o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

FK TEPLICE - SK SLAVIA PRAHA 1:1 (0:0)

čtvrtek, 04.04.2013 18:26 - přejít do komentářů
FK TEPLICE - SK SLAVIA PRAHA 1:1 (0:0)
images/clanky/fk-teplice-sk-slavia-praha-1-1-0-0-4857.jpg

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Velký a očekávaný zápas s ‘‘oblíbenou‘‘ Slavií. V Sektoru 15 se scházíme již hodinu před utkáním v počtu cca 120 lidí, takže oproti předchozím utkáním jara se nás schází poněkud více, avšak počet by na tento zápas mohl být i tak vyšší. Na druhou stranu (i když možná bohužel) opět ukazujeme, že jsme nejzaplněnější teplický sektor na Stínadlech.

Hned na začátku utkání roztahujeme choreografii s pověšeným Bartem Simpsonem , tradičním symbolem Slávistů a s číslem 10 a píčou na dresu adresováno našemu srdcařovi Feninovi, který vždycky tvrdil, jak se vrátí do Teplic a v době kdy měl možnost Teplicím pomoc, tak radši zvolil pomoc Slavii v obdobných problémech, jako jsme my. Problémem není, že přestoupil do jiného českého týmu než do Teplic.

Problémem není, že dal přednost vlastní kariéře. Problémem je, že přestoupil do Slavie! A to nemluvíme o jeho pozápasových provokacích směrem k teplickým divákům na východní tribuně. Po stažení tohoto chorea odpalujeme několik ohňů a užíváme si zpěvem zápas, ale má to své slabší okamžiky, kdy musíme více hnát v kotli lidi, kteří ještě nejsou zvyklí na vytrvalé fandění celý zápas. V poločase si všímáme, že naše výborná pořadatelská služba pustila na stadion desítky slávistů s klubovými symboly, což se nelíbí jak nám, tak fanklubu ale i normálům. V druhém poločase pozvolna navazujeme na první půli.

Bohužel hra není příliš vábná a nám to v naší situaci příliš ve fandění nepomáhá a do toho všeho přichází gól slávistů na 0:1 a Vošahlík jde provokovat přímo před Sektor 15 s jeho dresíkem a zdvihlými prostředníčky. Naštěstí na něj padá několik piv, zapalovačů a kelímků s horkým čajem, takže tímto Vošahlíkovi děkujeme za živý terč. Pak se na následujících 5 minut buď nefandí nebo řve proti Slavii. Když stahujeme vlajky z plotu, Vondrášek vyrovnává a nám padá kámen ze srdce, že máme alespoň bod a neprohrajeme doma další zápas s těma největšíma nekopama z Edenu.

Pak už moc nezbývalo a mohli jsme v závěru ještě otočit, bohužel se tak nestalo, ale ani to nám nebránilo hráčům za výsledek poděkovat. Ti ale důvod ke křepčení před našim sektorem ani před ostatními sektory neměli. Hradec vyhrál a my se opět propadli na předposlední místo. My ale za týmem stojíme, což jsme v neděli opět dokázali a věříme, že tu záchranu společně vybojujeme. Fanklub FK Teplice se prezentoval nápisem "Žlutomodré srdce nikdy nebo navždy".

Na zápas dorazily ze slavné čtyřtisícičlenné tribuny sever celé dva autobusy a evidentně ještě lidi, co jeli po vlastní ose z Prahy a nebo různí vidláci z okolí. Do našeho sektoru hosté ale slyšet nejsou, akorát si připravili choreografii se Šmoulou ve žlutomodrých barvách a nějaké červené a bílé vlaječky a pyro.

Popravdě jsme všichni od Slavistů a jejich supportu očekávali poněkud víc vzhledem k jejich možnostem a počtům, ale bohužel trošku poostáli za svými standartem a naším očekáváním. Po zápase se nic zvláštního neděje a tak se rozbíháme směr hospody a domovy.Autor: Blog & Sektor 15

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • SK Slavia Praha Ercante 08.04.2013, pondělí, 19:53 + 0 - 0
  Je mi Vás smutno kluci za tenhle článek, takovou nálož pýchy, sebestřednosti a touhy být něčím zajímavým jsem naposledy viděl u svého 12letého syna, když s ním bušila puberta.
 • FK Jablonec Honza 05.04.2013, pátek, 21:22 + 0 - 0
  Takovy kvantum nadutosti a sebestrednosti v jednom "clanku" jsem dlouhi nevidel..smutny
 • SK Slavia Praha Kiko13 05.04.2013, pátek, 10:48 + 0 - 0
  Páni, koukám že tady píšou všichni 4 "aktivní" fanoušci Teplic. :)) Že se s nima zabývate, mají mindráky z toho svýho hnusnýho cikánskýho města...a sami to nejspíš budou nějaký polocikáni. :D ať žije Slavia!
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 05.04.2013, pátek, 08:51 + 2 - 0
  No tak to tady uzavřeme. Myslím že není duvod k vášním jednoduše proto, že zde žádna zášt a rivalita mezi kluby není. Ono i ta nenávist čišící z toho článku mi příjde taková hraná a je tam omílána pravděpodobně z důvodu nedotatku invence pisatele (nějak se ten report natáhnout musí), který jak vidno evidentně při psaní nahlížel do stránek Ultras Slavia. Takže tímto přeji Teplicím hodně štěstí a snad se zase uvidíme v lize příští rok
 • SK Slavia Praha Cahoun 04.04.2013, čtvrtek, 22:12 + 1 - 0
  co se týče diváků: Už do Teplic jsem přijel na sračky, na stadionu už jsem viděl nejmín 3 krát, ale že bych viděl zaplňenou 1/4 stadionu to ani náhodou, zbytek raději nekomentuji...
 • SK Slavia Praha Naftak 04.04.2013, čtvrtek, 20:40 + 0 - 0
  Jako já tu komentuju aktuálně odehraný zápas,pokud nesouhlasíš s tím,že těch lidí tam bylo méně tak sorry ale dle mě bylo.To že bylo nealko a zima je také pravda.Nic o hnusném pivu ani že vám sestup přeji jsem nepsal.To,že jsem napsal,že jsem rád,že tam příští sezonu nebudu muset,není přání k sestupu ale čistě můj pocit.Nemyslím si ani,že do ligy nepatříte.No a k tomu co bylo ve Slavii,ano pravda,nemam s tím problém.Zcela evidentně tu máte nějaký problém vy.Pokud s mím příspěvkem nesouhlasíte tak napište konkrétně v čem.Nezajímají mě věcy okolo,reagovali jste na to co jsem napsal a nevyvrátili nic,akorát nějaké kecy okolo ale v čem lžu nic.
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 04.04.2013, čtvrtek, 20:38 + 0 - 0
  ten report mne pobavil.Treba věta "Problémem není, že přestoupil do jiného českého týmu než do Teplic.Problémem je, že přestoupil do Slavie!" Ani jsem nevedel ze tam vuci nam panuje takova zasť :)
 • FK Teplice Metzgermeister 04.04.2013, čtvrtek, 20:14 + 0 - 0
  Naftak : Píšeš tady, jak údajně lžeme o počtu diváků (jako by to u vás nebylo) a píšeš tady něco o sestupu ? To se pak nediv, že mám připomínky .. Když se vaše slavné jádro snažilo prorvat do stadionu při zápase s Olomoucí, když jste nevěděli, jak dopadne situace ve slávii. Hrozila vám tehdy 3. liga, kdyby vám nedali tu licenci. Myslíš si, že jsem vám to přál ? I když osobně slávii bytostně nesnáším, GL by bez ní dost osyřela. A myslím si, že Teplice (ať už hrajou jakkoliv, mají jakékoliv hnusné pivo na stadioně a chodí na zápas tak málo lidí) tak do GL taky patří ...
 • SK Slavia Praha Naftak 04.04.2013, čtvrtek, 19:53 + 0 - 0
  Sorry za chyby.
 • SK Slavia Praha Naftak 04.04.2013, čtvrtek, 19:52 + 0 - 0
  Já vám něco vyčítám?Myslim že je to oběktivní zhodnocení.S čím nesouhlasíš?
 • SK Slavia Praha Shepp 04.04.2013, čtvrtek, 19:51 + 0 - 0
  Když ono je to na tom vašem stadionu tak pohodlný, můžeme si vlízt kam chcem, nikdo nás nebuzeruje ;)
 • FK Teplice Metzgermeister 04.04.2013, čtvrtek, 19:43 + 0 - 0
  Naftak: Když máš mindrák tak se na náš stadion nevracej a neotravuj s tím druhý. Pokud si vzpomínám, za poslední léta je slávie dobře v p***** tak nevím, co tady vyčítáš nám, pendlujeme na posledních místech ... Sami jste málem nedávno sestoupili - to už by pak tam směšný nebylo, co, ty Venco !! :-)
 • Slezský FC Opava Opavák 04.04.2013, čtvrtek, 19:29 + 1 - 0
  celý ten sever je nějaký divný,krom Liberce,skoro neexistují,pak trošku na chvíli se zvednou a hned mistři světa a nej odborníci,prvně si dělejte pořádky u sebe a pak kritizujte...
 • SK Slavia Praha Naftak 04.04.2013, čtvrtek, 19:20 + 3 - 0
  No popravdě to já od Teplic taky.Bohužel jsem slyšel jen rachot z nějakých tleskátek či co to bylo a lži (jako o počtu návštěvníků) od toho za mikrofonem.Jinak počet fanoušků Teplic byl směšný,na jejich možnosti,prostě jsem čekal více.Jinak support náš (slavie)bych hodnotil jako podprůměrný.Není se ale čemu divit,zima jak kráva,nealko pivo a liduprázdné tribuny.Jsem rád,že se příští sezonu nebudu muset na tento stadion vracet.Každopádně ale bude v druhé lize ozdobou.
 • FK Teplice beeshee 04.04.2013, čtvrtek, 19:10 + 0 - 0
  ty sešívky už jsou jak ty hradecký, taky na ně nikdo nemůže říct nebo napsat, že bylo něco špatně :D tak ještě jednou: NIKDO NETVRDÍ, ŽE PŘEDVEDENÍ BYLO ŠPATNÝ, ALE VZHLEDEM K MOŽNOSTEM SLAVIE A JEJÍ BĚŽNÉ ÚROVNI JSME PROSTĚ ČEKALI NĚCO VÍC, TOŤ VŠE! :D
 • HC Slavia Praha S Hvězdou v srdci 04.04.2013, čtvrtek, 19:06 + 2 - 0
  Snad se od Teplických někdy naučíme ten fanatizmus.
 • AC Sparta Praha Tom478 04.04.2013, čtvrtek, 19:05 + 1 - 0
  Nejsem si jistej, jestli zrovna Liberečák může poučovat ostatní , co se týče počtu diváků :D
 • FC Slovan Liberec štajny 04.04.2013, čtvrtek, 19:00 + 1 - 0
  jo hlasatel je největší ultras, ještě 14 dní mi po každém výjezdu do Tepláků zní jeho výrazné Teplice, Teplice, kterým přehluší všech 250 diváků co většinou na stadionu jsou :-)
 • SK Slavia Praha Shepp 04.04.2013, čtvrtek, 18:58 + 1 - 0
  Zatím asi nejvtipnější článek prezentován na tomto webu :D Kdyby vám chodili diváci tak nemusíte řešit slávisty na tribunách.
 • FK Teplice beeshee 04.04.2013, čtvrtek, 18:57 + 0 - 0
  Otík: problém byl v tom, že sešívky poletovali po celém stadioně a né jen v sektoru hostů ... fredydj: objektivní z mého pohledu to je, nikdo neřekl, že support byl špatnej, byl pořád na naší ligu nadprůměrnej, ovšem na úroveň a možnosti Slavie nic moc ... acs1893: z toho hlasatele tu nejsou nadšení ani místní :D
 • AC Sparta Praha cervo21 04.04.2013, čtvrtek, 18:54 + 0 - 0
  Takhle jsem se dlouho nezasmál, chlapec místo toho, aby řešil support a vše kolem něj, si vylévá srdce u slávistů :D To ani jako sparťan s něma nemám takový mindrák jako autor článku :D
 • AC Sparta Praha acs1893 04.04.2013, čtvrtek, 18:50 + 1 - 0
  ten hlasatel mě tam sere už 5 let co tam jezdim + dalších pár let co ho posloucham v tv :D
 • SK Slavia Praha TomixSKS 04.04.2013, čtvrtek, 18:48 + 2 - 0
  Největší fanatik z řad teplických je... místní hlasatel :-D
 • SK Slavia Praha fredydj 04.04.2013, čtvrtek, 18:47 + 4 - 0
  takle sem se dlouho nezasmál.......trochu objektivity pro mistry světa z Teplic by neškodilo :)
 • bez klubu Otík 04.04.2013, čtvrtek, 18:47 + 0 - 0
  Nechápu poznámku se security, v čem je problém?
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...


Fanoušci Karviné před stadio... 25.12.2020, pátek, 22:20

Fanoušci Karviné před stadio...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Blog fanoušků: Ako spoznať p... 17.11.2020, úterý, 07:00

Blog fanoušků: Ako spoznať p...


Nabušená výzdoba chodby u ša... 10.11.2020, úterý, 11:21

Nabušená výzdoba chodby u ša...


Pyro, zpěv a svíčky - Neapol... 25.11.2020, středa, 21:03

Pyro, zpěv a svíčky - Neapol...

Komentáře
09.04.2021, pátek, 13:41 - Fafrnek
Nejsou nějaký přičmoudlí ti fa...
08.04.2021, čtvrtek, 12:59 - BF05
Tak tohle určitě patřilo k tom...
08.04.2021, čtvrtek, 07:58 - DD-Spartak
chudis: Tak to uz veru dlho. A...
07.04.2021, středa, 21:48 - chudis
DD-Spartak, od roku 2001, pres...
07.04.2021, středa, 11:52 - DD-Spartak
Od ktoreho roku uz nehrate v B...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace