o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

FotoReport: SK Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín

Foto report neděle, 21.07.2019 - přejít do komentářů
Rukávky, nafukovací kruhy, pistolky, bazének...
/titleImg/fotoreport-sk-sigma-olomouc-fc-fastav-zlin/1/8906.jpg?width=570

Fanoušci Zlína vzali výjezd do Olomouce stylově a vyrazili tam na beach párty.

V sektoru se objevily rukávky, nafukovací kruhy, boratovky, vodní pistolky, dokonce i bazének.

Z výhry se nakonec radovali fanoušci domácí Sigmy, kterým zařídil výhru 1:0 Martin Nešpor. Zápas sledovalo 3 908 diváků .

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a textNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a textNa obrázku může být: 1 osoba, venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: 2 lidé, smějící se lidé, boty a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: 1 osoba, boty a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé a kraťasyNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, lidé na pódiu, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, lidé na pódiu, stojící lidé a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venku

Foto: Jan Zahnaš, Deník, Unterwegs-in-Sachen-Fussball

Autor: Piotr & JanZ

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Viktoria Plzeň 20thCenturyFox 23.07.2019, úterý, 12:41 + 0 - 0
  Dobře Zlín.Přesně jak psal Kuksič.Palec nahoru komukoliv kdo vyjede a ještě se u toho baví.
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 23.07.2019, úterý, 10:15 + 0 - 0
  Chachararena: Místo aby si zkritizoval domácí Sigmu, která si to objektivně zaslouží (město 100 K obyvatel, menší kotel než hosté, bez jediné vlajky, náznaku prezentace či pyra), tak se tu navážíš zbytečně do Zlína, který se přijel bavit na fotbal. Tomu říkám logika.
 • FC Baník Ostrava LokiSS74 23.07.2019, úterý, 06:01 + 0 - 0
  pravda je tam nekde venku😂🍻✋
 • bez klubu Rst 23.07.2019, úterý, 02:59 + 0 - 0
  1*
 • FC Fastav Zlín Rowan 22.07.2019, pondělí, 22:40 + 0 - 0
  Ano, mohu potvrdit, staří stále chodí a stále si jedou svou ohranou písničku, stále bohužel sbírají přestupky či paragrafy a stále je to baví. A pod to co napsal mlaďas o situaci která ve Zlině již další dobu panuje, se mohou podepsat.
 • SK Slavia Praha dave.fsp 22.07.2019, pondělí, 22:14 + 1 - 0
  Tvl, bývá tady nablito občas slušně, ale aby tu někdo rozjel zbytečnou homofobní estrádu kvůli takovéhle akci, kterou snad každý normální člověk musí brát s nadsázkou, to jsem nečekal. Jasně, vypadá jak z gay pride, ale radši bych šel na pivo s borcem, co si umí udělat legraci sám ze sebe, než s frajerem, kterému humor nic neříká a radši by hned rozdával preventivně facky pokaždé, když mu něco hlava nebere. Snad tedy Supporters.cz nekazí mravní výchovu mládeže tím, že se tu fotky objevily, to je totiž trestné a mělo by se to nejspíš i nahlásit!
 • FC Fastav Zlín mlaďas 22.07.2019, pondělí, 22:00 + 7 - 0
  Chachararena - Holá prdel patří mně. Nebudu ti vyvracet tvůj pohled ani ti nebudu cpát svůj názor. Upřímně dokonce rozumím lidem, kterým se to zdá přes čáru a nechápou to. Na druhou stranu zasvěcení lidé snad ze všech táborů ví, co se děje za různé demence nejen na vyjezdech. Holé prdele byli jednu dobu (více než 10 let zpět) hitem snad ve všech, hlavně hostujicih sektorech. Tahle akce vyšla z mé hlavy a jedním z důvodů bylo právě to, co se týká i tvou zmíněného FF. Stále čteme články a sledujeme fotky jak někde někdo na někoho čeká, pak se všichni v kuklách a se zatnutými bicepsy vyfotí a to je vše. Jak jsem se shodl s více lidmi napříč tábory včetně redakce FF, tak tohle tomu právě chybí. Zábava, recese, věci, které jsou pro ostatní sice přes čáru, ale je to náš svět. Tím na druhou stranu neříkám, že by to mělo být běžné a že je to v pořádku, ale můžu ti slíbit, že takový report už neuvidis. Co se týče situace ve Zlíně, tak to bylo všude možně probíráno stokrát, ale napíšu to znova. Co se týče “starých”, kteří se stavěli - pokud se teď například podívám na rvačky okolo roku 2005, tak zjistím, že drtivá většina z těch lidí je více či méně na tribunách aktivní dodnes. To, že se vyhýbáme domluveným střetům má také svůj důvod. Dříve se na poli nebo na ulici sešli většinu hospodší rváči. Dnes je to o trénovanych sportovcích a my tuto dobu bohužel zaspali. Stalle je tady několik desítek lidi schopných a ochotných se postavit za svůj klub, ovšem nemáme na to se postavit na domluvenou rvačku proti lidem, kteří třeba ani na fotbal nechodi.. Samozřejmě, to že u nás takoví lidé nejsou je jen naše chyba, nevymlouvam se, jen popisují realitu. A na otázku ohledně Slovácka odpověděl SOM. Stále si myslíme, že jsme, hlavně díky počtům jinde než Slovácko, ovšem za podpory lidí minimálně ze dvou dalších měst je to zase jiná písnička...
 • FC Viktoria Plzeň pepky 22.07.2019, pondělí, 21:57 + 0 - 0
  ja se stoho poseru😂 ..mlaďas:ať hoří tráva a planou vášně,ale todle?💪👌👍🎂💣💣💣💣💣ať jse daří borci...😂
 • FC Baník Ostrava Chachararena 22.07.2019, pondělí, 21:02 + 0 - 0
  Keeper:Asi máš pravdu v dnešním světě už je to normální věc vystrkovat nahatou prdel někde na stadionech:-) promiň ale tohle mi jako sranda nepřijde tím bych to uzavřel každý klub se baví na co asi má.
 • FC Fastav Zlín Keeper 22.07.2019, pondělí, 20:48 + 0 - 0
  Chachararena: Proc bys rikal svemu decku, ze se takhle normalne chlapi nebo fanousci oblekaji? Reknes mu to co si o tom mysli drtiva vetsina lidi - ze je to jen sranda. Nechapu, ze to v dnesni dobe dokaze nekoho tak pohorsovat
 • bez klubu Son of Moravia 22.07.2019, pondělí, 20:34 + 0 - 0
  Možná, že jde o to, co jsem zmínil. Čili, že dřív se bil, kdo chtěl. Dneska, když to tak zpovzdálí pozoruju, dnešní chuloši jsou většinou slušně trénovaní, takže si, kdo tomu moc neholduje, netroufá. Ale fakt tam tu situaci neznám... Cagy tak mohl bych poprosit ještě jednou? Nebo kde si to mam najít?
 • FC Fastav Zlín Cagy 22.07.2019, pondělí, 20:20 + 0 - 0
  Na tohle tema jsme se vyjádřili už několikrát 😉
 • FC Baník Ostrava Chachararena 22.07.2019, pondělí, 19:49 + 0 - 0
  Son of Moravia: Co si pamatuji ještě starý Zlín tak ten neměl problém postavit 30 lidí a myslím že to byla zrovna Sigma. Takže nějaká výmluva že 3 kluby jsou na nich moc mi přijde divná co jsem viděl fotky když bylo poslední derby tak jich málo nebylo ale každopádně taky by mě to zajímalo.
 • FC Hradec Králové Kuksič 22.07.2019, pondělí, 19:42 + 2 - 1
  Mě to pobavilo. Za jkýkoliv tématický výjezd, který plní účel, palec nahoru komukoliv. Nejdůležitější přeci je, aby se lidi na stadionech bavili.
 • bez klubu Son of Moravia 22.07.2019, pondělí, 19:38 + 0 - 0
  Já úplně neznám situaci Zlína, ani ohledně hools, ale přijde mi, že dřív se šel bít každý, komu se zachtělo, kdo miloval svůj klub. Dneska, pokud neděláš nějaký bojový sport, tak nemáš šanci. Nicméně co chci říct a zároveň se zeptat zúčastněných je, že podle toho, co vím, tak se ševci neměli ani tak problém postavit Slovácku jako spíš Slovácku s Púchovem a Sigmou. Nevím, ať se raději vyjádří ti, co o tom opravdu něco ví, i mě by to zajiímalo, ale z mého pohledu Synotu došli lidi, tak se začali paktovat se Sigmou a Slovákama, aby vůbec na ten slabší Zlín měli.
 • FC Baník Ostrava Chachararena 22.07.2019, pondělí, 19:31 + 0 - 0
  Mlaďas: jak říkám nápad dobrý ale holé prdele fakt vidět nemusím.
 • FC Baník Ostrava Chachararena 22.07.2019, pondělí, 19:28 + 0 - 0
  Asi jsem se špatně vyjádřil vadí mi ten jedinec nebo spíš jak to vypadá lídr kotle v tangach to mám říct svému děcku že se takhle normálně obléká chlap nebo spíš fanoušek? Jestli tenhle kluk vede ultras nebo hools tak se nedivím že odmítají pole Synotu což v dřívějších dobách bylo pro Zlín nemyslitelné dokonce i to že se někdo vysere doma na koberci a tomu se mám jako smát? Ten posrany jedinec by měl dostat facky a ne to ještě dávat někde do časopisu .Když se podívám na tyhle fotky tak mi je jasný který jedinec schválil to hovno do Footbal factory🙄
 • FC Fastav Zlín mlaďas 22.07.2019, pondělí, 19:19 + 2 - 0
  Omlouváme se, že jsme nevyjeli komplet v černém, v teplákách a nepřidával fotky v kuklách se zatnutými bicepsy. My si ten výjezd užili naprosto na maximum a pro většinu z nás to byl nejlepší výjezd, který jsme zažili. A pro informaci, staří hools jezdí pořád a na Sigmě byli taky.
 • bez klubu Son of Moravia 22.07.2019, pondělí, 18:37 + 0 - 0
  No moc nevím, jestli to, že si užijí výjezd po svém s něčím netradičním a podle fotek asi i zábavným, z nich dělá buzeranty. Mně to naopak na Zlín nepřijde zlé a aspoň je vidět, že přestože nejsou počty jako u vás nebo S, tak se to i tak dá užít.
 • FC Baník Ostrava Chachararena 22.07.2019, pondělí, 18:16 + 0 - 0
  Omlouvám se samozřejmě buzerantum🙂
 • FC Baník Ostrava Chachararena 22.07.2019, pondělí, 18:14 + 0 - 0
  Mají jinou orientaci? Myslím že každý tábor by měl ukázat jak se chovat k 4% lidím😉
 • FC Baník Ostrava Chachararena 22.07.2019, pondělí, 18:12 + 0 - 0
  Nápad dobrý ale ten buzerant v růžových nevím jestli se tomu dají říkat plavky? Radši vidět na stadionech válku než pochod buzerantu copak tohle mají vidět naše děti? Stačí když v Praze je legální pochod 4% lidí a Zlín předvede tohle? Je vidět že starý hools Zlín už na fotbal nechodí a nebo kluci zjistili po rokoch že
 • SK Slavia Praha saiwer 21.07.2019, neděle, 22:07 + 0 - 0
  Zlín si to evidentně pěkně užíval, pěkné! Navíc dobrý počet.
clbannerVidea

Sestřih výjezdu fanoušků Komety do Zlína


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Fotoreport: Havlíčkův Brod -... 30.12.2021

Fotoreport: Havlíčkův Brod -...


Choreo i ohňostroj. Fanoušci... 28.11.2021

Choreo i ohňostroj. Fanoušci...


BLOG: Návštěva kvalifikačníc... 18.10.2021

BLOG: Návštěva kvalifikačníc...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Den, kdy policie nechala zem... 10.01.2022

Den, kdy policie nechala zem...


Vlajka Hooligans Brno vznikl... 14.12.2021

Vlajka Hooligans Brno vznikl...


Turci byli v KV aréně jako d... 15.01.2022

Turci byli v KV aréně jako d...

Komentáře
19.01.2022, středa, 20:00 - Sowl
Brno patří do první ligy. Leto...
11.01.2022, úterý, 12:55 - Sowl
Hrůza...
15.12.2021, středa, 06:35 - Fafrnek
Malmo sou zidi?
27.11.2021, sobota, 14:15 - davey
Zbytečně tolik fotek stačilo j...
23.11.2021, úterý, 19:28 - FanaticBoy
Tam šlo spíš ukázat ten počet ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace