o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

FotoReport: Bohemians Praha - FC Baník Ostrava

Foto report sobota, 14.10.2017 - přejít do komentářů
Chachaři dorazili do Ďolíčku...
/titleImg/fotoreport-bohemians-praha-fc-banik-ostrava/1/8154.jpg?width=570

První zápas 10. kola naší nejvyšší fotbalové soutěže se odehrál v pražském Ďolíčku. 
V pátek třináctého do Prahy dorazili Chachaři s Baníkem Ostrava. Utkání mělo naplánovaný výkop na 20:15 a už to skoro vypadalo, že se začne hrát bez hostujících fanoušků. V průběhy cesty byl PČR zadržen jeden z baníkovců a pokud by nebyl propuštěn, Chachaři měli v plánu zůstat a čekat před stadionem. Nakonec se na stadionu v prvních minutách objevili, ovlajkovali podlouhlý sektor pro hosty a začli fandit. Skupina aktivních fanoušků Baníku se utvořila i na hlavní tribuně a tak se dá říct, že na zápase měl Baník hned dva kotle.

Ale zpátky k zápasu. Dle oficiální hlášení utkání navštívilo 3. 872 diváků. A ti byli svědky několika povedených choreografií na straně domácích i na straně hostí. Utkaní se odehrálo v nadstandardní atmosféře, fandilo se po celou dobu utkání, nechyběla pyrotechnika, povedené choreografie...

Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Švihák Lázeňský.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Antonín Vydra.Fotka uživatele Švihák Lázeňský.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Švihák Lázeňský.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Švihák Lázeňský.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Antonín Vydra.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

 

 

Autor: DD & lb & AntonínV

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • Bohemians 1905 dred 17.10.2017, úterý, 22:20 + 0 - 0
  ty si komickej brno
 • Zbrojovka Brno Tom H 16.10.2017, pondělí, 13:35 + 0 - 0
  Už to začíná být komické, jak je Bohemka posráná, že se jim na hlavní dostane někdo jiný než klokan.
 • FC Baník Ostrava Kyby 16.10.2017, pondělí, 10:59 + 0 - 0
  GREIF: 250 lístků poslali do Ostravy, zbytek lístků jen s nějakou jejich klokaní kartou...
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 16.10.2017, pondělí, 10:16 + 0 - 0
  Vždyť oni ty lístky ani nekontrolovali :D Já ho podal přes plot a šli na něj další, co jeli bez lístků. A nebyl jsem sám..
 • 1.FC Slovácko Greif 16.10.2017, pondělí, 08:53 + 0 - 0
  jakou kokotinu ze vstupenkama dělá Bohemka ?
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 15.10.2017, neděle, 15:48 + 1 - 0
  GreenWhite : Stěhnováním na Vítky support dle mě naopak utrpěl. Respektive jinak , support v kotly je lepší (z 90% kvůli akustice) ,ale zapojení stadionu do supportu oproti Bazalům je minimální. Na Bazalech jsme víceméně měli kotle dva a stěhováním jsme o jeden přišli. Ono když v Dolíčku máte jen dvě tribuny , tak je bláznivé očekávat ,že celá půlka stadionu bude aktivně neustále fandit :)
 • Bohemians 1905 Haza1905 15.10.2017, neděle, 15:42 + 0 - 0
  Nebudu tady mezi ostatníma táborama chválit naše prezentace, ale choreo Baníku si zaslouží pochvalu, jak už někdo psal - bez výmluv na špatný sektor a výsledek vypadá moc dobře.
 • FC Baník Ostrava horajzm 15.10.2017, neděle, 13:48 + 0 - 0
  Mi se ten kotel Bohemky fakt zdá výborný. 1. SKS a 2. Bohemka naprosto jednoznačně !
 • Bohemians 1905 GreenWhite 15.10.2017, neděle, 10:31 + 0 - 0
  Klokan22: Dlouhodobě na špatný úrovni? Co by za tuhle úroveň dalo 80% a víc klubů v lize. Je pravdou, že trpíme na stejnou věc, co ostatní týmy s většíma kotlema - fandí na prostředku cca 400 lidí nonstop a strany, na kterých jsou povětšinou piknici, se občas přidají, když je strhne atmosféra, jinak kromě těch nejtradičnějších chorálů jen potichu čumí na zápas z nejlevnějšího místa na stadionu. By si nad nima musel stát s bičem, aby si je donutil pořádně fandit. Už aby byla střecha nad kotlem, to taky supportu hodně pomůže. Když si vzpomenu na Bazaly a běžnej zápas Baníku, tak měli podobnej problém jak my. Paradoxně zastřešenej stadion ve Vítkovicích mimo jiného z mýho pohledu hodně pomohl domácímu supportu Baníku, i když by to určitě obětovali a vrátili se zpět domů, jako bych já radši jezdil na znovu na Bazaly. Co se týče lístků, tak totální kundovina od našeho ze svazu posranýho vedení.
 • Bohemians 1905 Bandaska 15.10.2017, neděle, 09:08 + 0 - 0
  Uznání chacharům,jako jediný dělají v tom našem sektoru pro hosty maximum,pátek 13.nemělo chybu.Naše prezentace opět na vysoké úrovni.Sektorákům patří velké uznání za čas a nadšení co tomu všemu věnují.
 • FC Baník Ostrava Adis 14.10.2017, sobota, 23:45 + 0 - 0
  Bohemce palec hore za úvodní choreo :) Povedené...chacharům zase za doping během celého zápasu :) Na počet míst v tom sektůrku pecka!
 • Bohemians 1905 klokan22 14.10.2017, sobota, 22:05 + 0 - 0
  Support na domácích zápasech je dlouhodobě u nás na špatný úrovni. Nicméně včera se mi to hrozně líbilo. ASi jako vždycky nefandilo moc lidí, ale ti co fandili tak předvedli řekl bych solidní fanatismus. Mohla být ta atmosféra ještě lepší a diváků víc kdyby se nedělali takový šaškárny s lístkama. Celkově se mi to ale hrozně líbilo. Víc takových zápasů! :-)
 • FC Baník Ostrava Kyby 14.10.2017, sobota, 21:44 + 0 - 0
  Vždy jsem Bohemku považoval ze celkem "profanouškovsky" orientovaný klub. O to více mě mrzí, když dělají takové kokotiny se vstupenkama a pak sledujeme poloprázdnou hlavní tribunu. A ten sektor pro hosty je prostě strašný :-(
 • FC Viktoria Plzeň UEFA-MAFIA 14.10.2017, sobota, 18:51 + 0 - 0
  FC_Sankt_Čáry: Tyhle ''fanoušky'' by chtělo trošku usměrnit. Podíváš se kolem sebe a některý jen čuměj. Pár facek a jestli nechtějí fandit, tak ať nelezou.
 • bez klubu Rusty 14.10.2017, sobota, 16:01 + 0 - 0
  FC_Sankt_Čáry: Co se týče přítomnosti pikniků v kotli, tak u Bohemky to umocňuje fakt, že má jedno z nejdražších vstupných v lize.
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 14.10.2017, sobota, 14:20 + 0 - 0
  FCsanktCary: díky za super zhodnocení. Minule se to zdálo i mně lepší z naší strany, tehdy ovšem bylo snadnější sehnat lístky na tribunu. Teď jedině přes nějakou kartu nebo co to bylo za výmysl. Ten váš sektor hostí svádí spíše ke sledování fotbalu než k dopingu. V Jihlavě je i výhled na hovno, tak člověku se fandí o něco lépe :-D
 • Bohemians 1905 FC_Sankt_Čáry 14.10.2017, sobota, 12:56 + 0 - 0
  Brok: Domácí doping je bohužel náš dlouhodobý problém. Často nefandí ani čtvrtina tribuny pod hodinama. Máme tam prostě mraky pikniků, co se jdou fakt jen kouknout na fotbal, dát si klobásu a zařvat si 2 x bohemka dotoho. Co si pamatuju z vaší poslední návštěvy předminulou sezonu, tak váš doping byl tenkrát lepší než včera, nicméně to jste taky měli víc lidí na A1 (hlavní tribuna).
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 14.10.2017, sobota, 12:47 + 0 - 0
  Sektor na Bohemce je naprosto katastrofální na doping. Člověka to ani nějak nebaví. Ale jako určitě to špatné nebylo, prezentovali jsme se relativně solidně. Hlavně nebylo pyro, jsme v podmínce, máme výjezd na Spartu, tak nikdo nechtěl dostat zákaz. K Bohemce, chorea super, hlavně ty lesklé kartony s pyrem vypadaly luxusně. Doping jsem u vás zažil lepší, fandilo méně lidí než jindy, ale choreografie to plně vynahradily. Super.
 • bez klubu Rusty 14.10.2017, sobota, 11:19 + 0 - 0
  Obě mužstva stejný myšlenku v choreu. Kdy se to zase povede? Ale návštěva katastrofální, ještě že ultras drželi atmosféru.
 • Bohemians 1905 GreenWhite 14.10.2017, sobota, 09:59 + 0 - 0
  Baník také dobré choreo musim říct, škoda jen že nebylo víc pyra než jedna světlice po sundání plachty
 • Bohemians 1905 GreenWhite 14.10.2017, sobota, 09:56 + 0 - 0
  Nevim co si zažil, ale slabým supportem bych naše představení vážně nenazval. Nebyla to žádná hitparáda, ale mělo to svý dost hlasitý momenty, o přeřvání od fcb si taky myslim svoje. Uznávam, že když porovnáme počty v obou kotlech a výsledný doping, tak z toho vycházíme dost nelichotivě, ale tohle je prostě problém, kterej se týká skoro všech větších fans táborů, že nefandí všichni. Celkově víc než nadstandardní zápas na naší ligu a potlesk našemu choreo týmu - 3 prezentace v jeden zápas se nevidí tak často.
 • AC Sparta Praha Žižkovskej Pepík 14.10.2017, sobota, 08:49 + 0 - 0
  Opticky predstaveni skvely na obou stranach, nicmene support Bohemky jeden z tech nejslabsich co jsem zazil, Chachari je prervali v pohode, kazdopadne se v supportu bohuzel taky nijak nepretrhli. celkova atsmosfera mi prisla takova nejaka mdlá, v tomto smeru se z toho dalo oboustrane vytezit urcite vic.
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...


BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle... 28.04.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...


Britská nemoc – díl čtvrtý (... 18.01.2012

Britská nemoc – díl čtvrtý (...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012

Britská nemoc – díl druhý (N...

Komentáře
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
22.05.2022, neděle, 19:20 -
Slovacko ma celkom prekvapilo ...
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace