z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

FotoReport: Baník Most - SFC Opava

Foto report úterý, 12.08.2014 13:00 - přejít do komentářů
V Mostě měly zastoupení oba tábory, stejně jako choreografie...

Utkání mezi Mostem a Opavou sledovalo ve 2. lize 745 diváků. Oba tábory měly na zápase své zastoupení a k vidění byly i choreografie. Opava po návratu do 2. ligy zvládla i druhé venkovní utkání, když vyhrála 3:0.

Autor: VB

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • FK Baník Most LiK 15.08.2014, pátek, 17:53 + 0 - 0
    Z pohledu Baníku Most byl tento kotel od zimní pauzy nejslabší. Tradičně na zápasy během prázdnin chodí málo lidí a město je prázdné. Jsme taková noclehárna. Nechápu proč spousta "věrných" fanoušků odjíždí na dovolenou po začátku ligy. Jinak docela chápu, že fanoušci jsou naštvaní a vadí jim, že polovina mužstva je z Plzeňské juniorky.....
  • SK Sigma Olomouc Srát_na_židy 15.08.2014, pátek, 14:06 + 0 - 0
    Oba ste ztracení :/
  • FC Baník Ostrava Rocco 13.08.2014, středa, 21:17 + 0 - 0
    a co se sereš ty do mě když si totalni kokot???
  • Zbrojovka Brno flvv 13.08.2014, středa, 11:53 + 2 - 0
    Rocco: co se do toho ser*š když na stadiony nechodíš
  • FC Baník Ostrava Rocco 13.08.2014, středa, 10:58 + 0 - 0
  • Zbrojovka Brno flinta 12.08.2014, úterý, 18:23 + 0 - 0
    zamazany jsou vzdy pouze jen tem skaredym a nevzhlednym fanouskum, ksichte...
  • Slezský FC Opava SSFC 12.08.2014, úterý, 15:35 + 0 - 0
    Report: Po jednom z nejbližších výjezdů do Frýdku nás čeká naopak jeden z nejdelších výjezdů, a to do Mostu. Jde o jeden z celodenních výletů, a tak den a čas utkání mnohým pracujícím nevyhovuje, takže se i naše účast očekávala poměrně malá. Naše skupinka vyráží v 10:30 z Opavy. Po cestě zastavujeme na několika benzínkách a taky do restaurace na oběd. Do Mostu přijíždíme zhruba půl hodiny před zápasem. Zde již potkáváme další Opaváky. Po příchodu do našeho sektoru si nelze povšimnout, že tu chybí hned několik důležitých věcí. Jednak Toalety, ale hlavně stánek s občerstvením. Po dotazu jednoho místního fanouška je nám řečeno, že ani domácí nemají stánek s občerstvením, a že musí chodit do hospody zvenčí. A tak celý první poločas v sektoru žízníme. Možná také tím je náš support o něco slabší, přesto se ale drží na dobré úrovni. Za zmínku určitě stojí i společné skandování s domácími na adresu pana Pelty. Během 1. Poločasu přijíždí poslední auta a náš počet se nakonec navyšuje na solidních 43 fanoušků žlutomodrých (z toho 4 fanoušci WKS), což se vzhledem k okolnostem dá považovat za pěkný počet. Ve druhém poločase roztahujeme choreografii. Ta se skládala z hlavní plachty, na které bylo v pozadí písmeno „H“ a znak SFC, před logy vyobrazeny stojící fanoušky. Vedle plachty byl jeden žlutý pás a na druhé straně jeden modrý pás. Nad tím vším byl ještě nápis „Za svým klubem věrně budem stát.“ Chvilku před složením chorea dáváme branku a support je v našem kotli až do konce utkání fanatický a fanděním se doopravdy bavíme. Trháme choreografii na malé čtverečky a využíváme je jako konfety. Přidáváme ještě další 2 branky a nadšení v sektoru je nepopsatelné. Závěrečnou děkovačku s hráči si náležitě užíváme. Cesta zpátky se pak nese ve znamení oslav zisku 3 bodů. Na jedné čerpací stanici zakoupíme láhev šampaňského na oslavu, ve kterém se jeden člen posádky málem utopil. K domácím. Oficiální návštěva přes 700 diváků se nám zdá trochu nadsazená. Z Našeho pohledu to vypadalo tak cca na 400-450 diváků. V kotli domácích pak zhruba čtyřicítka aktivních. Ti začínají s fanděním v 5. Minutě a mezi pokřiky jsou často dlouhé mezery. Připravili si také choreo s nápisem 1909 a pár mávaček na tyčích. Po druhé obdržené brance si sedají na sedačky a nefandí. To nám přichází jako škoda, tak se je snažíme opět zapojit do fandění. To se nám na pár minut daří a po pokřiku druhá strana odpovídá, společně zdravíme vedení FAČRu. Po závěrečném hvizdu balí vlajky a odcházejí. Spokojenost s výjezdem je obrovská, stejně tak se získanými třemi body. Ovšem musíme zůstat nohama pevně na zemi. Liga teprve začíná a je potřeba euforii mírnit. Další kolo nás čeká první domácí zápas. Kdo může, tak neseďte doma a přijďte všeci do Městských sadů na SFC!!!!
  • FC Baník Ostrava Rocco 12.08.2014, úterý, 15:20 + 0 - 0
    Racionálně uvažující ty vole drž hubu :) prostě se to bude mazat :) třeba někdo nechce byt mediální hvězda :)
  • bez klubu Racionálně uvažující 12.08.2014, úterý, 13:26 + 1 - 0
    Docela pěkné, počet Opavy jsem čekal trošku vyšší ale v pořádku.. Spíše by mě zajímalo , proč mají fanoušci zamazané obličeje? To je zas nějaká móda podle zahraničních táborů si zamazávat obličeje, nebo jaký je důvod při zápase Most - Opava, aby měli fanoušci zamlžené ksichty? :D Chápal bych, když se vyfotí někdo s kořistí, to je jasné, ale takhle? Stejně fízli mají kotly stokrát nafocené, ale tak hlavně pak vypadat na internetu drsně :-))))