o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

FK Teplice – Sparta Praha (Sektor 15)

blog fanoušků pátek, 31.05.2013 - přejít do komentářů
/titleImg/fk-teplice-sparta-praha-sektor-15/1/4990.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

V neděli zažila teplická Stínadla asi jeden z nejsložitějších zápasů v historii. Zápas, který pro nás měl znamenat jistotu udržení se v první lize, což je situace, kterou jsme nikdy nemuseli řešit, kde navíc nemohl nastoupit vykartovaný Ljevakovič a kvůli hostování ze Sparty Kerič a Podaný.

Zhruba 14 dní před tímto zápasem se usilovně pracovalo na choreografii, která měla být ozdobou celé uplynulé sezony, kterou jsme po fanouškovské stránce docela obstojně zvládali. Ovšem poslední týden prací nepřálo počasí, ale díky usilovné práci všech zúčastněných se choreografie na poslední chvíli ještě v den zápasu stihla dokončit a všem výrobcům chorea patří velký respekt za to, že v těch složitých podmínkách dokázali choreo zvládnout a zároveň v pohodě dopravit na stadion. ACS přijeli na Stínadla i se svými fanoušky bojovat o titul a bylo nám od začátku jasné, že vytvořit domácí atmosféru bude víc než složité.

Hosté svůj sektor víceméně zaplnili a po čas zápasu si udrželi svůj klasický standard v podobě hlasitých pokřiků, choreografie a pyra v sektoru i na hřišti. My jsme zápas odstartovali velmi slušně připravenou choreografií Tazmana ve žlutomodrých barvách s připraveným a odpáleným pyrem v místech, kde se to přesně nabízelo, akorát příště budeme muset na podobnou choreografii připravit větší množství ohňů, efekt mohl být mnohem lepší než jaký ve skutečnosti byl.

Každopádně nás choreo heclo k solidnímu supportu, což nám tradičně překazily relativně rychlé dva góly v naší síti a to nás vrátilo zpátky do nejistoty ohledně příští sezony. Za tohoto stavu stačilo, aby Hradec remizoval nebo vyhrál se Slavií a do Boleslavi bychom jeli ještě stále v nejistotě.

Naštěstí v poločase dostáváme zprávu, že Hradec prohrává 2:0 a trochu se uklidňujeme. Po náročné poločasové přestávce se vracíme zpět do Sektoru 15 a již se snažíme fanděním bavit, když nás tým trápí velkým množstvím neproměněných šancí a do toho všeho odpalujeme žluté ohně a celému supportu dodáváme slušný efekt.

Nicméně dostáváme další gol a je jasné, že dnes radost z bodu mít nebudeme. Jediné co by se dalo celému Sektoru 15 a vůbec celým Stínadlům vytknout po zápase bylo to, že jsme díky prohře Hradce měli jistotu udržení a nekonali se žádné oslavy s hráči, všichni se po tom zápase sebrali a odešli. Jenže zápas vypadal tak jak vypadal a absolutně nekorespondoval s tím, co poslední dobou žlutomodří předváděli a nikdo určitě nemohl být šťastný, že za záchranu by měl děkovat zrovna Slavii. Ale každopádně záchrana je záchrana a už to doufám nikdy nebudeme muset zažívat takhle skoro až do posledního kola.

Nutno dodat, že jsme s týmem celý rok opravdu žili asi jako nikdy předtím a výsledky brali mnohem vážněji. Sektor 15 o sobě může hrdě tvrdit, že v neděli udělal dobrou tečku za vlastně docela pěknou sezonou z našeho pohledu a která doufejme bude zlomová pro náš další vývoj, i když to samozřejmě pujde ruku v ruce s výkony našeho týmu, ale jsme přesvědčeni, že FK TEPLICE má na to hrát v horní polovině tabulky ne-li přímo v její špičce.

I přes nepřesvědčivý výkon se Spartou zasluhuje tým včetně trenéra poděkování za zvládnutí téhle situace. Celková návštěva byla 6450, která byla přes deštivý den, kdy bylo 8°C a leckomu se zimou kroutily palce u nohou a také s ohlédnutím na zahájení 859. lázeňské sezony tento rok nejvyšší!

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
clbannerVidea

Sestřih výjezdu fanoušků Komety do Zlína


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Choreo i ohňostroj. Fanoušci... 28.11.2021

Choreo i ohňostroj. Fanoušci...


BLOG: Návštěva kvalifikačníc... 18.10.2021

BLOG: Návštěva kvalifikačníc...


BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš... 16.10.2021

BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Bílé peklo v Edenu provonělo... 26.11.2021

Bílé peklo v Edenu provonělo...


Plný stadion, oslava legendy... 22.11.2021

Plný stadion, oslava legendy...


Makabejští si v Praze užili ... 07.11.2021

Makabejští si v Praze užili ...

Komentáře
27.11.2021, sobota, 14:15 - davey
Zbytečně tolik fotek stačilo j...
23.11.2021, úterý, 19:28 - FanaticBoy
Tam šlo spíš ukázat ten počet ...
23.11.2021, úterý, 09:21 - Divák
V Teplicích je to fakt zabité....
22.11.2021, pondělí, 21:54 - Přerovák88
Super zápas se vším všudy. Oba...
22.11.2021, pondělí, 21:43 - k.m
10x vyfotit prázdné tribuny ??
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace