o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

FotoReport: FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava

Foto report pondělí, 02.05.2016 - přejít do komentářů
372 Chacharů v Plzni a mistrovské oslavy 4. titulu Plzně...
/titleImg/fotoreport-fc-viktoria-plzen-fc-banik-ostrava/1/7514.jpg?width=570

Na poslední dubnový den roku 2016 se bude vzpomínat dvěma způsoby. 30. 4. 2016 je dnem, kdy FC Baník Ostrava získal stoprocentní jistotu sestupu do 2. ligy. A 30. 4. 2016 je také dnem, kdy Viktoria Plzeň získala počtvrté v historii mistrovský titul.

372 Chacharů je počet Chacharů v sektoru pro ně určeném a při příležitosti dnešního utkání oslavil 35 let přátelství s FCB fanklub z Chebu, který dorazil do Plzně autobusem.

Během utkání jsme svědky několika choreí, slyšíme nadstandardní, fanatický support z obou stran a celým stadionem se vine vůně pyrotechniky.

Po skončení zápasu došlo k instalaci pódia, na které postupně jednotliví hráči nastoupili, a bujaré oslavy mohly začít. Nikoliv však na druhé straně. Baník Ostrava po padesáti letech opouští českou nejvyšší soutěž a příští rok Baník uvidíme ve FNL.

 

Autor: redakce & RadekM & DanielU

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 04.05.2016, středa, 05:53 + 0 - 0
  Nopain Nogame:Žažil jsem to před třemi lety na Manchestru City.Jejcih kotel stá kousek od nás,byli to z jejich jen fakováky a různé grimasi.
 • FC Viktoria Plzeň David 03.05.2016, úterý, 22:59 + 0 - 0
  Plzenak123:taky chci jabka vynechat, uz je opet vyprodano, to zas bude vsude "fanousku",ktery vidis prvne a pak zase za rok.Je to hnus,ale zlepseni v nedohlednu...
 • FC Viktoria Plzeň Plzeňák 03.05.2016, úterý, 21:48 + 0 - 0
  To chování v Edenu před pár lety pro připomenutí zde: http://www.fcviktoria.cz/clanek.asp?id=Mohlo-to-dopadnout-jeste-hure-tvrdi-Vlastimil-Kovar-4075
 • SK Slavia Praha NopainNogame 03.05.2016, úterý, 20:41 + 0 - 0
  třeba fotbal v Anglii (viděl jsem jen u velkých klubů), to je jen o posmívání druhým.. Řekl bych, že plzenští mají z části podobnou mentalitu
 • bez klubu Rusty 03.05.2016, úterý, 20:19 + 0 - 0
  Ono by stačilo nesrovnávat Plzeň s tábory s mnohaletou tradicí a pak se bude méně lidí divit jejich chování v zápase s Baníkem, ale i třeba v Edenu před pár lety.
 • bez klubu leprikon 03.05.2016, úterý, 20:09 + 0 - 0
  Já se vždy těším na komentář od Kybyho, který všechno fundovaně a bez emocí zhodnotí a snad bych mu tu zavedl i rubriku, protože jeho komenty mají hlavu a patu. Jinak Baník bude lize obrovsky chybět, o to výživnější bude liga druhá a já věřím a doufám, že Baník bude jezdit v obrovských počtech, protože tohle druhá liga už nikdy nemusí zažít, tu atmosféru, kterou oni dokáží vytvořit. Držím palce v boji o postup! Ať jste za rok zpátky
 • FC Baník Ostrava Frydečak 03.05.2016, úterý, 17:06 + 1 - 0
  Dejve : já nepíšu o fanoušcích, kteří seděli okolo našeho sektoru a přes plexisklo nám nadávali, ukazovali fakáče a když dala Plzeň gól, tak místo čučení na hřiště to ještě více gradovalo. To jsou obyčejní fanoušci. Od těch se to čeká. Naši fanoušci se v době okolo titulu chovali mnohem hůře. Nadávky družbě, tleskání policii ad. zvěrstva. Mnohokrát se jim vysvětlovalo, že budeme fandit Baník mistr. No místo toho jsme se od nich dočkali pro mě nejnenáviděnejšího pokřiku, který jsme slýchavali spoustu let od největšího rivala. Já jsem narážel na vaše ortodoxní fanoušky a jejich chování.
 • Zbrojovka Brno radex 03.05.2016, úterý, 15:50 + 0 - 0
  nepochopim,proč se předhánět kdo je větší kretén...hrozná verbež tihle hůligens.
 • Zbrojovka Brno Zbrojovak 03.05.2016, úterý, 15:45 + 0 - 0
  Cepin: Az budeš mít čas zkus si dat pravou nebo levou ruku jakoby za hlavu a pak zkus machnout si s ni do obličeje. Možná uz to pochopíš zidaku tupej.
 • SK Slavia Praha Cepin 03.05.2016, úterý, 15:34 + 0 - 0
  nejsem schopen přejít přes větu "v tu chvíli mi přilítla jedna ZEZADU NA ČUMÁK"
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 03.05.2016, úterý, 15:25 + 0 - 0
  Kačere já u toho nebyl a dobře víš že takový lidi se najdou v každém táboře.Jinak k tomu ale není co dodat.Hnus!
 • FC Baník Ostrava kačer 03.05.2016, úterý, 14:36 + 0 - 0
  zdenek a tohle svedes taky na chlast??? Josef Havel No evidentně to dneska nezvládli.Dnes se mi pokusil jeden kokot od vás strhnout šálu.Bohužel se jí pokusil sundat mě,tak skončil s otřesem mozku na fízlárně.Netušil jsem,že jste takový vylízanci,ale ono to těm dvěma(.... a ...) moc neprošlo.Pro mě to znamenalo hodinu na fízlárně,ale kdy pustí ty dva to nevim.... Dnes když jsme šli z fotbalu se ke mě u hlavní brány do Prazdroje zezadu přiřítil nějakej chachar z Baníku a strhnul mi šálu.Všiml jsem si ho minutu předtím, když mě dvakrát míjel. Evidentně si mě otypoval jako snadnou kořist. To chlapec nevěděl, že má co dočinění s bývalým přeborníkem ve sprintu na 60 metrů a několika vytrvalostních tratích. Je to sice od základky už téměř 20 let, ale několik let popíjení piva na mě nezanechalo evidentně mnoho škod. No abych ale pokročil. Synka z Ostravy (později jsem se na Policii dozvěděl jeho jméno, nějakej .....) jsem po 20ti metrech doběhl a strhl na zem. V tu chvíli se ve mě po sprinterovi probudil i mladší brácha Chucka Norrise. Trochu jsme se potahali o šálu s remízovým výsledkem. Mezitím mi přítelkyně vzala brýle,přeci jen je to má nejdražší věc jakou jsem si kdy pořídil, stály mě půl výplaty. Párkrát jsem ho trefil pěstí, ale kryl se dobře, nedostal vypínačku, ač jsem se snažil. V tu chvíli mi přilítla jedna zezadu na čumák (policií ztotožněn jako .... to nevím jméno slyšeno foneticky..) a druhej chachar se mě snažil odtáhnout za mikinu pryč. V tu chvíli zasáhl kolemjdoucí muž s plzeňskou šálou, který odstrčil druhého na mých zádech. Tímto chci poděkovat neznámému za pomoc při eliminaci protivníka. Když jsem viděl,že přítelkyně leží na zemi,povalil ji Hajn když bránila moji šálu, o kterou jsem v zápalu boje přišel, tak jsem třikrát klepnul hlavou o dlažbu .... a asi jsem slyšel i křup.V tu chvíli jsem věděl, že má dost, tak jsem se chtěl začít věnovat tomu druhému, ale když jsem se postavil, tak už byl ... v péči PČR. Kdyby nebyla přítelkyně v šoku z přestálé události, tak by jsme normálně odešli, ale takhle jsme tam čekali na sanitku, zavolanou PČR. Po 20ti minutách marného čekání na sanitu si nás policisté odvezli rovnou k sepsání protokolu na Gestapo. Sanitky byly evidentně zaměstnané jinde,kde bylo víc potřeba.Doufám, že to nepochopíte hanlivě nebo ironicky. Myšleno vážně. . Když to shrnu závěrem, chci poděkovat Policii České Republiky za citlivý a pozitivní přístup,jmenovitě Bc.por.Petře Honzíkové a Romanovi Svobodovi (hodnost jsem na čerňákách přes řemení a chrániče těla neviděl).Taky děkuju své přítelkyni za to, že se nevzdala a statečně se vrhla do bitevní vřavy a sundala mi brýle.Stálo mě to roztrženou mikču a dvě hodiny na sepsání protokolu na PČR, ale stálo to za to. Tečky jsem doplnil já... Ten kokot uváděl veřejně prává jména... nejen že bonzoval, na uplne nekoho jineho, ale ten otres mozku a krup krup bylo zpusobeno fizly a ne jim... tak zdenku, ted se čin...
 • FC Viktoria Plzeň David 03.05.2016, úterý, 14:06 + 0 - 0
  Frydecak: tak jako vsude, i u nas se bohuzel objevi paka, ktery pred par lety o fandeni nemeli ani poneti,je to dan za uspech, osobne bych byl radsi,kdybysme hrali do 5. mista,treba by se to vycistilo. Je to fakt trapne, ta provokace na konci,skoda,ze z toho neni vic fotek.Jinak Baniku skoda, snad za rok bude zpet.
 • FC Spartak Trnava rusto 03.05.2016, úterý, 12:00 + 0 - 0
  ta 13ta fotka z dola je pecka, fanatik , tak to má byť :)
 • SK Slavia Praha Cepin 03.05.2016, úterý, 09:45 + 0 - 0
  k dotazu na 13 fotku zdola: mi neřikejte, že tuhle postavičku někdo nezná :) každej klub má někoho takovýho, my třeba pana HU (ale přiznávám, že jen plzeň má těchto lidí hned několik :P)
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 02.05.2016, pondělí, 22:32 + 0 - 0
  Pan pes:když kluci ze Zvilu nechtěli jet s ostatními vlakem z určitých důvodů tak se pak nemohou divit.Ostrava není Příbram,Boleslav nebo Jihlava
 • AC Sparta Praha marfy 02.05.2016, pondělí, 22:00 + 0 - 0
  Seru na všechno plzeňský
 • FC Viktoria Plzeň Pan pes 02.05.2016, pondělí, 21:45 + 1 - 0
  Zdeněk: ohledně tý vlajky je to ponaučení pro všechny o producírování se po jiných městech v klubobových symbolech, pro chození si kolem Bazalů to platí dvojnásob... :-)
 • FC Viktoria Plzeň Pan pes 02.05.2016, pondělí, 21:42 + 0 - 0
  Plzeňák: choreo parádní, ale stejně si trvám na tom, že by se měla zpívat původní verze o památném odpoledni na Letné... :-)
 • FC Viktoria Plzeň Plzeňák 02.05.2016, pondělí, 20:28 + 2 - 0
  Choreo o památném odpoledni s namalovaným Bakošem parádní. Byl to právě Baky kdo dal před 5 lety Baníku gól a my mohli začít slavit první titul. Další oslavy už nejsou nikdy takové jako poprvé... Podobně mám nejvíc v paměti první oslavy postupu do 1.ligy v roce 86, kolik těch postupů pak bylo si už ani nevybavím :-)
 • FC Viktoria Plzeň Plzeňák123 02.05.2016, pondělí, 20:18 + 2 - 0
  No zápas s Jabloncem si asi nechám ujít. Znovu se tlačit u zábradlí na trávníku s lidma co přijdou na fotbal jednou za rok a poslouchat kecy na pyrotechniku nemám zapotřebí. A jsem rád že se naše chuligánka rozrostla o dalších cca 100 kusů. Bylo vidět jak jsou všichni opravdu hladoví po střetu s baníkovci, ale sekuritka a plot jim to bohužel znemožnily. Místy jsme mohli dokonce vidět agresivní zvedání prostředníčku nebo drsné focení v kuklách pod sektorem hostů. Doufám, že to nebyla vaše poslední akce chlapci a brzy se baníku postavíte z očí do očí. Jinými slovy, když na to stejně nemáte tak se na to rovnou vyserte děláte akorát ostudu.
 • FC Baník Ostrava Riokai 02.05.2016, pondělí, 19:04 + 0 - 0
  Nevím, co všichni čekáte od někoho, kdo si ani tu zmiňovanou "záchranou akci" na letné nepamatuje, jelikož většina z nich v tu dobu ani nevěděla, že se v Plzni hraje fotbal. Co se týče atmosféry, z naší strany opět paráda, akorát se mi moc nezdá ten počet, podle fotek mi připadá, že tam je více lidí. A co se týče plzeňských choreí, tak malůvka ohledně "zlomení Baníku" vypadá dobře, ačkoliv si o tom můžeme myslet svoje, každopádně smysl s přirovnáním okolností zisku prvního titulu i vzhledem k tomu, že o tom mají chorál, chápu.
 • FC Baník Ostrava Chachar11 02.05.2016, pondělí, 19:01 + 0 - 0
  Nechtěl jsem nic psát ale musím,, já se pohybuji ve fotbale nějaký ten pátek, ale nikdy jsem nezažil to co v Plzni... Já nemám rád Spartu,Slavie,Opavu,Brno, jsou to tymy který Chachaři nemusí a oni nás, v každým tymu se najde nějaký lidi co nikdo nemusí dám přiklad Strašak,nikdo ho nemá rád,ale pořád je tam ten respekt k němu co dělá na tribuně atd ...Plzen mě byla vždycky u prdele,ale ted ji k smrti nesnáším,protože co předvedli v sobotu to je vrchol,to choreo proti nám to je vtip roku,oni asi naraží na to jak rozhodčí pro ně píská,že máji v týmu psychopata Limberského a Petrželu a oni jsi budou nás brát do huby.. kde ste kurva před 5 lety byli ??? já se vubec nedivím že Brno vás poslalo do prdele vás by mělo všichni poslal do prdele a skončit s nějakým respektem a domluvou..vy mate za zádkem Berbra a figurku Peltu..já už chapu proč Spartani vás víc nemusí než nás..a co ten naběh na nás to byl ještě lepší vtip..schovavat se za fizly to je k smíchu..proč ste nešli do tribuny jak jsme šli my?? pak potkáš 3 lidi na nadraží který byli na hřiště drsny ale na nadržaí raději schovali šaly :DD Vy mátě docela dobrý choreo to vám neberu ale jestli jsi nebudete pořád vidět do huby tak to poznáte hodně brzy..
 • bez klubu f7r 02.05.2016, pondělí, 18:56 + 0 - 0
  se zlomenym Baníkem jste zas objevili Ameriku, co? :D
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 02.05.2016, pondělí, 18:00 + 0 - 0
  acs:1893:Inkvizitor :D
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 02.05.2016, pondělí, 17:53 + 0 - 0
  Budíme emoce :) lepší než kdy jsme je nebudili.Tu akci po zápase bych neřešil.Alkohol tomto případě udělal své.V sobotu večer bych fotbal zakázal :D A dost lidí nasralo zapálení vlajky Zvilu.
 • FC Viktoria Plzeň pepky 02.05.2016, pondělí, 17:53 + 0 - 0
  ...na hřišti jsou peníze,,,v hledišti srdce,bratrství,zábava a pyro...u nás výborný.... chachaři supr pyroshow..
 • AC Sparta Praha acs1893 02.05.2016, pondělí, 17:52 + 0 - 0
  13. fotka zezdola....co to jako kurva je :D
 • FC Baník Ostrava Kyby 02.05.2016, pondělí, 17:32 + 1 - 0
  A pak, že nebudí emoce :-)
 • FC Baník Ostrava Frydečak 02.05.2016, pondělí, 17:26 + 2 - 0
  Jedním slovem, které nenávidím, ale budou mu domácí velmi dobře rozumět. KOŠŤATA !!! Něco už popisoval Kyby, ale to, co se dělo po konci utkání, tak to nemá obdoby. Naběhnout zakuklení pod sektor a pokřikovat přes securitku a policajty, tak to se vracíme několik let zpět. Pak naběhnout na boční k plexisklu a když tam partyja naběhne, tak zdrhnout i přesto, že oběma stranám muselo být jasné, že bez beranidla se to neprorazí. Pak tleskat MP, když k nám začala stříkat slzák. Po i před zápasem se vám courají po městě desítky skupinek, tak tam jste se měli ukázat. Naši sběrači suvenýrů si již zvykli, že se na ně práší, ale že za antikonfliktním týmem poběží borec, co má na teplákách ACAB, tak to už je vrchol všeho. Že ho sami policajti neposlali do hajzlu. Běžte už se zahrabat. Kdysi jsem se smál Zdeňkovi a té jeho grupě mocnego udeřenia, ale nyní vidím, že plzeňští zakuklenci mu nesahají ani po kotníky. Vždycky jsem nejvíc nesnášel Olomouc a Brno. Sparta a Opava (o dalších netřeba psát) byli až hluboko za nimi, ale po sobotě je to jednoznačně Plzeň.
 • FC Baník Ostrava O-Zábřeh 02.05.2016, pondělí, 16:40 + 0 - 0
  Na to oni nevzpomenou, bo před lety chodil tak max Zdeněk...
 • FC Baník Ostrava onula 02.05.2016, pondělí, 16:17 + 1 - 0
  Jistě, Plzeň budí emoce, jenže díky tomu že jim občas pomůžou rozhodčí, kvůli těch jejich letcům apod. Zatímco Baník emoce moc nebudí, zato chachaři ano. A plzeňští fans budí emoce leda tak kmeny, jak u správně napsal kladeňák, v hledišti moc emocí nebudí, když jich do Olomouce nepřijede nijak velký počet. By mě zajímalo, kolik jich bude v Boleslavi v Edenu A k té podpoře Bolky a Liberce, vzpomeňte si, kde ste se před lety jen tak tak zachránili :D
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 02.05.2016, pondělí, 16:00 + 0 - 0
  Co se tady podivujete nad tim, že machrovali akorát za plexisklem. Čekali jste u plzeňáků snad něco jinýho? Se ani trochu nedivim Brnu, že to s nima ukončili. Mě teda kromě níže zmíněného dorazil i nápis na podporu Bolky a Liberce. K tomu se vážně můžete snížit jen vy. Jinak support z naší strany perfektní, už se to stává tradicí na výjezdech.
 • FC Baník Ostrava Fanatyk1922 02.05.2016, pondělí, 15:11 + 0 - 0
  Super chorea doping a hlavně pyroshow jen škoda že na netu nejsou žádné fotky z Zadymy... Všechno začalo těma zmrdama co chtěli sundat z plotu jednoho Pyromaniaka a už to bylo pak ta provokace plzne pod sektorem..Nešlo to přes sklo zkusili jsme z druhe strany pak zas přes dveře u schodů škoda že ani jedno nevyšlo .. Jo jinak zachovali jste se jak KUNDY !!! To jste nemohli naběhnout přes sekuritku a pokusit se tež z vnějška rozkopat sklo ? Hlavně že zlomíte Baník ...
 • FC Baník Ostrava Mat1922 02.05.2016, pondělí, 14:57 + 4 - 0
  Rozdil mezi vasimi a nasimi emocemi je ten,ze mi je budeme budit i v divizi,zatimco po vas tam nestekne ani kocka.
 • FC Baník Ostrava YabbaCoe 02.05.2016, pondělí, 14:48 + 0 - 0
  no nastřílet si rachejtle do střechy nad sebou... já myslel, že smíchy padnu :D
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 02.05.2016, pondělí, 14:16 + 0 - 0
  landis pry tam moderátor začal oslavu titulu choralem proti Sparte. Ale možná je to kec ja tam samo nebyl
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 02.05.2016, pondělí, 14:10 + 1 - 0
  Sebevědomí a ego Plzeňaků se dostalo na neskutečnou úroveň. Oni budí emoce , oni zlomili Baník a nyní už mají i jednu z nej chuligánek ( když mají mezi sebou a soupeřem nerozbytné sklo , security atd. ). Pyro letící do sektoru domácích je píčovina ,ale jak psal Brok , akce vyvolává reakce , hlavně u chacharů ... U nás super support , poslední dobou už to začíná být hezkým zvykem ! :) Škoda ,že se nepodařilo zapálit všechno to pyro najednou. PS: hezký ohnostroj na konci zápasu , pobavil :))
 • AC Sparta Praha landis 02.05.2016, pondělí, 14:07 + 1 - 0
  Kyby...jj...pod to se podepíšu....a co se týká Plzně, tak u nich mi to stačilo naposledy na Letné...tvl...vyhráli, mají titul....mají se radovat a zpívat své chorály a vysrat se na nějakou, pro ně, Spartu a urážky....mně je v tu chvíli soupeř u prdele...ale ty burani uráží Spartu a Lafatu a mají vlastní hráče pod kotlem....nepochopím
 • FC Baník Ostrava Kyby 02.05.2016, pondělí, 14:03 + 4 - 0
  Pravda je, že český fotbalový "normál" se vyznačuje tím, že své sice nepovzbudí, ale soupeře uráží a provokuje a pak se diví, když mu jedna přistane...cestou na nádr byla takových plná Plzeň, plná huba "buzerantů ostravských" , "zkurvysynů baníkovských" atd., a to vždy jen do chvíle, než zjistili, že jde nějaký ostravák za ním... PS: Předem říkám, že si moc dobře uvědomuju, že to není jen plzeňská nemoc, ale obecný jev.
 • FC Baník Ostrava wazel92 02.05.2016, pondělí, 13:28 + 1 - 0
  radekmaxik7 - Se divíš? Když ti "normálové" po každém gólu Plzně / žluté kartě Baníku ukazují prostředníčky, provokují a místo oslav titulu okamžitě běží pod sektor hostí a dokud je brání hrubé plexisklo a plno ochranky, tak nadále provokují...
 • AC Sparta Praha capi 02.05.2016, pondělí, 12:26 + 1 - 0
  Respekt a tradici si nelze vybudovat za pětiletku, pro nás budou rivalové navždy SKS, Baník a Brno... Zatím jste stále ti další, Plzeňáci
 • FC Baník Ostrava DZ98 02.05.2016, pondělí, 11:49 + 1 - 0
  Naše představení opět neskutečné...Fanatický doping ,který byl opravdu kvalitní , ALE vždy můžeme být lepší ! Představení Plzně taky hodně kvalitní rýpavé malůvky..Musím opět zmínit transparent "s emocemi"... Tohle byl trošku přehmat jinak moc pěkné !
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 02.05.2016, pondělí, 11:31 + 1 - 0
  Alespoň pro ně poučení pro příště, že nemají sedět vedle sektoru hostí a provokovat. Akce - reakce..
 • FC Viktoria Plzeň radekmaxik7 02.05.2016, pondělí, 11:01 + 0 - 0
  Super zápas, hodně pyra, optických prezentací. Jen škoda, že ze sektoru hostů lítalo pyro na normály - jinak pyroshow Baníku super!
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 02.05.2016, pondělí, 10:26 + 3 - 0
  Myslím, že jsme z toho vytěžili docela hodně :) Plzeňáci taky pěkné představení, teda až na ty emoce.. Malůvka těch hráčů pěkná, ale nezapomeňte, že Baník nikdo nezlomí, natož vy :)
 • FC Baník Ostrava Kyby 02.05.2016, pondělí, 09:52 + 1 - 0
  To malované choreo se zlomeným Baníkem nebylo vůbec špatné...
 • FC Baník Ostrava masa21 02.05.2016, pondělí, 08:56 + 1 - 0
  choreo plzne trapne,ale co taky od nich čekat
 • SK Slavia Praha Cepin 02.05.2016, pondělí, 08:52 + 0 - 0
  ty pokyny na tabuli, to je styl; důstojně a s radostí :D
 • bez klubu kladenak 02.05.2016, pondělí, 08:28 + 6 - 0
  ...trocha soudnosti by neuškodila spíš Plzni, Baník je "budí emoce" dlouhodobě a velmi kvalitně, Vy jste vzbudili emoce akorát tak Kmeny...:-) Bohužel, Baník bude v lize chybět, snad ne nadlouho.
 • FC Baník Ostrava Kyby 02.05.2016, pondělí, 07:30 + 1 - 0
  Support v sektoru FCB byl neskutečně fanatický, už ani nevím, jestli to jde ještě někam posunout...z toho důvodu také nemohu posuzovat support Plzně.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 02.05.2016, pondělí, 07:23 + 0 - 0
  Přesně tak
 • FC Viktoria Plzeň Plzeňák 02.05.2016, pondělí, 05:10 + 1 - 0
  Chyba v článku - k předání poháru pro mistra ligy nedošlo, bude se předávat až po příštím domácím zápase
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
včera, 17:45 -
Hlavně že bylo pyro na náměstí...
včera, 01:31 -
Chtělo by to taky trochu pokor...
04.08.2022, čtvrtek, 02:14 -
Pěknej počet hostů na Srbské. ...
03.08.2022, středa, 02:54 -
A teď všichni do Olomouce!
11.07.2022, pondělí, 20:24 -
to se nelíbí uživateli Supras ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace