o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

FotoReport: SK Slavia Praha - SFC Opava

Foto report sobota, 4. 8. 2018 18:00 - přejít do komentářů
FotoReport z rozpáleného Edenu...
images/clanky/fotoreport-sk-slavia-praha-sfc-opava-8487.jpg

První zápas 3. kola FORTUNA:LIGY se hrál v Edenu v pátek od 18:30 hod. A bylo opravdu teplo. K dispozici Slavia připravila půllitrové nápoje, ledy a také stánek s vodní mlhou.
Na Tribuně Sever se objevila v prvním poločase pyroshow, prezentace opavským hostům nebyla povolena.
Utkání sledovalo 13.127 diváků, kteří viděli výhru domácí Slavie 3:1.


Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

Autor: dd

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • Slezský FC Opava s77 6. 8. 2018, pondělí, 21:15 + 0 - 0
  Frydečak a PP-YRS - dobré názory, skoro ve všem souhlas, tady se pozná stará škola a uvažování. Zdravím N-SKS ;)
 • FC Baník Ostrava Mat1922 6. 8. 2018, pondělí, 19:43 + 0 - 0
  Nejlepsi je si dat tvrdacky nick a bulet jak mala holka.... prosit Kybyho o proplesknuti a to uz podruhe prosim:-D Na co si tu sakra hrajes?At si kazdy vyjadri svuj nazor kurwa.Jestli chces banovat a bonzovat jdi na novinky.To neznamena ze s chacharusem souhlasim,Opava je a bude ozivenim ligy a co se tyce vyjezdu,bude c.2 na scene.
 • FC Viktoria Plzeň Barra Brava 6. 8. 2018, pondělí, 18:29 + 0 - 0
  PP-YRS: Ty jsi tady chyběl... O:-)
 • SK Slavia Praha PP-YRS 6. 8. 2018, pondělí, 15:23 + 0 - 0
  Jelikož za Slavii je zde 100% uživatelů nezainteresovaných (50% rodiny s dětma a 50% dementi), tak tomu chci učinit menší průtrž a snížit stav alespoň na 88%. :) s77 má pravdu (ahoj Spirálko :) ) - Opava se za svůj počet, ale i support rozhodně nemá za co stydět! Pamatuji tábory (nebudu jmenovat), které i svůj sektor vyprodaly a přesto se nedokazály takhle verbálně prezentovat. Navíc opavské specifikum - poslední počet na Slavii (údajně 360) je snad vyšší, než všechny opavské výjezdy dohromady na Slavii za všech 8 předchozích prvoligových sezón!! Pamatuji také údajnou opavskou euforii v sezóně 95/96, kdy se zápas ani neodehrál a účast byla opravdu slabá a v sezóně 01/02 dokonce na nás zívala opavská výjezdová nula! Ostatně, myslím, že i domácí se proti Opavě dobře prezentovali, akorát velkým mínusem bylo, že nepochopitelně zazněl chacharský pokřík "jebat Opavu"?! To samé, jak kdyby Opava řvala sparťanské "jude Slavie"... Jinak co mě už 20 let dojímá je to, jak si Opaváci s chachary permanetně dělají právníky. Nevím, co vás vede k této slezské sounáležitosti, nebo jak to nazvat, ale očekával bych tam trochu víc nenávisti. ;)
 • FC Baník Ostrava Frydečak 6. 8. 2018, pondělí, 11:33 + 2 - 0
  Oskar, i kdyby nás tam bylo 360 jak vás, tak bychom vás přeřvali. Máme totiž mezi sebou větší uřvance, než vy. Viz FB, supporters ad. Nechci tady působit jako obhájce Opavy, ale je to tak trochu moje krev (myšleno: jsme ze stejného kraje, máme podobnou výchovu). Kdysi jeden od nás sestavoval pro týpka z GieKSy mapu republiky, aby měl představu, kde má všude Baník fanoušky a jako největšího rivala prezentoval právě Opavu. Pravděpodobně z důvodu družby se Slaskem. Já jsem to měl samozřejmě možnost vidět také a byť je to doba dosti vzdálená, Baníku přibylo mnoho dalších destinací, tak právě Opava je tak nějak pořád na svém. Tehdy i dnes stále drží pouze území o aglomeraci cca. 100 tis. lidí. Na rozdíl od té naší, která je cca. 10x větší. Beru, že i v našich městech jsou fanoušci Opavy, avšak v jedincích a neorganizovaní. To samé by se dalo napsat o nás v Opavě a Krnově. Tzn. jejich hlavních baštách. O jakémkoliv porovnávání Baníku a Opavy ohledně počtu lidí na výjezdech tedy nemůže být řeč. To jsou kupecké počty. Ba naopak, my bychom měli nyní na Spartu vyrazit v desetinásobku toho co Opava, což je samozřejmě utopie, protože i přesto, že máme obrovskou aglomeraci, jednoduše nemáme tolik aktivních fanoušků. Já odpůrce jakýchkoliv výjezdových žebříčků tedy můžu s klidným svědomím napsat, že vzhledem k výše napsanému (aglomerace vs. počet lidí na výjezdu), je Opava po třetím kole králem všech pseudožebříků, které ať tam či onam sledují počty na výjezdu. A to jim nepočítám domácí zápasy v Brně.
 • Slezský FC Opava Oskar 6. 8. 2018, pondělí, 08:25 + 0 - 0
  MMs:My fanoušci jsme nic nevyhlašovali!To že máme jedny z nejlepších fanoušků je fakt, se kterým se buď musíš smířit nebo si dál lži sám sobě-ukaž mi více než 5 táborů, které jsou na tom líp než my. Samozřejmě nepopírám, že máme lepší i horší výjezdy, ale zatím dle mě oba splnily očekávání. Sereme na nějaké obhajování typu, že to byl třetí výjezd za sebou bez domácího zápasu, že jsme na Slavii hráli v pátek apod...Na naši ligu je 360 lidí v pátek do 380 km vzdálené destinace nadstandardní počet, to je čertužel fakt.Na tom, že náš support byl hodně fanatický, kdy fandili na maximum úplně všichni si trvám.Jak můžeš říct, že Baník měl support a fanatismus na vyšší úrovni, když vyjmeš počet. Pokud se nepletu, tak tam byli asi vždy ve větším počtu, takže by logicky měl být jejich support na vyšší úrovni, to je jasné, ale dle tebe kdyby si z těch jejich dejme tomu 1.000 lidí udělal 360 lidí, tak by byl jejich support a fanatismus na vyšší úrovni...Zajímavé měřítko:-) A s tím Bonzáckem taky nevím nevím, jestli udělali jednou v historii větší výjezd a vyšlo to zrovna na Slavii, tak jak se říká jedna vlaštovka jaro nedělá...
 • bez klubu MMs 5. 8. 2018, neděle, 23:01 + 0 - 0
  K té Opavě, z celkového toho neustálého návalu informací z každé strany o tom, jak Opava má jedny z nejlepších a nejvěrnějsích fanoušku v ČR, tak je pro mě počet mírný zklamání ( z toho pohledu, jak jste všude vyhlašovali) a support na počet průměr, ale samozřejmě jsem rád, že jste v lize, jelikož kromě pražských týmů s Baníkem a Slováckem po postupu (zápas po návratu jich bylo asi počtově stejně) v Edenu žádnej slušnej výjezd nikdo jinej nedal. Každopádně Baník, když vyjmu počty, tak support a fanatismus na vyšší úrovni.
 • FC Viktoria Plzeň pepky 5. 8. 2018, neděle, 22:33 + 0 - 0
  Zdar,tady v té skupině nemám co dělat,pouze v rychlostí plácnu=to pyro palec nahoru,Opava výjezd v pořádku.1312..
 • FC Baník Ostrava dzandra 5. 8. 2018, neděle, 21:14 + 0 - 0
  to pyro ale vypadá na fotkách efektně. čekám kdy se slávka přehoupne v lize nad 15k na zápas. Hrají pěkně, počasí luxus. Pro mě asi tak jedinné zklamání celková návštěva.
 • FC Baník Ostrava Chacharus 5. 8. 2018, neděle, 20:45 + 0 - 0
  Acab1: nedělej z toho školku tady prosím (kyby se akorát nasere)
 • FC Baník Ostrava Chacharus 5. 8. 2018, neděle, 20:26 + 0 - 0
  Na co by jsem si měl hrat? Říkám co sere mě. Nejsem internetový mistr. Jen se ptám na jaký jiný zapas pojede poradna palba z Opavy jak jsem před ligou četl. Mě zase serou ty obhajovaci kecy. Mě by se naopak líbilo kdyby byla půlka kotle plna. Ale mě sere to vymlouvani se a kecy kolem.
 • bez klubu acab1 5. 8. 2018, neděle, 20:14 + 0 - 0
  Chacharus : na co si tu sakra hraješ ? Vyjádřil jsi svůj názor, ok. Dál už mlč, běž se raději věnovat nějaké aktivitě ve svém táboru.Je mi jasné, že každý větší tábor má nějaké takovéto internetové mistry světa, ale dokáže mi to hnout žlučí. Který jiný tábor z 2ligy by dokázal takovéto počty ? A co z 2ligy, minimálně polovina týmů z 1ligy tohoto není schopna. Takže by to chtělo trochu respektu a pokory. Kyby,propleskej to, děkuji.
 • Slezský FC Opava s77 5. 8. 2018, neděle, 19:07 + 0 - 0
  Chacharus - dik za vysvětlení, jak na tom jsme. A neměl bys raději hledat tech 1.800 diváků, kteří se vám ztratili ze stadionu oproti zápasu s Jabloncem?
 • FC Baník Ostrava Chacharus 5. 8. 2018, neděle, 18:26 + 0 - 0
  Kurva synci co to tu melete?? Na jaký jiný zapas a stadion jako chcete jet? Už mlčte s tím ze jezdíte do Brna na výjezdy. To je všem jasné. Ale kurva kam jinam než na Slavii? Přestante se tu furt obhajovat. Nesplnili jste očekávání a hotove. Ale chuj s očekáváním. My si svoji atmosféru a bordel uděláme. BP
 • Slezský FC Opava BIBOL 5. 8. 2018, neděle, 18:18 + 0 - 0
  Když nás je hodně(Sparta) tak nás označujete za fanoušky úspěchu. Teď nás je o dost méně a zase budete prudit. Ano, já čekal na Spartu 1000 a bylo nás více - super. Domácí zápas v Brně se Zlínem jsem čekal o dosti více, ale nikdo nepočítal permice, takže to číslo 1100 je jen za lístky. Na Slávii mé očekávaní 300 až 400, takže spokojenost. Teď na Liberec nás bude zase kolem 1000, na výjezd dobré. Vždyť cesta vlakem do Brna je skoro jako do Prahy, tak ať mi tu nikdo neříká že to není výjezd. Doma jsem byl z Brna v 1 ráno a hrálo se v 17:00, ze Sparty ve 3 ráno a hrálo se v 19:00. A do Boleslavi to bude asi slabší :( Každopádně jezdíme a budeme jezdit všude, jako vždy!!! A jediná kritika se dá pochopit od baníku, ale od těch co jezdí, ne od těch co tu a jinde jen drtí klávesnici. ZDAR
 • Slezský FC Opava lamich 5. 8. 2018, neděle, 13:50 + 0 - 0
  To Major. Tak to je asi normální stav, že se počty lidí na výjezdech liší dle atraktivity soupeře, sice vím, že to neznáš, že Vás jezdí všude hodně (otázka kolik je přímo z Ostravy), ale co mě těší je to, že sleduješ rozlosování Opavy a víš, kde budeme mít další výjezdy. Já vůbec netuším v tuto chvíli, kde budete hrát příští zápas a ani mě to nezajímá, takže si cením toho, že máš přehled o našem losu.
 • SK Slavia Praha dennyTS 5. 8. 2018, neděle, 13:17 + 0 - 0
  MP11:a z slapky Vachy se ti blejt nechtelo?
 • Slezský FC Opava s77 5. 8. 2018, neděle, 12:43 + 0 - 0
  Major: je to hezké, jak půlka chacharu vypisuje, jaké měla od nas očekávání a jak jsme je zklamali, to je nám fakt líto :) my sami víme, jaké jsou naše možnosti, takže zas tak moc překvapení nejsme. A jestli neuznávas, že zápasy v Brně jsou pro nás výjezd a za 10 kol budeme mít 10 výjezdu, tak s tebou škoda mluvit. Že to zajebalo naše vedení, to víme...a co s tím mame jako fanoušci dělat? My si jedeme svoje, to na co máme...viva SFC
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 5. 8. 2018, neděle, 12:14 + 0 - 0
  Podle mě je prostě tenhle počet Opavy do Prahy na Slavii slabý a to se můžete chlácholit, jak chcete, třeba že je to váš třetí výjezd v řadě (blbost vašeho vedení, nic víc). Po takových letech při návratu do první ligy bych prostě očekával, že ta euforie z vaší strany přemůže všechno a minimálně první sezónu (jako my v druhý lize), odjezdíte na maxa. A vy hned při druhým opravdovým výjezdu dáte takhle nízkej počet, ještě k tomu na stadion, kterej jste nikdy předtim nemohli návštívit a kde vás čeká kvalitní soupeř na tribunách. Argumentovat 60ti tisícovým městem, když vás z něj vyjedou 3 stovky a 14 dní předtim přes talíř na Spartu, to mi přijde fakt mimo. Ale osobně zase tak překvapenej nejsem, protože ač se tady hovořilo, jakým velkolepým oživením bude Opava v lize (oživením bezesporu, ale rozhodně ne velkolepým), tak kdo sledoval i druhou ligu pozorně, tak musel vidět, že 90% výjezdů SFC v pár desítkách lidí, čili z toho jednoduše vychází, že na první výjezd na Letnou vyjeli v 80% burani a teď už to bude jen klesat do normálu, kterýmu dozajista pomůžou vaše výsledky. Další výjezd v Bolce čekám max 200 opavských a to vám ještě věřim.
 • SK Slavia Praha Jacksson 5. 8. 2018, neděle, 09:05 + 0 - 0
  My jebem na vsechny, takze opava neni vyjimka
 • FC Baník Ostrava Chachar011 5. 8. 2018, neděle, 08:38 + 1 - 0
  Však to jsem též nepochopil když jsem to slyšel Jebat Opavu.. Ale Opava přišla krásnou odpověďi. Vy kurvy na to nemáte však uvidíme jestli to bude SKS řvát i v Opavě :D jinak jsi myslim že zápas splnil všechno jen tak dál :)
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 5. 8. 2018, neděle, 00:45 + 0 - 0
  Opravdu sesivky zpívali jebat Opavu? Nechápu.. počet Opavy pěkný.
 • AC Sparta Praha MP11 5. 8. 2018, neděle, 00:07 + 0 - 0
  Strašný zmrd ten židbauer. Chce se mi blejt.
 • FC Baník Ostrava Chacharus 4. 8. 2018, sobota, 22:56 + 0 - 0
  Samozřejmě ze se počet bude pořad probírat... to je jasné. Uprimne řečeno, nevím na co jako čekáte? Na jaký jiný výjezd? To vás jako pojede 500-800 třeba do Teplic? Nebo Jablonce? Nebo co jako? Vypadá to, ze vás tam je tak 200. Asi by jsem se už vyjebal na obkecavani vašich výjezdu a počtu atd. Nechme si ty kecy na to až budete v Olmiku a u nás. Komentovat tohle nema smysl
 • FC Baník Ostrava RavenFCB 4. 8. 2018, sobota, 22:46 + 0 - 0
  Rozhodne pekny pocet. Navic kdyz ted mate vyjezdy i na "domaci" zapasy. Ale to silne zajebalo vedeni/mesto u vas. Podle toho co jsem slysel tak uz jste mohli met travnik hotovy a vklidu hrat doma. A ty vyjezdy by pak byly jeste lepsi (tak samo i pocet bodu)
 • SK Slavia Praha Cepin 4. 8. 2018, sobota, 21:20 + 0 - 0
  za ty kecy při pyru by si Kozohorský a to druhý vemeno zasloužili nějakej metál od svazu. Hrozná prostituce
 • Slezský FC Opava Oskar 4. 8. 2018, sobota, 21:09 + 0 - 0
  Hon:Řeči "jakýchsi šéfů" musíš brát s rezervou...Já říkal,že když nás bude více než 300,tak budu spokojen. 1.400 na Spartě byla mimořádná záležitost. Na druhé kolo v Brně cca 1.000 lidí. Teď v podstatě třetí výjezd,navíc v pátek...V sobotu by nás určitě bylo nad 500.Na ten počet,který byl,parádní support.Všichni se prostě vyšťavili na maximum.A ještě k těm počtům,jsem přesvědčen,že se letos v lize nenajde jediný tábor,který přijede ve větším počtu k nám,než my k nim.Triumfnul by nás jedině Baník,ale ten to nedá kvůli kapacity pro hosty u nas a u nich.
 • Slezský FC Opava lamich 4. 8. 2018, sobota, 20:20 + 0 - 0
  Včera super zápas. Maximálně jsme si to užili a celkem bylo vidět, že 3 gólem spadl slávistům kámen ze srdce. Počet oblíbené téma většiny diskutujících. Cože je pořád dokola, ale support s naší strany byl výborný a těším se jak přijede 360 slávistů a ukážou u nás jak nás jebou. Co jsem tak slyšel, když jsem se procházel mezi slávisty, tak celkem se shodli, že jsme neudělali ostudu. Bodu jsme byli blízko, ale s tím asi nikdo nepočítal, ale je škoda, že se nějaká ta šance před koncem neujala, to by slávisti asi nerozchodili.
 • Slezský FC Opava s77 4. 8. 2018, sobota, 19:56 + 0 - 0
  Bylo nas 360 a rozhodně se za počet a support nestydíme.
 • SK Slavia Praha dennyTS 4. 8. 2018, sobota, 19:29 + 0 - 0
  A jinak k poctu opavskych..osobne jsem jich cekal vic,ale rozhodne se nemaji za co stydet.Je to urcite oziveni ligy.Byt to v sobotu,verim,ze jich prikede vic,ale jak rikam,urcite neni za co se stydet.At zije Slavie
 • Slezský FC Opava SFC1907 4. 8. 2018, sobota, 19:17 + 0 - 0
  Ale hoši 3 výjezd a pátek :) Myslím si že to žádná ostuda není... Jediní ,kteří můžou mít kecy na počet jsou Chachaři a i ti by si mohli uvědomit že Opava má 60 000 obyvatel.
 • SK Slavia Praha dennyTS 4. 8. 2018, sobota, 19:02 + 0 - 0
  Arnost nezklamal😃
 • AC Sparta Praha Arnost1312 4. 8. 2018, sobota, 18:29 + 2 - 0
  Hlavně, že mladí ze Slavie vyhlížejí v ulicích Prahy jednotlivce Opavy, ale jak vyhlídnu já je, tak berou nohy na ramena a radši skáčou do popelnic, abych si je nedal k obědu.
 • AC Sparta Praha HON 4. 8. 2018, sobota, 18:08 + 0 - 0
  Jakysi sef Opavy pred zapasem na Sparte: Kapacita sektoru hostu nam nebude stacit nikde :)
clbannerVidea

Slezské derby (podzim 2019)


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
376
2.
FC Viktoria Plzeň wawe48
333
3.
1.FC Slovácko champyon
331
4.
bez klubu Majkl1911
298
5.
bez klubu Son of Moravia
266
6.
bez klubu acab1
264
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
262
8.
bez klubu Cestovatel
257
9.
Slezský FC Opava lamich2
253
10.
FC Baník Ostrava mara1922
251
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
191
2.
FC Baník Ostrava mara1922
155
3.
FC Baník Ostrava mario72
138
4.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
127
5.
FC Viktoria Plzeň wawe48
123
6.
1.FC Slovácko FanaticBoy
123
7.
1.FC Slovácko champyon
123
8.
MŠK Žilina Nordic Division
113
9.
bez klubu Adam_PB
95
10.
1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari
89
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: 30 let svobody? Pokuta... 19. 11. 2019, úterý, 22:50

BLOG: 30 let svobody? Pokuta...


BLOG FANOUŠKŮ: FOTBAL V ASII 19. 11. 2019, úterý, 14:31

BLOG FANOUŠKŮ: FOTBAL V ASII


FotoReport: FC Sigma Hodolan... 5. 11. 2019, úterý, 08:22

FotoReport: FC Sigma Hodolan...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15. 11. 2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 9. 11. 2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15. 10. 2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Protesty ruských fans proti policejní brutalitě 7. 12. 2019, sobota, 10:07

Protesty ruských fans proti policejní brutalitě


Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo? 3. 12. 2019, úterý, 14:07

Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo?


Fanoušci nejsou zločinci! 26. 11. 2019, úterý, 10:55

Fanoušci nejsou zločinci!

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Protesty ruských fans proti policejní brutalitě 7. 12. 2019, sobota, 10:07

Protesty ruských fans proti policejní brutalitě


Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo? 3. 12. 2019, úterý, 14:07

Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo?


Krajské derby nabídlo chorea, pyro a menší humbuk 1. 12. 2019, neděle, 07:42

Krajské derby nabídlo chorea, pyro a menší humbuk

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Fanoušci nejsou zločinci! 26. 11. 2019, úterý, 10:55

Fanoušci nejsou zločinci!


Slezské derby (podzim 2019) 1. 12. 2019, neděle, 03:00

Slezské derby (podzim 2019)


FotoReport: FC FASTAV Zlín -... 1. 12. 2019, neděle, 10:07

FotoReport: FC FASTAV Zlín -...

Komentáře
před 6 hodinami - GarryR
Tohle je věc kterou asi nikdy ...
před 13 hodinami - Jefferigo
Stěžovat si na uplacený rozhod...
včera, 19:52 - PP-YRS
lamich: zase nežij v domnění, ...
včera, 19:42 - Dexxer
osobně mi přišlo že bylo velké...
včera, 17:52 - zbarda
Vždy když se daří, tak se na k...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace