o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

FotoReport: SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

Foto report pondělí, 21.04.2014 20:55 - přejít do komentářů
Do Edenu zavítala Plzeň, k vidění bylo pyro, chorea a výborný support
images/clanky/fotoreport-sk-slavia-praha-fc-viktoria-plzen-5943.jpg

Ženy a dívky zadarmo, chlapi za normální cenu. Takové bylo vstupné na pondělní, velikonoční dohrávku v Edenu, kam zavítala plzeňská Viktoria a spolu s ní několik stovek příznivců. Celková návštěva se nakonec zastavila na oficiálním číste 7742. A co bylo v Edenu k vidění?

Ještě před zápasem proběhl před stadionem protest starších příznivců sešívaných proti zákroku Policie při pochodu na derby. K pochodu a zákroku PČR se vrátilo takéno choreo Tribuny Sever. Dále jsme pak viděli složený nápis na zádech slávistů a také rodinu s dětmi (a to Simpsonovy), kteří vyrazili na fotbal, protože svůj klub prostě milují.

Hosté z Plzně zase dovezli choreo s velikonoční tématikou a v jejich sektoru bylo několikrát zažehnuto pyro.

Celkově se utkání odehrálo ve velmi dobré atmosféře, o kterou se zasloužily oba tábory. Bylo vidět, že mezi Plzní a Slavií panuje velká nenávist, avšak několikrát za zápas se oba kotle sjednotily a společně vyjádřily svůj názor na předsedu FAČR. Došlo dokonce na odpovídačku mezi Tribunou Sever a kotlem hostí. Tohle je holt společný názor táborů napříč republikou. A ačkoliv bylo v průběhu utkání k slyšení mnoho vulgárních projevů, k přerušení utkání nedošlo ani v jednom případě.

Podívejte se na fotoreport z tohot utkání.

 

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 25.04.2014, pátek, 17:23 + 0 - 0
  zbarda: Jestli se nemýlím tak mikrofony TV jsou rozmístěné dokola celého hřiště...jinak pokuď to bereš podle fanouškovské základny tak u vás by mělo být vyprodáno i proti Dolní Lhotě a dalších 5000 by se mělo škrábat po žebříku a konec debaty je čas grilovat Klokany...
 • AC Sparta Praha zbarda 25.04.2014, pátek, 15:58 + 0 - 0
  nevimjmeno2: Nevím, jestli umíš číst, ale já jsem nic takového nenapsal, že jsme byli v derby hlasitější. Napsal jsem, že jsou více slyšet fans, kde jsou blíže umístěny mikrofony od ČT. Tak u vás marketing stojí za hovno už dlouho a to je obecně známý. Tak i kdyby vás na Plzeň přišlo 10 000 ks, tak je to málo, nezlob se na mě. Na to jakou máte fanouškovskou základnu, tak na soupeře jaká je Plzeň by se slušilo více fans. A vůbec bych netvrdil, že naše liga stojí za hovno. Byl jsem asi před 3 týdnama na zápase Mainz vs Augsburg 3:0, atmosfíra dobrá - před 30 000 fans, ale fotbal nebyl tak kvalitní a to hrál tuším 6.tým tabulky se 7. Kdyby chodilo více ligí, tak kvalita ligy by se zvedla. Je vidět, že v Bundeslize berou fotbal jako sportovní událost, tam ženská zavře krámek a jde na fotbal. V oknech vidíš flajku domácího týmu. Tady když řekneš, že někomo fandíš, tak si vyvrhel společnosti.
 • SK Slavia Praha wajt 25.04.2014, pátek, 14:44 + 0 - 0
  nevimjmeno2: Prosimtě už tu nebul, díky!
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 24.04.2014, čtvrtek, 17:04 + 0 - 0
  zbarda: Navíc velkou věc tu hraje marketing. Lidičky chodí na týmy o kterých někde slyší. Naše propagace na veřejnosti je téměř nulová takže na nás chodí jen lidé co se o nás, nebo o český fotbal zajímavý, kdežto vy máte velmi vlivný marketing. Každý den jezdím kolem ACS billboardů v Praze. Jste v novinách a v rádiu. Poslední reklamu na vás jsem slyšel před 2 minutami na Liberec. Kdyby možná náš klub taky párkrát kváknul, že to mají holčiny zadara tak tam taková desítka je.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 24.04.2014, čtvrtek, 16:47 + 0 - 0
  zbarda: Pokuď říkáš, že krásná návštěva na předposlední tým naší hovnoligy proti Plzni je 15 000 tak se nemáme o čem bavit. Já soudit support derby nebudu. To už udělali nestranní. Sám píšeš, že podle tebe jste byli hlasitější, hmmmmm, nečetl jsem komentář sparťana co by napsal, že jsme byli hlasitější my a naopak. Jinak jak píšeš zadluženi? Byli jsme rozkradeni, ale to je v naší republice normální.
 • AC Sparta Praha zbarda 24.04.2014, čtvrtek, 14:57 + 0 - 0
  Navždy věrný: Je jasné, že lidi vždy přitáhne do hlediště atraktivní fotbal. Souhlas a bez debat. Pamatuju si to přesně, že ty vaše roky 2008 - 2009 jste měli skoro plný dům a dařilo se vám. V tu dobu jsem se bál, že končí naše dinastie a ted, že budete na 10 let vládnou českýmu fotbalu. Nakročeno jste k tomu měli parádně. 2 tituly po sobě, nový stadion, lidi chodili, LM, prostě vše. Tenkrát i lidi v ulicích když v ten den nehrála Slávka fotbal, tak nosili kšiltovky a šály SKS. Prostě pro nás pro Sparťany hnus největšého kalibru :-). Pak jste se zadlužili a výsledek je z toho takový jaký je = 5 let ve srabu. Zdeněk81: přál bych si s váma finále, ale bojim bojim :-) .. Kdybychom se potkali ve finále, tak by mohlo přijít dost lidí, ale vyprodaný Eden rozhodně nebude. Bude taky záležet, v kolik hodin se to bude hrát. 17. květen je jistý.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 24.04.2014, čtvrtek, 13:23 + 1 - 0
  Eden bude pořádně zaplněn na finále poháru pokud se tam dostaneme Plzeň i Sparta.Ale obávám se že už to Pelta dávno upekl a chce do finále dotlačit svůj Jablonec aby hrál na podzim poháry.
 • SK Slavia Praha Cepin 24.04.2014, čtvrtek, 10:22 + 0 - 0
  u chacharů to bude zajímavý určitě. Už jen z toho důvodu, že se MINIMÁLNĚ jeden z nás bude na 90% loučit. Do toho dost podobný sračky v obou klubech už několik let... no určitě se zase dočkáme nějaký veselý mediální taškařice. Tipuju před zápasem: "Fanoušci se domluvili, že zapálí stadion", "Válka v Ostravě!!! Máme se bát o naše děti?!", "Reportér blesku Žaloudek ohrožován nemravnými telefonáty". Po zápase obligátní masakry, demolice, války a brutální násilí, protože nějaká bába upadne na přechodu u stadionu.
 • AC Sparta Praha Letenskej 24.04.2014, čtvrtek, 00:56 + 0 - 0
  nevimjmeno2: v první řadě jsem chtěl vidět Plzeň. A je snad jasný, že se kouknu na report ze šlágru kola. A snad nejsi až takovej imbecil, abys nepochopil, jak je to myšleno s tím, že nás nezajímáte.
 • SK Slavia Praha Navždycky věrný 24.04.2014, čtvrtek, 00:21 + 0 - 0
  zbarda:To je pravda, ale ty lidi se odvíjej hlavně od předváděný hry, když se vystavil Eden a hrál se supr fotbal tak taky nepřišlo pod 12 a ted´vidíš fakt ty, co klub milujou a nezáleží jim jen na fotbalu.. u vás si myslim, že je to podobný.. zvedá se to hlavně proto, že hrajete hezkej fotbal .. A jestli můžu promluvit tady ke všemu, tak bych řek, že je zbytečný tady něco hrotit.. at´to jiskří na tribunách a konflikty at´si vyřizujou chuligáni, ale tady si myslim, že by to měla bejt hlavně diskuze, takže nějaký tupý hádky o tom, kdo je komu u prdele jsou k ničemu a navrch se tady sami ponižujete :)
 • AC Sparta Praha zbarda 24.04.2014, čtvrtek, 00:03 + 0 - 0
  nevimjmeno2: Já si vážim každýho rozumnýho fandy, ale tebe teda vůbec. Jaký podle tebe sračky melu? Já tu nejsem od toho, abych se s někým hádal. Jen říkám a píši svůj názor s kterým nemusíš souhlasit. Tento web beru jako skvělej nástroj ke komunikaci a porovnání s ostatníma táborama a dejme tomu špičkování, rozhodně ne tu někoho neustále urážet. Krásnou návštěvu beru třeba 15 000 ks, rozhodně ne 7700 ks na druhou Plzeň. A právě proto, že vy potřebujete body jako sůl, tak vás mají ti vaši "nejvěrnější a nejlepší" fans doma podpořit. A co se týče derby - tak kolikrát když jsem si pustil opakovaně fotbal z TV (přehrávám si sporné situace), tak mi příjde, že nejvíc fanoušci jsou slyšet ti, kteří mají blíž mikrofony od ČT. Navždy věrný: Jsme na tom podobně - My ACS máme tak 5000 stálých a věrných fandů, který příjdou skoro vždycky. Pak se nabalej ti fanoušci úspěchu... Ale musím uznat, že poslední roky se to zvedá a chodí nás v průměru 8 tisíc.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 23.04.2014, středa, 23:36 + 0 - 0
  Letenskej: "přitom nás vůbec nezajímáte"...tak co kurva děláš na tomto článku? Potrefená husa se vždycky ozve. Trošku si to urovnej v makovičce než vypustíš další blud omezenče.
 • AC Sparta Praha Letenskej 23.04.2014, středa, 22:58 + 0 - 0
  nevimjmeno2: kolikrát už tady bylo avizováno, abys nedělal svýmu klubu ostudu? Kdo prosim tě posuzoval ten support? Nějakej Pepa s lahváčem u televize? Nebo novináři Blesku? Běž už do píči se svejma komentářema, jseš absolutně největší tragéd a zoufalec na tomhle serveru. Furt se tu snažíš s náma srovnávat, přitom nás vůbec nezajímáte, jestli sis nevšiml. Malujte si dál svoje simpsny a hrajte si na drsný na internetu. To je asi tak jediný, co vám jde. Ani ten svůj Eden si nedokážete ubránit :)
 • AC Sparta Praha landis 23.04.2014, středa, 22:24 + 0 - 0
  nevimjmeno2: ..tak Ti nevim, zda by se strašákovi líbilo jak mluvíš o svých souputnících... Ale na druhou stranu alespoň víš s kým a komu fandíš...:))))
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 23.04.2014, středa, 22:09 + 0 - 0
  landis: Já jsem šťastný z dobrého utkání a už se těším na Klokany. Uplakaná je tu jen banda nezaměstnaných cikánů co musí řvát pod každým SKS reportem jak na úřadu pro dávky :D
 • AC Sparta Praha RamaACS 23.04.2014, středa, 22:08 + 0 - 0
  nevimjmeno2 jak vyprodáme sotva derby? X dní dopředu bylo plno (defakto po předprodeji pro majitele permic) ... sračky meleš vy, nevím, kdo nevyprodal sektor na Letné? Asi vy, co? ;)
 • AC Sparta Praha landis 23.04.2014, středa, 18:39 + 0 - 0
  zase uplakaná žena, která ani neví své jméno...:))))
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 23.04.2014, středa, 18:32 + 0 - 0
  zbarda: Co to meleš za sračky? Na to kde jsme krásná návštěva i support. Máte náskok jak svině vyprodáte sotva derby a ještě pyskujete. To ani nemluvím o tom, že neutrální fanoušci (tím mám na mysli všichni mimo SKS a ACS) psali, že jsme měli lepší support při derby :DDD šačci... BTW: Poslední kolo na Bazalech s námi bude hodně zajímavý...
 • SK Slavia Praha Navždycky věrný 23.04.2014, středa, 16:12 + 0 - 0
  zbarda: Já to vím, že by měli, ale jak sám říkáš sme v ČR a tady ti ty lidi choděj jen na soupeře .. Na druhou stranu vidím, že na Slavii se za poslední dobu vytvořilo takový 4tisícový torzo, který přijde vždycky a zatím vyjma poháru jsme se snad pod 4 tisíce nedostali.. Horší už je to s výjezdama, ale to je prostě tim umístěním .. každopádně na Bazaly se těším.. snad tam fakt nechtěj uzavřít půlku stadionu ...
 • FC Baník Ostrava rob 23.04.2014, středa, 13:09 + 0 - 0
  400 ks Plzen si myslím že určitě jo
 • Zbrojovka Brno Gudas1913 23.04.2014, středa, 12:22 + 0 - 0
  zbarda: jo v brne je to bida me samotnymu je z toho smutno, ale ber v potaz v jakech se placame srackach uz nekolik let 10 let jenom sliby to lidi odradi. vrcholem byla 2.liga hnusne stadion jeden z nejhorsich v cr, tohle vsechno se secte a jak to vypada mame moznost videt. hrat sparta 10 let hovno ste na tom uplne stejne
 • AC Sparta Praha zbarda 23.04.2014, středa, 11:13 + 0 - 0
  Gudas1913: Nesouhlasím s tebou, že bychom měli bídné návštěvy.Tak ono 5000 fans na venkovním zápase v neděli večer při svátcích a v TV není zas tak bídný výkon. Jistě, vyprodáno být mělo, ale slovo bída je až moc tvrdý. Zdeněk81:Souhlasím s tím, že u vás už se asi nedá mluvit o euforii, když už několikátej rok se u vás návštěvy zvedli. Nicméně jsem zvědavej, co u vás udělají třeba 2 roky bez úspěchu - např. 2 roky bez pohárů. Já budu rád, když tady bude více týmu v "euforii" a bude chodit více lidí a pozvedne to úroveň ligy. Takový Brno - 2.největšé město a nic. Na zápasy ven jede 80 fans, tohle je bída.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 23.04.2014, středa, 10:34 + 0 - 0
  zbarda:Jenže ta euforie už trvá čtyři roky.Takže se to nedá považovat za euforii.Za tu dobu v Plzni vyrostla nová generace fans a do kotle se vrátili fotrové kterým vyrostli děti a byli aktivní v 80 a 90 letech(Zvil,Výjezďáci plus další lidi)
 • Zbrojovka Brno Gudas1913 23.04.2014, středa, 08:52 + 0 - 0
  To je jasny ze na dukle byl same spartan kdyz to mate za humny. Vy ste ten stadion ve vasi situaci meli vyprodat. Vase navstevy sou bida na to ze hrajete o titul
 • AC Sparta Praha zbarda 23.04.2014, středa, 02:20 + 0 - 0
  TommyFCB: Kapacita asi sníží, ale jsem klidnej, že by tam mělo být tolik SKS jako nás (cca 750 ks?).. Šavík: To, že je vás všude málo je fakt! Ale z mého pohledu jste se zvedli neskutečně. Je u vás euforie, tak si ji važte. Jsem na vás zvědavej třeba za 3 až 5 let, jak to budete mít z výjezdama. Náš sektor na Dukle byl "poloprázdnej", aby ne, když tam je prd vidět. Byli jsme tam doma a tak lidi si sedli na lepší místa a bez buzerace PČR a security. Tutově nás tam bylo 5000 ks. Každopádně jsme měli Duklu vyprodat - naše ostuda.
 • AC Sparta Praha Jirik1893 22.04.2014, úterý, 23:15 + 0 - 0
  Šavík: Ty blbečku, na Dukle byli - až na pár stovek dukláků - samý Sparťani, tak nekecej.
 • AC Sparta Praha Letenskej 22.04.2014, úterý, 22:23 + 0 - 0
  Šavík: nás bylo na Dukle přes 5000, tak se uklidni a dejchej.
 • AC Sparta Praha RamaACS 22.04.2014, úterý, 21:17 + 0 - 0
  Navždycky věrný: 7000 na Znojmo nebo Plzeň je rozdíl ... uznávám, že u nás to byla počtově dost bída ... ale furt jsme v ČR ne? :)
 • bez klubu Matteo 22.04.2014, úterý, 20:15 + 0 - 0
  Šavík:na Dukle byla skoro celá tribuna Sparťanů
 • FC Viktoria Plzeň Šavík 22.04.2014, úterý, 19:46 + 0 - 0
  Me se libi, jak tu spartani porad huci, ze je nas vsude malo... hech, chlapci, kolik ze vas to bylo na dukle? Tam ten sektor mel praskat ve svech!!! Tak se soustredte na sebe a s tema poctama porad uz zalezte k sipku!
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 22.04.2014, úterý, 19:17 + 0 - 1
  Slavie ačkoliv hraje o záchranu, tak má vždy slušně zaplněný kotel a i díky novému Edenu dobrou atmosféru. Choreo se mi líbí, vím že velikost není vše, ale mám-li srovnat např. choreo Sparty v derby a Slávie v tomto zápase, tak se přikláním k SKS. 30. kolo na Bazalech, pokud ještě týmům půjde o záchranu vyprodané asi bude, ale to především z důvodu, že kapacita našeho stadionu se sníží kvůli bezpečnosti na půlku..
 • Zbrojovka Brno Gudas1913 22.04.2014, úterý, 16:54 + 0 - 0
  Lidi nechodi nikde je to spatny celkove v Brne taky hruza. Ale fakt by me zajimali navstevy na Sparte kdbyby hrala o sestup. Jo taky bych vam to jednou pral zazit poradny sracky
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 22.04.2014, úterý, 16:23 + 0 - 0
  Ve 30 kole na Bazalech to bude hodně zajímaví
 • AC Sparta Praha zbarda 22.04.2014, úterý, 15:12 + 0 - 0
  Nedivil bych se, kdyby ve 30.kole bylo na Bazalech vyprodáno. Mělo by to pěkný náboj.
 • AC Sparta Praha zbarda 22.04.2014, úterý, 14:36 + 0 - 0
  Navždycky věrný: Právě proto, že hrajete o záchranu, tak by lidi měli přijít :-)..jako na koho jinýho ještě přijít a naplnit stadion ???!!! Pondělí volno - bylo hezky. já vím, že lidi jsou debilní a mají tisíc důvodů proč na fotbal nejít a neřeknou 2 důvody proč tam jít. Ale uznej, že 7 tisíc lidí je na vás málo. Bohužel i my se potácíme s tím, že lidi pořád choděj na soupeře a ne na Spartu.
 • SK Slavia Praha Navždycky věrný 22.04.2014, úterý, 14:06 + 0 - 0
  Haha .. jste vtipný .. přes těch 7 tam bylo určitě, do Edenu chodim od tý doby co ho znova postavili a vím, kdy sou 4 a kdy ne, ted´tam bylo neobvykle holek, který to měly zadara a chlapíků s malejma klukama, ketrý vzal táta na plíseń.. zbarda: Si děláš kozy ne :D Slavia se topí ve sračkách, hraje hovno, velikonoční pondělí, kdy se všichni vymlouvaj na oslavy u babiček.. počet dobrej, vás pokud se nemýlim přišlo na Znojmo něco přes 7 a to hrajete o titul, tak nevim, co máš za kecy.. uznávám váš progres v ultras scéně, ale vaše mekty sou někdy až moc povrchní ...
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 22.04.2014, úterý, 13:45 + 0 - 0
  Hele je to info od klubu.Na těch prvních našich fotkách bych to taky neřekl,protože byli foceni před zápasem, kdy bylo hodně lidí u stánku.Na těch posledních určitě.Ten sektor je dost rozlehlej tak vypadá že je prázndej.7000 diváků bych taky netipnul.Tipnul bych tak 4 litry.
 • AC Sparta Praha zbarda 22.04.2014, úterý, 13:40 + 0 - 0
  Ten počet asi odpovídá, i když opticky to vypadá že míň. Ten sektor je tuším pro 1200 ks, takže 400 ks tam asi je. Na takový zápas by mělo přijít alespoň 15 000 lidí. Ostuda pro oba týmy.
 • AC Sparta Praha pete_acs 22.04.2014, úterý, 12:38 + 0 - 0
  To si delas prdel Zdenku, 416 lidi? podivej se poradne na fotky vaseho sektoru.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 22.04.2014, úterý, 11:51 + 0 - 0
  Mělo nás být víc,ale lepší 400 aktivních než vyndráci co jdou jen poháry a Spartu a supportu se nevěnujou
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 22.04.2014, úterý, 11:45 + 0 - 0
  Podle počtu prodaných vstupenek do sektoru hostů nás bylo v sektoru 416.Teď jsme volal na klub.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 22.04.2014, úterý, 11:41 + 0 - 0
  Mohlo nás být víc.Počet ještě musím zjistit
 • bez klubu Matteo 22.04.2014, úterý, 11:12 + 0 - 0
  Co se týká ultras produkce tak palec nahoru akorát si myslím že Plzeň docela slabej výjezd
 • bez klubu corey 22.04.2014, úterý, 10:06 + 0 - 0
  Né že bych to přál fanouškům, ale klubu by to možná naopak prospělo, kdyby spadl. Aby se to tam dalo nějak dohromady a začalo "znova"... Jinak dobré choreo, čekal jsem něco ve smyslu 1312 po událostech při derby. Simpsoni se mi líbí, s tím nápisem super.
 • AC Sparta Praha Lenosh 22.04.2014, úterý, 06:27 + 0 - 0
  přítelkyně fandí sešívkám a už jsem podlehl jejímu nátlaku a šel se s ní podívat... Chtěl bych se zeptat, tam pravidelně fandí jen kotel a zbytek na to sere a nebo to je jen současnou situací slavie? Jinak pochvala za chorea a na to kde se v tabulce nacházíte, tak fakt super, budete ozdobou druhé ligy, jelikož podle toho co jsem včera viděl, tak tam vaši hráči sestoupit chtějí a podle toho co říkali lidi kolem, tak oni taky.
 • AS Trenčín nikolAS 21.04.2014, pondělí, 22:24 + 0 - 0
  alebo Bohemke? :D http://s03-cz.vinted.net/images/item_photos/541/001/5410011.jpg
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 21.04.2014, pondělí, 22:10 + 0 - 0
  young boys: Líza fandí učení a škole.
 • FC Baník Ostrava _Peter 21.04.2014, pondělí, 21:38 + 2 - 2
  Z mého pohledu by produkce ultras uměním být měla. U tradičních Simpsonů - se zvláštním zřetelem na Maggie, si říkám, jestli na to fakt tak mrdáte, nebo je to aktuálně váš "umělecký" strop. Nic není dobré jenom proto, že je to velké.
 • 1.FC Slovácko young boys 21.04.2014, pondělí, 21:07 + 0 - 0
  líza fandí spartě nebo co ?
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta 27.09.2021, pondělí, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta 27.09.2021, pondělí, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
27.09.2021, pondělí, 14:29 - johankarl
to Hagen : přesně tak to je, l...
26.09.2021, neděle, 15:18 - chachar007
TO: Hagen..až mě děsí jakou má...
26.09.2021, neděle, 13:39 - Hagen
Podívej se, jaké jsou návštěvy...
26.09.2021, neděle, 10:02 - chachar007
Super chorea, ale kurva 7K ? p...
22.09.2021, středa, 09:57 - pepky
Vše nej nej nej...❤ ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace