o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

FotoReport: FC Baník Ostrava - FC Viktoria Plzeň

Foto report čtvrtek, 5. 4. 2018 08:35 - přejít do komentářů
Chachaři opět za plný počet hvězdiček!
images/clanky/fotoreport-fc-banik-ostrava-fc-viktoria-plzen-8347.jpg

K dohrávanému utkání 19. kola HET ligy nastoupili hráči Baníku Ostrava v pruhovaných retro dresech z roku 1923.

Do časů dávno minulých se vrátili i Chachaři na tribunách, kteří si připravili dvě prezentace. Tou první byla kartoniáda "SLEZSKO" na protilehlé tribuně v černožlutých barvách. Tou druhou byla malovaná plachta s podobiznami jedenáctky hráčů SK Slezská Ostrava. Vše doplnily žluté ohně.

Středeční utkání sledovalo 8 tisíc a pět diváků, včetně jedenáctky fanoušků Plzně v sektoru pro hosty.

Autorem fotoreportáže je LUPO.

Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.Fotka uživatele Verime Lupo Bomiti.

 

Autor: dd & lupoShare |
Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Patrik90 8. 4. 2018, neděle, 14:11 + 0 - 0
  Ne, prostě tady není o čem! To není o Zdeňkovi a podobným, mohli vyrazit i jíní! 11 je prostě stejný průser, jako pověstná 7 na Bazalech! Bože, jak já bych si chtěl tak stěžovat, že jsem utratil několik tisíců a strávil svoje dovolenky na pohárovém výjezdu Baníku. Jsem ještě mladý, tak snad se toho ještě kurva někdy dožiju!
 • FK Viktoria Plzeň Pan pes 7. 4. 2018, sobota, 22:06 + 0 - 0
  Moc nechápu, co se tu řeší, však můžete bejt konečně spokojeni, že tam z Plzně skoro nikdo nebyl a nemusíte vypisovat o fanoušcích úspěchu, tak by to přece mělo bejt - nejezdit když se daří, ne? Ale jinak samozřejmě ostudnej počet to je, žádnej hokej to neomlouvá, z těch lidí, co tam byli, by jel do Ostravy tak Zdeněk a max. 10 lidí.... To i před deseti, patnácti lety nás v Ostravě bejvalo stejně nebo víc.... :-/
 • SK Slavia Praha dennyTS 7. 4. 2018, sobota, 07:49 + 0 - 0
  Pepky,ty mi svym vyjadrovanim pripominas Frantu Straku ty vole🤣🤣
 • FK Viktoria Plzeň pepky 6. 4. 2018, pátek, 22:25 + 0 - 0
  Zdar bratři 1911,hold to je život a neřešte borci sračky...chachaři velkolepé zase za 1,palec opravdu nahoru,kurva dobrá práce..A KECI JSOU NÁM UPRDELE...mistři i bez titulu a vyližte nám všichni prdel... AŤ JSE DAŘÍ VŠEM NA VŠECH FRONTÁCH,tak že hlavně fandete barvám které nosite.. A OPAKUJI JEBAT SVAZ+ACAB!!!!!
 • AC Sparta Praha MP11 6. 4. 2018, pátek, 15:14 + 0 - 0
  Frydečak, sorry, ale pro mne vždy byl a bude nejvíc zápas proti Slavii. Tu nenávidím, nějaký celek od polských hranic je mi v podstatě volný.
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 6. 4. 2018, pátek, 15:03 + 0 - 0
  https://www.youtube.com/watch?v=xBt_m96JQiQ Tribuna chudých byla 2010 a při odvetě na jaře 2011 jste slavili titul.
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 6. 4. 2018, pátek, 14:55 + 0 - 0
  Jo to byl ten zápas.A dva roky před tím jsme ta byli když jste válčili s policajtama o tribunu chudých.Mezitím byla ta proslulá sedmička, kdy jsme jeli za dva dny do Bruselu.
 • FC Baník Ostrava Frydečak 6. 4. 2018, pátek, 14:51 + 0 - 0
  MP11: Snad takových sparťanů jako ty není více..... Nedovedu si vůbec představit, jaký jiný výjezd v republice by sparťan mohl považovat za zajímavější. Kdybych si měl Ale ten Zdeněk, to je fiškus, to se musí nechat. Každopádně je dobře, že Plzeňští nemají zamazané obličeje. Ti fotbaloví fanoušci Plzně, kteří se na to vysrali by před nima měli totiž chodit po špičkách, držet pysk a čumět do země.
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 6. 4. 2018, pátek, 14:27 + 0 - 0
  Zdenek: http://www.supporters.cz/clanek/fotoreport-banik-ostrava-viktoria-plzen/5726.html To byl ten zápas. Škoda, že už tady nejsou fotky. Tenkrát se při nástupu házely tenisáky na hřiště.
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 6. 4. 2018, pátek, 14:00 + 0 - 0
  Morava je krasna zem :Co si pamatuji tak nejvíce nás tam bylo asi před 4 lety a to 220.Tolik by nás určitě nejelo ale ta stovka by vyrazila.
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 6. 4. 2018, pátek, 13:58 + 0 - 0
  Pusta Polom:Je jasné že výjezd na Baník má své kouzlo je to na našich poměrech destinace číslo 1.Ale myslel jsem tím že lidi dají přednost výjezdu na pohár před Baníkem a pak už na středu do Ostravy nemají prachy a dovolenou
 • bez klubu Morava je krasna zem 6. 4. 2018, pátek, 13:08 + 0 - 0
  Mj Zdenku, kolik by vás v Ostrave bylo, kdyby se hrálo v sobotu a nebyl by zrovna nějakej nesmyslnej hokej zas?
 • bez klubu Morava je krasna zem 6. 4. 2018, pátek, 12:50 + 0 - 0
  Já bych treba na Kometu nepách ani kdyby tam lítaly peceny holuby do drzky.
 • FC Baník Ostrava Fidelovy tepláky 6. 4. 2018, pátek, 12:44 + 0 - 0
  Zdeněk81: Klobouk dolů před tvým výčtem výjezdů, ale Plzeň snad není jen Zdeněk ne? Jestli se presentujete jako sportovní fanoušci, pak v pořádku, ale nehrajte si na fotbalové fanatiky.
 • AC Sparta Praha Žižkovskej Pepík 6. 4. 2018, pátek, 12:14 + 0 - 0
  OBH: To možná, ale žádnej skalní fanda, nebo fotbalovej ultras nedá před svým milovaným fotbalovým klubem přednost hokejkám byť ze svýho města. A ano, jsem jedním z těch, který na hokejovou Spartu nevleze. Sparta je jen jedna, na Letný.
 • ŠK Slovan Bratislava OBH 6. 4. 2018, pátek, 11:52 + 0 - 0
  Pusta polom-neni to nic neobvykle ze fanuskovia jedneho tymu podporuju aj ine sporty! Vid.balkan fotbal basketbal tam ide ruka v ruke abo ruske ekipi neraz boli aj u nas ci spartak.cska na khl.skorej by som povedal ze banik je takou vinimkou ze nema vedlajsi sport. Neviem ako to u vas funguje s hokejom ci chodia na vitkovice ale je to uplne bezne ze sa podporuju ine sporty i ked ja sam som minimalne hokejovi podporovatel!
 • AC Sparta Praha MP11 6. 4. 2018, pátek, 10:53 + 0 - 0
  I když možná píšu pod dojmem našeho poslední zápasu ve Vítkovicích, kdy jste měli bojkot. Na Bazalech to bylo o něco jiném, o tom žádná.
 • AC Sparta Praha MP11 6. 4. 2018, pátek, 10:45 + 0 - 0
  Kyby, samozřejmě souhlas. To byl spíš dotaz na ty, co si myslí, že výjezd k vám je nějaký svátek, sorry, ale fakt není, alespoň pro nás, co máme už po Evropě něco odježděno. Situaci Plzně chápu, taky to znám. Pokud chci absolvovat všechny evropské výjezdy (což se mi v celku daří, i když tuhle sezónu to nebyl problém), tak bohužel kvůli pracovním povinnostem musím občas obětovat ligu. A jak zmiňoval Zdeněk, raději pojedu někam na Kypr, než do Ostravy, kde jsem byl 100x. Tím nechci zpochybňovat úroveň Baníku, jen prostě rád cestuji.
 • FC Baník Ostrava Kyby 6. 4. 2018, pátek, 10:31 + 0 - 0
  MP11: Protože jako host jedeš prvotně prezentovat sebe, svůj klub, svůj tábor, což platí o to více, pokud je tam konkurence, a ta ve Vítkovicích je. Na výjezdu si opravdu nevybírám podle stadionu domácích, to by mě v Jihlavě nebo třeba v současném Ďolíčku (sorry klokani, já to tam fakt v poslední době nemusím) nikdo nikdy neviděl... Ale snažím se vžít do role plzeňských a celkem je i dovedu pochopit...
 • AC Sparta Praha MP11 6. 4. 2018, pátek, 09:36 + 0 - 0
  Malůvka je opravdu top. A teď řečnická otázka pro Chachary: do Vítkovic odmítají někteří Chachaři chodit. Proč by teda měla lákat hosty návštěva Vítkovic?
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 6. 4. 2018, pátek, 08:29 + 1 - 0
  Zdeněk81: Ostrava není lákavá destinace? Aha, tak to jsi mne překvapil. Já měl od svých pěti let, co chodím, čili dvacet let, za to, že Ostrava je pro hosty právě jednou z nejlákavějších destinací a výzev, jak se ukázat před skvělým publikem a poměřit se s domácími (nemyslím na poli). Před tvojí výjezdovou bilancí absolutorium, beze sporu, ale přece jen bych čekal na Baníku účast alespoň od těch skalních fotbalových typů UltraSide apod., ale tak když i ti nejaktivnější "fotbaloví" z Plzně jedou podpořit jednou Viktorii, pak zas hokejovou Plzeň, pak zas to, pak to, tak asi jo no. Já si takové fandění dvěma ligovým klubům, ať už v jiném sport. odvětví, neumím představit. Mj. znám i několik Sparťanů a Slávistů, kteří by v životě nevlezli ani na hokejovou Spartu či Slavii...
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 6. 4. 2018, pátek, 08:19 + 0 - 0
  Ještě víc mi teď sere že byl zápas z Baníkem odložen.Prve se mělo hrát v luxusní čas a chystali jsme se ve větším počtu.Ale to už je teď pozdě.
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 6. 4. 2018, pátek, 08:08 + 0 - 1
  FR:Je to jedno jestli klesla nebo ne.Ono destinace jménem Ostrava lákavá není.Už jsme tam byli několikrát.Radši pojedu do Lisabonu,Bělehradu nebo na Kypr kam už se nikdy s Viktorkou nemusíme podívat než do destinace kam jezdím roky.A ještě ve středu a navíc máme ply- off v hokeji.(Nebýt hokeje na Baníku nechybím)Ono nám to taky stojí dost peněz. Jen výjezd do Lisabonu mi vyšel na 16 litrů a na Kypr snad 20.Nikdo se tedy nesmí divit že občas něco vynecháme.Chápu že se nám smějete a něco na to určitě je,ale taky chápejte vy nás!
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 6. 4. 2018, pátek, 07:58 + 0 - 0
  V součtu letošních výjezdů jsme zapoměl ještě na výjezd do Bělehradu
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 6. 4. 2018, pátek, 06:31 + 1 - 1
  Zdeněk81 : ono jde o to jak reprezentujete značku Viktoria , a ta opět klesla níže... emoce budíte potom možná tak na hokeji , vodní pólu či kde všude jezdíte...
 • Zbrojovka Brno Tom H 6. 4. 2018, pátek, 06:03 + 0 - 1
  Zdeněk81: Oni by chtěli, aby ste se vykašlali na všechno a jezdili jen do Vítkovic, protože to je přece povinnost.
 • FK Viktoria Plzeň Zdeněk81 6. 4. 2018, pátek, 02:59 + 0 - 1
  No tak jsme nevyrazili no a co.Byli jsme v Brně na hokeji Myslím že mám víc (ne jen já)odježděno než všichni kritici tady.Jen letošní sezona Forbal:Westendorf (Rakousko přátelák s Wolves)Bukurešt,Larnaka(Kypr),Luzern(Lugano),Lisabon Jablonec,Liberec,Boleslav,Sparta,Teplice,Olomouc.Hokej 2 Sparta,2 Chomutov,2 Litvínov,2 Boleslav,Jihlava,Vítkovice,Hradec,Pardubice.2 Olomouc,2 Brno.Podobně výjezdů mají i další lidi z Plzně.Je to pořád málo?Kdo z Vás kritiků to má?
 • AC Sparta Praha landis 6. 4. 2018, pátek, 00:20 + 0 - 1
  Marek125 - raději mlč !!
 • FC Baník Ostrava PTR 5. 4. 2018, čtvrtek, 22:47 + 0 - 0
  dzandra: přesně jak říkáš. 8k by mělo znít jinak.
 • FC Baník Ostrava dzandra 5. 4. 2018, čtvrtek, 21:03 + 0 - 0
  Těší mě spíš jedna věc, že proti dukle byla 4t a atmosféra možná stejná, takže máme 4t zdravý základ ať jsme na tom jak jsme
 • FC Baník Ostrava chachar007 5. 4. 2018, čtvrtek, 20:04 + 0 - 0
  obrovská pochvala ultrasce - super práce, jak tu někdo psal, tak škoda, že baník na poháry nemá naděje, určitě by to byla pro ČR dobrá reklama :-)...Plzeň nemá cenu komentovat:-)
 • AC Sparta Praha Marek125 5. 4. 2018, čtvrtek, 18:55 + 1 - 0
  Frydečak- OBH JE PROSTĚ JENOM ČOBOL. Určitě souhlasím že do Ostravy se ma jezdit ve velkých počtech. Hele Plzeň jasně ukazuje že je Pseudověda.Až bude Plzeň v polovině tabulky tak jich bude ven jezdit tak kolem 20 lidí nejvíc.
 • AC Sparta Praha Marek125 5. 4. 2018, čtvrtek, 18:44 + 1 - 0
  Prostě Plzeň jasná ostuda. Hokej nikoho neomlouvá. Hokej je hokej, fotbal je fotbal. Žádné výmluvy prostě Baník je respekt Českého fotbalu, a tam se má jezdit ve velkých počtech. Tak že Plzeň fakt ostuda!!!!!!!!!!
 • HC Plzeň gunner1929 5. 4. 2018, čtvrtek, 17:45 + 1 - 1
  V Plzni většina lidí fandí fotbalu i hokeji, takže logicky radši lidi pojedou na dvojvýjezd na semifinále do Brna než na fotbal do Ostravy..
 • bez klubu acab1 5. 4. 2018, čtvrtek, 17:42 + 1 - 1
  Marek125 : Plíseň, Bahník ? Kolik Ti je ? 15 ? Přestaň být trapnej. Respekt Baníku za jejich představení, někdy bych si přál ( byť opravdu nejsem Chachar ) aby mohli hrát Evropu, to by byla pro nás nejlepší možná reklama. A k počtu Plzně. Zdenda Vám napíše, že byli na hokeji v Brně, což je asi pravda, takže kdyby nebyl hokej, tak by jich u Vás bylo 40, no.
 • FC Baník Ostrava Frydečak 5. 4. 2018, čtvrtek, 16:41 + 1 - 0
  Ta fotka Plzeňských je focena o poločase. Ve skutečnosti jich bylo ještě o jednoho více. OBH: ty jsi úplně mimo mísu. Kde jinde se mají fanoušci hostů ukázat, než v Ostravě?! I kdybychom byli poslední v 5. lize. Bez jakýchkoliv debat a bez náznaků jakékoliv povýšenosti můžu bez skrupulí napsat, že my jsme špička v republice, takže je jejich povinností k nám dorazit. Ne, jenom doma, z poza plotu, při každém gólu se otočit k sektoru hostí a dělat dementní posunky. Ať jdou do prdele. Nechť už se Plzeň konečně vrátí tam, kam patří, mezi chvost tabulky. Pak se hlavně na domácím stadionu konečně ukáže, jací to jsou fanoušci.
 • FC Spartak Trnava 1989 5. 4. 2018, čtvrtek, 15:20 + 3 - 0
  11 Ľudí na výjazde budúceho majstra ? A ešte v Ostrave kde to má vždy grády ? Fuuuha ...
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 5. 4. 2018, čtvrtek, 15:17 + 0 - 0
  Chorea ultrasky super práce, hlavně plachta luxusní, ale rozhodně bych nebyl nějak unešený z atmosféry. Na ochozech to bylo slabé, kolem mě lidé nefandili i když naše skupina se snažila. Proti Jihlavě byla atmosféra lepší. Zase chachaři budme soudní, mělo to mít daleko větší grady..
 • AC Sparta Praha Marek125 5. 4. 2018, čtvrtek, 15:00 + 1 - 0
  11 FANOUŠKU Z PLÍSNĚ, PLZEŇ V OSTRAVĚ VŽDY OSTUDA.JINAK BAHNÍK DOBRÁ PRÁCE.
 • Bohemians 1905 B1905 5. 4. 2018, čtvrtek, 14:29 + 1 - 0
  No tak podle komentářů k jejich počtu, jsou to opravdu oni, kdo budí emoce :-))
 • ŠK Slovan Bratislava OBH 5. 4. 2018, čtvrtek, 14:28 + 0 - 2
  Plzen nikdy nebola vyjazdmi nejaka top a plus v pohari v europe mala x vyjazdov co si urcite vybralo nejaku financnu a dovolenkovu dan v praci! A netreba zabudat ze banik je posledny v lige nee pre kazdeho normala to je podstatny vyjazd! Nezastavam si ich len logicky uvazujem!
 • FC Baník Ostrava Fidelovy tepláky 5. 4. 2018, čtvrtek, 13:46 + 0 - 0
  Super choreo, škoda, že se nevyhrálo, ale ještě dýcháme. A Plzni se můžu jen smát, to byly ty jejich emoce, které už nějakou dobu budí oni? Jasně, středa, hokej, baba měla krámy, dítě rýmu, je to daleko a v Ostravě je hnusný vzduch, styďte se mistři...
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 5. 4. 2018, čtvrtek, 13:19 + 0 - 0
  Super zápas. Na hřišti chlapi dřeli , v hledišti to žilo jako nikde v česku a ultraska se taky parádně vytáhla ... ta plachta je bezkonkurenční! ... k Plzni se ani nemá cenu vyjádřovat , opět neskutečná ostuda ... jinak zajímavé ,že kotel FCB a okolí bylo zaplněno stejně jako minulý match s Jihlavou ,na kterém byla téměř 2x menší návštěva.
 • 1.FC Slovácko Babu 5. 4. 2018, čtvrtek, 11:35 + 3 - 0
  Ta jedenáctka hráčů je fantastická :-O
 • FC Baník Ostrava RavenFCB 5. 4. 2018, čtvrtek, 10:46 + 0 - 0
  Vcera super doping,krasna kartoniada a uzasna plachta - podle me jedna z nejkrasneji namalovanych za poslednich 15 let ! Skoda jen,ze retro dresy nebyly 100% presne (puvodne se hralo s cernymi trenyrkami i stulpnami). FC Kmeny bohuzel neprekvapili....Je smutne ze zrovna oni nas budou opet zastupovat v poharech,stejne tak jako zrejme i Sigma ... :/
 • FC Hradec Králové Kuksič 5. 4. 2018, čtvrtek, 09:47 + 0 - 0
  Trochu ve slově "Slezsko" vidím číslice místo písmen, ale i tak klobouk dolů před vámi!
 • FC Baník Ostrava Kyby 5. 4. 2018, čtvrtek, 09:29 + 1 - 0
  Tvůrcům včerejšího chorea patři absolutorium!!! Parádní práce...
 • FC Baník Ostrava cldlls 5. 4. 2018, čtvrtek, 08:46 + 0 - 0
  Kura k té fotce chybělo už jen to odpočítávání, teď tuším od legie ...
clbannerVidea

PODZIM 2018


další videa >
Blog fanoušků & Špionáž
Superclásico po evropsku 12. 12. 2018, středa, 21:30

Superclásico po evropsku


Blog fanoušků: SK Rapid Wien... 29. 11. 2018, čtvrtek, 17:50

Blog fanoušků: SK Rapid Wien...


Blog fanoušků: PASEKY ULTRAS... 29. 10. 2018, pondělí, 13:45

Blog fanoušků: PASEKY ULTRAS...

další články >
Odkazy z jiných webů
65. VÝROČÍ MODROBÍLÉ ŠLECHTY 9. 12. 2018, neděle, 05:20

65. VÝROČÍ MODROBÍLÉ ŠLECHTY


Předstírali výměnu kola, v kuklách pak přepadli auto s opavs... 10. 10. 2018, středa, 18:35

Předstírali výměnu kola, v kuklách pak přepadli auto s opavs...


Lvíčata v Jablonci (VLAJKONOŠI) - pohled z KV 2. 10. 2018, úterý, 18:59

Lvíčata v Jablonci (VLAJKONOŠI) - pohled z KV

další odkazy >
Nejčtěnější články měsíce
V roce 2018 si připsal 33 vý... 5. 1. 2019, sobota, 20:45

V roce 2018 si připsal 33 vý...


19 nejlepších zápasů podzimn... 2. 1. 2019, středa, 21:25

19 nejlepších zápasů podzimn...


Kostičův groundhopping a 28.... 13. 1. 2019, neděle, 22:20

Kostičův groundhopping a 28....

Komentáře
18. 1. 2019, pátek, 23:02 - k.m
V Řecku je už minimálně deset ...
18. 1. 2019, pátek, 20:36 - Cestovatel
Frydečak: Řecko mám sice objet...
18. 1. 2019, pátek, 18:10 - L. 8
DD: Dobrá práce!
17. 1. 2019, čtvrtek, 22:26 - Frydečak
Cestovatel: Tak to já jsem si ...
17. 1. 2019, čtvrtek, 21:37 - Frydečak
Kostič: Já jsem jej možnost si...
všechny komentáře >
Diskuse
14. 10. 2017, sobota, 21:35 - supporters.cz
Dobrý den, tipovačku jsme byli nuceni &u
9. 10. 2017, pondělí, 20:24 - wawe48
Marsellus Wallace: Posílal jsem i email
9. 10. 2017, pondělí, 15:06 - Marsellus Wallace
Bude se tipovačka někdy vyhodnocovat? Nerad byc
30. 9. 2017, sobota, 14:06 - sigmicka
Tak děláte si prdel ne ? Tipování na kolo uzavřeno
24. 9. 2017, neděle, 21:56 - wawe48
Jak to bude s výhrou v tipovačce za minu
celá diskuze >
clbanner
Speciály
Sledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace