o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

FotoReport: SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

Foto report pondělí, 06.03.2017 - přejít do komentářů
Šlágr kola splnil očekávání...
/titleImg/fotoreport-sk-slavia-praha-fc-viktoria-plzen/1/7896.jpg?width=570

Neděle, 16:00, stadion EDEN, 19. 084 diváků, výhra Slavie, tak nějak by se dalo v bodech shrnout nedělní odpoledne v Praze - Vršovicích.

Ve šlágru kola se utkala domácí Slavia s aktuálním mistrem z Plzně. Vyprodaný stadion (vč. sektoru hostí) znamenal návštěvu 19. 084 diváků. A bylo to poznat už před stadionem, kde se pohybovaly davy lidí.

Zodpovědně k utkání přištoupili i aktivní lidé z obou táborů. Slavisté se prezentovali choreem na severní + východní tribuně, trasparentem a závěrečnou pyroshow. Ostatně pyro se objevilo i v sektoru hostí. K tomu s sebou hosté dovezli několik choreí a prezentovali se také více než slušně. Zkrátka nadstandardní utkání díky obou stranám.

Ze zápasu jsme připravili videoreport a také klasický fotoreport.

Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Radek Maxa.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Radek Maxa.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Radek Maxa.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

Foto: Dalibor Durčák, Nikol Kuncová, Antonín Vydra, Groundhopping RM, Daniel Ulrich, Martin Skála.

Autor: DD & RadekM & DanielU & NikolK & AntonínV

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • 1.FC Slovácko riedlss 12.03.2017, neděle, 08:50 + 0 - 0
  Seru magy v kostkách z těch vašich anglických výrazů na choreografii.......
 • FC Baník Ostrava Mat1922 11.03.2017, sobota, 08:02 + 0 - 0
  Vzdyt jste ukazali jednotu i silu,taky to zde nekteri od vas psali.Bylo to prece od golu Frydase v 90 minute:-)
 • SK Slavia Praha wajt 09.03.2017, čtvrtek, 20:06 + 0 - 0
  Falcone: "spolu jsme silnější"
 • SK Slavia Praha Falcone 09.03.2017, čtvrtek, 12:32 + 1 - 0
  Je dobré všem táborů ukázat, jak je Slavie jednotná :)
 • SK Slavia Praha Gatner 09.03.2017, čtvrtek, 06:31 + 1 - 0
  Dobijeckreditu: Ty zkurvena dementni nulo. Nejsem fanousek SM ale kdyby tu nebyli, tak uz na Slavii zadna aktivni banda neni :( Byla by skoda, kdyby se to uplne rozpadlo, kdyz jsme vyzdycky mivali solidni bandu (2000-2012). Klukum se jen moc nederari nabirat novy kvalitni lidi a podpora od sterejch taky za moc nestoji. Slavie strasne "zultrasovatela" a najit mezi 3000 lidma na TS par novejch ksichtu, co by sli do ulic na nejakou fackovacku neni snadny. Ted me napada, ze "zultrasovatela" neni ten spravnej vyznam, kdyz 90% lidi na TS ma naturu obycejnyho fanklubaka. A ty kriple? Ty umri.
 • SK Slavia Praha Grafika Slávistická 09.03.2017, čtvrtek, 01:30 + 1 - 0
  Dobijeckreditu - tak to běž dolu těm klukům říct, a nebo se do jejich aktivit neser. Nebo založ vlastní bandu, a ukaž všem jak je to jednoduchý...
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 08.03.2017, středa, 20:35 + 0 - 0
  I kdyby mladý sešivky něco postavily, tak co postavila plzeň?
 • AC Sparta Praha Moshe Dahan 08.03.2017, středa, 11:14 + 5 - 0
  Dobijeci jdi si osobní problémy tohoto typu probrat na hooligans cz anebo nejlépe s těma jmenovanýma v hospodě. toto je web supporters
 • SK Slavia Praha Dobijeckreditu 08.03.2017, středa, 10:31 + 1 - 2
  Ty zkurvenče, kdo mluví o nějakejch nájezdech? To nedokážete poskládat nic den-dva před? Jednou poskládáte 108 lidí do bandy honíte si nad tim triko a pak dostanete s jejich U18 přes prdel(To je podle mě velká ostuda když je u vás věkovej průměr 17-18) Na derby bude očekávám zase hovno. Vyserte se na to už fakt, je hezký že máte skříň plnou triček Sešívaná Mládež,Jezdit a trénovat SKS hooligans,kulichy, kraťasy a další takový hovna, ale kde jsou nějaký fighty? Na Severu stojíte jak největší drsňáci a na ulicích dostanete snad od každýho. Jsem zvědavej kdo mi teď odepíše, jestli ten největší drsňák Hudy, Malej(Moment ten dostal přes píču a je venku) nebo bude mít drzost ten malej sráč bousmann nebo jak se ta mrdka vůbec píše. Slavia má velkej potenciál. A mohla by zase patřit mezi špičku, ale s váma to fakt nepůjde hoši. Tak vás prosím za celou Slávii, serte na to.
 • AC Sparta Praha Plukovník 08.03.2017, středa, 08:49 + 1 - 0
  Všechno zdě již bylo řečeno. Tribuna sever má obrovskej potenciál, avšak s mentalitou našeho národa to prostě ne a ne dotáhnout. Opticky super, ale šlape do toho tak 30%lidí možná míň. I přesto si troufám říct, že na domácí půdě jsou na naší scéně nejsilnější. Kartoniáda(až na tu organizaci)taky super, barvy mi nevaděj, aspoň je to zase jednou něco jinýho. Plzeň příjmený překvapení. Tak teď už jen vyhlídky na derby, kde doufám, že ty přeplacený mrdky nám neudělaj na hřišti ostudu. My ji v hledišti neuděláme.
 • Zbrojovka Brno Tom H 08.03.2017, středa, 08:31 + 0 - 0
  zopakuj si zakladku a pak sem neco pis demente
 • SK Slavia Praha lucas1892 08.03.2017, středa, 00:22 + 0 - 0
  Tak za prvé ,nechapu jak se tady někdo SKS muže navážet do strašáka jsem celkem z daleka ,Slavii jsem začal fandit někdy v 10 letech(neměl jsem žádnej vzor v rodině) ,ale jako jedno z prvních se mi vybaví redwhitepower na Strahově ,postupem času si to dám dohromady jak to bylo a to že strašák je strůjcem toho všeho co je tu dnes (jestli se mýlim ,vyveďte mě s omylu) dneska to je 3 roky co jezdim (jezdíme cca 2-12) nevybírám si podle soupeře ,ale podle času ( práce,vlastni fotbal),na tendle zápas jsme se dostali cca 30 před výkopem naše tradiční místa jsme neměli možnost zabrat a proto kraj ts skoro nahoře a v 5 lidech si myslím ,že jsme to docela strhavali ,hlavně druhém pol. Ale presto me serou lidi (slabosti) ,který jsou schopny na TS hledat svoje místa ,a co víc mě šedou lidi ,který na TS stojí a čumí ,je to jak příspěvek jak pár stran zpět ,že TS je jak Dortmund ..40%..bohužel já(my) jedem vše naplno ale kolem vandráci sere mě to,co bych dal za to bydlet v Praze....na závěr za mě,Strašák byl strašák ,ale byl jen jeden ,při děkovačce bylo slyšet ,že Krasoňmá vyřvaný hlasivky ( takže do toho dal asi srdce a hlasivky) ,tak ho jen nehejtujte a vyjádřete taky trochu pokory,dává tomu energii i když vám to nepříde
 • SK Slavia Praha SSSKS 07.03.2017, úterý, 22:49 + 1 - 0
  Já byl na Jihlavě i Plzni s buchtou, tak jsme šli na 106 a kolem mě fandili téměř všichni. Jediné co se tam lidem nechtělo, bylo zvedat ruce. Rozhodně to není žádných 40 procent fandících, jak se nám tady snaží nějaký závistivý chachar nebo bolševik z druhého břehu namluvit. Severní tribuna v Edenu je to nejlepší co v naší zemi je.
 • SK Slavia Praha eden1892 07.03.2017, úterý, 20:19 + 0 - 0
  sešívka: bohuže je to tak, jak píšeš...
 • SK Slavia Praha sešívka 07.03.2017, úterý, 19:16 + 1 - 0
  Fanatismus na TS propukl až po tom góle. Do té doby se o fanatismu nedalo mluvit ani z daleka. Spousta lidí na TS jde a nefandí, obzvlášť teď. Bohužel.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 07.03.2017, úterý, 18:27 + 0 - 0
  Dobijeckreditu: A pak že jsem troll já. Každej třetí fízl s kamerou, na obloze vrtulník a týpek by tu dělal nájezdy.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 07.03.2017, úterý, 17:49 + 0 - 0
  MP11:Taky jsem to zažil :Někteří lidi jsou úplně mimo a netuší kam lezou :D
 • AC Sparta Praha MP11 07.03.2017, úterý, 11:58 + 0 - 0
  Tak hledat místo v kotli podle vstupenky opravdu o něčem vypovídá. Jsem si vzpomněl jak jsem byl na reprezentaci na Tehelném poli a jeden tam taky tak hledal místo a u toho nadával, že jsme národ pitomců. Jsem se ho jen zeptal: Ty jsi asi poprvé na výjezdě, co?
 • SK Slavia Praha Dobijeckreditu 07.03.2017, úterý, 11:53 + 2 - 1
  A co ta slavná chuligánka Sešívaná Mládež? Ani proti tý plzni nic? Vy jste fakt marný.. Příště míň triček a víc fightů hoši.
 • FC Viktoria Plzeň David 07.03.2017, úterý, 11:30 + 0 - 0
  Cepin: a ještě se rozčiloujou, že lidi před nima stojí...:-).
 • SK Slavia Praha Cepin 07.03.2017, úterý, 10:30 + 8 - 0
  Když můžou dorazit lidi, který s lístkem v ruce skutečně v sektorech 107-110 hledaj svý místo, tak po takovejch lobotomech snad ani radši nechtít nějaký fandění, protože jim očividně nedochází ani ty nezákladnější věci.
 • FC Baník Ostrava Kyby 07.03.2017, úterý, 06:13 + 0 - 0
  Broku a Mate, domluvte se na pokec u piva, ok?
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 06.03.2017, pondělí, 23:47 + 1 - 0
  Mat1922: nebyl jsem v kotli samozřejmě :) Mate já mám oči otevřené a co je na tom pochválit rivala? Také jsem SKS hodně kritizoval třeba za jejich nepříliš hezké malůvky. Bohužel nikdy nezažijeme kotel těsně u hřiště a taky nikdy nezažijeme takovou tribunu v Ostravě, takže tyhle spekulace jsou totálně zbytečné. Je to jak to je a měl by si trošku otevřít oči, možná by si viděl věci trošku reálněji.. Osobně mě docela i zajímá co si udělal ty pro scénu na Baníku? určitě méně, než Strašák pro SKS či celkově naší scénu :)
 • FC Viktoria Plzeň Hvr 06.03.2017, pondělí, 23:27 + 0 - 0
  Nás bylo fakt hodně, ale i když jsem se koukal kolem, tak fandil každý pátý. Každý řve pokřiky proti Slávii a tím to končí. Od TS jsem čekal trochu víc, ale u nás v rohu to bylo asi samozřejmě zkreslený. Smutný bylo, že po inkasovaném gólu už jsme se nezmohli vůbec na, to mě mrzí nejvíc.
 • SK Slavia Praha Jacksson 06.03.2017, pondělí, 22:50 + 0 - 0
  Mat1922 - to víš že je ;))
 • FC Baník Ostrava Mat1922 06.03.2017, pondělí, 22:31 + 0 - 0
  Broku ja si pamatuji jak jsi tu nekolikrat psal o strasakovi jako o nejlepsim spikrovi atd.Jak je TS nej u nas.....Uz jsem to tady psal.Mit Bazaly nebo ve vyhnanstvi tribunu jako ma TS a byt metr od hriste,tak nas kotel je hlucnejsi a lepsi.Doufam ze sis to tam uzil..v kotli?
 • bez klubu f7r 06.03.2017, pondělí, 22:17 + 0 - 0
  A kdo teda řve v Edenu do těch reproduktorů? (btw. závidím teda TS, že u nich ty reproduktory nejdou slyšet, v sektoru hostů je ten zvuk z reproduktorů k nevydržení...)
 • AC Sparta Praha MP11 06.03.2017, pondělí, 22:10 + 0 - 0
  Tenconevíkdojejehofotr asi myslel fanatismus na internetu...
 • FC Viktoria Plzeň wawe48 06.03.2017, pondělí, 20:42 + 0 - 0
  Na náš počet velká bída. Fandí nás tak 200 a zbytek čumí nebo ještě horší případ je, že sedí a čumí. No, co se dá dělat, o to víc se musíme snažit.
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 06.03.2017, pondělí, 19:57 + 2 - 0
  Strašáka nemám rád, ale ne z důvodu že by byl mediální mrdkou, ale jen proto, že fandí jinému týmu, takže vás nemám rád všechny :)) ale musí se mu nechat to, že šel s kůží na trh a hájil naše zájmy, což nikdo jiný neudělal!! Ono to je docela důležité, protože spousta lidí to viděla i z naší perspektivy a některým to třeba trochu i otevřelo oči! Takže nechte toho hejtu na něho, udělal toho více než dost a jednal v našem zájmu! Jinak nevimjmeno2 o jakém fanatismu to mluvíš? Já na tom zápase byl, pracovně jsem v Praze a podle mě se z toho dalo vymačkat daleko více, ten zápas měl větší potenciál. Ono by to trošku chtělo sebereflexi, ale ta bohužel chybí prakticky všem táborům..
 • SK Slavia Praha Falcone 06.03.2017, pondělí, 19:47 + 0 - 0
  nevimjmeno2: Nepiš tady už ani slovo, chceš říct, že jinde neumí fanatizovat? Přesně lidi jako ty to tady kurví
 • bez klubu Vilim 06.03.2017, pondělí, 18:56 + 0 - 0
  Kyby: Mě taky... Kdyby to bylo bílý, každej by si tu stěžoval, že je to furt dokola to samý :)
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 06.03.2017, pondělí, 18:34 + 0 - 0
  Nechápu ten hejt na Strašáka z řad slávistů. Na druhou stranu Strašák sklízí to co zasel, byl víceméně první kdo tady nejvíce kritizoval slávisty. Co se týče utkání tak tam nevidím jedinou chybičku. Fanatismus, který v ČR dokáže jen TS.
 • AC Sparta Praha Zeb Youth Firm 06.03.2017, pondělí, 16:29 + 0 - 0
  Děláte jak kdybych já rozhodoval o tom, komu se co na Letné pustí :D a přito mám sám zákaz vstupu :D... Jinak Kyby šedá je dobrá, ale ne s tmavým písmem, kdyby zvolili bílé písmo tak pecka.
 • SK Slavia Praha wajt 06.03.2017, pondělí, 16:22 + 0 - 0
  Jinak za mě fandění a extáze ve 108 skoro jako při výhře při derby, supr. Ostatní sektory nemůžu hodnotit. Ten mikrofon byl průser a dlouhodobě by se s tím u nás mělo něco dělat. V televizi tomu přihrávají ještě debilní ruchový mikrofony u Severu.
 • FC Baník Ostrava Chachar11 06.03.2017, pondělí, 16:21 + 3 - 0
  Já jsem se schválně dival na zápas v telce, fandění nebudu hodnotit, když jsem viděl choreo Plzně dobrý i počet. co říct SKS choreo pěkný ale ten týpek který 2 minuti řval jak na ovce to je k smíchu,protože nekteří SKS se smějí jak ACS dělá choreo na protilehlé tribuně ale nikde jsem neslyšel 2 minuty aby tam někdo řval. jinak pyro i počet skvělý bez debat, Přijde mi i podle komentařu nebo i osobně co jsem byl na stadioně v Edenu tak SKS je takový Český Dortmund velká tribune ale fandí tak 40 procent lidí bohužel tak to je. ale jak píšou ostatní víc takových zápasu. PS Strašáku opravdu už se vyser na na ty mediální mrdky..je to pak pro smích jak na tebe a nebo na SKS :)
 • SK Slavia Praha wajt 06.03.2017, pondělí, 16:20 + 1 - 0
  Já jsem za Strašáka rád, byl to skvělý speaker. Pak nechápu ty komenty o mediální mrdce, jsem rád, že se za mě někdo postaví, když třeba dostáváme bití od ACAB na Čechově mostě. Víc Strašáků a míň těch póz, jako slávisti bychom měli být na takové lidi, jako je on a spousta dalších, pyšní.
 • FC Baník Ostrava Kyby 06.03.2017, pondělí, 16:08 + 1 - 0
  Asi budu jediný, ale mi se ten šedý podklad líbí více jak bílý...je to prostě takové jiné:-)
 • SK Slavia Praha Shepp 06.03.2017, pondělí, 15:33 + 1 - 0
  Opticky sever fantastickej, aktivitou už o něco míň. Zatímco střed tribuny jede třeba i deset opakování chorálu, na krajích to po dvou třech opakováních postupně upadá. Bylo by dobrý, kdyby se doprovodný megafonisti posunuli na severu nad nejkrajnější vchody. Včera byli skoro uprostřed, kde je to během podobných zápasů nejmíň potřeba.
 • FC Baník Ostrava Stuart 06.03.2017, pondělí, 15:31 + 0 - 0
  Šálí mne snad zrak? Vidím tady pokoru ze strany sešívaných? :-) Jinak u kartoniády škoda toho podkladu. Být tam bílá, vyniklo by vše mnohem lépe. A rovněž zvolený chorál "Slavia, bíločervení" se k černočervené kartoniádě moc nehodil.
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 06.03.2017, pondělí, 15:26 + 0 - 0
  Hezká podívaná , víc takových zápasů ! Když se o "něco" hraje tak dorazí i Viktoriáni :). Být plzeňakem tak o hrdinských provokacích zpoza skla bych raději pomlčel. Jinak jak tak vidím toho dirigenta tak jsem si vzpomněl na choreo FCB právě proti Slávii ze sezóny 07/08 http://www.chachari.cz/galerie.php?kategorie=Banik_A/15__Sezona_07_08/2008_03_09_Ban_slav_2_2
 • FC Viktoria Plzeň xxxx 06.03.2017, pondělí, 15:18 + 0 - 0
  Souhlasím atmosféra mohla byt lepsi z obou stran. Od Slavie sem čekal více, od nas mi bohužel bylo předem jasné ze tam jede x lidi jen na výlet a kouknout se na "zápas jara". Bohužel se to také potvrdilo. Fotbalově to bylo taky zklamání. Mělo se jednat o zápas dvou asi ted nejlepších týmu v česku a jen to potvrdilo to jak jsme po fotbalové stránce v prdeli.
 • SK Slavia Praha eden1892 06.03.2017, pondělí, 15:08 + 0 - 0
  Paradni atmosfera, jeden z TOP zapasu vubec? To nemuzete myslet vazne, vcerejsi atmosfera bohuzel pod mym ocekavanim. Krajni sektory TS skoro vubec nefandi, opticky to muze vypadat jak chce, ale co se tyce supportu? Na to, kolik se na sever vejde lidi, je tohle hodne malo!
 • bez klubu holomek7 06.03.2017, pondělí, 14:11 + 0 - 0
  Hodne super z obou stran, ale stejne si rypnu! Kdyz o neco jde, dokazi Viktoriani vyprodat sektor, ale minule? Mistri, tak proc ta namaha?!Jinak se mi libi ten napad s dirigentem! :)
 • FC Viktoria Plzeň David 06.03.2017, pondělí, 14:02 + 0 - 0
  Jak vidno na fotce č. 6 je hezké, že dorazil i fotr Ngadeu Ngadjui :-). Jinak včera dobrý, uznávám, že na tu kartoniádu SKS těch pokynů bylo až až, že to někoho mohlo i nasrat. Ale chápu, že někdy jsou lidi fakt mimozní.
 • bez klubu Andrewson 06.03.2017, pondělí, 13:24 + 1 - 0
  Čaute, rád bych Vás požádal jako fanoušky různých klubů o vyplnění mého dotazníku týkající se mé diplomové práce. Děkuji moc :) https://goo.gl/forms/T4W0sfX1zanuh3tm1
 • SK Slavia Praha SSSKS 06.03.2017, pondělí, 13:03 + 0 - 0
  Plzeň ostudu určitě neudělala, ale z toho jejich počtu se asi dalo vymačkat víc.
 • SK Slavia Praha mas 06.03.2017, pondělí, 12:22 + 0 - 0
  Zdlouhavý vysvětlování, předpovídání a okecávání "teď budeme fandit tak a tak" je naprosto zbytečný a kontraproduktivní, chybí momentální energickej impuls a rovnou začít.
 • SK Slavia Praha Strašák 06.03.2017, pondělí, 12:16 + 7 - 0
  Gatner: Někdy se za mnou stav a probereme to. Dřív to bylo tak, že mi vadilo, že se všude píše jednostranně bez možnosti uvést na pravou míru od někoho zainteresovaného. Dneska už je spíš o tom, že nechci, aby se "namočil" někdo jinej. Já už mediální mrdka jsem a upřímně, pokud Tě to zajímá - kdybych to mohl vrátit už bych to nedělal. Ale myslim, že dva slávisti si to můžou říct jinde, než tady, ne?
 • SK Slavia Praha Falcone 06.03.2017, pondělí, 12:09 + 0 - 0
  Strašáka tady všichni kritizujete a jeho exibicionismus by mohl uplatnit jinde, ale myslím si, že naše scéna potřebuje někoho takového, kdo umí mluvit z patra, působí solidně a nemluví jak retard. Co se týká jeho nástupce to je úplně jiná kapitola.........
 • SK Slavia Praha Dexxer 06.03.2017, pondělí, 11:46 + 1 - 0
  Vilim: sektor zaplnili, tak si aspoň neudělali ostudu jako loni ;)
 • SK Slavia Praha ehamolyx 06.03.2017, pondělí, 11:45 + 0 - 0
  Je ale pravda, že s nastavením repráků by se něco udělat mělo. Do kotle moc slyšet nejsou (resp. jsou slyšet akorát), ale všechno to jde ven do mikrofonů. Když pak člověk kouká na nějaký sestřihy, tak je slyšet hlavně speaker. Jinak včerejšek velmi povedenej a musím pochválit Plzeňáky, protože jsem od nich žádné větší choreo nečekal. Dirigent super nápad, akorát ten nápis nebyl čitelnej. Motiv "Seek and destroy" mi přišel spíš úsměvnej, ale plachta pěkná. Za Slavii to byl jeden z top zápasů vůbec.
 • bez klubu Vilim 06.03.2017, pondělí, 11:41 + 0 - 0
  Hodně slušnej počet Plzeňáků, to musíte uznat :)
 • SK Slavia Praha Gatner 06.03.2017, pondělí, 11:33 + 3 - 0
  Strasaku! Muzu se te tu zeptat z jakyho duvodu mas porad potrebu se objevovat v mainstream mediich? Je to snaha o vlastni zviditelneni skrze Slavii? Jak jsi sam rikal.. jsi exhibicionista, tak by se to dalo pochopit. Z puvodni myslenky, ze budes pred medii hajit zajmy ultras a udavat vse na pravou miru se stal jen alibismus se mi zda. Chapu rozhovory pro Supporters.cz a jine fans weby.. rad si ty rozhovory prectu. Ale proc se tlacis do zkurvenyho Sportu? Nejde na Sport nadavat a o nekolik let pozdeji pro nej rozhovory, ne? Nevidim nikoho ze Sparty, Baniku, Opavy nebo Plzne, aby poskytoval rozhovory pro media. Proc musime zrovny my mit nekoho "extra"? Kluci u nas na vesnici se mi nesmejou za Cinu ale za Strasaka :(
 • FC Viktoria Plzeň Pepky.. 06.03.2017, pondělí, 11:28 + 0 - 0
  ..výhra,prohra,to je jedno...důležité je, abysme u toho vypadali dobře....na hřišti jsou peníze,na tribuně srdce!!!FCVP1911..jinak gratulace sešivkám!
 • SK Slavia Praha Strašák 06.03.2017, pondělí, 11:14 + 0 - 0
  Nejsem tu přilepenej, spíš jsem tu náhodou akorát byl. To, že to nebylo ideální víme, ale vyříkáme si to mezi sebou.
 • AC Sparta Praha acs1893 06.03.2017, pondělí, 11:06 + 0 - 0
  Tvl dvojkolora:/ a nám se nadává za trikokoru :D
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 06.03.2017, pondělí, 10:56 + 1 - 0
  Ty jo blesková reakce, ty tady musíš bejt nalepenej u těch komentů. V tom případě my fault/sorry, jestli si to skutečně nebyl ty, kdo jak splašenej organizoval kartoniádu. Dal bych za to ruku do ohně, protože tobě by to bylo podobný. Nicméně jestli to byl ten tvůj adolescentní nástupce, co se tě snaží kopírovat, tak mu koukej trochu domluvit, působilo to vážně směšně.
 • SK Slavia Praha Jacksson 06.03.2017, pondělí, 10:52 + 0 - 0
  radekmaxik7 - u nás se to dá pochopit, neni tam žádná síť, ale na Spartě, kde seš jak křeček v kleci?
 • Zbrojovka Brno Stanley 06.03.2017, pondělí, 10:50 + 0 - 0
  Tak ono není přece podstatná, jestli to byl S nebo K, ale opravdu to byl hodně rušivej element na jinak skvělým představení. Když už byl mikrofon na celej stadion, tak to snad stačilo říct tak nějak stručněji, zas ti lidi nejsou takoví idioti..
 • SK Slavia Praha Jacksson 06.03.2017, pondělí, 10:40 + 0 - 0
  MajorMaisner- škoda že strašák už nějakou dobu neni speaker že?
 • SK Slavia Praha Strašák 06.03.2017, pondělí, 10:37 + 0 - 0
  MajorMaisner: Díky za komentář, nemá smysl se rozepisovat, stačí jedna věta - žádnej mikrofon jsem neměl a nic jsem nehulákal. To asi stačí, ne? :-))
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 06.03.2017, pondělí, 10:27 + 4 - 0
  Zápas dobrej, atmoosféra pěkná, chorea solidní, ale jednu věc si neodpustim: "Strašáku, musim ti říct, že jsem se normálně styděl za tebe, co si tam předváděl do toho hlavního reproduktoru. Že si vždycky uměl na sebe strhávat pozornost, to není nic novýho (lezení do TV, komentování do tisku), na tom sis vlastně udělal svoje jméno (osobně to nechápu, když se pak přesně proti médiím všeho druhu objevili na TS transparenty, ale proti gustu...), ale tohle co si tam předvedl, že si na bezmála 5 minut úplně přerušil fandění a furt si něco hulákal, asi na 5x si se snažil rozeřvat chorál, když na tebe tribuny srali, to už bylo vážně moc. Zkus se zamyslet celebrito."
 • SK Slavia Praha Dexxer 06.03.2017, pondělí, 10:24 + 1 - 0
  xxxx: tak našel se jedinec... zato u vás je těch idiotů co provokujou za sklem celej sektor :D jinak zápas povedenej, spousta lidí rozdejchávala gól ještě před stadionem :)
 • FC Viktoria Plzeň radekmaxik7 06.03.2017, pondělí, 10:20 + 0 - 0
  Jacksson: Tak zrovna třeba ty balónky byly včera zakázány i nám... :)
 • SK Slavia Praha Jacksson 06.03.2017, pondělí, 10:17 + 0 - 0
  Zeb Youth Firm - tak zrovna vy máte co říkat, my jsme tam měli choreo snad naposledy v poháru. Na podzim dokonce sekurity kradly šály Smrt Spartě, že to vedení přikázalo...Tak být tebou, tak si na nic nestěžuji když zabavíte i balonky či pláštěnky...
 • FC Baník Ostrava Slezan1922 06.03.2017, pondělí, 10:03 + 1 - 0
  Kdyby slavisté zakryli ty vchody tak by to bylo ještě o něco lepší :))
 • AC Sparta Praha Zeb Youth Firm 06.03.2017, pondělí, 09:52 + 0 - 0
  PS: slavisti máte barvy, které k sobě luxusně ladí co se týče grafiky, a vy používáte furt černou. Nevím zda-li si tím nechcete něco dokazovat, nebo jaký to má smysl. Ale zamyslete se nad červeno bílou kombinací...
 • AC Sparta Praha Zeb Youth Firm 06.03.2017, pondělí, 09:50 + 1 - 0
  Škoda, že slavisté nepoužili jinou barvu pozadí, ono dát tmavý nápis na tmavé pozadí moc nevynikne. Ale to je to samé jako, že detaily se dělají hůře na velké plachtě, než na malé :D. Jinak plzeňáci, dobrý počet, a koukám, že Vám povolili chorea, nám již posledních x let nechtějí pustit, dobrý nápad s dirigentem, ale to provedení :/...
 • SK Slavia Praha Constantine 06.03.2017, pondělí, 09:47 + 0 - 0
  Tribuna sever opět absolutní TOP! Ale tentokrát si myslím zaslouží palec hore i kotel plzeňáků. Kdyby se tady aspoň takhle prezentovali všichni hosté, tak by to bylo super.
 • bez klubu Cestovatel 06.03.2017, pondělí, 09:44 + 0 - 0
  dennyTS: Jeden z domácích si tam na dálku něco vyříkával se skupinkou hostů u plotu, pak to nevydržel se vydal se k nim. Securitka s ním měla celkem práci ho zastavit, vrhli se na něj v několika lidech a odvedli ho pryč. Kdyby jich tam nebylo tolik, tak je tam v pohodě zvládne. Nicméně zbytečné sebrání, šance na úspěch atakování té plné klece hostů byla nulová. Holt někdy pracují emoce a včerejší zápas byl hodně emotivní ze všech stran. Kéž by takových zápasů bylo více ! Po všech stránkách povedené odpoledne, jen ten fotbal mohl být bohatší na góly.
 • FC Viktoria Plzeň xxxx 06.03.2017, pondělí, 09:34 + 1 - 1
  Jestli myslíš ten incident během zápasu. Tak to si nejaky idiot z vašich řad vzal kuklu a přes plot dělal největšího chuligána. Po pár sekundách ho sebrala sekuritka. Po zápase si zase skupinka tupých slavistu chtela neco dokázat a pokrikovala tam na nás pořád nějaké svoje výplody, ale blíž jak na 20metru se nepriblizili...
 • SK Slavia Praha dennyTS 06.03.2017, pondělí, 09:09 + 0 - 0
  Vcera paradni atmosfera,vic takovych zapasu!co se delo u sektoru hostu?na tu dalku jsem videl akorat vic pohybu zelenych vest,ale co se delo presne netusim..
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...


BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle... 28.04.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...


Britská nemoc – díl čtvrtý (... 18.01.2012

Britská nemoc – díl čtvrtý (...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012

Britská nemoc – díl druhý (N...

Komentáře
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
22.05.2022, neděle, 19:20 -
Slovacko ma celkom prekvapilo ...
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace