o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

FotoReport z 287. pražského derby

Foto report neděle, 02.04.2017 22:25 - přejít do komentářů
Derby pražských -S-
images/clanky/fotoreport-z-287-prazskeho-derby-7940.jpg

287. derby pražských "S" je již minulostí. Zápas v pražském Edenu skončil remízou.

Utkání sledoval vyprodaný stadion. Domácí fanoušci, oděni do speciálních "derby triček" se prezentovali dvěmi chorei, a spoustou pyrotechniky.

Fanoušci Sparty k utkání vyrazili pochodem od svého stadionu. Pochodem došli společně až na stadion, kde zaplnili sektor hostí i přilehlou část tribuny.te Během zápasu se v sektoru hostí samozřejmě objevuje spousty pyrotechniky.

Video z celého dne připravujeme, zatím se podívejte na fotoreport (ten budeme aktualizovat).

Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Antonín Vydra.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Antonín Vydra.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Antonín Vydra.Fotka uživatele Antonín Vydra.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Antonín Vydra.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

 

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • AC Sparta Praha Letenskej 05.04.2017, středa, 00:54 + 0 - 0
  Tommy: podceňované asi je, ale především běžnými fans. Je fakt, že z něho nikdo tolik necáká, jako z Bělehradského a dalších, ale zájem o něho určitě je. Loni na návštěvě Ultras World, letos další prestižní kanál. O jednotlivcích z různých koutů Evropy, kteří míři do Prahy přímo na tento mač ani nemluvě. Oproti jiným zemím je ale popularita furt dost malá.
 • AC Sparta Praha Zigy 04.04.2017, úterý, 23:07 + 0 - 0
  Až na ten výsledek to byl super den
 • AC Sparta Praha acs1893 04.04.2017, úterý, 19:37 + 0 - 0
  no těch nitráků tam bylo docela dost
 • AC Sparta Praha MP11 04.04.2017, úterý, 19:24 + 0 - 0
  Až teď jsem si všiml, že na plotě visí vlajka Nitry.
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 04.04.2017, úterý, 18:57 + 0 - 0
  Kartoniády pěkné. Sice vypadá téměř stejně, jako ta ze zápasu proti Anderlechtu, ta druhá má dokonce naprosto stejný význam, ale co už. TS celá v bílém, škoda, že na výzvu moc nereagovaly i okolní sektory, protože v nich ta bílá teda moc nepřevládala. Škoda, že hosté stále nemají povoleny prezentace, alespoň to vynahradili pyrotechnikou. Dění v hledišti mě sice ničím nepřekvapilo, ale určitě nezklamalo, obecně by mě zajímalo, jak je toto derby vnímáno za hranicemi, protože mi přijde, že je dost podceňované. http://www.supporters.cz/images/clanky/fotoreport-sk-slavia-praha-anderlech-brusel-7646.jpg
 • 1.FC Slovácko Poras 03.04.2017, pondělí, 20:34 + 0 - 2
  Proc jsou na tohle derby oba kotle v Edenu 2-3x vetsi nez na Letne ? :D
 • AC Sparta Praha Letenskej 03.04.2017, pondělí, 15:19 + 0 - 0
  Fleury: je to tak, vedení ACS a SKS hraje ping-pong a ukazuje prstem na toho druhého, že před půlrokem to taky zakázali. A u nás ten vstřícný krok jako první bohužel udělat nemůžeme, jelikož Prask je komunistická krysa. Furt se odkazuje na pohárové Derby 2010 u nás.
 • SK Slavia Praha Fleury 03.04.2017, pondělí, 13:55 + 0 - 0
  Pro zajímavost: 2 dny před derby nonstop hlídky PČR kolem stadionu, zákaz přípravy chorea v den zápasu, zákaz od PČR chorea proti spartě, zákaz vjezdu našeho auta na stadion, security jako dozor po celou dobu přípravy chorea atd. atd. Vše na poslední chvíli a na popud PČR acab
 • SK Slavia Praha Fleury 03.04.2017, pondělí, 13:48 + 0 - 0
  Je to prapodivná válka vedení obou klubů, kdy fanoušci jsou pro choreo hostů ale vedení ze svojí iniciativy o kterou nikdo nestojí vždy choreo zakáže za to, že přeci naši fanoušci u vás taky nesměli
 • SK Slavia Praha Falcone 03.04.2017, pondělí, 13:02 + 1 - 0
  V Edenu jsem zažil několik derby, ale tohle mi přišlo z naší strany jako jedno z nejslabších. Dávám to za vinu tomu, že jsme hráli léta dole a chodili jen ti věrní, ted tam chodí každý. Na TS je nejlevnější lístek, efekt bílých trik byl dobrý, ale stejně máte lojzu v zelenym triku na kolo, samozřejmě je jasné, že na Hradec tihle lidé nepřijdou. spartu z TS hodnotit nejde.
 • SK Slavia Praha Dexxer 03.04.2017, pondělí, 12:29 + 4 - 0
  holt vám to choreo budem muset zase připravit... :D http://www.spartaforever.cz/images/fotoalbum/1741/b8bb2e98a92ee43.jpg
 • AC Sparta Praha Letenskej 03.04.2017, pondělí, 11:49 + 1 - 0
  Jacksson: "žádné choreo připravené nebylo"? Ty si myslíš, že budeme připravovat choreo ještě předtím než nám ho povolí? Chorea se navzájem zakazují už od roku 2010, tak tu nelži něco o tom, že "Od Slávie vždy bylo povoleno". To není vůbec pravda. Máslo na hlavě mají obě strany.
 • AC Sparta Praha acs1893 03.04.2017, pondělí, 10:57 + 0 - 0
  choreo sme tam neměli nikdy, stejně jako slavie na letný po tu dobu, naposled co pamatuju tak měla slavie na spartě choreo na poharu a potom to zapalili ohněma a od tý doby nic.
 • AC Sparta Praha landis 03.04.2017, pondělí, 10:49 + 2 - 0
  Jacksson - nefňukej ženo
 • Zbrojovka Brno Tom H 03.04.2017, pondělí, 09:57 + 0 - 0
  To vím, že ostatní tam chorea měli, ale Sparta nevím kdy naposled.
 • SK Slavia Praha Jacksson 03.04.2017, pondělí, 09:48 + 1 - 0
  Tom H je to díky buzeraci ze Strany Sparty. Když už ani nevpustí fanošuky Zlína s flagou, myslíš, že by oni měli mít povoleno choreo? Navíc ani žádné připravené nebylo z jejich strany. Od Slávie vždy bylo povoleno choreo aby to přidalo na atraktivnosti utkání(viz Baník, Bohemka, Plzeň, apod), ale jsem rád, že díky buzeraci z letný, kde lidem byli brány šály i nevpustili s trikama SMRT ACS, tak zaslouží stejnou buzeraci.
 • Zbrojovka Brno Tom H 03.04.2017, pondělí, 09:37 + 0 - 0
  To je trénink na policejní rozbušky, aby ste se pak nerozutekli jak slepice :D
 • AC Sparta Praha MP11 03.04.2017, pondělí, 09:23 + 0 - 0
  Nemluvně, ty dělobuchy do vlastních řad je pěkná demence. Bohužel se to opakuje. Když se hrálo poslední derby na Strahově, tak mi při pochodu jeden bouchnul hned u nohy. Jsem myslel, že ohluchnu. Pak se divíme, že nás nejde víc na pochod.
 • Zbrojovka Brno Tom H 03.04.2017, pondělí, 09:22 + 0 - 0
  J.R. from B.K.: Bylo to tak, jestli to povolili tak pardon. Ale k tomu by se měl vyjářit někdo za Sparty spíš.
 • bez klubu J.R. from B.K. 03.04.2017, pondělí, 09:04 + 0 - 0
  Tom H: Seš si opravdu jist, že toto stále trvá? ;)
 • AC Sparta Praha Nemluvně 03.04.2017, pondělí, 09:04 + 1 - 0
  Co se týká pochodu, tak to bylo o něco slabší než předchozí, což podle mě dost ovlivnili jedinci co měli potřebu házet dělobuchy mezi ostatní fanoušky Sparty... Hoši sakra všichni jsme tam byli Sparťani, máme být jako jedna rodina a vy tam hážete dělobuchy pod nohy a ještě se navíc za takovou blbost necháte sebrat a derby pro vás končí v půlce pochodu, nepochopitelný. Na stadionu to byl od nás většinou průměrný výkon, ale taky jsme se dokázali vyhecovat k pořádnýmu supportu. Slávisty hodnotit logicky z našeho kotle moc nemůžu, ale párkrát to taky pořádně rozjeli a ukázali sílu TS. Podle mě bylo tohle derby lehce nadprůměrné, více vyhrocené, hlavně díky tomu, že po pár letech hrají o titul oba kluby. Pochvalu, si myslím, zaslouží oba tábory.
 • Zbrojovka Brno Tom H 03.04.2017, pondělí, 08:27 + 0 - 0
  Už sis mohl všimnout za ta léta (pokud ti není 14), že Sparta nikdy žádné choreo nemá, protože zákaz.
 • FC Baník Ostrava RavenFCB 03.04.2017, pondělí, 07:35 + 0 - 0
  P.S : Pokud spartane choreo meli a nebylo vpusteno tak pak pardon :)
 • FC Baník Ostrava RavenFCB 03.04.2017, pondělí, 07:34 + 0 - 0
  J.R. from B.K. -Naprosty souhlas ! Derby sem nevidel na zivo a ani v TV takze support nemuzu hodnotit. Podle fotek to ale vypada,ze je to "proste dalsi derby no...". To derby,ktere media prezentuji tak,ze se "cela republika v ten den rozdeli na dva nesmiritelne tabory!" a tyden predem tisknou vsude analyzy a delaji rozhovory s ruznymi "osobnostmi" nejen s fotbalu. Slavia ma obe kartoniady krasne povedene. Sparta na derby si nic nepripravila ???? Akce v cernem jim sice vysla ale bez chorea ???
 • FC Baník Ostrava Mat1922 03.04.2017, pondělí, 07:28 + 0 - 0
  J.R.from.B.K.-muzes vysvetlit to tve...pokrivene..?Kazdy si to muze vysvetlit jinak i kdyz ja ti rozumim.A jinak s tim co jsi napsal souhlas.
 • FC Baník Ostrava Mat1922 03.04.2017, pondělí, 07:23 + 1 - 0
  Constantine:nebyl to Brok od nas?:-)
 • SK Slavia Praha Constantine 03.04.2017, pondělí, 07:11 + 0 - 0
  V takovýhle zápase, když se na hřišti hraje holomajzna, tak se prostě nepovede ty lidi k fandění strhnout. Je to škoda, věřil jsem, že by to mohl bejt dobrej hukot. Jinak nevíte někdo kdo a proč ještě před výkopem na Severu zmaloval toho chlápka? Ten byl slušně rozsekanej.
 • FC Baník Ostrava TomFCB 03.04.2017, pondělí, 01:13 + 1 - 0
  J.R.from B.K. Kdyby slezske derby mělo medialni a společensky zajem tak by ztratilo to sve kouzlo a stalo by se z něj komerčni derby tak jako to pražskè. I když asi ne v takove miře aby tam opavak s banikovcem seděli vedle sebe.
 • SK Slavia Praha Fleury 03.04.2017, pondělí, 00:09 + 1 - 0
  J.R. from B.K. V mnohém souhlasím. Slezské a pražské derby se nedá jen tak lehce srovnávat. My máme derby 2x do roka zato derby v Ostravě to bylo snad po 8 letech. Mentalita o dost jiná. Dva kluby v jednom městě a naopak. Namlsanost z pohárů atd. atd. atd. Včera jedno z nejklidnějších derby co pamauju.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 03.04.2017, pondělí, 00:07 + 0 - 0
  TomFCB: Naše kartoniády jsou různorodé.
 • FC Baník Ostrava TomFCB 03.04.2017, pondělí, 00:04 + 0 - 0
  Rád bych od Slavie viděl i nějakou malovanou sektorovku na derby,zatim to vetsinou jsou jen same kartoniady.Aby jste pak nebyli jako sparta s tema jejich trikolorama v kartoniadach:D
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 02.04.2017, neděle, 23:51 + 0 - 0
  Minulé roky byl větší fanatismus, ale support jen odrážel ponurou hru. Pyro OK, ale dýmovnic bylo moc.
 • bez klubu J.R. from B.K. 02.04.2017, neděle, 23:33 + 5 - 0
  S komentem Oskara, jehož myšlenky třeba 15 let pokládám ty, které mají hlavu a patu, v "Ultras onlajnu" musím "bohužel" souhlasit. Po návštěvě pražského derby, na které jsem samozřejmě nešel prioritně kvůli fotbalu, ale třeba jej i porovnat s tím Slezským, jelikož o tom srovnání zde často čtu... Mentalita lidí jdoucích na fotbal, ale nedělám si iluze, že třeba i na jiné sporty, se na Ostravsku a v Praze nedá srovnat. Slavia má obrovský potenciál, Tribuna Sever je pracně vybudovaný kult, který zaslouží neskutečný respekt, ale běžní fanoušci Slavie se běžným fanouškům třeba Baníku (a píši to zcela nezaujatě, nepovažuji se za fandu Baníku) absolutně nemohou rovnat. Slezsko je naprosto osobitý region, většina lidí myslí "jinak", pro mnohé možná trochu pokřiveně, pro mě správně pokřiveně, tohle u fanoušků v Praze postrádám... Rivalita u obyčejných fandů jakoby na oko, taková umělá, aby se neřeklo, však absence té pravé, té správné nevraživosti. Mít Slezské derby Baník Ostrava vs. SFC Opava možnosti, jaké má derby pražské (medializace, velikost ekipy - myšleno Opavu, stadion Eden, celospolečenský zájem apod.), dívá se na něj to pražské s uctivým odstupem a většině sportovní veřejnosti by byl "vysvětlen" pojem DERBY... (více snad brzy a jinde)
 • SK Slavia Praha Jacksson 02.04.2017, neděle, 23:27 + 0 - 0
  SpartanN nechci být hnusnej, ale tobě se ta holomajzna jako líbila? :D Bez šancí, přerušovaná furt hra rozhodčím neboť pískl každou <>inu...Asi jsme si rychle zvykli na množství šancí a následný fanatismus, který byl proti Plzni, Liberci apod...Za mě nic moc derby
 • SK Slavia Praha eden1892 02.04.2017, neděle, 23:17 + 0 - 0
  Sparta po góle slušnej fanatismus, náš support se zas bohužel odvíjel podle situace na hřišti.
 • AC Sparta Praha SpartanN 02.04.2017, neděle, 23:10 + 2 - 0
  Až na tu penaltu, suprovej zápas! ^^
 • Bohemians 1905 klokan22 02.04.2017, neděle, 22:54 + 0 - 1
  Derby paradni, jen musim rict ze me trochu zklamal support Sparty. Bylo jich tam celkem dost, ale skoro jsem je neslysel a to jsem byl jejich sektoru podstatne bliz nez tribune sever. Ale vynahradili to aspoň několika odpalenejma delobuchama :-) Chtelo by to vic takových zapasu u nas :-)
 • AC Sparta Praha acs1893 02.04.2017, neděle, 22:43 + 0 - 0
  jinak nechapu lidi co se zlejou tak že nejsou schopný ani chodit natož stát a fandit, a že jich taky bylo dost..
 • AC Sparta Praha acs1893 02.04.2017, neděle, 22:42 + 0 - 0
  ta kartoniáda dobrá, ale na nerozdělený tribuně se to musí dělat snadno, některý chorály slavie byly dost slyšet i knám jenom ostatní tribuny zadandili snad jenom při slavie do toho a červenobílá síla jinak nic... jinak u nas celej pochod hodne pyra ale co nechapu je demence nekterejch lidi co hazej dělobuchy mezi ostatní a že jich nebylo malo a některý šlupky teda stáli za to,jinak support první poločas lepší,priste by to chtelo dva spíkry ale a silnejsi megafon.
 • SK Slavia Praha Jacksson 02.04.2017, neděle, 22:39 + 0 - 0
  Palec hore za tu flagu ACS proti FAČR. Víc takových to chce
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům včera, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro


Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu 25.09.2021, sobota, 15:03

Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům včera, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro


Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu 25.09.2021, sobota, 15:03

Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
včera, 15:18 - chachar007
TO: Hagen..až mě děsí jakou má...
včera, 13:39 - Hagen
Podívej se, jaké jsou návštěvy...
včera, 10:02 - chachar007
Super chorea, ale kurva 7K ? p...
22.09.2021, středa, 09:57 - pepky
Vše nej nej nej...❤ ...
19.09.2021, neděle, 13:13 - leprikon
k.m taky si rikam :-D
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace