o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

FotoReport: SFC Opava - SK Slavia Praha

Foto report pondělí, 02.09.2019 - přejít do komentářů
Utkání mezi Opavou a Slavií Praha se nakonec neslo v duchu protestů...
/titleImg/fotoreport-sfc-opava-sk-slavia-praha/1/9001.jpg?width=570

Utkání mezi Opavou a Slavií Praha se nakonec neslo v duchu protestů, což se podepsalo na atmosféře utkání. Domácí fanoušci ve 35. minutě opustili svůj sektor k čemuž se připojují i hostující příznivci. Zápas sledovalo 4.795  končí remízou 1:1 

FOTBALOVÝ SVÁTEK VE ZNAMENÍ PROTESTŮ

V neděli zavítal do Městských sadů čerstvý účastník Ligy Mistrů Slavie Praha. Na tento zápas jsme se jako fanoušci moc těšili. Měli jsme připraveny choreografie, vlajky na tyčích i kartoniádu. Ve středu ovšem vyšel v deníku Sport článek, ve kterém pan Glončák spekuluje o možném konci pana Grussmanna v klubu. Tato informace nás šokovala, a proto jsme se rozhodli v toto zápase především vyjádřit náš postoj k současnému vedení a podporu pana Grussmanna. Proto jsme upustili od našich připravených prezentací a na protest jsme nevyvěšovali ani vlajky. Před zápasem proběhla schůzka, během které jsme fanoušky informovali o současné situaci. Před stadionem jsme rozdávali letáčky (jejich text si můžete přečíst na obrázku pod tímto článkem) na podporu pana Grussmanna s výzvou návštěvníkům stadionu, že pokud chtějí našeho sportovního ředitele podpořit, ať svůj názor projeví v 35.minutě odchodem ze stadionu. Letáček se dostal také k fanouškům Slávie, kteří nás v protestu také podpořili, za což jim patří velké díky.
V úterý zasedá na neveřejné schůzi představenstvo. Uvidíme, zda nastanou nějaké změny. Každopádně momentální nálada v klubu je na bodě mrazu. Dokud bude u kormidla stále pan Machovský a dokud nedojde k zásadním změnám, budeme v našich protestech pokračovat.

zdroj: Opaváci1907.cz

z domovaFoto reportČeský fotbal pro fanoušky

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava cldlls 03.09.2019, úterý, 17:46 + 0 - 0
  TOM1907: Děkuji, po 5 stránkách hádání jsem se konečně něco dozvěděl ...
 • AC Sparta Praha veterán 03.09.2019, úterý, 17:45 + 0 - 0
  PP-YRS, je vidět ,že nás ta Vltava opravdu dělí, protože nevím, jak mám na tebe reagovat. Zkus tedy někde na netu najít projekt Danovy kancelářské chlouby, která má snížit kapacitu vrchní tribuny směrem na letenskou pláň a pak možná pochopíš. Neuvědomil jsem si, že nemáš povinnost sledovat vše, co se u nás děje, takže sorry jako.
 • SK Slavia Praha PP-YRS 03.09.2019, úterý, 16:40 + 0 - 0
  Veterane, my se oba opravdu bavíme každý o něčem jiném. Můžeš mi vysvětlit, jak moc škodí kanceláře na stadionu budoucnosti klubu a jak moc omezují svobodu fanouška? Jistě si vzpomínáš na váš poslední bojkot derby. Aboslutně nikdo to nepochopil - celou sezónu jste 3. a když máte hrát v Edenu, kde domácí slaví titul, tak najednou to 3. místo začalo vadit natolik, že jste rozhodli o bojkotu. Každopádně jsme se rozhodli, že kdyby někdo od vás z chuligánky/ultras asistoval u sektoru hostí, aby se tam nikdo nedostal (stejně se tam asi 20 lidí dostalo), tak je nebudeme napadat. Ani jsme vás o tom neinformovali, ale podle Maisnera je to určitě nahrávání bodíků. :) A když vám tenkrát zakázali v Edenu choreo, tak co vím, tak na to naše ultraska řekla vedení svoje.
 • AC Sparta Praha Rawen 1893 03.09.2019, úterý, 15:36 + 0 - 0
  Tom1907: Považujete současnou situaci ve vedení SFC podobnou, když to vedli Ukrajinci( UB Corporation) nebo je situace méně špatná, ve který existenční problémy klubu už nejsou?
 • AC Sparta Praha Rawen 1893 03.09.2019, úterý, 15:35 + 0 - 0
  Doufám, že už přestanou zakazovat chorea, kdy je nejlepší je udělat, než na derby. Je hrůza, když vedení trestá, za vytažení nápisu, kde se píše pravda.
 • Slezský FC Opava Tom1907 03.09.2019, úterý, 14:10 + 0 - 0
  TomFCB, Racionálně uvažující: Ptáte se, jak to bude dál, když by tito zmetci odešli. Zda je nějaké řešení atd. Ano řešení tady je. To řešení, které by případně mohlo nastat, by hlavně pomohlo zachránit profesionální fotbal v Opavě. A teď se nebavím o první lize. Tady totiž jsou vůbec obavy o to, kam současné vedení ten fotbal dotáhne. Zda jen do druhé ligy, a nebo zda ho úplně zničí. Zatím to vypadá na druhou variantu. Ti lidé u kormidla jsou totiž totální amatéři, kteří vůbec neví, co je to řídit profesionální klub (v současné době prvoligový). Nemají s tím žádné zkušenosti. A především se snaží znepříjemňovat život lidem v klubu, kteří to myslí dobře, jde za nimi vidět kus práce (postup z MSFL až do první ligy). Od doby, co vstoupili do klubu (necelý rok) neustále hledají špínu a chyby na bývalém vedení. Hráčům, místo aby je podporovali, tak hned na první společné schůzce jim vpálili do ksichtu, že berou jen požitky a nemají žádné sankce (např. v případě sestupu… což ale mají, protože jim bude automaticky snížen plat), že když budou dělat rozhovory do novin, tak by měli to současné vedení více chválit, ať jsou lépe vidět, když se hráči rozhodli podpořit nějakou charitativní akci, kde šli společně darovat krev, tak si je současné vedení vzalo na kobereček a zjebalo, jakto, že je o tom neinformovali (aby zase byli vidět). Pan Drastík podrývá klub už od roku 2015. Neustálé zákulisní útoky na lidi v klubu, vyhrožuje jim, že je pošle do tepláků, za to, že tam kradou peníze (mimochodem nechali si udělat audit, který nic takového neprokázal), dochází k podávání trestního oznámení na bývalé vedení atd. Do nových funkcí si volí lidi podle kamarádství a ne podle schopností a schopných lidí se zbavují. LŽOU … pan Machovský (ředitel klubu) popírá i takové věci, jako že zavolal policii na fanouška, který ze stadionu odnášel transparent, na kterém byl vyjádřen ve vší slušnosti názor na pana Drastíka. Po té popřel, že fanouška policie odvezla, při tom u toho policejního auta stál a viděl to. A těch věcí je opravdu spousta. Jsou to jen samé lži. Panu Grussmannovi (sportovní ředitel) nedají téměř žádné peníze na přestupy a řeknou mu, ať se snaží, že teprve teď se ukáže, jaký je to manažer. To bych tady mohl psát ještě půl dne. Každopádně šance zvrátit to k lepšímu tady je. Dokonce ti lidé už také jednali s primátorem města Opavy (který je teď ten hlavní, který může situaci v klubu postavit na správnou kolej). Jenomže tento člověk fotbalu vůbec nerozumí (což mu nemůže nikdo mít za zlé, stará se o spoustu jiných věcí) a bohužel se obklopil lidmi, jako je např. pan Drastík, kteří mu radí opravdu špatně a podávají mu milné informace, ale on tomu věří. Snad mu někteří lidé konečně otevřou oči, protože pan primátor má momentálně největší strach z toho, že se na transparentu objeví právě jeho jméno. A myslím si, že se tento čas blíží.
 • AC Sparta Praha veterán 03.09.2019, úterý, 13:11 + 0 - 0
  PP-YRS - jasně , skáču 3m vysoko radostí do vzduchu. A již teď se těším až nám JUDr. začne na tribuně stavět kanceláře, jak na podporu rivalů z druhého břehu Vltavy, opustíte sektor, nebo do něj ani nepřijdete, když by byl na derby, kvůli tomu bojkot. Až se tak stane, smeknu před Tebou(vámi), ale do té doby............To je blbost, co jsem napsal, viď??
 • SK Slavia Praha PP-YRS 03.09.2019, úterý, 11:51 + 0 - 0
  veteran: Tak vám nikdy bankrot, nebo existenční problémy nehrozily, proto máš třeba na to jiný pohled. My jejich boj, který závisí na budoucnosti klubu naprosto chápem, protože jsme podobné věci často také museli řešit. A hlavně - pokud udání člověka za transparent není potírání fanouškovské aktivity, tak co tedy? Jasně, není to nic velkého a pochybuji, že za to dostane i pokutu, ale jde o princip jako takový, že se vůbec něco takového stalo. Sami s tím máme teď zkušenost, ale to už se opakuji. Ty máš asi radost, když jinde dusí policie po boku vedení jiné fans, protože "vaše bída, naše radost", co? Nicméně, nejvíc mě dojímá rozpolcenost chacharů k tomuto tématu a také ta povrchnost, že nejvíc se tu nad tím pohoršují tábory (nejspíš přímo i aktéři), které zrovna s Opaváky vypili v kamarádském duchu ne jedno pivko a budou tu něco psát o bodíkách. :) Nám jsou nějaké bodíky od Opavy naprosto v prdeli. Nekomunikujeme spolu, už vůbec se nevídáme ve volném čase a až se někde potkáme, tak si dáme normálně do držky.
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 03.09.2019, úterý, 11:28 + 0 - 0
  Oháníš se tu klokanem v Edenu. Ten to ale narozdíl od vás dokázal vysvětlit, dávalo to logiku a jasný smysl, přesně jak píše Veterán. Od vás to až moc smrdí kalkulem a neobhájíš to ani nějakýma historickýma konotacema, který tady podsouváš. Tohle byl prostě protest opaváků proti svýmu vedení, který se vás nijak, ale absolutně nijak nedotýkal. Přesto jste sektor opustili, vaše volba. Ať si na to každý udělá obrázek, jaký chce. Veterán to popsal výborně, víc k tomu nemám.
 • FC Baník Ostrava Kyby 03.09.2019, úterý, 10:47 + 0 - 0
  Pravdu díš, veteránů...
 • AC Sparta Praha veterán 03.09.2019, úterý, 10:14 + 0 - 0
  já nejsem velkým příznivcem majora, ale jeho dotaz na SKS chápu. Je rozdíl společně bojovat proti zvůli FAČR,LFA a případně vlastníků klubu, když potírají fanouškovské aktivity - což beru jako příklad podpory Bohemky v Edenu, JBC s FCB, nebo když jsme hráli v Opavě, ale tohle je čistě boj Opavy a já jim držím palce, aby to ustáli, protože pro mě je to tábor, který chci vidět v lize. Každopádně jestli mezi tábory zavládne místo historické "nenávisti" vzájemná podpora kvůli půtkám určitého tábora s vedením jejich klubu (Opava promine) ohledně personální politiky, financování klubu atd, pak se dostaneme kam? Zrušíme pokřik vaše bída - naše radost? Já chápu i argumenty SKS, co stálo za jejich podporou SFC, ale pak se taky mohu ptát, proč, když vedení SKS porušilo před několika lety nepsanou dohodu a zakázalo ACS choreo v Edenu, tak SKS jeli jednu presentaci za druhou? Já nechci vyvolávat svým komentářem prodlužování zdejšího vlákna komentářů, ale je to spíše podnět k zamyšlení, kdy je vzájemná fanouškovská podpora namístě a kdy začne "nabourávat" určité zvyklosti, které platí od nepaměti.
 • SK Slavia Praha PP-YRS 03.09.2019, úterý, 00:48 + 0 - 0
  Když bohemáci roztáhli nedávno v Edenu transparent ohledně Tvrdíka a chorea, tak jsme to ohodnotili s velkým respektem, který jinak k tomuto soupeři moc nemáme. Můžete se stejně tak ptát, co je bohemákům do problémů slávistů s Tvrdíkem, navíc oni choreo přece mít mohli... Zajímavé, že tu tenkrát nikdo nic nepsal něco o lezení do prdele, či o bodíkách na internetu. MajorMaisner: že tohle kritizuje zrovna chachar. 20 let si v zinech a na internetu nejvíc leštili péra Baník s Opavou (někteří v tom nadále pokračují) a nedávno jste se vlastně začali jebat, vy "jiná mentalito".
 • SK Slavia Praha PP-YRS 03.09.2019, úterý, 00:29 + 0 - 0
  O protestu Opavy jsme se dozvěděli před zápasem formou letáku, tudíž nás nikdo o nic nežádal, s fanoušky SFC nemáme žádné stálé kontakty a narozdíl od jiných aktivních táborů jsme s nimi nikdy jako kámoši nechlastali. ;) Pro mě je nejvíc smutné to, že vedení SFC dalo podnět policii k zadržení fanouška, tudíž něco velmi podobného, co se dělo v poslední době u nás, i když v našem případě ve výrazně větším měřítku, tak pointa zůstává stejná. Co se týče zlodějů a politických her, tak myslím, že v tomhle má málokdo tolik zkušeností jako fanoušci Slavie. Kdybych měl vypsat, kolik u nás proběhlo tunelů a politických intrik od dob Korbela, tak by to bylo na dlouho. Rozhodnutí tak bylo jasné - podpořit. Moc dobře si pamatuji, v jakých sračkách jsme kdysi byli my a Opava a nechybělo mnoho a mohli jsme kopat někde divizi. Opava tenkrát to štěstí neměla.
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 03.09.2019, úterý, 00:11 + 1 - 0
  Takže žádná relevantní odpověď, nic jinýho jsem ani pravda nečekal. Prostě od SKS akce na oko, aby se o nich pozitivně mluvilo na internetu. Opavě to vyhovuje, protože má pocit, že ve svým sporu s lidmi z vedení klubu má jakoby v někom veřejnou podporu, což tady hraje kompars jménem Slavia. Nejlépe to zhodnotil Lysá Hora. Ultras mentalita jen když se to hodí nebo to dobře vypadá...
 • SK Slavia Praha dennyTS 02.09.2019, pondělí, 21:40 + 0 - 0
  Ve slovenským nářečí znamená fafrnek "malé dítě".. Ono to podle tvejch komentářů tak i vypada... Malé a retardované
 • Slezský FC Opava misch 02.09.2019, pondělí, 21:32 + 0 - 0
  od Slávie solidární gesto, nic víc bych v tom nehledal. Nutno dodat, že byli jednotnější než Opava.
 • SK Slavia Praha dennyTS 02.09.2019, pondělí, 21:31 + 1 - 0
  A pani Fafrnkova vytahla hlavu ze svyho ritniho otvoru.. Gratulace
 • FC Baník Ostrava Frydečak 02.09.2019, pondělí, 20:12 + 1 - 0
  Neboj Karlos, vy už jste druhé místo okupovali dávno předtím, než jste si začali sr*t do huby tím, že jste se, jako dle vás nejpravicovější tábor, začali paktovat s Jastrzebie. Možná jste se před nimi zapomněli zmínit, jak jste Poláky ještě před cca. 10 lety souhrnně nazývali.
 • FC Baník Ostrava St.V. 02.09.2019, pondělí, 20:10 + 1 - 0
  Jak píšé Ž.Pepík,boj proti LFA,nebo vedení je rozdíl.a pro SoM Včera jsme poděkovali i Jablonci,a nevadí mi to.
 • SHK Hodonín Fafrnek 02.09.2019, pondělí, 19:54 + 0 - 0
  Ja myslim ze slavie chtela jen vlezt nekomu do zadnihk otvoru...klasika
 • SK Sigma Olomouc Karlos_UB 02.09.2019, pondělí, 19:51 + 3 - 0
  Frydečáku nikoho nezajímá tvůj žebříček neoblíbených fanoušků...
 • FC Baník Ostrava Frydečak 02.09.2019, pondělí, 19:40 + 2 - 0
  Ať už Slavisti odešli z jakéhokoliv důvodu, tak rozhodně jim patří respekt, za to, že odešli všichni a alespoň doufám, že se skutečně na fotbal vyprdli a nedokoukali jej z jiných míst stadiónu, jak je zvykem např. u mnoha lidí od nás. Kdo by mi chtěl ohledně naši soudržnosti jakkoliv oponovat, tak vzpomenu náš zápas v Opavě, kdy se i přes masivní kampaň vyskytlo pár desítek lidí v sektoru hostí. Zápas v Karviné, kdy skutečně fandily ženy a děti v sektoru hostí, avšak pár desítek lidí vzalo za vděk i jinými místy v ochozech a pro pamětníky zápas na Spartě, kdy jsme po cestě přišli o fanouška, rozhodlo se, že se nebude fandit a naši fanoušci nás malém utloukli kšiltovkami a řvalo se jak na lesy, smrt nesmrt. Asi jako každý mám žebříček neoblíbených fanoušků a ti naši v tom mém zaujímají krásné 5. místo. Hned za Brnem, Olomoucí, Spartou a Opavou. Resp. hned za Opavou, nikoliv za prvním Brnem. Ale těch důvodů je několik desítek a ty výše vyjmenované nejsou rozhodně ani zdaleka špičkou ledovce.
 • AC Sparta Praha Žižkovskej Pepík 02.09.2019, pondělí, 19:30 + 1 - 0
  zase pletes jedno s druhym. jedna vec je hazet klacky fandum pod nohy, davat jim zakazy, nepoustet je na stadiony? . deje se neco takovyho opavakum? ja myslim ze ne. co mi po tom ze nesouhlasej s klubovou politikou? já bych po nikom z hostu taky nechtel at odchazi z letny kvuli toho ze nas kotel je proti kretinskymu.
 • bez klubu Son of Moravia 02.09.2019, pondělí, 19:21 + 0 - 0
  Zrovna u vás bych možná taky pochopení čekal, když vám vedení házelo klacky pod nohy nejnovějším security systémem a kamerama. Ale dobře, to je můj názor. Netvrdím, že je jediný a správný.
 • AC Sparta Praha Žižkovskej Pepík 02.09.2019, pondělí, 19:09 + 4 - 1
  Moravia: Mi přijde trošku rozdíl bojovat společně proti LFA a nebo proti vedení klubu do kterýho je mi hovno. Motáš jabka s hruškama.
 • bez klubu Son of Moravia 02.09.2019, pondělí, 19:03 + 2 - 1
  Jen bych se rád zeptal pár Baníkovců...Jaktože jste teda děkovali Slovácku, když to nebyla jejich věc, že jste dostali zákaz?? Ať už vedení nebo LFA, které často spolupracuje s kluby, pořád je to boj za fans! Ale vy, protože to je Opava a SLavia, tak tu nikdo nechápete, ale že vás podpoří Slovácko, na čemž samozřejmě není nic špatného, to vám voní...
 • FC Baník Ostrava capekpico 02.09.2019, pondělí, 18:35 + 0 - 0
  Takže je nás víc co neppchopilo reakci sešivanych. No solidarita to asi nebude. Mě osobně sraly problémy Klokanů, Sešivek, Hradce ale je to jejich boj. Když jsme do Vítek nechodili my, po žádném soupeři jsme to taky nechtěli. Tu kurvu za porubou nenávidím, přeju jim aby každou sezónu hrali o sestup, ale pak se po haluzi zachránili, protože koho by jsme jebali pak?
 • FC Baník Ostrava Lysá Hora 02.09.2019, pondělí, 18:16 + 0 - 0
  SFK80: Já si do rivala vždy rýpnu rád :-)
 • SK Slavia Praha SFK80 02.09.2019, pondělí, 18:03 + 4 - 0
  Tohle už je taková klasika, zápas Opavy a ostravské klávesnice mají pohotovost. Kdyby vás alespoň čtvrtina těch pisálků chodila na fotbal, tak musíte mít už teď všechny zápasy do konce ligy vyprodané.
 • bez klubu k.m 02.09.2019, pondělí, 17:52 + 0 - 0
  Osobně to "gesto" Slávie považuji trošku mimo! Vždyť pochybuji,že ty osoby(opavské vedení) vůbec znají a o dění v klubu nemají určitě ani páru! Opavští protestují tak se přidáme vždyť je to taková móda ..
 • Slezský FC Opava s77 02.09.2019, pondělí, 17:47 + 0 - 0
  Lysá hora: dostali jste sice 340 lístků (5 procent kapacity), ne 200, ale to je fuk. Bylo tady o tom v tom roce 2017 6 stránek komentářů, ale chápu, že sis tuto příležitost rypnout nemohl nechat ujít a i mě to pobavilo. Nemá cenu tu znova vysvětlovat, jaká stanovisko k tomu aktivní lidi ze SFC měli a co se s tím dalo nebo nedalo dělat - další derby už byly naštěstí se vstupenkami pro vás jinak. Sranda se Safarčíkem splnila svůj účel a nasrala vás. Slávisti se gesto co já vím rozhodli udělat sami, nikdo po nich nic nechtěl.
 • AC Sparta Praha Žižkovskej Pepík 02.09.2019, pondělí, 17:14 + 0 - 0
  Jinej stěr:-)
 • FC Baník Ostrava pan K 02.09.2019, pondělí, 17:10 + 0 - 0
  Lysa Hora: tak to se povedlo :-)
 • FC Baník Ostrava Lysá Hora 02.09.2019, pondělí, 16:42 + 8 - 0
  youngfanatic: tak hlavně když nám dalo vedení sfc na jaře 2017 minisektor pro 200 lidí a Baník vyhlásil bojkot, tak jste se tu zrovna vy oháněli tím, že je to problém mezi Baníkem a vedení SFC a vy se o takový svátek přece neochudíte :-) Safarcika jste dokonce nominovali na cestneho obcana Opavy, tak ja bych o nějaké solidarnosti pomlčel :-)
 • Slezský FC Opava youngfanatic 02.09.2019, pondělí, 16:10 + 0 - 0
  Ze strany Slavie to bylo urcite jako pochopení k naší situaci a soudržnosti nás fanoušků! Díky patří Slavii ze nas v tomto podpořila. I pře rivalitu by se měli fans tabory v takových to situacích podporovat at uz jde o vedení nebo zakazy..
 • SK Slavia Praha eden1892 02.09.2019, pondělí, 16:04 + 0 - 0
  MajorMaisner: tak za mě osobně se dá považovat opuštění sektoru za jakousi solidárnost a pochopení, stejně jako tomu je např. u minuty ticha... co se týče problémů s vedením, tak s tím máme X zkušeností a jedna taková miniválka stále přetrvává v současnosti mezi klubem a některými skupinami... jinak pokud vím, tak Opava je v podmínce na zavření stadionu po dobu 2 utkání (nejsem si teď jistý), takže i to je určitě důvod k soudržnosti napříč kluby v ČR proti LFA a jiným mafiím (ačkoli v tomhle případě byl opavský protest vedený asi čistě proti vedení).
 • SK Slavia Praha Cepin 02.09.2019, pondělí, 16:02 + 0 - 0
  Byla to náhoda, byla žízeň a všichni jsme šli na pivo. Vlajky jsme radši taky vzali...
 • AC Sparta Praha veterán 02.09.2019, pondělí, 15:36 + 0 - 0
  major - přiznám se, že tahle otázka mě taky nepadla, ale nechtěl jsem být za hnidopicha ultras mentality
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 02.09.2019, pondělí, 14:53 + 0 - 0
  Tak poděkování a respekty bychom tady už měli, teď ještě ten důvod, proč došlo k opuštění míst i v hostujícím sektoru. Tak proč slávisti? Snad ne kvůli kvůli Drastíkovi, Glončákovi a Machovskýmu :))
 • FC Baník Ostrava TomFCB 02.09.2019, pondělí, 14:47 + 0 - 0
  Dobře a tak co teda bude až odejdou? Máte nějakou vhodnou náhradu nebo se teda vedení bez těchto pozic obejde?
 • bez klubu Racionálně uvažující 02.09.2019, pondělí, 14:22 + 0 - 0
  misch: no...díky, tak vzhledem k tomu že jste čistě městskej klub tak politikaření tam bude bohužel vždy. nerad to píšu, ale obávám se, že prvoligova scena v opave bude mit opet jepici zivot. na hristi to snad nejak na ctrtnacty misto muze teoreticky stacit, ale jestli utece i svozil ted nebo v zime tak cekam ze vas 16 misto stejne nemine:( kdyz to prevedu do fotbalovy roviny, tak ten kadr je pro mne nejslabsi v lize a kdyz neprijdou posily, pokud teda neni za co tak fakt nevim jak se chce klub zachranit.
 • Slezský FC Opava misch 02.09.2019, pondělí, 14:05 + 0 - 0
  problémy s vedením se táhnou, je to více událostí, něco je i na té fotce z letáku, ale jistě podstatnou věcí je mj.předvedení fanouška na policejní stanici na popud ředitele Machovského za to, že vyvěsil transparent proti panu Drastíkovi (něbylo tam však nic vulgárního). Jediného schopného člověka ve vedení, Aloise Grusmanna, chtějí vyhodit. Prostě politikaření, lži a intriky.
 • bez klubu Racionálně uvažující 02.09.2019, pondělí, 13:57 + 0 - 0
  Dobry, ale já asi tomu boji v opave uplne nerozumim. kdyz teda odejdou vsichni ti machovstvi, gloncakove a drastici jak pozadujete, tak kdo vlastne ten fotbal v opave bude ridit? a kdyz oni zmizej tak mavnutim proutku se v opave objevi ten novej investor, kdyz ruzne prosakuje ze bez nej uz zadna liga v opave pristi rok nebude? dobry beru ze nekdo z nich podá rezignaci ale jak to teda souvisi s tim ze v opave bohuzel nejsou prachy na dalsi rocnik? ony pak teda budou? fakt nevim, diky za vysvetleni.
 • FC Baník Ostrava mara1922 02.09.2019, pondělí, 13:49 + 1 - 0
  RavenFCB: Barbora Burdová, dělá pro O2TV :-D
 • FC Baník Ostrava Frydečak 02.09.2019, pondělí, 13:24 + 0 - 0
  Tak toto bych nečekal, že nás Slavisti trumfnout v Opavě co se jednoty týče. Máte můj velký obdiv.
 • FC Baník Ostrava RavenFCB 02.09.2019, pondělí, 12:33 + 0 - 0
  Moc pekna reporterka na te fotce. Nevite jak se jmenuje ?
 • 1.FC Slovácko GarryR 02.09.2019, pondělí, 12:32 + 0 - 0
  Mě by to také zajímalo, situace v Opavě mě uniká a abych byl upřímný tak sem ani nepátral po vysvětlení situace. Rad si přečtu stručný a vystihující komentář
 • FC Baník Ostrava LokiSS74 02.09.2019, pondělí, 12:30 + 0 - 0
  respekt k ultrasSKS! to ze ted SFC resi problemy v klubu je dalsi znamkou toho,vjakem rozkladu je cele Slezsko,sportovni kolbiste a vubec, deje se na Morave a Slezsku zasadni antisportovni zlo...
 • FC Baník Ostrava cldlls 02.09.2019, pondělí, 12:29 + 0 - 0
  Možná, nebo spíše určitě budu za vola, ale může mi někdo stručně vysvětlit co se v Opavě teda vlastně tak hrozného děje? Pamatuju si, že se mluvilo o nějakým sponzorech a prodeji klubu, ke kterému pak nedošlo, ale nějak v tomhle nejsem v obraze a rád se dozvím nějaké ifno ...
 • Slezský FC Opava s77 02.09.2019, pondělí, 12:19 + 0 - 0
  Poděkování Slávistům za odchod ze sektoru a projevení správné ultras mentality.
 • 1.FC Slovácko GarryR 02.09.2019, pondělí, 11:44 + 0 - 0
  Hraje slavia, je video.. když sme ho potřebovali v Hradišti, tak nebylo a dá se říct ze sme ztratili dva body. Kdy tahle jednostranost skončí
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
před 2 hodinami -
Chtělo by to taky trochu pokor...
04.08.2022, čtvrtek, 02:14 -
Pěknej počet hostů na Srbské. ...
03.08.2022, středa, 02:54 -
A teď všichni do Olomouce!
11.07.2022, pondělí, 20:24 -
to se nelíbí uživateli Supras ...
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace