o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

FotoReport: Sparta Praha - Viktoria Plzeň

Foto report neděle, 10.05.2015 23:00 - přejít do komentářů
šlágr kola vyzněl lépe pro hosty
images/clanky/fotoreport-sparta-praha-viktoria-plzen-6919.jpg

Šlágrem tohoto kola byl bezesporu zápas na Letné mezi Spartou a Plzní. Sparta v případě výhry mohla bodově dotáhnout vedoucí Plzeň, naopak výhra Plzně znamenala odskočení na 6 bodů a prakticky titul.

Jak zápas vypadal se podívejte v následujícím fotoreportu.

 

 

pyro domácích

Autor: dn

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • Slezský FC Opava carcass 14.05.2015, čtvrtek, 11:38 + 0 - 0
  RST - fotbal byl vždycky žumpa, před rokem 1990 se jen ta špína více zametala a nebyl svobodný tisk, který by o tom psal. Navíc za bolševiků to byl totální maras v tom, že komouši udělali z traadičních klubů nějaké "tovární" týmy a hráli s nimi hru "škatulata, hejbejte se" - v lize už máme 2 hutnické týmy, takže ten 3. musí administrativně sestoupit a na jeho místo dosadíme zástupce textilního průmyslu, do toho ty protěžované vojenské kluby. Jediný rozdíl je v tom, že teď se ve fotbale točí řádově větší prachy, ale to je vývoj - před rokem 1990 fotbal nebyl pořádně v médiích, dneska díky kabelovkám a satelitním TV se v tom točí slušné prachy, ale princip je furt stejný, každopádně je to pořád skvělá zábava :-)
 • FC Baník Ostrava Frydečak 13.05.2015, středa, 22:05 + 0 - 0
  Díky za odpovědi. Casual : Já jsem na tom ale úplně stejně. Nevadí mi, když hráči prohrají v Liberci o dvě třídy. Samozřejmě za předpokladu, že bojují. Důležité pro mě je, abychom udělali body na Spartě. Pro každého chachara je to nepopsatelný pocit, když může slavit body na Letné. Takže klidně spadnout (se třemi body z Letné), avšak po boji a zase se zvednout, čili postoupit. Stejně si občas říkám, že by nám bylo ve druhé lize lépe. Velké Polské kluby hrají taky nižší soutěže a nijak jim to neškodí na kráse. U nás by se akorát oddělilo zrno od plev a taky by bylo dobře.
 • FC Baník Ostrava Didosh28 13.05.2015, středa, 20:13 + 0 - 0
  CYP! : Já fandím taky Baníku a jsem z JM...
 • MFK Košice VSSKE 13.05.2015, středa, 19:29 + 0 - 0
  nevadi sparta, aj tak ste najlepsi :)
 • AC Sparta Praha veterán 13.05.2015, středa, 15:42 + 0 - 0
  a navíc, ten blažený pocit, že si mohu sednout za klávesnici a napsat smrt Sraltě, protože vím, že se mi nic nestane a když mě náhodou někdo z ACS potká a dá mi facku, tak to hned běžím nabonzovat acabům, je k nezaplacení.Chybí tady respekt,který třeba já, jako "starý ACS" mám k FCB, i když je hodně nesnáším. Ten respekt vyplývá z faktu,že vždy byli "psi, kteří neštěkali, ale rovnou kousali", což se o současných "pseudosvalnatcích od počítačů",kteří si za klávesnicí léčí své mindráky, říct nedá.
 • AC Sparta Praha ACS 13.05.2015, středa, 14:40 + 0 - 0
  Co napsal Rst o té nenávisti Sparty od nesparťanů, to je naprostá pravda. Jako nesparťan bych stěží mohl pochopit paniku a neúspěch při umístění Sparty na druhém místě. Zcela jistě by mi sparťani přišli arogantní a mediální masáž zaměřená na ty strašné chuligány z Prahy by mě zcela jistě také ovlivnila.
 • AC Sparta Praha CasualACS 13.05.2015, středa, 13:58 + 0 - 0
  Sparta je prostě pojem, proto. Občas mám pocit, že kdyby některé kluby sestoupily pouze se 6 body, ale ty body by byly za to, že hráči 2x porazili Spartu, sezóna bude brána jako úspěšná...
 • bez klubu Rst 13.05.2015, středa, 10:08 + 0 - 0
  * ale ptal ses, proč každý nenávidí Spartu. To skutečně nevím. Když to ze mě kdekoli, kde to o mně nevěděli, vytáhli, všude tam na mě hleděli, že jsem cvok. Stačilo být přítomen na zápasech Sarta - xy kdekoli ve vsetínských RaJ, když běžel přenos v tv. Kdo neměl Spartu pod kůží, fandil tu Liberci, tu Baníku, tu Plzni, příp. Slavii. Nikdy nikdo ,,neutrální" (rozuměj na fotbale byl jednou v životě na repre a 10x v životě v rodné obci) nefandil, či nepřál, Spartě. Je v tom asi vše lidské - mindrák z Prahy, mindrák z úspěšné Sparty, nevím...
 • bez klubu Rst 13.05.2015, středa, 10:02 + 0 - 0
  Sorry, nemohu. Narodit se po roku 1990, mám obavu, že bych fotbal považoval za idiotský sport. Ne hru samotnou jako takovou, ale co z něj udělali bafuňářská prasata, nenažraní funkcionáři, všechny ty KURVY, co se točí okolo.. Tohle všechno současná Sparta představuje, ten hraje proto, že se musí prodat, vymýšlí pičoviny, které na stadion VůBEC nepatří atd., atd. Navíc titul chacharů v 03-04 udělal fcb stejnou službu, jako titul ACS Spartě v 83-84 po 17 letech, čili bych třeba fandil toluenům, kdo ví.... Na druhou stranu, jak správně připomínají ,,experti" a ,,odborníci", v současnosti neexistuje protisíla establishmentu, rozežrané zpovykané ratolesti nadávají na matku a fotra, ale jejich prachy jim nesmrdí. Dřív byli pankáči, skíni, anarchisti. Dnes tu ztracenou generaci zajímá leda 3. nebo 4. škola a jejich největším ,,problémem" je bakalářská práce, příp. jiná ,,škola", jejíž vystudováním získají akorát písmenka před, příp za jméno. Revolta je pouze stát se ,,pravicovým extrémistou", zjednodušeně ,,náckem". Nebo chodit na fotbal, kde i přes neskutečné a nevídané policejní represe, stále je jakási možnost totální SVOBODY. Čili asi bych na ty fotbaly jezdil :)), a doufám, že na tu s prominutím, ,,blbou" Spartu........
 • FC Baník Ostrava Frydečak 12.05.2015, úterý, 18:28 + 0 - 0
  RTS : Napiš mi, proč bys nenáviděl spartu, kdybys byl na druhé straně barikády. Ale vztáhni to čistě na dnešní dobu. Netahej do toho minulý režim. Prostě mě zajímá, proč dnešní člověk z táborů se spartou nespřízněných nenávidí spartu. A zajímá mě názor sparťana. Ne někoho, kdo ji nenávidí jen proto, že ji nenávidí všichni okolo a přitom sparťana viděli pouze přes plot, policii.
 • bez klubu Rst 12.05.2015, úterý, 18:24 + 1 - 0
  Zigy: Bože můj, já už začal přemýšlet, jestli jsem nenapsal nějakou hovadinu, že jsem dal za příklad Křižana, napadlo mě, že třeba měl krycí jméno Burák...... A Ty myslíš toho plzeňáka, že jo. Tak jo, myslel jsem Buráka. Mně ho bylo po těch Kmenech fakt líto. No ale pak ho vidím se šálou zkurvená Sparta, tak mi ho bylo líto ještě více... Ale to by mě nenapadlo, že si Plzeň udělá takovou šálu, svět se v prdel obrací :))))
 • AC Sparta Praha Zigy 12.05.2015, úterý, 16:23 + 0 - 0
  Žižkovskej Pepík má pravdu.Pražských Sparťanů ubývá.Vidím to kolem sebe v práci,v hospodě prostě všude.Někde je asi chyba.
 • AC Sparta Praha Zigy 12.05.2015, úterý, 16:12 + 0 - 0
  Rst:Myslíš Buráka? :)
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 12.05.2015, úterý, 11:32 + 0 - 0
  Aspoň že se vyhrál třetí poločas.
 • bez klubu Rst 12.05.2015, úterý, 07:44 + 0 - 0
  Pořád se to řeší. Už jsem to tu kdysi i psal, tak klidně zopakuju. Segrado, zpěvák - Valach jak poleno, veliký slávista. Jiří Křižan (Všichni dobří rodáci, Tichá bolest, Je třeba zabít Sekala aj.), Valach jak poleno. Přitom hrdý sparťan. Vyčítá se to pouze Spartě. Slavii, Bohemce či Baníku nikolivě. To jen dokládá mou domněnku, mou tezi, že na zápase Sparty ani nemůže být neutrální fanoušek či divák, proto jsem i reagoval na ,,neutrálního fandu" Mjkz. Když hraje Sparta, v hledišti jsou pouze Sparťani, nebo Antisparťani. Nic mezi dle mě neexistuje, příp. si někdo, kdo chce být objektivní, nalhává sám do kapsy. Buď máš Spartu pod kůží, nebo ji nenávidíš, tak jako všichni v ČR. I já přiznám, že pokud bych od doby, co jsem začal vnímat fotbal (2 roky), nefandil ACS, tak bych Spartu taky nenáviděl... K fotbalu. Vidět na fotkách tu tlustou opilou ,,hvězdu" z Kmenů s šálou Smrt Spartě vyvolalo ve mně údiv, smích a zároveň soucit...
 • AC Sparta Praha ACS 11.05.2015, pondělí, 22:03 + 0 - 0
  Doyle: ne všichni. Jsou opravdu velcí sparťani snad z každého kraje. Sparta prostě je víc než lokální klub. Své dělá i migrace. Když budu celý život žít v Praze, fandit Spartě, potom se přestěhuju do Brna, tak si neumím představit, že bych se vysral na Spartu a začal fandit Zbrojovce. Spartu si nevybíráš, ona si vybírá tebe :)
 • Zbrojovka Brno Doyle 11.05.2015, pondělí, 21:54 + 1 - 0
  ACS ale s tím středočeským krajem souhlasím, jenom si ťukám na hlavu, když spartě fandí třeba moraváci nebo v severních čechách... ti mají svoje tradiční kluby jak píšeš a spartu podporujou jenom proto, že je dobrá, což by podle mě k fanouškovství stačit nemělo..
 • AC Sparta Praha ACS 11.05.2015, pondělí, 21:46 + 0 - 0
  Doyle: Refresh má pravdu. Například v Brně, U. Hradišti, Liberci, a SKORO všude jinde máte jeden prvoligový klub, který reprezentuje vaše město, váš region. Zrovna ten Středočeský kraj je v tomhle specifický. Nebudu fandit klubu, ke kterému to mám nejblíž jenom proto, že to mám nejblíž, když mi ten klub vůbec, ale vůbec nic neříká. Je bez tradice, je mrtvý, nezajímavý, a může hrát třeba předkola pohárů, je mi to šumák. Ve Středočeském kraji nikdy nebudou chodit lidi, protože je to celé v podstaté předměstí Prahy.
 • bez klubu Rst 11.05.2015, pondělí, 21:44 + 0 - 0
  * pardon, mělo být CYPE!
 • SK Slavia Praha Refresh 11.05.2015, pondělí, 21:42 + 0 - 0
  K těm mimopražským fans sparty - Věřte že natom neni vůbec nic divnýho. Například ve "věčně opěvovaném" Srbsku, jsou pouze dva kluby, které mají pořádnou základnu fans. Crvena Zvezda a Partizan. Celá země je vlastně fanklub těhle dvou klubů, a taky ta jejich ultras scéna podle toho vypadá.
 • bez klubu Rst 11.05.2015, pondělí, 21:42 + 0 - 0
  CYPE (mimochodem nick sedne jak prdel na hrnec), tak od někoho, kdo fandí Baníku, tahle výtka sedí :)) A ohánět se chachar podporováním lokálního klubu, to už je úplně - bizarní(?).
 • Zbrojovka Brno Doyle 11.05.2015, pondělí, 21:34 + 0 - 0
  vždyt boleslav hraje už X let daleko lépe než zbrojovka a příbram srovnatelně, takže tvůj koment postrádá smysl :)
 • SK Slavia Praha Refresh 11.05.2015, pondělí, 21:31 + 0 - 0
  Zajímalo by mě, jestli by třeba takovej CYP nebo Doyle, podporovali svůj lokální klub, kdyby pocházeli třeba z Příbrami nebo Boleslavi :-)
 • FC Viktoria Plzeň DROID1911 11.05.2015, pondělí, 21:26 + 0 - 0
  Kabanov: tys tomu nasadil korunu...
 • AC Sparta Praha kabanov 11.05.2015, pondělí, 21:04 + 0 - 0
  CYP! : protože Zbrojovka a Slovácko jsou hovno kluby
 • Zbrojovka Brno Doyle 11.05.2015, pondělí, 21:04 + 0 - 0
  CYPe přesně tak :)
 • FC Baník Ostrava CYP! 11.05.2015, pondělí, 20:54 + 5 - 0
  Rst : Že má někdo permici z Hodonína na Spartu je akorát k zamyšlení , proč člověk z jižní Moravy nefandí Zbrojovce , nebo Slovácku ale klubu 300 km od svého regionu ty osle. Rozumím, že lidi v Berouně, nebo Benešovu budou fandit pražskym klubum, ale když vidím vlajky ACS Lipník nad Bečvou, nebo ACS Zábřeh na Moravě, tak se mi chce blít. Hlavně pak hlásejte Support your local club ať je ten grc úplný:-)
 • bez klubu Rst 11.05.2015, pondělí, 20:44 + 0 - 0
  Mjkz: Že jsi neutrální fanda, ti nevěřím a dal bych krk na to, že jsi se po výsledku 0:2 tetelil blahem. A tvá invektiva ,,rádoby sparťani z Hodonína" je trapnost par excellence. Podle mě, jestli má někdo z Hodonína permici na Letnou na ligu, nevím už, jak více vyjádřit oddanost klubu svého srdce. A těm 12 mini-skupinkám jsi měl říct do očí, že jsou to křupani a burani a budou se chlubit kdesi v periferce tím, že byli na ACS - plzeň, kdežto ty je budeš hanit na fanwebu, ty neutrální fanoušku, co jsi sežral Šalamounovo hovno.
 • bez klubu Fanoušek 11.05.2015, pondělí, 16:52 + 0 - 0
  Také jsem čekal rozhodně lepší optickou prezentaci. Nějaké údérné choreo na soupeře nepochybně.
 • FC Slovan Liberec Storm 11.05.2015, pondělí, 16:22 + 0 - 0
  Matteo - Já právě myslím počet a k tomu tragický support. Koubic1893 totiž napsal "Plzeň, na ten počet.....extrémní slabota", jenže když jste byli v Liberci, byli jste tragický od začátku do konce..
 • AC Sparta Praha Žižkovskej Pepík 11.05.2015, pondělí, 16:16 + 0 - 0
  Nemůžu si pomoct. Ve spoustě věcí má tento obsáhlej koment pravdu, taková je realita. Fankluby Sparty a Baníku jsou taky těžko neporovnatelný,to si nebudeme lhát do kapsy. Ale Čest všem, který jezděj na Spartu několik set km každej víkend. Bohužel jsem taky nabyl dojmu za poslední dobu, že těch pražskejch Sparťanů je čím dál tím méně:-(
 • AC Sparta Praha CasualACS 11.05.2015, pondělí, 16:10 + 0 - 0
  atmosféra mohla bejt lepší(akorát podle mě po 1. gólu to byl slušnej fanatismus- překvapivě z NAŠÍ strany) S buranama to je tak, že jsou všude, a kde nejsou, nechodí se vůbec (Dukla). Je to smutné, ale třeba na TS bude, dle mého názoru, situace stejná. Soudím dle x-vlajek "sešívaní příbram, polabáci, východní Čechy apod..... Nejlepší zápasy jsou, když o něco jde, ale gaučáci zůstanou ještě doma,protože soupeř není Čelzí a spol., což bývají chachaři, Zvole, Vaslui, Feynoord.... 13 000 lidí, všichni fandí super
 • bez klubu Morava je krasna zem 11.05.2015, pondělí, 15:59 + 8 - 1
  Zapas jsem jako neutralni fanda navstivil. Nemuzu si pomoct, ze strany fanousku - predevsim domacich jsem cekal rozhodne vic. Nesladenost pri choralech, kdy se ochozy nejvice vyhecovaly akorat k nadavkam Limberskymu, celkove takovej chaos , kdy to spise vypadalo jako na marockym trzisti. Taky co se tyka nejaky opticky prezentace, cekal bych teda rozhodne vic na takovej slagr. Ono to je asi u Sparty tezko, kdyz 70% Letny asi opet tvorili burani ze stredoceskyho venkova, pro ktere je prazsky derby a tento zapas asi jednou fans aktivitou v roce. Ted se muzou chlubit ve svy ctverce nekde v zaplivany vesnici na prazsky periferce, jak moc tu Sparticku hnali k titulu. Asi hodku pred zapasem jsem navazal diskuzi zhruba z 12 mini-skupinkami ,,rudych,, mirici na Letnou a ani jedna nebyla z Prahy. Tohle neni nahoda. Naplava z cely republiky. Nic proti fanklubum, kazdej velkej klub je ma, ale ty spartansky tam jezdi asi jen na vylet a mnoho z nich mi pripominalo scenky z Chalupařu a jejich vyletu do velkomesta. Naprosto neporovnatelny kuprikladu s fankluby Baniku, ktere mohou kdykoliv a kdekoliv zastoupit defacto vudci struktury kotle Baniku a jak vidim vlajky a mikiny typu Havirov, Karvina, nebo Studenka, Ceskej Tesin mesta Baniku, tak z toho citim takovou tu husinu, nejaky prirozeny respekt , vyrazuje z nich ta oddanost k regionu, ke klubu. Naopak kdyz vidim ty radoby Spartany z Hodonina, Boleslavi a dalsich tech prdeli z okoli Prahy, tak me to prijde jako kdyz si opravdu Bohouš z Dedictvi vyjel do Brna...
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 11.05.2015, pondělí, 14:34 + 0 - 0
  CasualACS to ti můžu potvrdit. Já jsem starší ročník a neznám člověka který byl bit více než Pitralon. Ten počet nakládaček které obdržel je na zápis Guinessovy knihy rekordů
 • AC Sparta Praha CasualACS 11.05.2015, pondělí, 14:21 + 0 - 0
  Je vtipné, když mávají s šálou smrt Spartě lidé okolo Pitralona. Člověka, co kdykoliv do Prahy přijel, tak byl bit, nebo rovnou skočil s hlavou v hajzlu. Teď si to nechávají vytvářet špíny, co to vytáhnou jenom v sektoru za ploty :)
 • bez klubu Matteo 11.05.2015, pondělí, 14:18 + 0 - 0
  Omluva za pravopisnou chybu: byli další lidi :D
 • bez klubu Matteo 11.05.2015, pondělí, 14:15 + 0 - 0
  Storm: To jako myslíš to, jak byl zaplněnej celej sektor hostí a pak jak na tribuně byly další lidi? Být vámi tak nic neříkám, když jste nedokázali zaplnit sektor ;)
 • FC Slovan Liberec Storm 11.05.2015, pondělí, 12:38 + 0 - 2
  Koubic1893 - No, já být vámi, tak po vaší ostudě v Liberci bych byl raději ticho...
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 11.05.2015, pondělí, 10:45 + 0 - 0
  Co to je za vlajku Hopíci Kaplice? :D
 • AC Sparta Praha RamaACS 11.05.2015, pondělí, 09:03 + 0 - 0
  Koubic: mám to skoro přes celý stadion, ale slyšet občas byl jejich kotel ... v pohodě myslim
 • AC Sparta Praha Koubic1893 11.05.2015, pondělí, 08:21 + 0 - 0
  Plzeň, na ten počet.....extrémní slabota
 • bez klubu f7r 10.05.2015, neděle, 23:46 + 0 - 0
  fotky, kde je ta světlice i dole jsou po gólu (po prvním) :)
 • FC Viktoria Plzeň čerf 10.05.2015, neděle, 23:33 + 0 - 0
  to jako vážně z toho pyra po gólu není jediná fotka?
clbannerVidea

Oslavy třetího místa FK Jablonec


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...


Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Postup! Letná zářila nejenom radostí... včera, 10:51

Postup! Letná zářila nejenom radostí...


Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu 27.07.2021, úterý, 09:53

Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu


Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty 25.07.2021, neděle, 11:56

Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Postup! Letná zářila nejenom radostí... včera, 10:51

Postup! Letná zářila nejenom radostí...


Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu 27.07.2021, úterý, 09:53

Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu


Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty 25.07.2021, neděle, 11:56

Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
25.07.2021, neděle, 15:54 - acs1893
Frydečak: od roku 2008 jsem by...
24.07.2021, sobota, 11:04 - dennyTS
Doufám, že to Frydečák myslí i...
23.07.2021, pátek, 20:55 - Frydečak
@acs1893: Škoda, že jsi nebyl ...
21.07.2021, středa, 17:22 - acs1893
Rapid mega support...byl sem s...
21.07.2021, středa, 16:48 - Fafrnek
Pekne Sparta
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace