o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

FotoReport: SFC Opava - SK Slavia Praha

Foto report středa, 05.12.2018 08:54 - přejít do komentářů
Po 13 letech se Slavia vrátila do Opavy...
images/clanky/fotoreport-sfc-opava-sk-slavia-praha-8634.jpg

V rámci 17.kola zavítala do Opavy pražská Slavia.

Hosty přijelo podpořit zhruba 120 příznivců, kteří po celý zápas tým podporovali. Opavští si nachystali choreografii doplněnou o pyro.

Dramatický průběh utkání stupňoval i atmosféru na stadionu, kam si našlo cestu celkem 5 836 diváků.


Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, stadión a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a textNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: textNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: 1 osoba, stadión a textNa obrázku může být: 1 osoba, stadión a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a textNa obrázku může být: 1 osoba, stadión a davNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: 4 lidé, smějící se lidéNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: textNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stojící lidéNa obrázku může být: 1 osoba, baskebalové hřiště, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venku

 

Autor: DD & nk

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • Slezský FC Opava bery88 07.12.2018, pátek, 12:08 + 0 - 0
  S tim kdo a v jakych poctech jezdi k nam nebude pro Opavu velikosti jak klubu, tak i mesta ostuda, kdyz bude v Liberci tak 20 kusu. Pondeli a ta cesta tam z Opavy je fakt hrozna.
 • Zbrojovka Brno Tom H 07.12.2018, pátek, 06:43 + 0 - 0
  Je to tak. Nové vedení HK chce svoje nové výběrové řízení. Takže budoucnost je nejistá. Co je v Hradci nejistá budoucnost je v Brně sci-fi. Nové vedení se soudí se zmrdem, který blokuje pozemky Za Lužánkama. To není záležitost na měsíce, ale na roky. Jinde se taky stavět nedá, protože by se musel změnit územní plan a to by trvalo min. jedno volební období. Takže další 4 roky se nemá vůbec smysl bavit o novém stadionu....Srbská forever!... :(
 • SK Slavia Praha saiwer 06.12.2018, čtvrtek, 12:40 + 0 - 0
  Hradec Králové: Někde jsem četl, že bylo napadeno výběrové řízení na zhotovitele rekonstrukce stadionu?! Pokud ano, dostáváte se do klasického kolotoče přezkoumání a soutěžení... Můj subjektivní dojem z venčí je ten, že nové vedení města o rekonstrukci vlastně ani nestojí, protože buď nemá alokovány dostatečné finanční zdroje nebo zkrátka jen proto, že politické body se snáze shánějí jinde. Podobná situace jako v Brně.
 • Slezský FC Opava matesp86 06.12.2018, čtvrtek, 01:09 + 0 - 0
  škoda že si tu někdo furt kazdy honí ego počtama a i kdyby byl sebelepší tak budou všichni furt kefrat že málo vás dojelo a málo vás bylo!za mě ?jdu na fotbal si užívat a né soutěžit o to a tamto.jdu si zafandit zablbnout a o tom to je!pro všechny co si furt poměřují délku ocasu mám jediný vzkaz a to je ....pičo jdi, pičo fandi,a užij si to pičo ! už si uvědomte že je to právě o nás co si jdou pro ty 3P. a je škoda že někdo uráží Spartu, Slavii ,Plzeň,atd za toto a tamto .ps. JB a 1312
 • FC Viktoria Plzeň pepky 05.12.2018, středa, 22:21 + 0 - 0
  ...žádáme fanoušky,domácího kotle,aby nepoužívali pyrotechniku... 😎👏💸💰🎄🤗💪💀💀💀💀💀💀💀💀💀💀palec nahoru!
 • Slezský FC Opava youngfanatic 05.12.2018, středa, 21:41 + 0 - 0
  Support lepší než proti ACS jak zde píšou ostatní, a souhlasím s jedním z rivalu, že se pomalu potvrzuje tvrzení Oskara,že do Opavy nikdo nepřijede v takovém počtu jako my k nim a věřim, že tomu tak na konci sezony bude. Je jasné, nemužeme počítat Baník protože ti měli omezeny počet vstupenek, ale my se tam určitě ukážeme v krasném počtu.
 • Slezský FC Opava s77 05.12.2018, středa, 21:19 + 1 - 0
  Aby nakonec ještě nezačal sparťany pohár zajímat jako jediná cesta, jak se dostat do evropské ligy a k pro ně důstojným soupeřům :)
 • FC Baník Ostrava Frydečak 05.12.2018, středa, 20:32 + 0 - 0
  ACS1983: To je neporovnatelné, resp. porovnávat pohár s ligou, byť je obojí v pracovní den, prostě nejde. Pohár zajímá po fanouškovské stránce asi jen nás. Ostatní na to jak vidno prdí. Mám však takový dojem, že se začíná vyplňovat Oskarova prognóza, kdy nedávno ve svém příspěvku psal, že žádný tábor nepřijede do Opavy ve větším počtu, než-li Opava k nim. A dost dobře se může stát, že se v Opavě hecnou a trumfnou v počtech letos i nás. Ostatně, minulý rok se jim to podařilo. I když, každý tady jistě ví, kde byla ta příčina.
 • FC Hradec Králové Bajkonur 05.12.2018, středa, 19:53 + 0 - 0
  Od příští sezony by snad mohli být některé sektory k stání, to by byl asi krok k lepšímu. Takhle některé zápasy může navštívit i více diváků, celkově se tak zvedne kapacita na některých stadionech. V Hradci se už půl roku na stadioně nic neděje a nevypadá to v blízské době k lepšímu, nebýt tady špičkové mládežnické akademie, tak je to tady smutná podívaná, polorozbořené ochozy s návštěvami okolo 800 lidí, to tady nepamatuji. Na hokej si v Hradci lidé zvykli,chodí tam asi jako do Tesca, ale Hradec zkrátka byl vždy fotbalovým městem, tak se snad jednou vrátí staré časy,doufám že na novém stadionu a v 1. lize, ale zatím je to sci-fi.
 • Slezský FC Opava Lukassfc 05.12.2018, středa, 16:58 + 0 - 0
  Support byl mnohem lepší než proti Spartě, to jednoznačně. Nejvíce mě však zaráži lidi, co příjdou do kotle a hledají sedadla co mají na lístku a přesně tam musí být, pak to dopadá tak, že je připravené choreo, dostanem mávačky a borci si to nechtějít vzít, proč tam ti lidí sakra chodí? na stadionu je hromada dalších volných míst.
 • AC Sparta Praha acs1893 05.12.2018, středa, 14:40 + 0 - 0
  ještě by tu mohl někdo začít porovnávat náš počet na poháru(kterej nikoho nezajímá) a počet sks i když taky ve všední den.
 • Slezský FC Opava BIBOL 05.12.2018, středa, 13:22 + 0 - 0
  O level lepší support než proti Spartě.
 • Slezský FC Opava JagerndorfSFC 05.12.2018, středa, 12:19 + 0 - 0
  A proto když to všechno shrnu co se událo tak Příbram,Dukla a Boleslav z ligy pryč a pro změnu bych si přál v lize Hradec s novým stadionem,tam je potenciál,nějak mi jsou sympatičtí a snaží se v Hradci.Určitě půjdou jednou hodně nahoru,budoucí černý kůň,mluvím za sebe,někdo to může vidět jinak.Samozřejmě by to chtělo i Brno aby měli nový stadion a nemuseli už být na hnusné Srbské.Návštěvy by šly prudce nahoru a taky výjezdy Brna by pak byly kvalitní.Vzpomínám jak kdysi Boby Brno jezdili do Opavy na Kaučuk v několika autobusech,to pak byl hukot a přeřvávačka v městských sadech.Ještě ta Sigma se svým stadionem kdyby měla pořádné návštěvy a atmosféru.Nesmím zapomenout na Cheb,tam chodily mraky lidí kdysi na ligu a měli dobré výjezdy k nám do Opavy.No a kde to kdysi taky bývalo lepší jsou Budějky a alkohools jestli si dobře pamatuju,ale tam jednoznačně vládne hokej a to samé bohužel i Hradec.
 • bez klubu Ura 05.12.2018, středa, 11:41 + 0 - 0
  Někdo tu nedavno psal o tom, že by opavákům slušel kotel na kryté tribuně za brankou. Mě by se naopak líbilo, kdyby se aktivní fanoušci přesunuli na nekrytou tribunu za druhou bránou. Přijde mi to víc dominantní, než být takhle zakrčený na protilehlé tribuně.
 • bez klubu Rst 05.12.2018, středa, 10:50 + 0 - 0
  Gratuluju Opavským (chalupářům) k 15 letům. Díky choreu vím, že mi to vrá hlavou od roku 2003: To se celých 15 let nikdo(!) nepozastavil nad tím, že mají Opaváci na vlajce PRAŽSKOU KURVU Evžena Humla? Není to schizofrenické?
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 05.12.2018, středa, 10:26 + 1 - 0
  Já viděl v TV několik slávistů se symboly na hlavní tribuně a to bych vůbec neřešil, tak je to všude. A řekl bych, že i na Baníku se čas od času na hlavní takoví vetřelci objeví. Rodiny hráčů, známí..Co na tom....A myslím, že by nikoho ani nenapadlo obírat obyčejné lidi na hlavní tribuně, pod kamerami a dohledem fízlů...
 • FC Baník Ostrava Bělský Les 05.12.2018, středa, 10:07 + 1 - 1
  Na zápas v nepřátelském městě jsem se byl podívat. Hned při vstupu na stadion potkávám staré známé Opavské tváře ( tímto vás zdravím PS: Jebat Opavu vy ku*vy :) :) :). Musím říct, že atmosféra byla opravdu skvělá. Když se párkrát přidal celý stadion, mělo to grády. Škoda, že některé tribuny znají jen pokřik heja Opava nebo Pražské kurvy. Choreo mě mile překvapilo, pěkně namalovaná plachta, která byla nad hlavami opravdu hodně dlouho...co se týče Sešívek. Počet jsem čekal zhruba takový, jaký byl. Opravdu ale opravdu mě zklamal support. Párkrát za zápas sem tam pár lidí něco zařvalo, párkrát se tleskalo, skákalo. Chorály se vlastně ani neřvaly, spíš jen šeptaly. No bída. Čekal jsem daleko více i přes vývoj utkání. Fotbal pěkný, 5 gólů jsem v té zimě nečekal. Jinak nechápu Opaváky, že nechají slávisty volně chodit po stadionu ( mimo sektor hostí ), ještě k tomu se šálou, dokonce je nechat fandit nebo se šálami mávat. Hnus. PS: Jebat Opavu, Jebat Slavii. King Baník
 • Slezský FC Opava s77 05.12.2018, středa, 09:42 + 0 - 0
  Super zápas na hřišti i hlasitá atmosféra v hledišti, na pondělí dobrý počet Slavie, docela i fandili
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 05.12.2018, středa, 09:19 + 0 - 0
  Soudě dle zhlédnutého zápasu doma v TV support SFC zřejmě nejlepší, co jsem kdy u Opavy slyšel. Minimálně na mne působil neporovnatelně lépe a fanatičtěji než při derby! Btw: Opava: návštěva kola...btw2: Teplice - Liberec 1 187 diváků, Mladá Boleslav - Karviná 1 236, Příbram - Baník 1 638 (450 FANOUŠKŮ), Jablonec - Zlín 1 608...
clbannerVidea

Naše srdce hoří láskou k městu


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
439
2.
1.FC Slovácko champyon
427
3.
FC Viktoria Plzeň wawe48
413
4.
bez klubu Majkl1911
357
5.
bez klubu Son of Moravia
340
6.
FC Baník Ostrava mara1922
338
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
329
8.
Slezský FC Opava lamich2
324
9.
SK Slavia Praha TomSesivka
323
10.
bez klubu Cestovatel
321
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
191
2.
FC Baník Ostrava mara1922
180
3.
1.FC Slovácko champyon
144
4.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
144
5.
1.FC Slovácko FanaticBoy
143
6.
FC Viktoria Plzeň wawe48
139
7.
MŠK Žilina Nordic Division
138
8.
FC Baník Ostrava mario72
135
9.
bez klubu Cestovatel
120
10.
1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari
116
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
Když se slaví 40. narozeniny... 31.08.2020, pondělí, 14:08

Když se slaví 40. narozeniny...


BLOG: Derby o Sudety s pocho... 02.07.2020, čtvrtek, 12:16

BLOG: Derby o Sudety s pocho...


Pusťte fanoušky na fotbal, a... 08.06.2020, pondělí, 13:45

Pusťte fanoušky na fotbal, a...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Tribuna Sever se rozzářila působivou pyrošou včera, 13:34

Tribuna Sever se rozzářila působivou pyrošou


Policajná demencia na sliezskom derby 18.09.2020, pátek, 23:14

Policajná demencia na sliezskom derby


Pravda o fotografii páru je ještě smutnější... 18.09.2020, pátek, 20:47

Pravda o fotografii páru je ještě smutnější...

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Policajná demencia na sliezskom derby 18.09.2020, pátek, 23:14

Policajná demencia na sliezskom derby


Pravda o fotografii páru je ještě smutnější... 18.09.2020, pátek, 20:47

Pravda o fotografii páru je ještě smutnější...


PREVIEW: Tribuna Sever dbá na bezpečnost 18.09.2020, pátek, 16:56

PREVIEW: Tribuna Sever dbá na bezpečnost

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Neskutečné! Fanoušci Bayernu... 09.09.2020, středa, 22:08

Neskutečné! Fanoušci Bayernu...


Brněnská vakcína, zabavená v... 13.09.2020, neděle, 21:19

Brněnská vakcína, zabavená v...


Bojkot, podpora za stadionem... 23.08.2020, neděle, 16:16

Bojkot, podpora za stadionem...

Komentáře
včera, 23:21 - Kyby
Stejní vyjebanci všude na svět...
včera, 20:44 - čolo
Jebac chorzowskie psy, no i ta...
včera, 07:10 - nejsem robot
....vymyrdané mozky-jak cajti ...
18.09.2020, pátek, 23:43 - bukanerosrayo
A to si človek myslí, že slove...
18.09.2020, pátek, 14:59 - Oskar
Super!! je dobré vědět i vidět...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace