o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

FotoReport: FC Hradec Králové - FK Pardubice

Derby neděle, 6. 10. 2019 22:39 - přejít do komentářů
Ve Východočeském derby choreografie a pyrotechnika + pohledy obou táborů...
images/clanky/fotoreport-fc-hradec-kralove-fk-pardubice-9091.jpg

Východočeské derby se v sobotu odehrálo ve druhé nejvyšší soutěži. Hradec Králové hostil vedoucí Pardubice. Do hlediště si našlo cestu 1.062 diváků

Pohled Hradce Králové:

Na východočeské derby se nás schází okolo osmdesáti na montovačce za brankou. Náš sektor oděný do černé barvy vytahuje v 15. minutě plachtu chlapečka s dřevěným koníkem a školní tabulí, na které jsou znázorněny výtvory "grafiťáků" z pardubické omladiny (např.: omladina z Padubic, pardubická omlaďina), plachta později doplněna o několik strobo a dýmovnic. Další prezentací jsou nové mávací vlajky, které společně se třemi velkými vlajkami vypadaly celkem dobře. Ve druhé půli roztahujeme nápis na věčné téma "nový stadion". V 70. minutě letí do vzduchu bílé papírky, které vytvořily pěkný efekt.
Fandění bylo v prvním poločase lehce průměrné, nebylo to ono. Ve druhé půli se vše postupně zlepšovalo, a poté už šlo takřka o fanatismus, který doplnily další kusy pyrotechniky, již zmiňované papírky a šlo se do půl těla.
Celková návštěva lehce přes tisíc je ostuda. V Hradci ovšem existuje pouze jedna tribuna se střechou, která zakryje asi dvě řady na sezení, a tak bereme návštěvu jako úspěch, že lidi v tom počasí na náš "svatostánek" přišli i přesto, že zápas vysílala televize, za což jsme také rádi, alespoň celá republika viděla, že Malšovický stadion je ostudou našeho města.


Pohled Pardubic:

Vstup do sezóny se nám extrémně vydařil, doma chodí téměř plný barák, jsme na prvním místě tabulky, a tak pevně věříme, že konečně prolomíme nepříznivé výsledky se sousedem a vyjede nás více než minulé roky. Ani jedno jsme bohužel nesplnili, a tím pádem je pro nás DERBY zklamání. Určitě se ale nemáme za co stydět, protože v deštivém počasí se nás sešlo přes 80. Máme připravenou jednu plachtu (DALŠÍ SKALP) a nějaké to pyro. Jak už bývá zvykem choreo zapalujeme a děláme táborák. Následně bráníme deštníkem a vlastním tělem hasičské dělo a bojujeme za táborák- úspěšně! Z tohoto počtu fanatiků se dalo určitě vyždímat více, ale hráči nám v tom opět nepomohli a odjíždíme s prázdnou.


Pivo celkem dobré, klobása tragická - dělaná v olejové lázni: 3b. vstupné: 80,-

K domácím se vyjádříme jen krátce. Návštěva na takový zápas je opravdu tragédie, ale určitě počtům na obou stranách ubralo počasí, Zlatá přilba a televizní přenos. A to hlavní – otřesný stadion.

Foto: Ondřej Littera

Autor: rn

Foto reportDerbyČeský fotbal pro fanouškyPyro není zločin

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Kyby 14. 10. 2019, pondělí, 06:30 + 0 - 0
  HON: Že se tam nevrátíme je jasné už hodně dávno. neobjevil si nic nového...
 • AC Sparta Praha HON 13. 10. 2019, neděle, 23:27 + 0 - 0
  K tem stadionum: videl jsem rekonstruovane bazaly na fotce, pry za 370 milionu. Misto tribuny za branou betonova zed. Je jasne chacharum, ze uz se tam nevrati? Za ty prachy to mohli opravit na prvni ligu a hrat tam.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 12. 10. 2019, sobota, 04:50 + 0 - 0
  Hradec i Pardubice mají výjezdové počty na druhou ligu nadprůměrné. Je pravda, že třeba moc nevím, kolik Pardubičáků jezdí do Třince, Brna, Varnsdorfu, Sokolova a tak, ale zvlášť teď, když se daří by to chtělo dávat solidní výjezdové počty. U nás v podstatě vždycky alespoň někdo vyjede. Výjezdovou nulu jsme snad měli naposled někde v Karviné, ještě když hrávala druhou ligu.
 • FC Hradec Králové Kuksič 8. 10. 2019, úterý, 21:43 + 0 - 0
  -neutral-: Bylo mi to tak řečeno. Ale osobně budu radši chodit na druhou ligu na Bavlnu (areál v Hradci), než na první ligu na ruinu nebo jezdit zase do Bolky. To už fakt ne.
 • FC Hradec Králové Bajkonur 8. 10. 2019, úterý, 20:11 + 0 - 0
  Stavba nového fotbalového stadionu trvá za normálních podmínek dva roky.Příkladem jsou stadiony na Slovanu a v Trnavě, tam se podařilo postavit nový stadion za cca.2 roky. Hradec ani Pardubice se výhledově těžko nového stadionu dočkají. Možným důvodem je za prvé působení hokejových týmů v extralize, obě radnice protěžují hokejové kluby před fotbalovými. V Hradci by se nikdy extraliga dodnes nehrála nebýt převodu klubu z Budějovic. Od té doby to jde z fotbalem z kopce, peníze na nový stadion nejsou a co hlavně není zájem postavit nový stadion. Děje se tak jen naoko, ale nestaví se, vedeni města se stará o jiné věci, fotbal je na okraji zájmu. Je to hanba, že účatník čtvrtfinále PMEZ, osmifinalista PVP, vítěz 1. ligy, vítěz Českého poháru a vítěz zimní Tipsport ligy a také zimní ligy Tatry Smíchov, jakožto účastník Intertoto cupu hraje na takovém stadionu. Ano vedení města by se mělo stydět, za to, co už po desetiletí předvádí, za jeho neschopnost prosadit stavbu nového stadionu, který by odpovídal moderní době a tradici klubu. V Pardubicích vládne sice hokej, ale v další sezoně už se Tesla v baráži nezachrání a zahučí do pralesa za Slavií a Berounem a třeba se tam pak fotbal dostane na první místo.
 • bez klubu -neutral- 8. 10. 2019, úterý, 17:49 + 0 - 0
  Kuksiš: To jako fakt?! Pokud tato rujna splňuje podmínky 1.ligy, pak nechápu proč Baník nehraje na Bazalech.
 • FC Hradec Králové Bajkonur 8. 10. 2019, úterý, 12:57 + 0 - 0
  Nejnižší navsteva v historii derby.Stadim v nedohlednu a ani jeden z tymu nema kvalitu na 1.ligu. Ubohost na hristi i v hledisti.
 • FK Pardubice Teslák 7. 10. 2019, pondělí, 19:48 + 0 - 0
  ROW: Výjezdy jsou u nás velká bída, víme o tom. Dvě sezóny zpět jsme vyjeli téměř všude a měli asi jednu, nebo dvě nuly. Jenže osm let ve druhé lize se na nás podepisuje Soupeři jako SOKOLOV, Vanďák apod. není moc záživný...kdyby byla alespoň šance postoupit, tak je to taky jiný. Jo, je tady dost fanklubáckých skupin FCB,ACS,SKS, kdyby byli všichni na naší straně, tak máme asi třetí největší kotel v repulbice :D Ale pokud se podívám na kotle do první ligy (Karviná, Bolka, JBC,Liberec,Příbram,Teplice,Olomouc) tak jsme na to docela dobře. Každopádně nejezdíme jen ty dva výjezdy, ale jezdíme toho více, bohužel né všechno. Do Brna jsme měli v plánu BUS, ale zkrachovalo to na počtu lidí, kteří nedostali dovolený.
 • FC Baník Ostrava ROW 7. 10. 2019, pondělí, 19:00 + 1 - 0
  *omyl i když vezmu kolik fanklubu v Pardubicích jsou například ACS SKS FCB Bohemians tak máte docela slušnou účast tak ať vám to vydrží, a hlavně jezdít všude :) to samozřejmě platí i na HK
 • FC Baník Ostrava ROW 7. 10. 2019, pondělí, 18:56 + 0 - 0
  Máte prostě smůlu v tom že Pardubice byli a budou vždycky hokejový město,takže to už věřím HK že postaví dřív stadion než vy...ale líbí se mi počty jaký máte na druhou ligu, i když vezmu kolik fanklubu z různých týmu jezdí z ACS SKS FCB.
 • bez klubu k.m 7. 10. 2019, pondělí, 18:51 + 0 - 0
  Na hokejové derby plné baráky a tady litr ?! Fakt trapný včetně počtu obou kotlů!
 • FK Pardubice Tesla1312 7. 10. 2019, pondělí, 17:16 + 0 - 0
  *a Vlašimi. Letos se konečně drží dobré počty i doma je to nepochybně tím, že jsme první a chodi konečně i solidní návštěva.. Jinak tu bohužel stále vládne hokej. A se stadionem jsme na tom úplně stejne jak v HK stále jen same sliby.. A nic
 • FK Pardubice Tesla1312 7. 10. 2019, pondělí, 17:13 + 0 - 0
  Row: Vyjezd do Brna u nas bohužel 2x ztroskotal na tom, ze to byl všední den (středa a pátek. Loňskou sezónu jsme mimo zmíněných vyjeli ve větším počtu do Budějovic busem auty do Jihlavy,
 • 1.FC Slovácko GarryR 7. 10. 2019, pondělí, 16:32 + 0 - 0
  Klobasa byla v Hradci vždy nejlepsi. Zřejmě ta změna souvisí se stavem stadionu.
 • FC Baník Ostrava ROW 7. 10. 2019, pondělí, 16:04 + 0 - 0
  Na derby nic moc asi kvůli počasí je to škoda, ale mám dotaz Pardubice se nějak zvedají počtem to dobře,ale proč jezdí jenom Chrudim Hradec ale do Brna který je určitě zajímavý výjezd nikdo nepřijede?? Myslím si že Brno rádo ve druhé lize přivíta nějakýho soupeře na tribuně nebo v ulici je to škoda.. Ale přeji jak HK a Pardubicim nový stadion!
 • AC Sparta Praha zbarda 7. 10. 2019, pondělí, 12:56 + 0 - 0
  Kuksič: Díky moc za vysvětlení. Tak držím palce ať to netrvá dalších 30 let! Liga v Hradci chybí.
 • FC Hradec Králové Kuksič 7. 10. 2019, pondělí, 12:47 + 0 - 0
  *paskvil splňuje podmínky pro to, aby se tam hrála 1. liga.
 • FC Hradec Králové Kuksič 7. 10. 2019, pondělí, 12:46 + 0 - 0
  Tendr byl zrušen, protože po vypsání soutěže, musí být minimálně dva zájemci. Přihlásil se pouze jeden a přišel s nabídkou, že to postaví s tím, že bude rozpočet vyšší o 150 milionů, takže je to úplně v hajzlu a můžeme od znova. Nejvíc k smíchu je, že ten pask
 • AC Sparta Praha zbarda 7. 10. 2019, pondělí, 10:22 + 0 - 0
  Hradec si zaslouží nový stadion..zeptám se..Proč byl zrušený tendr na výstavbu nového stadionu? Nikde jsem nečetl důvody..a tuším, že už je to po několikáté.. Chyba je samozřejmě na Magoši města HK. Už za Škorpila se o tom začalo mluvit a sám Škorpil říkal, že stadion v HK bude v roce 2160..to o něčem svědčí..a teď tam vládne hokej, tak se cpou peníze tam..je to fakt škoda, protože v Hradci se mohly hrát zápasy reprezentace,finále MOL cupu..
clbannerVidea

Slezské derby (podzim 2019)


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
376
2.
FC Viktoria Plzeň wawe48
333
3.
1.FC Slovácko champyon
331
4.
bez klubu Majkl1911
298
5.
bez klubu Son of Moravia
266
6.
bez klubu acab1
264
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
262
8.
bez klubu Cestovatel
257
9.
Slezský FC Opava lamich2
253
10.
FC Baník Ostrava mara1922
251
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
191
2.
FC Baník Ostrava mara1922
155
3.
FC Baník Ostrava mario72
138
4.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
127
5.
FC Viktoria Plzeň wawe48
123
6.
1.FC Slovácko FanaticBoy
123
7.
1.FC Slovácko champyon
123
8.
MŠK Žilina Nordic Division
113
9.
bez klubu Adam_PB
95
10.
1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari
89
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: 30 let svobody? Pokuta... 19. 11. 2019, úterý, 22:50

BLOG: 30 let svobody? Pokuta...


BLOG FANOUŠKŮ: FOTBAL V ASII 19. 11. 2019, úterý, 14:31

BLOG FANOUŠKŮ: FOTBAL V ASII


FotoReport: FC Sigma Hodolan... 5. 11. 2019, úterý, 08:22

FotoReport: FC Sigma Hodolan...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15. 11. 2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 9. 11. 2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15. 10. 2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Protesty ruských fans proti policejní brutalitě 7. 12. 2019, sobota, 10:07

Protesty ruských fans proti policejní brutalitě


Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo? 3. 12. 2019, úterý, 14:07

Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo?


Fanoušci nejsou zločinci! 26. 11. 2019, úterý, 10:55

Fanoušci nejsou zločinci!

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Protesty ruských fans proti policejní brutalitě 7. 12. 2019, sobota, 10:07

Protesty ruských fans proti policejní brutalitě


Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo? 3. 12. 2019, úterý, 14:07

Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo?


Krajské derby nabídlo chorea, pyro a menší humbuk 1. 12. 2019, neděle, 07:42

Krajské derby nabídlo chorea, pyro a menší humbuk

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Fanoušci nejsou zločinci! 26. 11. 2019, úterý, 10:55

Fanoušci nejsou zločinci!


Slezské derby (podzim 2019) 1. 12. 2019, neděle, 03:00

Slezské derby (podzim 2019)


FotoReport: FC FASTAV Zlín -... 1. 12. 2019, neděle, 10:07

FotoReport: FC FASTAV Zlín -...

Komentáře
včera, 11:23 - zbarda
Moc pěkné představení od YF. M...
10. 12. 2019, úterý, 20:18 - GarryR
Naprostá bomba toto!!
10. 12. 2019, úterý, 08:14 - Zeb Youth Firm
Sparta nadobro, co to proboha ...
10. 12. 2019, úterý, 06:41 - trevor20
Je to nádhera! A když jasme u ...
9. 12. 2019, pondělí, 18:51 - Son of Moravia
Parádní choreo!!
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace