táborů stejný. A to, že jste tak bezohlední a dáváte svými akcemi v sázku i zdraví normálních fanoušků, žen, a dětí, kteří tam jsou s vámi taky a nemají na vašich zálibách žádný zájem, je zrůdnost nejvyššího kalibru. A pak si ještě stěžujete, když se někumu něco stane - vždyť je to vaše vina.
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
včera, 17:45 -
Hlavně že bylo pyro na náměstí...
včera, 01:31 -
Chtělo by to taky trochu pokor...
04.08.2022, čtvrtek, 02:14 -
Pěknej počet hostů na Srbské. ...
03.08.2022, středa, 02:54 -
A teď všichni do Olomouce!
11.07.2022, pondělí, 20:24 -
to se nelíbí uživateli Supras ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace