o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

FotoReport: AC Sparta Praha - 1. FC Slovácko

Foto report pondělí, 05.10.2015 - přejít do komentářů
Na Letné vzpomínka na zesnulé herce...
/titleImg/fotoreport-ac-sparta-praha-1-fc-slovacko/1/7163.jpg?width=570

V neděli od 18:00 se odehrál na Letné zápas mezi domácí Spartou a hosty ze Slovácka.

Zápas na vlastní oči sledovalo přes 7.000 diváků.

Před utkáním proběhla minuta ticha za nedávno zesnulé herce - Jiřího Krytináře a Lubomíra Lipského - oba fanoušci Sparty.

 

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • AC Sparta Praha eRw!n 10.10.2015, sobota, 16:16 + 0 - 0
  MajorMaisner: no vidis.. hlavni duvod znas, tak nechapu ten tvuj prvni prispevek
 • AC Sparta Praha MirisIII 08.10.2015, čtvrtek, 14:56 + 0 - 0
  A že máto v Trnavě i kvanta jiné zábavy...Taky třeba můžete jít do kostela ;-) 6 tisíc je i na Trnavu v pohodě. Nemyslím si, že konkrétně do Vás se někdo navážel.
 • FC Spartak Trnava rusto 08.10.2015, čtvrtek, 14:35 + 0 - 0
  sa mi zdá , že ste sa tu minule návažali do Trnavy , že mala len 6000 divákov . Koľko má trnava obyvateĺov 60 000 ?? :)
 • AC Sparta Praha zbarda 08.10.2015, čtvrtek, 14:34 + 0 - 0
  Pan Josef Prask ze Sparty je práskač neskutečný. To je člověk, který bojuje neustále proti pyrotechnice na stadionech a komunikuje s PČR. Omlouvám se, ale je to zmrd největšího kalibru. Si ho můžete "vygůglovat" a podívat se na jeho názory na youtube.
 • AC Sparta Praha Hynek 08.10.2015, čtvrtek, 08:47 + 0 - 0
  Neřekl bych, že na Spartě udávají fanoušky PČR jen za zapálení světlice.
 • AC Sparta Praha zbarda 07.10.2015, středa, 21:58 + 1 - 0
  Těch důvodů je samozřejmě více, proč lidi nechodí do kotle fandit. Já vidím tyto - 1.Kamerový systém (všude jsou na vás namířený kamery a jakmile někdo zapálí světlici, tak vás hned na Spartě udají PČR, 2.Poloha a komfort kotle (kdyby byl kotel za bránou a volně průchozí, věřím tomu, že by spousta lidí stála v kotli za bránou), 3.lidi raději půjdou na protilehlou tribunu, kde jsou teplomety a zase daleko větší komfort pro lidi. Všimněte si, že protilehlá tribuna bejvá skoro vždy zaplněná. 4. Vstup do kotle je od 15 let (podle mě správný krok), 5. Již to tady bylo zmíněno - kotel je řízen možná pro někoho až moc diktátorsky (nevím, nemůžu posoudit). Těch důvodů bude celá řada.....chtělo by to udělat podrobnou analýzu, ptát se lidí na důvody a třeba se toho někdo ujme a udělá s tím něco. Vím, že snaha zrušit momentální kotel nahoře a udělat ho za bránou (že by se odstranily ploty) byla, ale vedení to zatrhlo....
 • 1.FC Slovácko Mirek 07.10.2015, středa, 07:07 + 0 - 0
  Veterán - díky za osvětu, ale vymluvil ses z toho přes ty kurvy pěkně :) Každopádně mě osobně to nepřesvědčí o tom, že v Praze víte co se děje na druhé straně republiky. Můžeš říct, že Vás to nezajímá, ale to jen potvrdí malost vašich zájmů. A že jste si vybrali tento pokřik pro urážku nás? No upřímně je fakt k smíchu, když to řvete. To je stejné jako kdysi na nás řvali tuším v Jihlavě, že "Haná haná" ... Jinak je fajn, že se někdo konečně snaží normálně reagovat :) čau
 • AC Sparta Praha staryramirez 07.10.2015, středa, 01:28 + 0 - 0
  Veterán: děkuju většinu jsi napsal za za mě, Maisner:nevím od jakejch Sparťanů jsi tohle slyšel, že kdo nefandí v kotli dostane bití? Já jsem asi ta náplava jak řikáte-starý kokoti z Rakovníka -OLd Burans Rakonitz-jestli chceš a nikdy sem se sničim takovim nesetkal ale asi je to i tim, že Spartičku podporujem i přes svůj věk permanentnim supportem a i kdyby ne tak si nemyslim, že by mě kdo z kotle chtěl napadnout-to asi ne..nicméně vyser se na Oldchlool co jsou již na protilehlé a vyser se i na Burans- víš píču:-)
 • AC Sparta Praha Letenskej 07.10.2015, středa, 00:41 + 0 - 0
  Kde píšu, že hlupák je ten, kdo nefandí Spartě? Kde píšu, že fotbal je jen pro dělnickou třídu? Má smysl se bavit s člověkem, co akorát vše převrací? Na kartoniády jsi starej, ale psát do téhle dětinské diskuse, na to starej nejsi.
 • AC Sparta Praha veterán 07.10.2015, středa, 00:34 + 1 - 0
  Ultras SKS - svým posledním příspěvkem jsi,bohužel, jen pouze potvrdil fakt a sice, že o ultras a hlavně fanouškovské mentalitě nevíš vůbec nic. Proč by měla být silná Slavia v zájmu Sparty,nebo naopak? Derby by mělo být zápasem s velkým Z bez toho, jestli hraje první s posledním, nebo první s druhým, či osmý s desátým. Na obě strany by mělo platit, že jako fanoušek jednoho týmu chceš vidět toho druhého na kolenou a plácat se v bahně a to možná v co nejhlubším. V den zápasu, by měl být nejen plný stadion, ale i hospody v daném městě a to město by nemělo žít ničím jiným. Měla by tam být cítit nenávist k tomu druhému,ale neměl by případně chybět i určitý druh respektu a pakliže např. jdu po chodníku a řvu "smrt Spartě", pak musím počítat i s nějakou fackou a ne se ihned schovat za PČR a to opět platí i obráceně. Prostě derby by mělo být tím nej zápasem pro každého fanouška daného městského rivala a pocit z vítězství by měl být stejný ať první porazí posledního, nebo naopak. Tohle je to správné DERBY a ne stejně silná S!
 • SK Slavia Praha Ultras SKS 07.10.2015, středa, 00:18 + 1 - 0
  Letenskej: Aha, tak že hlupák je ten, kdo nefandí spartě? A fotbal je jen pro dělnickou třídu? Jen potvrzuješ, co jsem napsal.. :-) Jo, a na Slavii chodím už přes 20 let, tak že na kartoniádu už jsem trochu starej.. :-)
 • AC Sparta Praha Letenskej 06.10.2015, úterý, 23:47 + 0 - 4
  Ultras SKS: sprosté urážky jsou důkazem nedostatku intelektu? A od kdy prosim tě? Co je to za ukazatel? Urážky jsou leda tak důkazem nasranosti. Ono to totiž jinak ani nejde, když se bavíš s hlupáky, kterých je tu paradoxně víc než třeba na FB. A na co si tady vůbec hraješ s nějakým intelektem a slušností? Fotbal nikdy nebyl výsadou nějaké smetánky, ale naopak pracující/dělnické třídy. Když se můžou skandovat urážky na stadionu, tak nevim, proč bych nemohl urážet tady. Máš vůbec něco společného se slavistickými ultras, nebo jsi byl teď poprvé na kartoniádě, tak sis to musel hned dát do nicku?
 • SK Slavia Praha Ultras SKS 06.10.2015, úterý, 22:51 + 1 - 0
  Děkujeme za přání veteráne! :-) Silná Slavia je i v zájmu Sparty. Vždyť derby mezi prvním a posledním v tabulce nemůže mít zdaleka takový náboj, jako když se hraje o titul, ne? Tak že díky moc a dobrou noc :-)
 • AC Sparta Praha veterán 06.10.2015, úterý, 21:42 + 3 - 2
  Sice jsem se do této debaty nechtěl zapojovat, ale když o nás někdo něco napíše, aniž by o tom cokoliv věděl, tak reagovat prostě musím. Lysá Hora - co ty konkrétně víš o tom, proč my, jako VP nechodíme do kotle, ale dáváme přednost pohodlí protilehlé-vyhřívané tribuny, stejně tak,jako spousta dalších menších či větších skupin, kteří mají již své "kotelnické roky za sebou"? Odpovím ti, totální kulový, protože jinak by jsi nenapsal takový žvást. Např. do kotle chodí moji synové. Myslíš, že já osobně je považuji za pakáž? Mirek - kamkoliv přijedeme a to včetně UH, tak se na nás řvou různé nadávky, třeba pražské kurvy - zapoj mozek, kurva je rodu ženského, tak já jakožto muž mohu být jen stěží kurva,nebo se pletu? Asi se směješ, ale když se zamyslíš, tak je to argument asi stejného významu, jako je ten tvůj a tak bych mohl pokračovat např.,že Praha má 1,2 mio obyvatel, ale kolik je tady lidí z Moravy,Slezka a Slovenska, kteří sem houfně prchají za prací. Když si vezmu Ostravu a okolí, FM,Havířov,Třinec,Bohumín,Karviná atd, tak to taky není málo obyvatel a navíc tam mají jen FCB a nic jiného a.... Prostě zvykněte si již konečně, že jste v ČR a tady se chodí většinou na soupeře, nikoliv na tým ,kterému fandím a proto jsou návštěvy na venkovních zápasech ACS, jaké jsou. A pro všechny SKS - užívejte si pocit hvězd a za derby uznávám, že zaslouženě. Snad vám to nadšení vydrží co nejdéle, aby těch 10k chodilo i když se 2x prohraje a nebo nebudou akce 1+1.Končím a přeji všem hezký večer
 • bez klubu Hanc 06.10.2015, úterý, 20:27 + 0 - 0
  @Mirek nejlepší je to jako dělený pokřik s protilehlou:-)
 • 1.FC Slovácko Mirek 06.10.2015, úterý, 19:53 + 0 - 0
  pokud je hlavní pokřik sparty "Mrdáte ovce" tak to samo o sobě už vypovídá o sparťanském kotli dost. Mimochodem možná, kdyby trošku zapojili mozek, tak by přišli na to, že na Slovácku se ovce nechovají :D Ovce patří do jiného regionu, ale to už je asi příliš pro chápání sparťanských kotelníků. Mě urážky soupeře nevadí, ale pokud jsou takhle stupidní, tak se tomu jenom směji.
 • SK Slavia Praha pedrosks 06.10.2015, úterý, 17:00 + 2 - 0
  Není nutný rejt do sparťanů v týhle diskuse, spíš do těch, co nepřišli. Ale eEw!ne, napiš sem ty důvody, proč váš kotel vypadá tak, jak vypadá. Co vím, tak má Maisner vcelku pravdu, nebo je to jinak?
 • FC Baník Ostrava Didosh28 06.10.2015, úterý, 16:36 + 1 - 0
  Běžte už do piče s těma řečma o náplavách!!!Jinak kotel Sparty slabý,čekal jsem že spíš poroste než že sye bude zmenšovat.
 • SK Slavia Praha Ultras SKS 06.10.2015, úterý, 16:27 + 3 - 0
  Společnou vlastností většiny příspěvků ACS je ta, že na jakoukoliv kritiku (kolikrát i slušnou a dobře míněnou) reagují sprostými urážkami ostatních. Bohužel to dokládá většinou nedostatek intelektu, ale možná se pletu, když tam mě někdo opravte …
 • FC Baník Ostrava Lysá Hora 06.10.2015, úterý, 16:19 + 1 - 0
  Ať jsou důvody jaké jsou, tak váš sparťanský kotel je prostě hanba, nic jiného. Město má i s tou středočeskou náplavou, která s paštikama a kloboukama jezdí na spartu, snad dva miliony lidí. A není to jen dnes. A nemít ty burany z okolí Prahy, tak tam stojíte v 70 lidech. Váš domácí kotel za nic nestál ani když jsme tam jezdili před dvaceti lety. Všichni se cítí drsnými Boys, Prague Boys, všichni jsou Casuals, Firm, píčoviny, nesmysly, jen ať vypadáte cool na netu a kotlíček jako někde na hokeji v druhé lize. Sláva a čest Veteránům, kteří moc dobře asi ví, co je kotel Sparty za pakáž a ani tam nepáchnou.
 • AC Sparta Praha Letenskej 06.10.2015, úterý, 16:14 + 1 - 3
  erwín & zbarda: vidím, že vám osud ACS není lhostejný a rádi zde rozdáváte rozumy na všechny strany. Nechcete raději své úsilí věnovat rozvoji scény a na zdejší debílky okoloklávesnic se vysrat? Ty diskuse tady jsou jako paralympiáda..víte jak to myslím...
 • AC Sparta Praha Letenskej 06.10.2015, úterý, 15:37 + 0 - 4
  MajorMaisner: já nepotřebuju bejt frajer pro nějakých ostraváka na internetové diskusi, já to "frajerství" raději předvedu na jiných frontách. PS: těmi hovny jsem nemyslel charakter zdejších příspěvků, nýbrž zdejší přispěvatele.
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 06.10.2015, úterý, 14:53 + 2 - 0
  eRw!n tak nám to vysvětli, proč je tomu tak, když tomu podle tebe nerozumíme. Já ti řeknu svůj názor na to, proč vás chodí tak málo do kotle. Co jsem slyšel od ostatních sparťanů, který znám a který už do kotle nechodí, tak je to většinou z toho důvodu, jakej tam panuje diktát. Lidi co ho vedou případně chuligáni, když někdo nefandí nebo se nechová podle jejich představ, tak není výjimkou, že tam dostanou bití. To se pak nedivte, že vám tam nechodí davy "normálů" kteří by třeba chtěli fandit, ale za to, že dostanou pár facek jim to nestojí tam přijít. Zkrátka neumíte se tam k sobě chovat, neumíte si vychovat pořádný fanatiky, proto ten kotlík bude furt takovejhle a nic se nezmění. Já sám nevim, kolik je na tomhle všem pravdy. Jak jsem říkal, mám to jen z doslechu od ostatních acs, který tam chodí/chodili, ale prostě tuhle vizitku váš kotel má a pokud si jí nevylepší, nebude ani ten kotel lepší. Další věcí je, že je to prostě silně pravičáckej kotel. Hajlování, lidi z NO, uznávání Hitlera je tam na běžným pořádku. Jo dobře, je to strašně modní mezi fotbalovýma fans, všichni pravice nahoru, jsme drsný hoši, uznáváme Hitlera. Z tohohle třeba ty lidi časem vyrostou, jenže ty co už to mají teď v hlavě v pořádku, tak mezi tyhle lidi prostě nepřijdou. Tohle je zkrátka můj názor na věc, můžem mi to bejt v píči, my máme taky svoje problémy, ale tady jsme u článku o Spartě, takže každej k tomu můžem říct svůj názor. Můžem se vám dál smát, jak máte už x let nahovno domácí kotel, ale mě by spíš zajímala ta podstata věci, proč je tomu tak u největšího klubu u nás. A to teď mluvim úplně vážně, bez nadsázky a zajímal by mě pohled normálních fans sparty, který ten kotel navštěvujou, jak to teda vážně je.
 • FC Spartak Trnava hanecek12 06.10.2015, úterý, 14:48 + 0 - 0
  Erw!n nepiš radšej nič ako keby si mal písať taketo nezmysly,akurát robiš hanbu sebe a klubu.Napísať že na sparte sa berie len titul je v poho,len neviem čo to ma spoločne s navštevou?(ste na čele tabuľky)
 • AC Sparta Praha eRw!n 06.10.2015, úterý, 14:28 + 0 - 4
  hanecek12: koukam, nakej dalsi chytrak z vychodu se potreboval vyblit v diskuzi.. Sparta sice hraje kazdej rok o titul, ale to vubec nic neznamena. tady se bere pouze titul, vsechno ostatni je obrovskej neuspech, tak nevim proc se to furt zminuje a s tema vyjezdama ses taky pekne mimo koukam.. starej se o svoje stado ovci, v tom se orientujes urcite mnohem lip
 • SK Slavia Praha KL80 06.10.2015, úterý, 14:25 + 3 - 0
  acs1893: buď si jistý tím, že až se zase vrátíme do boje o titul, tak mám nebude stačit žádný sektor pro hosty na kterémkoliv stadionu v ČR. Tedy až na ten v Ostravě, ať jsem objektivní.
 • AC Sparta Praha eRw!n 06.10.2015, úterý, 14:19 + 0 - 3
  Racionálně uvažující, MajorMaisner a dalsi: to se opravdu jeste najde nekdo, kdo nezna duvody proc vypada kotel na Sparte jak vypada? to cumim
 • AC Sparta Praha teflitch 06.10.2015, úterý, 14:15 + 0 - 0
  souhlas s ostaními, návštěva kolem 7.000 je na spartu docela ostuda....nechápu proč lidi nechodí...čas špatnej nebyl, jestli je to cena vstupenek, v uvozovkách neatraktivní soupeř, kombinace derby, domácího zápasu v EL a další domácí zápas....
 • FC Spartak Trnava hanecek12 06.10.2015, úterý, 13:58 + 0 - 0
  acs nato že hrajete rok čo rok o titul a poháre tak je proste 7k velka bieda,určite to neni tvojou vinou ale treba byt objektivny a čo sa týka výjazdov tak tie maju sks urcite slabsie.
 • AC Sparta Praha acs1893 06.10.2015, úterý, 13:31 + 0 - 1
  maisner: za to u vás to byla doma poslední dobou hitparáda, taky ste měli většinou poloprázdnej kotel... btw sem zvědavej jestli sks dorazí aspoň půlka do jbc co nás.
 • SK Slavia Praha Ultras SKS 06.10.2015, úterý, 13:03 + 2 - 0
  to sem se pobavil :-) http://www.spartaforever.cz/ukaz_clanek.php?clanek=1621
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 06.10.2015, úterý, 12:53 + 1 - 0
  Co to tady melete ? Slavii nesnáším stejne jako Spartu, ale kurva nelžete si do kapsy rudy. Oni si uz x let doma drží standart, kterej by jim vetsina táboru u nas mohla závidět ( vy tu zavist ted predvadite v komentech) a jako chachar nemam vubec problem uznat, ze doma jsou nejlepsi. Verim ze vam se to tezko poslouchá, kdyz vas je tam v kotlíku 200 a fandeni stoji za vyliz prdel, ale jsou to fakta, neni to prvni rok co vas je tam takováhle hrstka. Letenskej: spis bych to napsal takhle "acs, nereagujte na tu pravdu, je to ostuda, ze nas je tam takhle malo". Byl bys vetsi frajer ;)
 • AC Sparta Praha fansontour 06.10.2015, úterý, 12:46 + 1 - 1
  Sešívky po x letech vyhráli derby a už zase vylezli z kanálů a budou všude machrovat...! Kde jste byli v minulých letech vy borečci?? Nerostl vám hřebínek a budete se tady otírat o náš počet, když vy jste museli dát lístek zdarma ke každýmu aby vás tam bylo 10 tisíc!!!???? Už aby jste se zase zalezli kam patříte, nýmandi...
 • SK Slavia Praha Ultras SKS 06.10.2015, úterý, 11:41 + 0 - 0
  Ale hoši ACS, snad se zas tolik nestalo, ne? :-)
 • AC Sparta Praha Letenskej 06.10.2015, úterý, 11:33 + 1 - 1
  ACS, nereagujte na hovna.
 • AC Sparta Praha zbarda 06.10.2015, úterý, 11:25 + 1 - 2
  Ty vole, slavisti vylezli z nory a budou nám tady něco psát o 7000 diváků.....
 • FC Baník Ostrava L. 8 06.10.2015, úterý, 10:53 + 1 - 0
  Choreo Slovácka stojí fakt za vyliž prdel :-)))
 • SK Slavia Praha Ultras SKS 06.10.2015, úterý, 08:59 + 1 - 0
  Pánové, nechci se nikoho dotknout, ale klub, který má údajně nejvíc fanoušků v ČR a hraje důležitý zápas za udržení prvního místa v lize na který přijde 7 tisíc diváků..(?) To je teda bída. A to nemluvím o slavném sparťanském "kotlíku" kde je stěží 200-300 lidí..
 • AC Sparta Praha kebul28 06.10.2015, úterý, 06:22 + 0 - 0
  Omlouvám se,má zpráva byla směřovnána na Majora Maisnera...
 • AC Sparta Praha kebul28 06.10.2015, úterý, 06:21 + 0 - 2
  KL80:Běž si fandit do Vítkovic a neser se do Sparty ;)
 • SK Slavia Praha KL80 05.10.2015, pondělí, 23:25 + 1 - 0
  Třeba k tomu ještě dodatečně vydají nějaké prohlášení :)))
 • FC Baník Ostrava Lysá Hora 05.10.2015, pondělí, 23:21 + 1 - 1
  Žatec, Polička, Bezno, Neratovice, Sedlice... Ty voe, chalupáři 2 ve velkoměstě :-)))
 • SK Slavia Praha KL80 05.10.2015, pondělí, 23:16 + 1 - 0
  Podle toho počtu ACS v kotli, to vypadá, že ten "distanc" z Evropské ligy se protáhnul i na zápas se Slováckem :))
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 05.10.2015, pondělí, 23:07 + 3 - 0
  To je tak ubohej kotlík těch letenských. Tribuně sever nesaháte ani po kotníky rudoši.
 • bez klubu Racionálně uvažující 05.10.2015, pondělí, 22:55 + 5 - 0
  Docela vtipny, když pokřik Mrdáte ovce křičí burani ze středočeskyho venkova a kundostřiku u prahy s 83 obyvateli a jednou samoškou otevřenou třikrat tejdně, ale ok :)) a ještě vtipnějši, že ti mrdači ovcí maji v 25tisicovym Hradisti zhruba stejne velkej kotel jako Spartička z milionovy prahy a naplavou z cele republiky k tomu, ale jinak v pohode:D:D
 • Bohemians 1905 dred 05.10.2015, pondělí, 22:45 + 0 - 0
  Uherskohradišťský prdele ..nic víc už jsem dnes vidět nepotřebova :)
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
včera, 10:36 -
S tou Sigmou to vypadá hůř a h...
včera, 10:28 -
Neštěkej :)
10.08.2022, středa, 23:46 -
Palec nahoru na rodinou tribun...
08.08.2022, pondělí, 17:45 -
Hlavně že bylo pyro na náměstí...
08.08.2022, pondělí, 01:31 -
Chtělo by to taky trochu pokor...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace