o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

FotoReport: Bohemians 1905 - 1.SC Znojmo

Foto report pondělí, 02.09.2013 - přejít do komentářů
Více než čtyři a půl tisíce diváků, kvalitní podpora, nápis a několik ohňů...
/titleImg/fotoreport-bohemians-1905-1sc-znojmo/1/5245.jpg?width=570

Velmi pěkná návštěva, více než čtyři a půl tisíce diváků sledovalo utkání sedmého kola Gambrinus ligy mezi domácím Bohemians 1905 a hosty ze Znojma.

Domácí byli, tak jak je zvykem, po celý zápas podporování hlasitým kotlem a často se do fandění zapojovala i hlavní tribuna a utkání se tak odehrálo ve velmi slušné atmosféře.

V sektoru hostí se sešlo několik osob, kteří však byli převážně pasivními diváky.

V domácím sektoru se objevil jeden transparent, několik mávacích vlajek a na závěr také tři světlice.

Níže nabízíme fotoreport z tohoto utkání.

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava capekpico 04.09.2013, středa, 20:24 + 0 - 0
  To cumim jako blázen, jsem tady chtěl pochválit Klokany, za pěkný výkon a tady takova debata.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 04.09.2013, středa, 18:01 + 0 - 0
  To je zbytečná debata.Já opravdu nejsem tupý nácek chodící v kanadách s bílýma tkaničkama,ale mám svoje názory a ty vycházejí,podobně jak píše nevimjmeno2 z života,já jsem se nenarodil s nenávistí k cigánům nebo nějakým předsudkem z arabů atd.,boozy:já nežiju cca 14 let v Ostravě,ale samozřejmě ta situace tam není růžová a drtivá většina normálních lidí(ne ,,nácků") by tě s takovýma kecama poslala do piče,protože každý se honí aby zaplatil složenky a dal něco dětem do úst a ty mrdky černé si žijou svoji nekonečnou párty,kterou platí stát.Ale jak říkám,nemá cenu už tuhle diskusi dál rozvíjet,jen čas ukáže,že tolerantní přístup,který máme k cigánům,muslimům ap. nás dostane do úzkých a bude nám pořádně horko a pak vám řeknu,že jsem vám to říkal,ale bude už pozdě.pilgrim:tvoje názory jsou někdy opravdová lahůdka,někdy bojuješ za hovno,někdy proti hovnu,jsi schizofrenik nebo se jen snažíš pořád někoho nasírat,ty vlastně nemáš klub,nemáš politický názor,ale rýpeš do všeho,máš aspoň koule?
 • bez klubu pilgrim 04.09.2013, středa, 17:23 + 0 - 1
  to nevimjmeno - zkus rozvinout tu svou neotřelou myšlenku, že nacismus a neonacismus je o něčem jiném než jen o nenávisti ke všemu odlišnému
 • Bohemians 1905 Pernstein 04.09.2013, středa, 17:18 + 0 - 0
  No vlastně když na to koukám tak ona sice je to pětistránková diskuse, ale pochroumaný ego si tu honí dohromady jeden chachar, jeden rudej a jeden slávista, který podle těch mouder v součtu nedosáhli ani padesáti let, tak to vlastně ani neni tak špatný a už se nepohoršuju:-D
 • Bohemians 1905 Pernstein 04.09.2013, středa, 17:10 + 0 - 0
  Furt by mě zajímalo, proč má někdo pořád tendence otevírat tahle témata pod článkem o Bohemce. Když se vám to nelíbí, nechte se napsat na kandidátku k Vandasovi, Okamurovi, Sládkovi nebo podobnýmu jelitu a můžete měnit svět. Jestliže na to nemáte mentální kapacitu, tak si běžte nadávat na nějaký fóra, kde je na to někdo zvědavej. Ještě si furt myslim, že tenhle web je o fanoušcích a jejich aktivitách spojenejch s podporou svýho klubu.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 04.09.2013, středa, 16:46 + 0 - 0
  boozy, Nezajímají mě média ani kecy jak pravičáků tak levičáků na internetu. Vše co řikám jsou moje životní zkušenosti a je to fakt hnus co se z naší krásné zemí stalo. Například že patříme mezi ateistické země je největší sračka co u nás koluje.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 04.09.2013, středa, 16:44 + 0 - 0
  boozy, Nacismus a Neonacismus je kurva o ničem jiném. Takže než já si prásknu do hlavy radši lituj, že jsi byl na špatné škole a máš malé vzdělání. Moje rodina taky za komančů trpěla. Ale to co se tady v Praze děje není normální a všem náckům jen fandím. Podle tebe je více bílých na dávkách než černých? Ano to souhlasím. Ale procentuálně jsme někde úplně jinde. BTW podívej se na malou vesnici někde v píči. Bílý hubený lidi tam makaj a černý 150 kilový bachyně tam řvou od rána do rána ale to levicové fetky nezajímá viď.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 04.09.2013, středa, 16:39 + 0 - 0
  ACS 1893-2013, naprostý souhlas. Pár jich cikánů je v pohodě, ale to je málo z toho půl mega co tady žije. Stejně jako Čech nemá co dělat třeba v Egyptě a má bydlet tady tak negr nemá být u nás.
 • Bohemians 1905 boozy 04.09.2013, středa, 16:21 + 0 - 0
  Pedro Baník: živim se jako dělňas v automobilce, na svoji práci sem hrdej, svoje si vydělám rodinu uživim a nikomu nemusim závidět sociální dávky. Já vim že u vás je to s prácí na hovno, vždyť u nás dělá spousta chacharů, ale to podle mě neni důvod útočit na menšniny. Já bych prostě šel po všech nemakačenkácha myslim že těch bílejch bude ohodně víc. nevimjmeno2: ty si práskni jednu do hlavy. Moje rodina si zažila za 2. světoví svoje, potom ještě problémy za komárů. Všichni náckové a komunusti jsou kriminálníci, kteří nejsou schopni soužití ve společnosti a měli by je izolovat od ostatních.
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 04.09.2013, středa, 16:14 + 0 - 0
  Příde mi že jste si něco píchli jak nikdo může obhajovat názory antifi, mě taky cikáni,negři,žlutý atd... nevadí ale když nedělají co s nima týka se to i Čechů znám taky cikána který děla podstivě a živí rodinu a děti studují ale to je možná takových pět rodin v ČR, prostě každý by měl být ve své zemi a byl by klid.......
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 04.09.2013, středa, 15:38 + 0 - 0
  A proč je nácek něco špatného? Kdo snad žije v Praze tak každej den vidí ty černý huby co prodávají za svinstva. Ukrajince a Rusáky co kradou auta. Ti bohatší zakládají velké organizace a synáčky posílají na soukromé školy. Všechny prachy samozřejmě ukradli doma na východě. Vietnamci se vůbec nestávají součást nás jak si hodně lidí myslí, ale dělají tu svoje zasraný ghetta jak cikáni a o jejich prodeji drog, který zastírají jakoby Večerkou se spoustou zákazníků. Narozdíl od jiných zemí tu nemáme tolik islámské verbeže, ale už je jich tu taky dost. Pěkný příklad je Detroit, kde nenarazíte na nikoho jinýho než černou hubu. 50% lidí negramotných. Všude kriminalita. To vše bude za chvíli tady pokud většina lidí bude myslet jako antifašistický bohemáci. Těm ostatním se omlouvám.
 • FC Hradec Králové Stokurew 04.09.2013, středa, 13:55 + 0 - 0
  Jooo hoši, to si musíte najít takovou práci, abyste nemuseli řešit kolik berou cigoši na sociálkách, aby vás to nemuselo iritovat. Mimochodem, moje žena na mateřské bere usoplenejch 7600 :-))) směšné že? Jinak Bohemka skvělý support a Vokurky jsou zatím zaprdelený... o ničem. Škoda no, protože když může taková Jihlava, proč ne Znojmo...
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 04.09.2013, středa, 12:49 + 0 - 0
  boozy:to je přesně důvod,proč nad názorama lidí jako ty ostatní kroutí hlavama a bijí hlavou do stolu...Jasně existují cigáni,kteří pracují a jsou slušní,existují i ,,náckové",kteří žijou ze sociálních dávek,ale jaký je asi poměr mezi nemakajícím cigánem a ,,náckem" 100:1 nebo 1000:1?Tudíš argument jak prdel a jestli si s nima opřený o ten krumpáč a čumíte na toho nešťastníka co zrovna musí makat tak tě lituju,ale přesto práce nesmrdí a nemusíš se za ni stydět a svou frustraci si pak nemusíš vybíjet na netu svým pseudosvětonázorem.
 • Bohemians 1905 Pernstein 04.09.2013, středa, 12:29 + 0 - 0
  LordikDevil: pokud někdo napíše, že bude volit ČSSD, protože si myslí, že bude míň krást, je to stejně směšný, jako představa, že něco dělnickýho a sociálně spravedlivýho je pravice. Já nevidím žádný zástupy ovcí volící pravici, v parlamentu žádná skutečně pravicová (rozuměj liberální) strana nesedí. Prostě už bych jen nerad viděl, aby kdejakej pomatenej hnědej komouš řešil pod článkem o Bohemce nějakou její domnělou levicovost. Fotbal je vášeň a radost a netřeba na něj tahat takový hovna. Howgh.
 • Bohemians 1905 boozy 04.09.2013, středa, 12:12 + 0 - 0
  Se proberte u mě v práci maká spousta cikánů a musej živit spoustu nepřizpůsobyvejch neonacistů na pracáku. Krom toho proč se to tady vůbec řeší, vždyť to je článek o tom jak se pěkně fandilo a klokani to nandali Znojemskejm vokurkám.
 • FC Baník Ostrava LordikDevil 04.09.2013, středa, 11:55 + 0 - 0
  Pernstein: tak to je teda pěkná blbost. Chceš mi říct, že jsem nácek jo? Komunisty nemám rád, nikdy jsem jim nefandil. A nejde mi o sociálku, ale jde mi o to, co pravicovská vláda udělala za bordel v ČR. A pokud ty to nevidíš tak si stejná ovce jako ti ostatní co slepě volí pravici a doufají v lepší Česko. Stejně jde dneska o peníze a ne o politickou zásadovost levice a pravice. Silnější pes mrdá a tak to je... DSSS bych volil taky, ale upřímně, dokud tam bude Vandas tak nemají šanci kromě Varnsdorfu skoro nikde. Stejně to je jedno, všichni se tu schováváme za nicky a internetovou anonymitu.
 • Bohemians 1905 Pernstein 04.09.2013, středa, 10:27 + 0 - 0
  Hustý:-D Jinak souhlas s flvv. LordikDevil je krásnej příklad toho, jaký jsou náckové vlastně komoušská sebranka. Nejvíc jim na cikánech vadí, že kdyby nebyli, mohli by oni sami dostávat na sociálce víc:-D
 • Bohemians 1905 primitiv 03.09.2013, úterý, 22:30 + 0 - 0
  ty vole :D
 • Zbrojovka Brno flvv 03.09.2013, úterý, 21:47 + 0 - 0
  :D Baví mě, když se na fóru pro fotbalové fanoušky řeší politika. Osobně bych řekl že tak 95% fanoušků jsou "levičáci" bez ohledu na to zda jsou "nácci" nebo "antinácci" (lordikdevil je toho zářným příkladem :) )
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 03.09.2013, úterý, 21:43 + 1 - 0
  LordikDevil, Socany? Jedině DSSS!
 • FC Baník Ostrava LordikDevil 03.09.2013, úterý, 20:57 + 0 - 0
  To je teda pekna blbost co tu nekteri pisou... Ze pry dredaci a vyhulene trosky fandi levici. To je teda pekna blbost. Tihle prizdisraci jsou vetsinou cleny antify, to je ale sracka ktera by ani nemela byt nikam prirazovana. At si tahnou mrdat cikany, muslimy, araby a podobne zidoviny... Ale po poslednim sledovani vlady a poslanecke snemovny, proste mi to jako Cechovi neda, abych volil nekoho jineho nez CSSD. Je blbost stejne dneska radit lidi do levice a pravice, ty limity a hranice uz davno neplati, protoze se jak vyviji spolecnost, tak se vyviji i politika. Ovsem podivejte se na pravicovou vladu co nam dala? Co nam dala za posledni mesice ODS a TOP09? Asi neni nahoda, ze pravicove orientovane kluby se voli v Praze a Stredocechach, a vsude jinde vladne levice. Jinak politika na fotbal nepatri, ale chapu ze zakomplexovani spartani budou kopat porad do kazdeho komu se nelibi, ale jedno si uvedomte! Stejne tak jako vy, to delaji i cikani!
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 03.09.2013, úterý, 18:53 + 1 - 0
  JJ chlapcí já nejsem žádný nácek ale určitě mě nebaví živit ty který nemusí dělat a žijou si mnohem líp než dělajicí a že vám se líbí že nás okrádají, znasilnuji děti a ženský tak si je brante a eRw!n ty si jdi podat ruku s těma co se jim líbí makat na zmrdy kteří se válej doma fakt dementi.
 • bez klubu pilgrim 03.09.2013, úterý, 18:05 + 0 - 0
  pravice, levice? Řekl bych, že když celé politické spektrum vezmeme jako kruh, tak se tam blbové z extrémní pravice potkávají s blby z extrémní levice v jednom společném bodě - jen tam každý z nich dojde z opačné strany
 • AC Sparta Praha Moshe Dahan 03.09.2013, úterý, 13:03 + 0 - 0
  Není pravda, že u nás je to samej kripl nácek. je jich tam hodně, ale ne všici. Třeba já jsem žid a hrdě se k tomu hlásím
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 03.09.2013, úterý, 12:18 + 0 - 0
  Pernstein:Kotel Sparty asi bude striktně pravicový,ale třeba náš kotel je sice pravicový,ale za dredy tam nikdo nikomu nenafackuje a politika se tam neřeší,na hráče černé pleti nebučíme,zvlášť když hráli i v našem dresu(třeba Nando byl docela oblíbený)Je to asi i tím,že Baníku fandí celé město,celý region a to jsou lidi ze všech sociálních vrstev a různého politického smýšlení pro které je minimálně v době zápasu nejdůležitější Baník a ne kdo vyhraje volby.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 03.09.2013, úterý, 12:08 + 0 - 0
  BFC:Nepatří,fotbal je fotbal a nepatří tam antifašismus,stejně jako fašismus.Ale taky asi není to pravé nazývat fašistama lidi,kterým se jen nelíbí jak nás v téhle zemi utlačují(e) menšiny(a) nebo jak Evropu obsadili muslimové.
 • Bohemians 1905 Pernstein 03.09.2013, úterý, 12:05 + 0 - 0
  Pedro Baník: Většině fans Bohemky je asi úplně jedno jestli vedle nich fandí komunista, nácek nebo hermafrodit. Tak pěkně jsi to napsal. To, že většina fans jiných klubů chce mít tvrdé jádro striktně politicky orientované doleva (ano, jakákoliv ideologie hlásající nějaké omezování čehokoliv státem je striktně levicová), není náš problém. Politika se na Bohemce prostě donedávna vůbec neřešila a tak tam začali chodit i lidi, kteří by třeba ve sparťanským kotli z důvodu většinovýho prosazování ultralevicové nacionalistické ideologie neprošli. Nic to nemění na tom, že politiku na fotbal tahají rozhodně víc jiné tábory, než Bohemka, kde tvoří nějak v tomto směru aktivní jedinci tak 50 lidí z 2000hlavého kotle a těm 1950 zbývajícím je to naprosto jedno a nezaslouží si pojmenovávat jakýmkoliv bolševickým příměrem.
 • Bohemians 1905 BFC 03.09.2013, úterý, 11:50 + 0 - 0
  Plno lidí vůbec tyhle sračky neřeší. Prostě choděj na Bohemku kvůli klubismu, a tak to má bejt ! A když se řešej sračky jako "on má oblečení té a té značky a tim pádem je takovej a takovej," tak je to dost smutný.. Pedro Baník: svym způsobem máš pravdu, antifašismus je ideologie, a ideologie na fotbal prostě nepatřej.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 03.09.2013, úterý, 11:30 + 0 - 0
  primitiv:no tak já mám přesně opačný názor,navíc to není jen teorie,ale i praxe,podívej se na Francii,Anglii,Německo,Holandsko,Dánsko....všechno v pořádku co?Takže až přijde den,kdy budeme my bílí utlačovanou menšinou tak sám uznáš,že jsi tenkrát měl jen bláhové ideály o krásném multikulturním světě kde každý bude žít a pracovat bok po boku bez ohledu na rasu,vyznání nebo sexuální orientaci...Pro takové snílky doporučuji se alespoň na rok přestěhovat do cigánského ghetta nebo nějaké muslimské čtvrti v Berlíně nebo Paříži.Ale to si dělají fanoušci Bohemky sami,asi je fakt,že v Ďolíčku je více levicově orientovaných lidí než jinde,ale to spíš asi v kotli,odkud jste vlastně vyhnali jinak politicky smýšlející fanoušky,za pomoci levicových přátel ze zahraničí.Většině fans Bohemky je asi úplně jedno jestli vedle nich fandí komunista,nácek nebo hermafrodit.Už jen fakt,že Bohemce fandí někteří lidi jen proto,že je Bohemka považována za levicový klub je zvláštní,takže kdyby byla pravicová budou fandit Dukle?Zbytečně taháte politiku na fotbal,politika na fotbal podle mě prostě nepatří...
 • Bohemians 1905 Boudnik 03.09.2013, úterý, 10:55 + 0 - 0
  Já teda na těch fotkách nikde levičáky nevidim.Jen lidi co přišli na fotbal.Klubovou nenávist chápu,ale proč furt musí někdo řešit politiku.
 • Bohemians 1905 Pernstein 03.09.2013, úterý, 08:43 + 1 - 0
  John Henry: čokoládovou buchtu nepapej, není dostatečně bílá, mohlo by se ti udělat nevolno.
 • AC Sparta Praha eRw!n 03.09.2013, úterý, 00:47 + 2 - 0
  ACS 1893-2013: ty ses fakt dement to snad neni mozny..
 • Bohemians 1905 primitiv 02.09.2013, pondělí, 22:23 + 2 - 4
  Mladý: nacionalismus je zlo, to poznáš až zmoudříš.
 • Zbrojovka Brno John Henry 02.09.2013, pondělí, 22:06 + 0 - 2
  Tak můžeme řešit počasí, nebo jak se peče čokoládová buchta : DD Jinak MladýChachar1922 to řekl přesně.
 • Bohemians 1905 bohemak 02.09.2013, pondělí, 21:55 + 5 - 1
  Stejně je to vtipný, jak se tady snad u každýho tábora řeší pořád jedno a to samý dokola. U nás politika, u Plzně "sedmička" v Ostravě a fanoušky úspěchu, u Baníku super výjezdy ale výrazně horší domácí zápasy, u Sparty že nemaj chorály a že pořád používaj balonky atd atd. Že vás to baví...
 • FC Baník Ostrava MladýChachar1922 02.09.2013, pondělí, 21:03 + 4 - 2
  @primitiv:Proč si pořád myslíte,že člověk,který je rasista,vlastenec je nácek?Nechtěl jsem se hádat,ale tohle mi opravdu nedalo..
 • Bohemians 1905 Thomos98 02.09.2013, pondělí, 20:47 + 0 - 1
  Nerad aby tady bylo 150 komentářů každej si tu myslí že má oravdu, bihemka je prostě taková a vy to nezměníte.
 • Bohemians 1905 primitiv 02.09.2013, pondělí, 19:56 + 2 - 1
  a co je vlasteneckýho na tom hajlovat... tím dokazuješ že jsi pošpinil svou vlast, ty špíno :))))
 • bez klubu pilgrim 02.09.2013, pondělí, 19:52 + 3 - 2
  koukám, že si tady pod článkem o Bohemce dala dostaveníčko intelektuální elita jiných pražských klubů....
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 02.09.2013, pondělí, 19:49 + 3 - 2
  uvědom si že antifa je taková špína 50 kiloví zhulený zmrdi který podporujou ty kteří rozkradají stát a žijou si z našich peněz blbečku, a když to prohlašuješ tak veřejně tak už jste čistě jen levicoví __??
 • Bohemians 1905 Thomos98 02.09.2013, pondělí, 19:10 + 4 - 1
  Tak jsme levicový no a? a že člověk je proti rasimu neznamená že je komunista, zajímalo by mě jesti máte ve svém stadionu nejen v kotli tu vaši pravici?
 • Zbrojovka Brno John Henry 02.09.2013, pondělí, 19:09 + 0 - 0
  sedláci ze Znojma neví, co je support :DD
 • Bohemians 1905 primitiv 02.09.2013, pondělí, 18:51 + 2 - 3
  Ivan Trojan, Géňa, Tonda Panenka samý levičáci, vy volové :)))
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 02.09.2013, pondělí, 18:34 + 10 - 6
  SMRT ANTIFĚ!SMRT BOHEMCE!!
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 02.09.2013, pondělí, 17:27 + 6 - 7
  Tolik levičáků na jednom místě není ani na srazu KSČM.
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
včera, 17:45 -
Hlavně že bylo pyro na náměstí...
včera, 01:31 -
Chtělo by to taky trochu pokor...
04.08.2022, čtvrtek, 02:14 -
Pěknej počet hostů na Srbské. ...
03.08.2022, středa, 02:54 -
A teď všichni do Olomouce!
11.07.2022, pondělí, 20:24 -
to se nelíbí uživateli Supras ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace