o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

FotoReport: SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

Foto report pondělí, 13.05.2019 08:10 - přejít do komentářů
Veledůležité utkání v pražském Edenu plné rivality a nenávisti...
images/clanky/fotoreport-sk-slavia-praha-fc-viktoria-plzen-8841.jpg

FORTUNA:LIGA FINÁLE, skupina o titul, neděle 12. 5. 2019, 18:00, SINOBO STADIUM, Praha, Eden.


Vyhecované a důležité utkání v rámci nadstavbové části FORTUNA:LIGY se odehrálo v pražském Edenu. Proti Slavii se postavila Viktoria Plzeň.

Utkání na stadionu sledovalo 18. 327 diváků, kteří v prvním poločase viděli choreo na Tribuně Sever a v průběhu druhého poločasu několik transparentů v sektoru hostí a jednu balónkovou choreografii.

V zápase zvítězila domácí Slavia a velmi se tak přiblížila zisku ligového titulu.


Na obrázku může být: 10 lidí, smějící se lidé, venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a baskebalové hřištěNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, baskebalové hřiště, stadión a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: 23 lidí, smějící se lidé, stojící lidéNa obrázku může být: venkuNení k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: 48 lidí, smějící se lidé, stojící lidéNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a baskebalové hřištěNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a baskebalové hřištěNa obrázku může být: dav a venkuNa obrázku může být: stadión, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, stadión, dav a venkuNa obrázku může být: 5 lidí, dav, baskebalové hřiště a stadiónNa obrázku může být: 20 lidí, smějící se lidé, dav a venkuNa obrázku může být: 10 lidí, smějící se lidé, stojící lidéNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venku

Autor: DD & AntonínV

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • AC Sparta Praha MP11 15.05.2019, středa, 12:53 + 0 - 0
  Vrba, Trpišovský jsou stejné případy. Zmrd z Brna jim nedovolil si přivést lidi, které požadovali. Má nás prostě jako hračku a místo tu má prostě jen pro spolužáky, kteří mu vše odkývají. V roce 2007, když jsme slavili double, se nám s kámošemi podařilo dostat do VIP. A Chovanec se tam ptal kámoše, jestli s Danem chodil do školy? Až po letech mi došlo, proč se ho na to ptal...
 • FC Viktoria Plzeň Pan pes 15.05.2019, středa, 10:12 + 0 - 0
  zbarda: držím palce, snad to u vstupu kontrolovat nebudou... A právě Hřebíka jsme tu v devadesátých letech měli dost rádi :-) Hráči už tedy tenkrát míň... jinak k těm sudím, myslím, že zrovna tuhle sezonu už za nitky víc tahají jiní.... :-)
 • AC Sparta Praha zbarda 15.05.2019, středa, 09:59 + 0 - 0
  Je to pravda. Slyšel jsem to taky :-)..Právě, že by neměl vliv a to mu vadí, což je správně. On zodpovídá za sportovní výsledky a tak má právo si říct koho chce a koho ne. Sparta pro něj měla připravené dvě smlouvy.
 • FC Viktoria Plzeň wawe48 15.05.2019, středa, 07:58 + 0 - 0
  zbarda: Já jsem slyšel, že Vrba byl Spartě blízko už v roce 2017. Odmítl tam jít, protože mu rovnou řekli, že tam nebude mít takové slovo, co se týče sestav a hráčů obecně. Jinak mu nabídli finančně o dost víc než Plzeň. Ale prodávám jak jsem koupil, nemusí to být pravda.
 • AC Sparta Praha zbarda 15.05.2019, středa, 00:06 + 0 - 0
  Co já mám informace, tak po vyhazovu Ščasného se vedení bavilo o Jílkovi + Skuhravém. Ani jeden z Hašků nebyl osloven. Martina Haška nemusím, uznává fotbal, který já moc nemusím a připomíná mi Jardu Hřebíka a toho já nemůžu. Jílek pro mě není trenér pro Spartu. Chce to především osobnost, ale problém Sparty je ve vedení, to víme všichni. Liga nikdy nebyla čistá a nebude. Jsou tam velký peníze. Vládne ten, kdo vládne rozhodčím a momentálně jste to vy. Jestli o trenérovi rozhodne Křetínský a bude pořád Rosovi do toho kecat, tak je tam Rosa úplně zbytečnej a nikam se to neposune z naší strany. Do Plzně se chystám, ale nevím jak projdu na stadion :-)
 • FC Viktoria Plzeň Pan pes 14.05.2019, úterý, 22:30 + 0 - 0
  zbarda: mně dost neseděl ještě před nástupem toho fotbalovýho boomu u nás, když v roce 2008 přišel, ale výsledky za něj hovoří jasně :-) Přesně, jak píšeš, tak samozřejmě nevěřím tomu, že vše je křišťálově čistý, ale to si kluby napříč naší republikou nemají co vyčítat.... :-) Co se týče vás, já bych za to moc nedal, že Křetínský vrbu zkouší.... Když se podíváš na trenéry, o kterejch se psalo v novinách - o Jílkovi nejsem přesvědčen, že by to bylo nějaký terno, M. Hašek je s Bohemkou na sestup... Jinak doufám, že lidi od vás, co zejtra zkusí přijet, tak se na stadion dostanou a nebudou to u vstupu s občankama hrotit....
 • AC Sparta Praha zbarda 14.05.2019, úterý, 21:54 + 0 - 0
  Spíš mě zajímalo, jak vnímáte osobu Šádka, jako bývalého veksláka..on je schopný manažer, ale asi vše nebude úplně tak čisté..ale pořád lepší, jak ti naši "nýmandi". Mě by Vrba ve Spartě nevadil a vím, že většina lidi ze Sparty ho nemá ráda. Taky mi vadí, že moc nedává šanci mladým..ale výsledky má a má autoritu u hráčů, hraje ofenzivní fotbal...on nakonec do Sparty nepůjde. Přesně, není to jeho spolužák :-)
 • AC Sparta Praha MP11 14.05.2019, úterý, 19:00 + 0 - 0
  Pokud není Šádek Křetínského kamarád, nebo spolužák, tak nemá šanci.
 • FC Viktoria Plzeň Pan pes 14.05.2019, úterý, 17:31 + 0 - 0
  zbarda: o odchodu Vrby k vám se mluví i tady... osobně mi trochu vadí, že je trochu konzervativní, mladí u něj moc šancí nemají.... na druhou stranu ať už před odchodem nebo po návratu to byl jedinej trenér, kterej v evropskejch pohárech s náma postupoval vždy do jara.... a na Šádka se ptáš proč, toho snad Dan chce taky? :-)
 • FC Viktoria Plzeň Plzeňák 14.05.2019, úterý, 15:59 + 0 - 0
  To já jsem se zařekl již asi před 3 lety že na stadiony pražských S už jezdit nebudu. Ale až opadne boom, mediální humbuk a policejní buzerace okolo těchto zápasů tak se zas třeba zůčastním. Ale výjezd třeba do Ostravy nebo Budějovic je pro mě mnohem lákavější.
 • AC Sparta Praha zbarda 14.05.2019, úterý, 13:08 + 0 - 0
  Zajímalo by mě, jaký máte vztah k Vrbovi a Sadkovi kluci Plzeňský..? Chcete, aby u vás Vrba byl a nebo si přejete jeho konec? Spekuluje se, že Kretinsky má zájem o Vrbu..
 • FC Viktoria Plzeň Pan pes 14.05.2019, úterý, 11:36 + 0 - 0
  Tak rodiny asi nejsou tak úplně prvotním problémem či důvodem . Jinak si naopak myslím, že někteří dřív aktivní se vrátí, až opadne boom z posledních let, viz. Kvakin, kterej se zase začal objevovat :-) Mě třeba nemrzí neúčast v neděli, ale nebejt práce, tak jsme chtěli vyrazit na Slovácko, to mohl být i počtem starej dobrej retro výjezd... Ale ono podobných asi zase začne přibývat....
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 14.05.2019, úterý, 10:02 + 0 - 0
  Pan Pes:Naprostej souhlas.Hodne aktivních lidi e sezóny 2010/2011 má dnes rodinu a už tolik nechodí.Dnesni chuliganka v Plzni jsou rocniky druhý poloviny 90 let takže v té dvě byli ještě dětiTo je přirozená výměna generaciZustali fotrove jako jsem já a alkituristi, zbytek jo tle se hodně vyměnil.
 • FC Viktoria Plzeň Fanoušci úspěchu 14.05.2019, úterý, 08:15 + 0 - 0
  50% účast naší skupiny splnila očekávání. Report ze zápasu z pohledu Fanoušků úspěchu již nyní zde: https://www.facebook.com/fanousci.uspechu.fcvp
 • 1.FC Slovácko riedlss 13.05.2019, pondělí, 22:33 + 0 - 0
  Na tom počtu Plzně nevidím nic zlého, kdyby tam bylo více fanatismu pak to jde i s takovým počtem. Jinak by se mi víc líbilo kdyby zaplnili sektor spíše od spodu a pak by možná vyšly lépe i ty balónky půl na půl. .. ..vyjadřování některých lidí tady je opravdu na facku
 • FC Viktoria Plzeň Pan pes 13.05.2019, pondělí, 22:24 + 0 - 0
  Terre: jak vidíš, tak může, ale chválím tě za trochu historického přehledu ;-)
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 13.05.2019, pondělí, 22:17 + 0 - 0
  Pane pes muže byt Žid antisemita?https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/fotbal-plzen-dinamo-zahreb-franjo-wolfl.A190213_457240_fot_pohary_tof?
 • FC Viktoria Plzeň Pan pes 13.05.2019, pondělí, 22:05 + 0 - 0
  Jinak k níže psaným příspěvkům... Euforie pomalu v Plzni uvadá, lidi dorazivší na Viktorku po roce 2010 jsou zmlsaní a na podobný fotbal prý chodit nebudou, takže zase asi nastane odkládání klubových symbolů do skříně :-) Za mě osobně čím dřív, tím líp.... A třeba ten kotel se po přestavbě stadionu opravdu proměnil.... Mimo jiné z toho důvodu, že bylo populární vykládat ve škole či v práci "já chodím do kotle" (tak jako dřív na hokeji) a jednak proto, že tam jsou levnější lístky....
 • FC Viktoria Plzeň Pan pes 13.05.2019, pondělí, 22:01 + 0 - 0
  Tak třeba u mě byla důvodem absence práce... Ale jinak po podzimu jsem se zařekl, že do Edenu už nějakou dobu ne, vzhledem k tomu, že Slavie je společně s čerstvým nováčkem ligy jedna z našich dvou největších nenávistí a poslední tři utkání jsem tam koukal na to, jak naši plejeři zápasy v Edenu doslova odchodili, bez náznaku bojovnosti a po třech přídělech jsme tam koukali na oslavné juchání židů, zatímco naše primadony si neuvědomujou proti komu tam nastupujou a jak k tomu mají přistoupit.... Kdybysme tam předchozí duely odjezdili jako včera, tak porážku zkousnu....
 • FC Viktoria Plzeň pepky 13.05.2019, pondělí, 21:05 + 0 - 0
  ..zdar borci,,,nikomu NIKDY neberu svůj názor,ale někteří ode mě..👍👍a někteří 👎👎👎 ....1312...
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 13.05.2019, pondělí, 20:20 + 0 - 0
  A máme toho letos někteří odjezdeno opravdu hodně.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 13.05.2019, pondělí, 20:18 + 0 - 0
  Moravia:To jsme nikdy nevrdili. Dobře víme s Baníkem, Spartou a Slavii se nikdy početné rovnat nemůže.Ano máme své limity. Nikdy se s těmto týmům vyrovnat nemůžeme. Sparta Slavie sídlí ve městě s víc jak jedním milionem obyvate. Navíc jim fandí hodně lidí z celé republiky.Ostravsko je velka aglomerace a navíc je tam jiná mentalita.Plzen se s těmi městy nemůže rovnat. To je to samé kdybych srovnával Plzeň třeba s Jabloncem, Bolkou, nebo Pribrami
 • bez klubu Son of Moravia 13.05.2019, pondělí, 19:53 + 0 - 0
  Já na tom počtu nevidím nic špatného. Taky mají své limity a hlavně já takhle Plzeň vždy viděl. Na druhou stranu to, že si tady do vás rýpou, za to si můžete sami, když o sobě tvrdíte, jací jste nej fans v lize a jak budíte emoce...nebo jiné trapárny jako ta vaše skupina Fans úspěchu since 2010 atd...
 • FC Viktoria Plzeň wawe48 13.05.2019, pondělí, 19:37 + 0 - 0
  Na Viktorce momentálně neexistuje žádná větší výjezdová parta. Starší, který dřív hodně jezdili po prvním titulu, už něchodí ani na domácí a mladý už to taky bavit přestalo. Bída je to samozřejmě i na domácích zápasech, kdy fandění stojí za hovno a chorea a ultras produkce je poslední dva roky hodně slabá. Prostě v Plzni momentálně chybí nějaká parta, která by se tomu chtěla aktivně věnovat. Co to způsobilo nevím, nicméně do budoucna těžko dojde k zlepšení, spíš naopak. Ona se ta sestava kotle od toho prvního titulu 2010/2011 celkově hrozně proměnila.
 • FC Viktoria Plzeň Stanley82 13.05.2019, pondělí, 19:23 + 0 - 0
  Jirka5643 Jiříku, běž psát tyhle bezpředmětný hovna někam na FB, tam si budeš s ostatními rozumět. Tohle je ještě pořád jedna z mála stránek, kterou nedojebaly mrdky jako jseš ty.
 • SK Slavia Praha dennyTS 13.05.2019, pondělí, 18:45 + 0 - 0
  Plzen velika slabota.. Slo vam o prvni misto a vy tady zacnete brecet ohledne ceny listku tvl(ano taky jsem daval 420,protoze nemam permanentku) a do toho jeste pridate poznamku, ze vas v edenu nemame radi... Tleskam vam
 • SK Slavia Praha dave.fsp 13.05.2019, pondělí, 17:00 + 1 - 0
  @Jirka5643: To samé můžou říct vám, když tu někdo napíše, že už Spartě o nic nejde. To není výmluva? Tak si vyberte, jestli fandíte Spartě vždy, nebo jen když o něco jde, ale potom nemůžete nikomu psát, že je fanoušek úspěchu.
 • AC Sparta Praha Jirka5643 13.05.2019, pondělí, 15:06 + 0 - 0
  ZKURVENÁ PLZEŇ.
 • AC Sparta Praha Jirka5643 13.05.2019, pondělí, 15:05 + 0 - 0
  Ach jo zase ta zkurvená ubrečená Plzeň. Dětinský fanoušci, věčné výmluvy na všechny strany. Zkurvená Plzeň město šlapek kurev.
 • FC Baník Ostrava Mat1922 13.05.2019, pondělí, 14:55 + 0 - 0
  wajt:prosim.Ja jen at zustane misto pro nase synky..Frydu,Pavlenku a hlavne Lukyho.
 • SK Slavia Praha wajt 13.05.2019, pondělí, 13:15 + 0 - 0
  Mat: Nech to na nás, kdo je pro SKS legenda, dík.
 • SK Slavia Praha wajt 13.05.2019, pondělí, 13:13 + 1 - 0
  Brečet kvůli ceně lístků je veliká paráda. Gratuluji. Vítejte v hlavním městě. 300 tu jdeš do kina. Tak za 400 na finále ligy. Zajímavý, že na Čelsí nebo Real Madrid na to všichni měli. Příště to bude výmluva na počasí, nebo nepojede autobus tvle.
 • FC Baník Ostrava Mat1922 13.05.2019, pondělí, 12:46 + 0 - 0
  Skoda,Vlcek "legendy"..ok.Jarolim,Ulich,Bejbl,Penicka,Jeslinek..urcite vetsi a lepsi legendy,dokonce i Strasak nez ti dva drevaci.
 • FC Viktoria Plzeň David 13.05.2019, pondělí, 12:26 + 0 - 0
  Asi je toho víc, "napapaní" fotbalem je určitě jeden z důvodů, 420,- za lupen je taky dost, hra Plzně teď bída, neděle večer je taky horší než sobota, k tomu všude plky, že je to vysoce rizikový zápas, takže asi tak. Ale jak už tu bylo psáno, 300 fandících lepší než 500 čumilů, takže vyrazili asi jen ti, který to ještě pořád baví...
 • FC Baník Ostrava Bělský Les 13.05.2019, pondělí, 12:03 + 0 - 0
  No spíš si myslím, že plzenaci už jsou " napapaní" fotbalem a mnoho lidí už to přestává bavit. Domácí utkání taky nic moc návštěvy
 • AC Sparta Praha zbarda 13.05.2019, pondělí, 11:44 + 0 - 0
  Ty částky, co chtějí jsou fakt nekrestansky..Fox: nás počet doma s Libercem nebyl dobry, pravda.. Sice nás to neomlouvá, ale liga je rozhodnuta a my budeme třetí kdežto vy můžete být první (mohli) a nepochopím, že nemáte plný sektor..a ještě hrajete docela slušný fotbal..
 • FC Viktoria Plzeň 20thCenturyFox 13.05.2019, pondělí, 11:03 + 0 - 0
  zbarda--zkus přepočítat náš počet venku a váš počet doma s Libercem.pak to sem napiš,jo?
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 13.05.2019, pondělí, 10:50 + 0 - 0
  Ano počet nás pocet byl slabej. Chybělo plno lidí co pravidelně jezdí. Někteří to bojkotovali kvůli ceně lístků do hostujícího kotle. Nechtěli dát židům ani korunu. Plno normálu co vím odradila atmosféra v Edenu která tam proti nám panuje.
 • bez klubu f7r 13.05.2019, pondělí, 10:37 + 0 - 0
  zbarda: doma do kotle chodí taky málo lidí, takže ten výjezd cca. odráží kotel... a vzhledem k předváděné hře se nepřibalila tlupa diváků... Což bylo vidět i na počtu diváků doma, ale na náladě v sektoru se to dle mého projevilo spíš pozitivně. (ale já nemam rád lidi, tak to nelze brát jako nějaký hodnotný názor :D )
 • FC Viktoria Plzeň Stanley82 13.05.2019, pondělí, 10:35 + 1 - 0
  Bělský Les To je pořád dokola... Jaký by tedy měl být správný počet na výjezd? Když nás do Prahy přijela tisícovka, tak to byli fanoušci úspěchu. Když jich je tři sta, tak jsme močky...
 • AC Sparta Praha zbarda 13.05.2019, pondělí, 10:20 + 0 - 1
  Ten počet Plzně je fakt tristní, ale to bychom tady mohli psát týden co týden a už je to asi sere a unavuje Plzenaky :).. Ccci se zeptat, jaký jsou důvody, že vás neprijede víc? Neberte to jako rypani, opravdu mě zajímá, proč v západě kde jde o všechno o titul, tak vás přijede tak málo. Chápu, když jsou poháry, hokej (play off) apod..pro mě byla Plzeň vždy hokejovým městem a ted jsem si možná odpověděl, že ty vaše kořeny ve fotbale nejsou tak hluboké..
 • bez klubu f7r 13.05.2019, pondělí, 10:00 + 0 - 0
  Lepší 300 převážně fandících než 500 čumilů... ...ale koukam, že se ořád najdou tací, kteří objevili Ameriku, když se podívají, že Plzeň nezaplnila sektor...
 • FC Baník Ostrava Stuart 13.05.2019, pondělí, 09:25 + 0 - 0
  Nevěřím :-O Zakryté vchody při kartoniádě.
 • AC Sparta Praha SpartanN 13.05.2019, pondělí, 09:17 + 0 - 1
  Chudák dítě, že už od mala bude chované u opic a primitivů
 • FC Viktoria Plzeň David 13.05.2019, pondělí, 09:11 + 0 - 0
  Jo, náš počet byla ostuda, o tom žádná.
 • FC Baník Ostrava RavenFCB 13.05.2019, pondělí, 08:38 + 1 - 0
  Ja teda vice necekal,proste Plzen.....
 • FC Baník Ostrava Bělský Les 13.05.2019, pondělí, 08:22 + 1 - 1
  Už aby ta Plzeň šla do druhé ligy...100 km a nejsou schopni dát aspoň 500 fans.
clbannerVidea

Oslavy třetího místa FK Jablonec


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...


Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Postup! Letná zářila nejenom radostí... včera, 10:51

Postup! Letná zářila nejenom radostí...


Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu 27.07.2021, úterý, 09:53

Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu


Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty 25.07.2021, neděle, 11:56

Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Postup! Letná zářila nejenom radostí... včera, 10:51

Postup! Letná zářila nejenom radostí...


Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu 27.07.2021, úterý, 09:53

Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu


Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty 25.07.2021, neděle, 11:56

Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
25.07.2021, neděle, 15:54 - acs1893
Frydečak: od roku 2008 jsem by...
24.07.2021, sobota, 11:04 - dennyTS
Doufám, že to Frydečák myslí i...
23.07.2021, pátek, 20:55 - Frydečak
@acs1893: Škoda, že jsi nebyl ...
21.07.2021, středa, 17:22 - acs1893
Rapid mega support...byl sem s...
21.07.2021, středa, 16:48 - Fafrnek
Pekne Sparta
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace