o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

FotoReport: SFC Opava - SK Slavia Praha

Foto report středa, 5. 12. 2018 08:54 - přejít do komentářů
Po 13 letech se Slavia vrátila do Opavy...
images/clanky/fotoreport-sfc-opava-sk-slavia-praha-8634.jpg

V rámci 17.kola zavítala do Opavy pražská Slavia.

Hosty přijelo podpořit zhruba 120 příznivců, kteří po celý zápas tým podporovali. Opavští si nachystali choreografii doplněnou o pyro.

Dramatický průběh utkání stupňoval i atmosféru na stadionu, kam si našlo cestu celkem 5 836 diváků.


Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, stadión a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a textNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: textNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: 1 osoba, stadión a textNa obrázku může být: 1 osoba, stadión a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a textNa obrázku může být: 1 osoba, stadión a davNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: 4 lidé, smějící se lidéNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: textNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stojící lidéNa obrázku může být: 1 osoba, baskebalové hřiště, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venku

 

Autor: dd & nkShare |
Jméno Heslo
text
 • Slezský FC Opava bery88 7. 12. 2018, pátek, 12:08 + 0 - 0
  S tim kdo a v jakych poctech jezdi k nam nebude pro Opavu velikosti jak klubu, tak i mesta ostuda, kdyz bude v Liberci tak 20 kusu. Pondeli a ta cesta tam z Opavy je fakt hrozna.
 • Zbrojovka Brno Tom H 7. 12. 2018, pátek, 06:43 + 0 - 0
  Je to tak. Nové vedení HK chce svoje nové výběrové řízení. Takže budoucnost je nejistá. Co je v Hradci nejistá budoucnost je v Brně sci-fi. Nové vedení se soudí se zmrdem, který blokuje pozemky Za Lužánkama. To není záležitost na měsíce, ale na roky. Jinde se taky stavět nedá, protože by se musel změnit územní plan a to by trvalo min. jedno volební období. Takže další 4 roky se nemá vůbec smysl bavit o novém stadionu....Srbská forever!... :(
 • SK Slavia Praha saiwer 6. 12. 2018, čtvrtek, 12:40 + 0 - 0
  Hradec Králové: Někde jsem četl, že bylo napadeno výběrové řízení na zhotovitele rekonstrukce stadionu?! Pokud ano, dostáváte se do klasického kolotoče přezkoumání a soutěžení... Můj subjektivní dojem z venčí je ten, že nové vedení města o rekonstrukci vlastně ani nestojí, protože buď nemá alokovány dostatečné finanční zdroje nebo zkrátka jen proto, že politické body se snáze shánějí jinde. Podobná situace jako v Brně.
 • Slezský FC Opava matesp86 6. 12. 2018, čtvrtek, 01:09 + 0 - 0
  škoda že si tu někdo furt kazdy honí ego počtama a i kdyby byl sebelepší tak budou všichni furt kefrat že málo vás dojelo a málo vás bylo!za mě ?jdu na fotbal si užívat a né soutěžit o to a tamto.jdu si zafandit zablbnout a o tom to je!pro všechny co si furt poměřují délku ocasu mám jediný vzkaz a to je ....pičo jdi, pičo fandi,a užij si to pičo ! už si uvědomte že je to právě o nás co si jdou pro ty 3P. a je škoda že někdo uráží Spartu, Slavii ,Plzeň,atd za toto a tamto .ps. JB a 1312
 • FC Viktoria Plzeň pepky 5. 12. 2018, středa, 22:21 + 0 - 0
  ...žádáme fanoušky,domácího kotle,aby nepoužívali pyrotechniku... 😎👏💸💰🎄🤗💪💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀palec nahoru!
 • Slezský FC Opava youngfanatic 5. 12. 2018, středa, 21:41 + 0 - 0
  Support lepší než proti ACS jak zde píšou ostatní, a souhlasím s jedním z rivalu, že se pomalu potvrzuje tvrzení Oskara,že do Opavy nikdo nepřijede v takovém počtu jako my k nim a věřim, že tomu tak na konci sezony bude. Je jasné, nemužeme počítat Baník protože ti měli omezeny počet vstupenek, ale my se tam určitě ukážeme v krasném počtu.
 • Slezský FC Opava s77 5. 12. 2018, středa, 21:19 + 1 - 0
  Aby nakonec ještě nezačal sparťany pohár zajímat jako jediná cesta, jak se dostat do evropské ligy a k pro ně důstojným soupeřům :)
 • FC Baník Ostrava Frydečak 5. 12. 2018, středa, 20:32 + 0 - 0
  ACS1983: To je neporovnatelné, resp. porovnávat pohár s ligou, byť je obojí v pracovní den, prostě nejde. Pohár zajímá po fanouškovské stránce asi jen nás. Ostatní na to jak vidno prdí. Mám však takový dojem, že se začíná vyplňovat Oskarova prognóza, kdy nedávno ve svém příspěvku psal, že žádný tábor nepřijede do Opavy ve větším počtu, než-li Opava k nim. A dost dobře se může stát, že se v Opavě hecnou a trumfnou v počtech letos i nás. Ostatně, minulý rok se jim to podařilo. I když, každý tady jistě ví, kde byla ta příčina.
 • FC Hradec Králové Bajkonur 5. 12. 2018, středa, 19:53 + 0 - 0
  Od příští sezony by snad mohli být některé sektory k stání, to by byl asi krok k lepšímu. Takhle některé zápasy může navštívit i více diváků, celkově se tak zvedne kapacita na některých stadionech. V Hradci se už půl roku na stadioně nic neděje a nevypadá to v blízské době k lepšímu, nebýt tady špičkové mládežnické akademie, tak je to tady smutná podívaná, polorozbořené ochozy s návštěvami okolo 800 lidí, to tady nepamatuji. Na hokej si v Hradci lidé zvykli,chodí tam asi jako do Tesca, ale Hradec zkrátka byl vždy fotbalovým městem, tak se snad jednou vrátí staré časy,doufám že na novém stadionu a v 1. lize, ale zatím je to sci-fi.
 • Slezský FC Opava Lukassfc 5. 12. 2018, středa, 16:58 + 0 - 0
  Support byl mnohem lepší než proti Spartě, to jednoznačně. Nejvíce mě však zaráži lidi, co příjdou do kotle a hledají sedadla co mají na lístku a přesně tam musí být, pak to dopadá tak, že je připravené choreo, dostanem mávačky a borci si to nechtějít vzít, proč tam ti lidí sakra chodí? na stadionu je hromada dalších volných míst.
 • AC Sparta Praha acs1893 5. 12. 2018, středa, 14:40 + 0 - 0
  ještě by tu mohl někdo začít porovnávat náš počet na poháru(kterej nikoho nezajímá) a počet sks i když taky ve všední den.
 • Slezský FC Opava BIBOL 5. 12. 2018, středa, 13:22 + 0 - 0
  O level lepší support než proti Spartě.
 • Slezský FC Opava JagerndorfSFC 5. 12. 2018, středa, 12:19 + 0 - 0
  A proto když to všechno shrnu co se událo tak Příbram,Dukla a Boleslav z ligy pryč a pro změnu bych si přál v lize Hradec s novým stadionem,tam je potenciál,nějak mi jsou sympatičtí a snaží se v Hradci.Určitě půjdou jednou hodně nahoru,budoucí černý kůň,mluvím za sebe,někdo to může vidět jinak.Samozřejmě by to chtělo i Brno aby měli nový stadion a nemuseli už být na hnusné Srbské.Návštěvy by šly prudce nahoru a taky výjezdy Brna by pak byly kvalitní.Vzpomínám jak kdysi Boby Brno jezdili do Opavy na Kaučuk v několika autobusech,to pak byl hukot a přeřvávačka v městských sadech.Ještě ta Sigma se svým stadionem kdyby měla pořádné návštěvy a atmosféru.Nesmím zapomenout na Cheb,tam chodily mraky lidí kdysi na ligu a měli dobré výjezdy k nám do Opavy.No a kde to kdysi taky bývalo lepší jsou Budějky a alkohools jestli si dobře pamatuju,ale tam jednoznačně vládne hokej a to samé bohužel i Hradec.
 • bez klubu Ura 5. 12. 2018, středa, 11:41 + 0 - 0
  Někdo tu nedavno psal o tom, že by opavákům slušel kotel na kryté tribuně za brankou. Mě by se naopak líbilo, kdyby se aktivní fanoušci přesunuli na nekrytou tribunu za druhou bránou. Přijde mi to víc dominantní, než být takhle zakrčený na protilehlé tribuně.
 • bez klubu Rst 5. 12. 2018, středa, 10:50 + 0 - 0
  Gratuluju Opavským (chalupářům) k 15 letům. Díky choreu vím, že mi to vrá hlavou od roku 2003: To se celých 15 let nikdo(!) nepozastavil nad tím, že mají Opaváci na vlajce PRAŽSKOU KURVU Evžena Humla? Není to schizofrenické?
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 5. 12. 2018, středa, 10:26 + 1 - 0
  Já viděl v TV několik slávistů se symboly na hlavní tribuně a to bych vůbec neřešil, tak je to všude. A řekl bych, že i na Baníku se čas od času na hlavní takoví vetřelci objeví. Rodiny hráčů, známí..Co na tom....A myslím, že by nikoho ani nenapadlo obírat obyčejné lidi na hlavní tribuně, pod kamerami a dohledem fízlů...
 • FC Baník Ostrava Bělský Les 5. 12. 2018, středa, 10:07 + 1 - 1
  Na zápas v nepřátelském městě jsem se byl podívat. Hned při vstupu na stadion potkávám staré známé Opavské tváře ( tímto vás zdravím PS: Jebat Opavu vy ku*vy :) :) :). Musím říct, že atmosféra byla opravdu skvělá. Když se párkrát přidal celý stadion, mělo to grády. Škoda, že některé tribuny znají jen pokřik heja Opava nebo Pražské kurvy. Choreo mě mile překvapilo, pěkně namalovaná plachta, která byla nad hlavami opravdu hodně dlouho...co se týče Sešívek. Počet jsem čekal zhruba takový, jaký byl. Opravdu ale opravdu mě zklamal support. Párkrát za zápas sem tam pár lidí něco zařvalo, párkrát se tleskalo, skákalo. Chorály se vlastně ani neřvaly, spíš jen šeptaly. No bída. Čekal jsem daleko více i přes vývoj utkání. Fotbal pěkný, 5 gólů jsem v té zimě nečekal. Jinak nechápu Opaváky, že nechají slávisty volně chodit po stadionu ( mimo sektor hostí ), ještě k tomu se šálou, dokonce je nechat fandit nebo se šálami mávat. Hnus. PS: Jebat Opavu, Jebat Slavii. King Baník
 • Slezský FC Opava s77 5. 12. 2018, středa, 09:42 + 0 - 0
  Super zápas na hřišti i hlasitá atmosféra v hledišti, na pondělí dobrý počet Slavie, docela i fandili
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 5. 12. 2018, středa, 09:19 + 0 - 0
  Soudě dle zhlédnutého zápasu doma v TV support SFC zřejmě nejlepší, co jsem kdy u Opavy slyšel. Minimálně na mne působil neporovnatelně lépe a fanatičtěji než při derby! Btw: Opava: návštěva kola...btw2: Teplice - Liberec 1 187 diváků, Mladá Boleslav - Karviná 1 236, Příbram - Baník 1 638 (450 FANOUŠKŮ), Jablonec - Zlín 1 608...
clbannerVidea

Finále poháru MOLCup - zaměřeno na fanoušky FCB


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
30
2.
FK Mladá Boleslav Prochy10
25
3.
bez klubu dalibor.durcak
25
4.
1.FC Slovácko champyon
22
5.
FC Baník Ostrava jebat opavu 88
22
6.
bez klubu Majkl1911
20
7.
1.FC Slovácko Slovácko Kingdom
20
8.
FC Viktoria Plzeň radekmaxik7
18
9.
FC Viktoria Plzeň wawe48
15
10.
AC Sparta Praha KubiACS
15
Fortuna liga SKFortuna liga SK
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Špionáž
BLOG: Čas nejvyšší... aneb z... 13. 6. 2019, čtvrtek, 10:00

BLOG: Čas nejvyšší... aneb z...


Blog fanoušků: DK, styďte se... 8. 6. 2019, sobota, 15:40

Blog fanoušků: DK, styďte se...


BLOG: Rodiny s dětmi, klobás... 2. 6. 2019, neděle, 12:00

BLOG: Rodiny s dětmi, klobás...

další články >
Odkazy z jiných webů
Invaze 45.000 fanoušků Sunderlandu do Londýna! 31. 3. 2019, neděle, 13:45

Invaze 45.000 fanoušků Sunderlandu do Londýna!


Špionáž: Bayern Mnichov – Liverpool FC 26. 3. 2019, úterý, 21:31

Špionáž: Bayern Mnichov – Liverpool FC


„Sedni si, nevidím!“ aneb Anglie – Česko 25. 3. 2019, pondělí, 21:11

„Sedni si, nevidím!“ aneb Anglie – Česko

další odkazy >
Nejčtěnější články měsíce
Rozhovor s ultras skupinou L... 23. 6. 2019, neděle, 19:00

Rozhovor s ultras skupinou L...


Rozlosování ligy 2019/2020 19. 6. 2019, středa, 12:50

Rozlosování ligy 2019/2020


VIDEO DNE: Když Irové zpívaj... 6. 7. 2019, sobota, 10:40

VIDEO DNE: Když Irové zpívaj...

Komentáře
před 42 minutami - GreenWhite
Pro Kangaroo už to není ono, p...
před 2 hodinami - grün
Kangaroo: A ještě dodatek, k t...
před 2 hodinami - grün
Kangaroo: Otázka, zda-li bycho...
před 2 hodinami - Moshe Dahan
to je teď nějaká nová móda líz...
před 8 hodinami - MP11
*Jak se píše...
všechny komentáře >
clbanner
Speciály
Sledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace