o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

FotoReport: FC Baník Ostrava - 1.FC Slovácko

Foto report pondělí, 11.04.2016 23:48 - přejít do komentářů
V Ostravě nápisy, obouruče a vítězná pyrošou Chacharů...
images/clanky/fotoreport-fc-banik-ostrava-1fc-slovacko-7473.jpg

Na utkání mezi ostravským Baníkem a Slováckem si v deštivém počasí našlo cestu 3.711 diváků, kteří viděli výhru Baníku 2:1. Domácí fanoušci se prezentovali obouručemi, nápisy a závěr okořenila pyrotechnická vložka.

Autor: VB

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • 1.FC Slovácko Babu 13.04.2016, středa, 14:47 + 0 - 0
  BrokFCB: I přesto všechno, co říkáš, mi z vaší strany nepřišla atmosféra v sobotu vůbec špatná. Problém je, jak říká s77, že ať už máte k Bazalům jakkoliv vřelý vztah, nejspíš neexistuje možnost, že by se tam Baník vrátil :-/ akorát že z pohledu normálů, funkcionářů, atd jsou Vítkovice super moderní arenou, která splňuje všechny požadavky..
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 13.04.2016, středa, 13:25 + 0 - 0
  s77: lidi člověk hecovat může jak chce, ale složení kotle doma a venku je naprosto odlišné. Většina výjezďáků buď do Vítkovic nechodí a nebo chodí na ochozy s tím, že se tam jdou jen z povinnosti dívat na fotbal a nefandí (pro mě nepochopitelné, ale každý má na to jiný názor). Zatímco ve Vítkovicích v kotli jsou hlavně lidé co na výjezdy nejedou a tak si chtějí užít support alespoň takhle. Kouzlo Bazalů bylo také to, že se ke kotli okamžitě a téměř při všech příležitostech přidávaly ochozy. Ve Vítkovicích to je i díky délce stadionu obtížnější, protože když kotel něco začne zpívat, tak se na to strašně těžko navazuje. Navíc velká část lidí si jde radši doprostřed tribuny, aby lépe viděli, takže se do dopingu prakticky nezapojí. Strašně těžko se tam něco organizuje celostadionového protože ta dráha a délka stadionu je až moc velká..
 • Slezský FC Opava s77 13.04.2016, středa, 12:21 + 0 - 0
  Vidím, že chacharům opravdu nový stadion nevoní...ty počty a support venku na výjezdech a pak doma v kotli, to je 100 a 1, a to jsem koukal, že jste se na svých stránkách hecovali, aby se kotel tentokrát více zaplnil. Jsem zvědavý, jak dlouho to potrvá, protože si myslím, že nějaká šance na návrat na Bazaly už asi těžko bude... Osobně se na výjezd do Vítkovic příští rok docela těším i kvůli tomu stadionu, chápu, že pro chachary jsou Bazaly ikona, ale upřímně, ten stadion měl to nejlepší už dávno za sebou, zastřešená byla pouze hlavní tribuna a postupně se z něj stávala ruina... Je to jako s Ďolíčkem, pro Bohemáky modla, pro ostatní jeden z nejhorších stadionů s tragickým sektorem pro hosty (a to v Opavě máme taky hodně zoufalý sektor/klec pro hosty).
 • 1.FC Slovácko eLucky 13.04.2016, středa, 09:29 + 0 - 0
  to Kyby: Samozřejmě je taky otázka jestli vůbec máte nějaké páky s tím něco dělat. Ale předpokládám, že hlavní pořadatel zápasu se zodpovídá klubu, takže můžete přes klub snad tlačit, aby sa takové absurdity neopakovali. V důsledku z toho nemůže profitovat totiž nikdo a je jen otázka času, kdy se stane průser za který bude pykat samotný klub.
 • 1.FC Slovácko Greif 13.04.2016, středa, 09:25 + 0 - 0
  Casuale vypatlance mel by sis vzpomenout ze ste v te dobe napadli lidi bez jedinne saly a borec skoncil v bezvedomi se zlomenou nohou .. Ale jo vy si budete furt prihravat polivcicku o nejake ferovosti ... A ti co tady pisou o ostude ostuda je ze chorea tvori jeden dva lidi ..kteri na to fakt uz cas nemaji ... tady je chytrych lidi milion kteri umi max vypisovat ..
 • FC Baník Ostrava Kyby 13.04.2016, středa, 08:33 + 0 - 0
  eLucky: Co my můžeme na tomto stadionu, kde jsme hosté, domlouvat? Máš pravdu, jsou tam absurdní pravidla, a jen čekám, kdy nás za to začnou taky stíhat...FCB (včetně vedení) na tomto stadionu jen skáče, jak jiní pískají :-(
 • 1.FC Slovácko eLucky 12.04.2016, úterý, 21:37 + 0 - 0
  to Stuart: Neříkám, že ste sa nesnažili. Vím že jste v minulosti v tomto byli aktivní, ale očividně jsou na novém stadionu nastoleny eště ostřejší pravidla v tomto směru. O tom, že jsou přímo absurdní se asi nemusíme ani bavit.... Co se týká toho nápisu, tak osobně jsem proti takovým zbytečným provokacím, hlavním účelem jakéhokoli kotle musí být podpora svého klubu a toto se s tím neslučuje. Nicméně nebudu tu rozhodně hanit práci těch, kteří něco pro Slovácko dělají. Všichni ti naši fanoušci,co se tu tak rozohňují nad tímto "provokativním" transparentem, by se především měli rozohnit v kotli a pomoct nejen atmosféře na stadionu. Bohužel dnešní generace víc píše na facebůku než maká na stadioně...
 • AC Sparta Praha zbarda 12.04.2016, úterý, 19:02 + 0 - 0
  Jako popíchnutí mi to přijde dobrý....smutný je to, že se ustupuje od tradic!
 • 1.FC Slovácko Babu 12.04.2016, úterý, 16:03 + 2 - 0
  Trochu to tu někteří ženou ad absurdum. Dle tvůrce toho nápisu jsem pochopila, že to mělo být jen lehké pošťouchnutí na nucený azyl Baníku ve Vítkovicích, který je v moravské části Ostravy, ale neměl to být žádný hejt. Myslím, že většina lidí si uvědomuje, že Bazaly a Slezsko jsou pravým domovem Baníku.
 • 1.FC Slovácko sokol 12.04.2016, úterý, 14:32 + 3 - 0
  Naprostá blbost od nás. Nevím, proč se nesoustředíme sami na sebe! Byl jsem nadšený ze zápasu proti Spartě, kde jsme fandili konečně bez urážek a vulgarit a hleděli si podpory Slovácka a pak vymyslíme toto? Doma náš kotel upadl, výjezdy už skoro taky žádné, tak se starejme fakt o sebe. Po Baníku je nám hovno, Baník mě nezajímá, podporujme Slovácko!
 • FC Vysočina Jihlava SAMOT3 12.04.2016, úterý, 14:31 + 0 - 0
  Baník má ty obouručky fakt parádní,vypadá to dost dobře
 • FC Baník Ostrava Casual88 12.04.2016, úterý, 14:26 + 0 - 0
  Nepotrebujeme zadne placani po zadech a uz vubec ne od nejakeho Bonzacka. Radeji jste meli udelat neco na podporu vaseho tymu nez se takto ztrapnit. Ze mame domov ve Slezsku vime moc dobre i bez vasich napisu.
 • FC Baník Ostrava Stuart 12.04.2016, úterý, 14:19 + 0 - 0
  eLucky - Tak s tím kamarádíčkováním máš samozřejmě pravdu! Rivalita musí být. Co se týče těch zákazů - nejednou jsme se v tomto směru snažili hostům pomoct, takže Tvá kritika je teď celkem neoprávněná :-)
 • 1.FC Slovácko eLucky 12.04.2016, úterý, 14:03 + 2 - 2
  Moc to žerete pánové ze Slezska, bylo to myšleno právě s ohledem na to, že nemáte domov na Moravě, ale ve Slezsku. Souhlasím s faktem, že rýpat do někoho v naší pozici výjezdově velmi slabého tábora je přinejmenším k smíchu. Nicméně zase se nemožeme plácat po zádech a kamarádíčkovat. V minulosti jsme choreem podpořili boj Bohemky proti Střížkovu i setrvání Baníku na Bazalech. Takové malé popíchnutí není nic tak strašného snad. I když chápu že pro Vás je téma stadionu momentálně dost ožehavé. Ale nedělejte z toho zas takovů aféru. Šlo o neviné pošťouchnutí. Zato dementnost nařízení místní securitky je opravdu neuvěřitelná:D S ohledem na to, že my jsme dycky na Slovácku bojovali za to, aby se takové nesmysly jako zákazy chorea hostům u nás nedělali - a Baník toho dokáže vždy skvěle využít - bych rád viděl, kdybyste se tímto směrem taky posnažili.
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 12.04.2016, úterý, 13:47 + 0 - 0
  Je dobře, že si i fans Slovácka uvědomují, že ten nápis byla blbost a slepě neobhajují něco tak dementního, škoda, že stejný přístup nemají fanoušci ve všech táborech.
 • 1.FC Slovácko riedlss 12.04.2016, úterý, 13:40 + 0 - 0
  Nepochopitelné!!!
 • 1.FC Slovácko HoolFanaticFCS 12.04.2016, úterý, 12:10 + 0 - 0
  Jako fanoušek Slovácka říkám, že bychom měli držet hubu s nějakýma nápisama proti někomu, dokud my sami nebudeme na jejich úrovni a dvojnásob to platí v tomto případě... Dělat si srandu ze ztráty historického a legendárního stadionu, jakým jsou Bazaly je hnus.
 • 1.FC Slovácko Slovácko Kingdom 12.04.2016, úterý, 10:34 + 0 - 0
  Toto se teda moc nepovedlo. Je někde fotka?
 • 1.FC Slovácko FanaticBoy 12.04.2016, úterý, 10:19 + 1 - 1
  tak ten nápis pěkná ostuda, ještě že se nedal roztáhnůt...kokoti
 • FC Baník Ostrava Casual88 12.04.2016, úterý, 10:16 + 2 - 1
  Uz chapu proc na Spartu doma nemelo Slovacko ani napis. Pripravit neco takoveho do Slezska chce totiz hodne odvahy. Pak se nedivte, ze zase nekde dostanete pruplesk a budete s brekem jezdit v policejnim aute a ukazovat kdo vám to udelal. Asi jste dlouho nikde nebonzovali co?
 • FC Baník Ostrava Stuart 12.04.2016, úterý, 09:48 + 8 - 0
  Bylo tam "Zdravíme Moravskou Ostravu". Zrovna od takových lokálních patriotů jako Slovácko mi to přišlo obvzlášť trapné a nemístné. Můžeme se vzájemně jebat a kurvovat, ale zrovna boj za tradiční stadiony a podobná témata by měl být alespoň trochu nad klubovou rivalitou. Slovácko timhle u mě dost kleslo. ..A to, že to pan Čechák (bezpečnostní manažer) nechá pustit do "domáciho" sektoru, to je je naprosto nepochopitelné. A ještě se blbě zeptá, co nám na tom vadí a vyhrožuje vyvedenim ze stadionu ...
 • FC Baník Ostrava capekpico 12.04.2016, úterý, 09:27 + 0 - 0
  Řekl bych, že vítejte na moravě...
 • 1.FC Slovácko Babu 12.04.2016, úterý, 09:05 + 0 - 4
  Nevím, co tam bylo, ale bylo domluvené předem, že si přivezeme nápis. Dojedeme, securitka se ptá, co je tam napsáno, a že nás s tím stejně nepustí, že bychom to mohli podpálit. Tak se někdo od nás zeptal, zda ho s tím pustí do domácího sektoru :D a oni že jo.. tak to tam naši lidi dali a pak šli zpět do sektoru hostí. A vaši fans to roztrhali než došel zápas. Takže nic dramatického, jen nám to přišlo vtipné..
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 12.04.2016, úterý, 00:09 + 0 - 0
  Může někdo ze Slovácka osvětlit co bylo na tom nápisu vedle vašeho kotle? nebo spíše jakou to mělo pointu?
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
439
2.
1.FC Slovácko champyon
427
3.
FC Viktoria Plzeň wawe48
413
4.
bez klubu Majkl1911
357
5.
bez klubu Son of Moravia
340
6.
FC Baník Ostrava mara1922
338
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
329
8.
Slezský FC Opava lamich2
324
9.
SK Slavia Praha TomSesivka
323
10.
bez klubu Cestovatel
321
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
191
2.
FC Baník Ostrava mara1922
180
3.
1.FC Slovácko champyon
144
4.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
144
5.
1.FC Slovácko FanaticBoy
143
6.
FC Viktoria Plzeň wawe48
139
7.
MŠK Žilina Nordic Division
138
8.
FC Baník Ostrava mario72
135
9.
bez klubu Cestovatel
120
10.
1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari
116
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
Když se slaví 40. narozeniny... 31.08.2020, pondělí, 14:08

Když se slaví 40. narozeniny...


BLOG: Derby o Sudety s pocho... 02.07.2020, čtvrtek, 12:16

BLOG: Derby o Sudety s pocho...


Pusťte fanoušky na fotbal, a... 08.06.2020, pondělí, 13:45

Pusťte fanoušky na fotbal, a...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Fanúšikovský protest proti nezmyselným obmedzeniam včera, 19:28

Fanúšikovský protest proti nezmyselným obmedzeniam


Na Letné drama do posledních minut a pyro euforie! 22.09.2020, úterý, 12:23

Na Letné drama do posledních minut a pyro euforie!


FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc 20.09.2020, neděle, 20:55

FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Fanúšikovský protest proti nezmyselným obmedzeniam včera, 19:28

Fanúšikovský protest proti nezmyselným obmedzeniam


Na Letné drama do posledních minut a pyro euforie! 22.09.2020, úterý, 12:23

Na Letné drama do posledních minut a pyro euforie!


FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc 20.09.2020, neděle, 20:55

FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Neskutečné! Fanoušci Bayernu... 09.09.2020, středa, 22:08

Neskutečné! Fanoušci Bayernu...


Brněnská vakcína, zabavená v... 13.09.2020, neděle, 21:19

Brněnská vakcína, zabavená v...


Shrnutí současné situace v M... 01.09.2020, úterý, 18:10

Shrnutí současné situace v M...

Komentáře
včera, 20:59 - davey
Možná by nebylo špatné aby to ...
včera, 19:11 - davey
Všude je to s těma psama stejn...
včera, 19:06 - davey
Ta poslední fotka tvl... už je...
včera, 14:17 - zbarda
Jaký je problém mezi ultras po...
včera, 11:23 - acs1893
kéž by, to by to vypadalo po h...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace