o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Fotoreport: FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha

Foto report sobota, 28.04.2018 - přejít do komentářů
Šlágr kola se vším všudy...
/titleImg/fotoreport-fc-banik-ostrava-ac-sparta-praha/1/8381.jpg?width=570

V sobotu se v Ostravě odehrálo utkání 26. kola HET ligy mezi domácím Baníkem a hosty ze Sparty. Šlágr kola, nebo chcete-li souboj rivalů, nabídl mnoho zajímavého.

K vidění byly velké choreografie, mnoho pyrotechniky, skvělý fotbal a obrovská radost na straně domácích.
Utkání sledoval vyprodaný stadion, oficiální číslo hovoří o 15.020 divácích.

Ještě doplním, že fanouškům Sparty nebylo vpuštěno připravené choreo.

Vše podstatné ze sobotního utkání najdete níže v připraveném fotoreportu a videu.

Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

Autor: DD & lupo

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • AC Sparta Praha khf 21.05.2018, pondělí, 21:47 + 0 - 0
  Ještě můžu doplnit že sme normál fans skupina, ale za cajty se rozhodně neschováváme ;-)
 • AC Sparta Praha khf 21.05.2018, pondělí, 21:39 + 0 - 0
  Frydečak: Reakce na tvůj komentář je opožděná, ale dost se toho v mých očích vysvětlilo z poslední doby. Vůbec netuším o čem tady mluvíš za prvé v KH žádný fanclub není za druhý v tu dobu sme rozhodně ve 30 lidech na nádraží nebyli. Z toho dne si jen pamatuju menší strkanici v pár lidech v kolíně, kde si spíš pamatuju urychlený odjezd pár vašich jedinců a po zápase kde bylo na hlaváku zhruba 5-10 lidí a přijelo tam x-desítek spíš stovek chacharů tak o policii ani nebyla nouze..
 • FC Baník Ostrava Kyby 03.05.2018, čtvrtek, 20:23 + 0 - 0
  Synci tady s vámi souhlasím, ale to si můžete stěžovat nad celkovým vývojem společnosti, asi s tym nenaděláme... Kuknite se, jak to vypadá v Německu a pokud nezačne téct voda do kopce, postupně se k tomu budeme blížit. A věřte, že to nemine ani Poláky či Srby či jiné země s vychvalovanou fans scénou...ČERTUŽEL :-(
 • bez klubu Rst 03.05.2018, čtvrtek, 18:37 + 0 - 0
  Frydečak: jsem to přečetl na jeden zátah!, super, takové čtení mám rád. Perlička k tomu jaru 98 fcb-acs. Jak se to tam řezalo, tak jeden od nás to tam v centru dění skoro vše ještě stihnul nafotit. :)) Teď když se na fotky podívám, je tam moc mých hrdinů tribun těch dob, bohužel dost Legend taky již není mezi námi. :( Drápkaři pak byli o nějaké kolo později mile překvapeni, že jsou z toho dění i fotodokumenty. :) Díky za názory a už nebudu otravovat. P.S. to s tím, jak tě serou TOP5 vlastní fans, mám to skoro jak přes kopírák s hok. VS. :)))
 • FC Baník Ostrava Frydečak 03.05.2018, čtvrtek, 17:00 + 0 - 0
  RST: Počet sparty ostudný nebyl. Kdo něco pamatuje, jak píšeš, tak jejich počet jen kvituje. Kdo jezdí posledních pár let, tak pro něj je to jistě zklamáním. Triko STSK si může na Bazalech koupit opravdu každý. Ale pokud narážíš na to, že ho nosí dle tebe normálové, tak se opravdu bojím toho, až v nějakém podělaném filmu, typu Hooligans (neviděl jsem), nebudou mít na sobě američtí herci americké boty njůbalanc, ale budou sebou do bitek tahat černochy. To pak bude asi pražská galerka běhat po Václaváku a verbovat ty Nigerijce (co tam dýlujou drogy), aby byli světoví. Radši 100 normálů, kteří budou jezdit 20 let, než 100 oblečených podle žurnálu, kteří se na to po prvních paragrafech vyserou. Co se týče změny myšlení za posledních dvacet let, tak to šlo výrazně dolů. Když před dvaceti lety naši napadli sektor sparty, tak si pamatuji, že partyja nahoře na Bazalech prorazila kasy, aby mohla být (vidět) u toho. Celý stadion (nebylo vyprodáno) stál a vřel. Všichni ti, kteří do toho sektoru tehdy vkuřili, byli dlouho za hrdiny, větší než tehdejší hráči. Nikdo nepískal, nepobuřoval se nad tím ad. Jak to vypadá dneska, všichni víme. A my víme mnohem více ze zákulisí, než se dostane ven. Ale nebudu tady prát špinavé prádlo. Mnoho z nás má svůj žebříček týmů, které nemá rád. U mě dlouhou dobu vévodila Olomouc, Brno, pak Sparta ad. Teď to mám zase trochu jinak, ale v TOP 5 jsou už circa 10 let naši fanoušci. Dopustili se tolika přešlapů, které prostě nejdou odpustit. K f-c sparty jen jedna věc. Když jsme hráli na spartě před 3 lety, tak na nádraží došel f-c z Kutné Hory (trička) v počtu 30 ks a první co bylo, tak se sháněli po PČR. Slávisti (bojůvka) v čele se strašákem by naopak mohli referovat, když potkali v Ově pod Bazaly náš f-c. Nikdo mi nevymluví, že otázka fanklubů je v tomto směru jakkoliv porovnatelná. A nestavím Baník rozhodně do pozice bohů. To zcela nepochybně nejsme. Jen tím myšlením jsme v našem kraji trošku jinde. Proto například Opava, která drží jen pár měst a obcí je tam, kde je. Mají srdce a pracují s lidmi. Byli tady před dvaceti lety a za dvacet let budou stejně silní. A to hrají 2. ligu už fest dlouho. Ale uzavřeme již toto tlachání a poměřování penisů.
 • bez klubu Rst 03.05.2018, čtvrtek, 07:45 + 0 - 0
  Kyby: a jo no. :)) A když už jsem se připojil a zapojil do diskuze a psal a), tak chci připojit i b) : chacharům palce nahoru za atmosféru! Ale co jsem chtěl už dávno a využiju toho teda v tomto příspěvku - moc mě baví chacharská vlajka KONFLIKTNÍ TÝM. :)) V ní je vše (vtip, pravda a báječná reakce na ty antikonfl. týmy :)) ), a zařazuje se v mém vědomí mezi „bavící" vlajky FCB Barabi, Zvalanci, Zvěř Baníku a tu oldskůlovou diagonálně britskou. :) P.S.: počet ACS mi mizerný nepřišel. Alespoň ne mně, který pamatuje v Ostravě doby a počty pouze několikahlavé, příp. desítkové a nebo účasti tzv. INCOGNITO. :)
 • FC Baník Ostrava Kyby 03.05.2018, čtvrtek, 06:19 + 0 - 0
  RST: Co se ti nezdá na tom, že je k některým soupeřům (s SFC je to podobné, Brno a Slávia moc nezaostávají) cítěna "posedlost" a ultras ji přiživují??? Vždyť je to tak normální na celém světě a nebojím se říct, že je to hybným motorem celé scény...
 • bez klubu Rst 03.05.2018, čtvrtek, 00:31 + 0 - 0
  Lysá Hora: Vidíš, stovky jelit tam, stovky jelit tam. V čem jste lepší, řeknu mimořádní, to je vaše jakási (pro mě fakt až asi nepochopitelná, mindrákoidní) posedlost Spartou. Jo, tou ,,jézeďáckou Spartou" (mmch znáš samolepku s ,,hoštickou" tématikou? - když už ty Hoštice..) :)) Mat1922: Hele v drápkařskym zinu (jednom čísle Ultras z roku 98) bylo lze se dočíst ,,oni asi neví, že Sparta jsme my a ne oni." Tím ,,oni" bylo myšleno tehdejší vedení, které nesouhlasilo s různými legracemi na zápasech béčka Sparty, a zle byl po těchhle srandách počastován jedním bafuňářem jeden drápkař. A pokud se kritizovalo a nespojovalo vedení se Spartou v pro současnou dobu krásných dobách, potom dnes to musí platit (IMHO) stonásob. Nevím jak ty, ale vedení Sparty, celebrity Sparty, mnohé "fotbalisty" Sparty, ba dokonce i majitele Sparty, osobně za SPARTU nepovažuju. A osobně mindrák mohu mít, taky však nemusím, triko Bánik to staré wemeno nevlastním, ani nechci na něm trhnout kačku, tož tak. :)
 • FC Baník Ostrava Mat1922 02.05.2018, středa, 21:52 + 0 - 0
  Rst:Je mi jedno na jakych polech koho mas.Nevim co je nesoudneho na tom co jsem ti napsal.Kazdy chachar ti to potvrdi.Zamindrakovany chachar?Nemaji mindrak ti o kterych jsem ti psal,nebo ty..dle tvych prispevku.
 • FC Baník Ostrava Lysá Hora 02.05.2018, středa, 20:53 + 0 - 0
  Rst: Samozřejmě že má Baník jelita, stovky jelit!!! Ale já myslel hlavně porovnání mimopražských a mimoostravských fanklubů! A sorry, ale to jsou dva naprosto rozdílné světy jak mentalitou tak chováním.
 • FC Baník Ostrava PTR 02.05.2018, středa, 20:34 + 0 - 0
  acab1: Já jsem si docela jistý tím, že to ironicky nemyslel :). Pětiletka ve 2. lize by byla pro Baník morovou ranou.
 • bez klubu Rst 02.05.2018, středa, 20:34 + 0 - 0
  Lysá hora: To napsala Morava je krásná zem nebo Cestovatel, tuším. Ale ruku na srdce - opravdu je to tak rozdílné? Nenamlouváte si to třeba? Ty kotle se oproti letem zpřed +-20 let skutečně změnily (nyní jezdí mnohem více lidí, mnohdy skutečně takových, které by tehdy jeden venku nespatřil, v návaznosti na to zároveň mnohem více jelit). Ale týká se to jen Sparty? Jako fakt nemáte vemena? O.K., budu tomu věřit.
 • FC Baník Ostrava Lysá Hora 02.05.2018, středa, 20:13 + 0 - 0
  Rst: Taky se podívej, jak vypadají fankluby Baníku ctící nějakou ultras mentalitu, a jak se prezentují mimopražští fanoušci Sparty, kteří, jak tady někdo jednou trefně napsal, vypadají jako zájezd hoštického JZD do Itálie v kombinaci s hokejovými repre-fans na MS. Sorry jako.
 • bez klubu Rst 02.05.2018, středa, 19:47 + 0 - 0
  Acab1: Tak jo, jebejte tu do té Sparty, co se do ní vejde. Vysmívejte se jejím fanouškům z celé republiky a u druhých to naopak dávejte na odiv a hrajte si na nezaujaté. (Možná jsem si na těch pár žvástů za uherský rok měl založit nový nick :)) ) A pokud sis (ne)všimnul, reagoval jsem na něco, co napsal Sil.Pr., tak pokud už to zde není diskuzní fórum, ale pouze výkřiky do tmy, tak se, dnes již podruhé, omlouvám. Právě mě jeden napadl (ten výkřik) :) : S DĚDEČKEM ZA KLUBEM NEJSOU HOVNA! OLE! :)
 • bez klubu acab1 02.05.2018, středa, 19:26 + 0 - 0
  RST : snad každému je jasné, že Kyby svůj příspěvek myslel ironicky, šak logika, né ? Přijde mi, že zbytečně rýpeš. Jestli se nemýlím,tak patříš ke Vsetínu, jsi taky jeden z těch " co něco pamatují", tak by jsi mohl mít nadhled.
 • bez klubu Rst 02.05.2018, středa, 18:41 + 0 - 0
  Matt1922: je dobře, že jsi napsal zrovna po Kybym. Mám vás na opačných pólech jakýchsi fanouškovských poloh. A je zajímavé, že ti nejvíce respektuhodní jsou zároveň abnormálně soudní (i když nevím, zda svou odpověď na mou řečnickou myslí (Kyby) ironicky - může si dovolit, nebo vážně - ostravskou, potažmo českou scénu zná dokonale). Ty jsi se projevil jako klasický zbytečně zamindrákovaný chachar, či spíše antisparťan (všichni jsou proti vám i s papežem a celebritami, to bych nevymyslel), tak pevně věřím, že v tom zmíněném triku i přespáváš. Ale jinak dobré, já to tu rád čtu všecko. :)) A do diskuze přispěl, abych jakožto taky nezávislý, nesmírně nezaujatý (:))) ) pozorovatel vyvážil ty Moravy krásné země a jim podobné, kteří jsou tak strašně nezaujatí (:))) ), že by mohli předmět nezaujatost přednášet na VŠ. :)
 • FC Baník Ostrava Mat1922 02.05.2018, středa, 17:07 + 0 - 0
  Rst chapu ze breci vase vedeni,real. tym,hraci i fans,novinari,celebrity,tv komentatori ba i papez cosi blekotal a ty se musis pridat aspon z druhou ligou:-D....Bary na hrad!SP napsal jen pocity vetsiny chacharu pri maci,zavzpominal na prvni kroky s Banikem a hlavne ze tak ma hrat pravy Banik porad,pak jsi hrdy.A ze byli porazeni zrovna rudi je tresnicka na dortu.
 • FC Baník Ostrava Kyby 02.05.2018, středa, 14:53 + 0 - 0
  RST: Myslím, že bychom se na to v druhé lize už vysrali a věnovali se rodinám, nákupům, biografům atd., my už jsme holt takoví :-)
 • Zbrojovka Brno Cenda 02.05.2018, středa, 14:11 + 0 - 0
  V neděli berou lidi děti svý na chaty kde to už znaj nechápou, že taky ostatní jiný koníčky maj.
 • bez klubu Rst 02.05.2018, středa, 13:55 + 0 - 1
  Sil.Pr.: Co na tom bylo za kumšt? Ve 14. Pro tebe jsou hovna to, že někdo je hrdý, že fandí od tří let a chodil s dědou, pro mě jsou hovna to, že si myslíš, že fandit od 15 do 30 je "kurva dlouho". IMHO není. Hele atmosféru umíte udělat nejlepší možnou, třeba na Letné jste nejlepší away skupinou celá desetiletí, tak díky za připomínku. :) Jen si vždy, když vám tu rádobynezávislí pozorovatelé lezou do prdele, příp. si tu honíte sami nad sebou, vzpomenu na to, co třeba píše sickyboy, příp. na to, jak jste se tu rozčilovali na normály nedávno (najednou to je u vás jako všude jinde.. ), že skalních je vás 5 litrů a zbytek "sparťanů". Samozřejmě vašim typům, co to vedou a řídí (Ultras, Hooligans, Supporters) respect, o tom žádná, snad jen - to triko Sparta to stará kurwa - tam cítím buď zbytečný mindrák ze Sparty, nebo tušení, že si to koupí skutečně každý ... Tak užívej a dotlač Bánik k záchraně. Mmch řečnická: že rok dva ve druhé lize mohou každému táboru jen a jen prospět, víme jak z fotbalu, tak z hokeje, byl bych zvědavý na počínání chacharů, pobýt ve druhé lize déle, příp. spadnout letos znovu.
 • FC Baník Ostrava SilesiaPride 02.05.2018, středa, 13:18 + 0 - 0
  Rst nevím o co se snažíš synku já jezdil jeden rok před mistrovskou sezonou a nejsem fanoušek úspěhu. A nezlob se na mě ale nejsem přímo Ostravák a jezdit v cca 14letech na výjezdy a i domácí to byl sakra kumfšt v té době. A myslel jsem že nebudu psát hovna jako někteří co tvrdí že fandí od tří let a chodili s dědou atp. když ani nemáš ponětí o co jde. Fandil jsem i v době neuspěchu a když byli v druhe lize chodil jsem na domácí a jel i na cca 5 výjezdů a to i přes rodinný stav a domácí povinnosti a práci, ale pointa byla že se neskutečně zvedl doping, fanatismus a úroveň fandění, neskutečně a to já můžu srovnávat za ty dlouhá léta. U nás to je mentalita. A nebuď frustrovaný, že máme nejlepší fans v lize, třeba to dojde i na jiné ligové tábory.
 • AC Sparta Praha fansontour 02.05.2018, středa, 12:55 + 0 - 0
  Tata22: tak to je krásné číslo a musím se přiznat, že jsem radši taky něco hodil:-))). Ten počet ACS byl prostě slabý, jenom ve srovnání s posledním zápasem na Bazalech, kde byly o přestávce ty výtržnosti na základě kterých pak Pelta rozjel ty represe. Tam nás bylo myslím 800ks, plný sektor a bylo to o něčem jiném...
 • FC Baník Ostrava sickboy 02.05.2018, středa, 11:17 + 0 - 0
  Jinak jeste dodam, ze support ACS hostu byl slaby, teda nebylo je vubec slyset a je mi jedno kolik stovek nebo tisicovek sedelo nenapadne na ochozech v bilem triku... Kdy jindy prijet na zapas rivala nez v sobotu odpoledne? Kdyz maji prijet chachari do Praglu, tak se radeji utkani preklada na debilni terminy...co k tomu dodat? Cesky fotbal pro fanousky!
 • FC Baník Ostrava sickboy 02.05.2018, středa, 11:15 + 0 - 0
  Je mi lito, kdyz na ochozem slysim nad zakrokem policie fanousky rvat "bite je, bite je" a pak po chvili ti stejni fanousci rvou A.C.A.B.! Trochu schizofrenie...
 • bez klubu Rst 02.05.2018, středa, 09:09 + 0 - 0
  Dzandra: šlo mi o to, že psal, že nebude otravovat s nějakým svým životopisem (sám to nazval hovny), aby tu pak ještě v tom samém souvětí napsal svůj životopis (čili dle něj hovna). A 18-15 mi vychází 03-04. Pokud byl i v 02-03 na Slavii u sedmičky, obracím a good, protože takové já mám nejraději, co ve slabém počtu ve zlé době vyjedou a ještě jsou hrdí a věrní, neb „takových výsledků je třeba si vážit." (citace z FF po té sedmičce na Slavii) :) Ale za (ne)kvalitu svého příspěvku se omlouvám.
 • FC Baník Ostrava dzandra 02.05.2018, středa, 08:48 + 0 - 0
  Ret: nic ve zlém, ale kvalita tvého příspěvku mě nepřekvapila
 • bez klubu Rst 01.05.2018, úterý, 23:39 + 0 - 0
  Sil.pr.: zase kdybys nezačal až v mistrovské sezóně 03-04, ale už ve 3 letech, nebo by tě tam vodil děda od 5 let, měl bys ještě více zážitků, navíc bys byl jistě o to víc hrdý, že jsi nezačal v té 03-04 jak kdejaký drban. Ale povedlo se ti dobře napsat, že nebudeš psát hovna, abys pak dle svého mustru ta hovna napsal.
 • SK Slavia Praha Pyroman 01.05.2018, úterý, 20:02 + 0 - 0
  To myšlení těch lidí na Baníku je prostě někde úplně jinde. Klobouček. Jinak i počet Sparty dobrý, škoda nemožnosti chorea, u Baníku možná víc pyra jinak super zápas nebojím se říct na evropské úrovni se vším všudy.
 • FC Baník Ostrava SilesiaPride 01.05.2018, úterý, 16:57 + 1 - 1
  Tohle co jsem zažil se neustále dobou posouvá, neskutečný fanatismus! Nebudu psát hovna, že jsem fandil od 3let nebo děda mě vodil v pěti na Baník samovolně jsem začal jezdit od 15 je mi 30let fandím tudíž kurva dlouho sedm let aktivně (od 15let) výjezdy, GieKSy, domácí, poháry a občas třetí poločas, ale doba se neskutečně posunula ohledně fanatismu, fandění, ultras aktivit, atp. Teď kvůli rodině, přítelkyni a životu chodím na domácí zápasy, když čas dovolí atp. ale myslel jsem že krom mistrovské sezony byl lonsky rok a zápas s Opavou jebanou top, ale tady byla zase hozena rukavice drtivá většina dá se říct 80% stadionu v bílem fandilo se kurva naplno a nenávist vůči kurvám Pražským se nesla vzduchem. Tak můžu říct opět že toto byl TOP 5 zápas co jsem za svých 15let aktivních zažil. Baník to není jen značka to je životní styl. Smekám Baníčku, smekám jak se to kurevsky posouvá a jen se slzami v očích vzpomínám jak jsem zabíral místo ultrasky já a občas zazlobil na domluveném houbaření :-) kurva jsem hrdý Ostravák. GieKSa Baník! TOP v republice
 • AC Sparta Praha zbarda 01.05.2018, úterý, 00:24 + 0 - 1
  Doyle: díky za gratulaci a můžu ti slíbit, že blbej fízl to nikdy nebude :).. Baník je pro mě číslo 1 a tím bych ti uzavřel. Jiná mentalita, jiný kraj, jiný mrav.. Hezky se na ně dívá s otevřenou pusou. Náš počet dle mého názoru špatný nebyl.
 • FC Baník Ostrava Tata22 30.04.2018, pondělí, 21:31 + 0 - 0
  Jeste k poslednimu golu,zrovna jsme vkotli neco resili s manzelkou,uz nevim co,ale ten vybuch "goool", tj neco,co sem nikdy jeste tak intenzivne nezazil
 • FC Baník Ostrava Tata22 30.04.2018, pondělí, 21:29 + 0 - 0
  Fansontour,vybralo se neco pres 100.tis
 • FC Spartak Trnava mthyx 30.04.2018, pondělí, 20:08 + 1 - 0
  Parádne bolo, hlasivky ešte teraz v prdeli.. najlepšie, keď pri poslednom pyru dal jeden z ultrasky nejaké pyro na schody a nižšie pálil bengály ,tak som zháňal zapaľovač na to pyro a nakoniec som ho odpaľoval od neho od bengalu a držal to v rukách ... diky bohu, že to nebol delobuch :-D
 • FC Baník Ostrava dzandra 30.04.2018, pondělí, 17:45 + 0 - 0
  Vždy mi přijde ve srovnání s tímhle zápasem označení souboj rivalů Sparta x Plzeň 😁😁. Já byl spokojen , jsem moc rád, že ta výhra nad Spartou byla za sakrální důležité 3 body. Tolik cizích chlapů co jsem po tom 3 gólů poobjímal.
 • FC Baník Ostrava abc78 30.04.2018, pondělí, 16:43 + 0 - 0
  fansontour: a kolik si hodil do čapky? :o)
 • AC Sparta Praha fansontour 30.04.2018, pondělí, 11:57 + 0 - 0
  To L.8: No, překvapilo mě ještě, jak jsou chahaři displinovaní a fakt drtivá většina měla bílá trika. Já měl modrobílé, ale to byla spíše náhoda, že jsem relativně ladil s ostatními. Nicméně jsem byl asi záhy odhalen, když jsem nefandil, neskákal, neradoval se z gólů:-))). Při gólech Sparty jsem zatnul pěst a více si nedovolil:-).
 • FC Baník Ostrava L. 8 30.04.2018, pondělí, 10:20 + 0 - 0
  fansontour: Doufám, že jsi měl bílé tričko :-)
 • FC Baník Ostrava Kyby 30.04.2018, pondělí, 09:20 + 1 - 0
  HUYAVAN:My jsme trochu masochisti, proto tak nazýváme lidi, co přijdou jen na Spartu. Blbé je, že kdybychom hráli o titul a měli furt vyprodané, museli bychom je nazývat každý zápas jinak, třeba Jihlaváky, Brňáky nebo dokonce Sigmáky...prostě je 5 litrů skalních a zbytek dojde jen na úspěch nebo Spartu, Slávii a Opavu. Je to smutné, ale tak to prostě je na celém světě...
 • AC Sparta Praha fansontour 30.04.2018, pondělí, 08:43 + 2 - 0
  Ještě k té sobotě... Schválně jsem si koupil lupen mezi normály, takže mezi chachary do rohu tak, abych viděl relativně dobře na náš kotel a zbytek stadionu. Neměl jsem nervy na policejní buzeraci a potřeboval jsem po zápase rychle vypadnout kvůli odjezdu. Takže i kvůli tomu a kvůli atmosféře jsem na to byl velmi zvědav. První zápas ve Vítkách a byl jsem zvědav na celkovou atmosféru, prostředí na stadionu a vůbec vše okolo... Mám něco za sebou a tak s klidem a nepíše se mi to lehce, že Baník je úplně někde jinde. Bohužel je to tak. Zajímavá věc hned na začátku, když vás hned za turnikety překvapí skupina snad 5 frajerů a pěknými parametry, kteří vybírají příspěvky na choreo. U toho spíkr s megafonem a vytvoří na vás takový tlak, že bez toho, aby člověk něco vhodil, tak vás nepustí dál. Taková blbost, ale myslím, že se tam při takovém zápase vyberou pěkné peníze. Občerstvení, záchody super, Radegast jel na plno, obsluha trika Jebat Opavu, zajímavé. K atmosféře nemá smysl cokoliv dodávat. I přes atl. dráhu akustika super, fanatismus od začátku, prostě mě to připadá, že ten Baník, chahaři jsou mentalitou někde na Balkáně:-). Ta sounáležitost s klubem je velká a je to vidět. Nevím teda, co byste dělali bez Sparty, ale to je jedno. Ke Spartě... Na takovýto výjezd musí být prostě 1000ks, to mi nikdo nevymluví. Upřímně jsem byl zklamán z toho počtu a moc to nechápu. Podle mě stejný počet jako na Slovácku, v Olomouci atd. Kde jinde a kam chce jet fanatik než do jámy lvové???!!! Můžu zodpovědně říct, právě protože jsem byl v normálním sektoru, že kromě kotle a hlavní tribuny, kde jsou VIP a lupeny od klubu, tak na celém stadionu nebyli hosté nikde. Taky byly myslím zajímavé a úsměvně neustálé stesky hlasatele na sektor hostí, aby nedemolovali stadion:-). Jasně, že sedačky lítaly, ale na stadionu Baníku a s vědomím toho, co chlapci dokážete vyvádět na away days, tak vtipné... Takže pokud tady někdo porovnává sešívky se "slavnou" tribunou Sever a celkovou atmosférou na stadionu, tak se to prostě v takto vypjatém zápase porovnávat nedá a Baník je prostě jinde! Nazdar.
 • FC Baník Ostrava Mat1922 30.04.2018, pondělí, 08:33 + 0 - 0
  capi tu pulpico,nauc se cist.Nepisu ani slovo o vyprodani,o mode...ale jen o vasem poctu,vymluvach.Pokud neumis cist ale jen psat,zopakuj si znovu ty tri roky ktere si absolvoval ve druhe tride.
 • FC Baník Ostrava Frydečak 30.04.2018, pondělí, 07:50 + 0 - 0
  FRmarkEE: Píšu několik stovek, protože ty aspekty, které jsi popsal, jsem už zohlednil. Prostě přišlo několik tisíc nad rámec, přičemž pár stovek z nich se přišlo podívat na hvězdy sparty. Tudíž, je označuji za sparťany. Ale to je běžný standart v Ově už několik let. Howgh.
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 30.04.2018, pondělí, 07:13 + 0 - 0
  Doyle : to ,že ve Vítkách je lepší akustika ví a píšou všichni ... Kdybych to měl přirovnat k ženám. Chodíme teď píchat jinou ,ale milujeme stále tu starou , i s těmi pár chybami co měla , ono všechny ty "chyby" měli něco do sebe. Od chcaní u stromů , zimních koulovaček či letního opalování :) kvalita ochozů mírně klesla ,ale kvalita kotle naopak zase stoupla. V některých zápasech si osobně myslím ,že celý oblouk oblouk za bránou překonává i slavnou TS... huyavan : myslel to zvýšení zájmu o jeden zápas, že na bohemku je 8k a na spartu 15k = že na stadionu je dle něj 7k sparťaňů. Osobně to moc nechápu , brečet tady ,že není vyprodáno na každý zápas a nazívat ostatní sparťany. Tak to hold bývá skoro všude ve světě ,že některé zápasy táhnou víc... na to jakou bídu hrajeme tak průměr 7 300 na zápas je nádherný !!!
 • AC Sparta Praha huyavan 30.04.2018, pondělí, 03:45 + 0 - 0
  Frydecak:kde prosimte po stadionu bylo stovky,mozna tisic ACS?To by me zajimalo,kde sedeli?Dyt by se to furt rubalo..!
 • AC Sparta Praha Letenskej 30.04.2018, pondělí, 00:22 + 0 - 0
  Klokan: a nás snad bylo někde někdy míň než vás?? Si asi něco pleteš.
 • AC Sparta Praha capi 29.04.2018, neděle, 23:15 + 2 - 0
  Mat1922, ty pičo, co ty meleš za hovna, vítkovice byli plný, protože přijela Sparta ...a po pár letech pseudobojkotu si honíte trika, je móda chodit na baník a vítkovice najednou nevaděj
 • FC Viktoria Plzeň pepky 29.04.2018, neděle, 22:13 + 0 - 0
  Baroš řekl 1liga je žumpa....100bodu zato a stejně takové hráče jak je on je potřeba nosit na rukách,Milan je frajer a zase to potvrdil,je to pán hráč!!!
 • FC Baník Ostrava Frydečak 29.04.2018, neděle, 22:12 + 0 - 0
  A já bych se zase chtěl jednou dočkat toho, že naši fanoušci budou o svém klubu psát jako o Baníku, nikoliv jako o baníku. Co se týče počtu, tak se mi nezdá, že by bylo sparťanů málo. Navíc je potřeba započítat několik stovek, možná tisíc jejich fanoušků, kteří byli mimo sektor hostí.
 • FC Baník Ostrava dzandra 29.04.2018, neděle, 21:21 + 0 - 0
  Je to možná jen můj pocit, ale kdyby z hostující sektoru ve kterém by byly fans baníku vyletělo pár sedaček a petard mimo, tak by tam PČR naběhla daleko dříve, možná by ani nenaběhla, kdyby se kde se vzal objevil kontejner na plasty :-). A ta mediální masáž by byla podle mě taky úplně jiná. Chtěl bych se dočkat doby, kdy se nebude řvát bíte je a tleskat zákroku acab
 • Zbrojovka Brno Doyle 29.04.2018, neděle, 19:54 + 0 - 0
  No a Zbardovi velká gratulace :) prosím jen, ať z malého nikdy není fizl..
 • Zbrojovka Brno Doyle 29.04.2018, neděle, 19:54 + 0 - 0
  Já si nemůžu pomoct, ale myslím, že při stejné návštěvě by atmosféra na bazalech tak dobrá nebyla, tomu stadionu křivdíte :) jinak byl zážitek ten zápas sledovat v televizi, vůbec si to neumím představit na stadionu
 • FC Baník Ostrava Mat1922 29.04.2018, neděle, 18:57 + 0 - 0
  Lidi jezdi na chaty,brali si volno..proc tedy NUN jezdi porad?A taky maji chaty,deti.Je to presne jak pise PG88.Minule MP3 napise jak se na nas krasne diva..ale na vas se pekne ted nekoukalo.Kdyz mu psal frydecak ze by pro ACS mela byt OVA top vyjezd v lize,napise mu ze pro nej je top vyjezd na slavku.Vole, v ramci mesta je vyjezd?A to je presne ono,plno kecu a pak trapas.To same Slavka,pokud vas neprijede 1000 ks do Ovy KDYKOLI,tak pro me nemuzete byt jednicky......Marek125:tak kolik jsi zrubal chacharu,nebo rubes jen slavisty!
 • bez klubu PragueBoys88 29.04.2018, neděle, 18:36 + 0 - 0
  Rozdíl mezi Spartou a Baníkem je jednoduchý a to je v mentalitě a lásce ke klubu...Pražáci si pouze hrají na lásku ke klubu a mají tisíc výmluv proč nevyrazit..(bojí se nafasování) a v Ostravě se to vždy ukáže jak to teda je... Banik je číslo jedna a dlouho tomu jinak nebude respekt k vám!
 • FC Baník Ostrava PTR 29.04.2018, neděle, 18:33 + 0 - 0
  Nejhorsi holt je zvyknout si na uspech. Tady to skoro dekadu stoji za hovno a stejne to lidi bavi. Ty kecy o Spartanech v kazde vsi ale moc nepobiram, vzdyt valnou cast nasich poctu delaji FC. Vratte se zase nohama na zem a soustredme se na sebe. Ani pro nas sezona neskoncila.
 • FC Baník Ostrava dejw77cze 29.04.2018, neděle, 17:31 + 0 - 0
  acs1893 - Jistě, a my máme tisíce pracujících taky ve Zlíně, v Olomouci, v Brně, v Plzni, V Č.Budějovicích, V Liberci, Jablonci, Uh.Hradišti a nevím kde jinde. Dokonce i specialy ČD se vydávají pro pár desítek chacharů, protože zbytek tam vlastně pracuje :D :D :D Pak ale nechápu ty plné vagóny speciálů :D To jsou asi turisté - vandráci :D
 • AC Sparta Praha acs1893 29.04.2018, neděle, 14:12 + 0 - 0
  S77: oni se vymlouvat na to že hrajou špatně nemůžou když hrajou roky fůrt stejně. My máme trošku jiné očekávání. Morava: to máš pravdu že nemáme tisíce lidí pracujících v Ostravě jako baník tak je logicý že z ostravy a okolí asi mos sparťanů nebude. A ty fandíš komu že komentuješ naší scénu?Brnu?:DD
 • bez klubu Morava je krasna zem 29.04.2018, neděle, 13:43 + 0 - 0
  acs1893: Jistě, protože se do takových měst sjedou ty vaše fankluby z celých Čech a místní Sparťani, který vám udělaj plnej sektor. Skutečnej a bolestivej obraz vaší scény pak vidíte v Ostravě.
 • Slezský FC Opava s77 29.04.2018, neděle, 13:35 + 0 - 0
  Tenhle zápas vždy ukáže, jaký je rozdíl mezi číslem 1 a zbytkem české scény. Jsem ještě neslyšel, že by se chachaři vymlouvali, že o víkendu jedou na chatu, nebo že hrajou špatně, nebo tak něco...
 • AC Sparta Praha acs1893 29.04.2018, neděle, 13:25 + 0 - 0
  v tpc nás bylo hodně. v plzni plnej sektor. Hrajem hovno. Ani jedna výhra letos venku, titul a lm v hajzlu...to pak prostě 1000 lidí do OV nepojede.
 • AC Sparta Praha zbarda 29.04.2018, neděle, 11:32 + 0 - 0
  de puta madre: až se ti narodí dítě, tak třeba taky vynecháš jeden výjezd..
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 29.04.2018, neděle, 11:30 + 0 - 0
  http://brucki.blogspot.cz/2018/04/banik-ostrava-sparta-praha.html
 • FC Baník Ostrava de puta madre 29.04.2018, neděle, 11:30 + 0 - 0
  Zbarda kdo chce jede kdo nechce hleda vymluvy
 • AC Sparta Praha zbarda 29.04.2018, neděle, 11:21 + 0 - 0
  Počet bych +- očekávaný. Lidi jezdí na chaty, na pondělí si brali volno..já jsem taky chyběl, ale z jiného důvodu a upřímně říkám, že mě to štve. Na druhou stranu, narození dítěte a zakládání sparťanské rodiny má taky svůj smysl a význam. Z fotek a vyprávění to vypadá báječně.
 • AC Sparta Praha Marek125 29.04.2018, neděle, 11:09 + 1 - 0
  Dobrý výjezd směr Bahník. I když vás Banikovce nesnáším,tak aspoň se dá na vás koukat a atmosféra byla fakt super. https://www.youtube.com/watch?v=u2Mx8Ymxpj8
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 29.04.2018, neděle, 10:45 + 0 - 0
  Morava : a bohužel už je začali věšet i za plot a ne před :))
 • AC Sparta Praha HON 29.04.2018, neděle, 10:31 + 0 - 0
  Klokan: Tak nas tam bylo poslednich par sezon vzdycky vic nez vas. Ale mohlo nas byt vic.
 • bez klubu Morava je krasna zem 29.04.2018, neděle, 10:02 + 1 - 0
  Sparta začíná dělat pokroky :-) Dokonce i negramoti z Falangy se naučili normálně pověsit vlajku, to je velkej posun :-) Za pět let třeba přijdou na to, že když už jich dojede pár, tak je efektivnější stát aspoň pohromadě a né být rozházený po celým sektoru :-)
 • Bohemians 1905 klokan22 29.04.2018, neděle, 09:43 + 0 - 0
  tvl i Spartanu bylo v Ostrave vic nez nas :( :D
 • FC Baník Ostrava dzandra 29.04.2018, neděle, 09:41 + 0 - 0
  T9 je na zabití mělo tam být bijte je
 • FC Baník Ostrava dzandra 29.04.2018, neděle, 09:40 + 0 - 0
  No trochu mě zase mrzelo, že celkem dost lidí tleskalo zásahu PČR a pokřik buďte je. Ale to je tak asi všude. Možná ale kdyby nepřijela popelnice, tak by asi zásah nebyl. Nevadí mír zlobeni, pyrotechnika , ale ty delobuchy stále moc nemusim
 • FC Baník Ostrava Tata22 29.04.2018, neděle, 09:34 + 0 - 0
  Neskutecne,v ochozech i na hristi,domu jsme jeli z kosmonauty a pani ze Zabreha,chacharka v 70.letech,plno fotek z chacharama,vyp*covala acs,proste jazda.
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 29.04.2018, neděle, 09:15 + 0 - 0
  Paráda , na takové zápasy se dlouho vzpomíná... krása se kolem sebe kouknout a vidět plno lidí radostí doslova brečet :D to se musí prostě zažít... Bylo by super si přečíst report/hodnocení někoho nezaujatého :) https://youtu.be/0KQeZZ6_RFQ
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 29.04.2018, neděle, 08:39 + 1 - 0
  Kvůli čemu vznikla bitka v sektoru hostí? Nejlépe přímo z kotle Sparty, na dálku to vidět nebylo
 • FC Baník Ostrava Mat1922 29.04.2018, neděle, 08:29 + 0 - 0
  Neni co resit..Nejlepsi u nas.Nevim jestli byli spartani na chatach,hokeji..ale z jejich poctu zklamani.A respekt ctyrem rudym ze na parkovisti u stadionu vylezli v dresech z auta a se zatajenym dechem propluli bilou tsunami bez poskvrny do sveho sektoru:-)
 • FC Baník Ostrava dejw77cze 29.04.2018, neděle, 07:51 + 1 - 0
  NeEchapu nevpuštění chorea sparťanům v baště ultraz :D Trochu snižuje ač povedená chacharská chorea. Ot.zůstává, jak by se s tím choreem sparťani popasovali v takovém počtu.
 • AC Sparta Praha acs1893 29.04.2018, neděle, 00:00 + 1 - 0
  no čekal sem že nás bude víc. ale ono je to bohužel tím že hrajeme totální hovno.
 • FC Baník Ostrava masa21 28.04.2018, sobota, 23:52 + 0 - 0
  chachar007 : tomuhle chyběly už jen Bazaly...
 • FC Baník Ostrava chachar007 28.04.2018, sobota, 23:05 + 0 - 0
  uuuuu, neskutecna krasa, jeden z nej mych zazitku s banikem :-)) po golu na 3-2 to bylo na stadionu neskutečné :-)) skoro slzy v ocich :-) vic takovych zapasu !!!
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...


BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle... 28.04.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...


Britská nemoc – díl čtvrtý (... 18.01.2012

Britská nemoc – díl čtvrtý (...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012

Britská nemoc – díl druhý (N...

Komentáře
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
22.05.2022, neděle, 19:20 -
Slovacko ma celkom prekvapilo ...
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace