o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

FotoReport: 1.FC Slovácko - FC Baník Ostrava

Foto report pondělí, 14.08.2017 - přejít do komentářů
Na Slovácku vydatná podpora Chacharů a choreo s vlasteneckou tématikou...
/titleImg/fotorerport-1fc-slovacko-fc-banik-ostrava/1/8073.jpg?width=570

Utkání mezi Slováckem a ostravským Baníkem (5:2) sledovalo na stadionu v Uherském Hradišti 6.115 diváků včetně cca 1.500 fanoušků Baníku. Chachaři se navzdory prohře prezentovali kvalitním supportem a byla vytažena rovněž choreografie k výročí 100 let bitvy u Zborova.

Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Petr Danny Doubek.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Petr Danny Doubek.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Petr Danny Doubek.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Petr Danny Doubek.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Petr Danny Doubek.Fotka uživatele Marek Mára.Fotka uživatele Petr Danny Doubek.Fotka uživatele Petr Danny Doubek.

Autor: Mara

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • 1.FC Slovácko Babu 16.08.2017, středa, 09:39 + 0 - 0
  chachar007: Ono ta teorie, že když spadneš do druhé ligy, tak ti to fanouškovsky pomůže, je zajímavá a nám se to tak jednou doopravdy stalo, ale v současné situaci si myslím, že by to byl spíš hřebíček do rakve, protože bychom už nedokázali postoupit zpět a plácali se ve druhé lize nafurt.
 • FC Baník Ostrava Mat1922 15.08.2017, úterý, 16:38 + 1 - 0
  sorry si a z toho:-)
 • FC Viktoria Plzeň pepky 15.08.2017, úterý, 16:01 + 0 - 0
  sorry chachaři..
 • FC Viktoria Plzeň pepky 15.08.2017, úterý, 15:59 + 0 - 0
  poras:nic jsi stoho nedelej...chchari palec nahoru...jebat svaz i acab!!!
 • FC Baník Ostrava chachar007 15.08.2017, úterý, 15:47 + 0 - 0
  Pamatuji si, jak jsem před par lety četl report ze stránek Fanaticos a dost se tam řešilo , že by bylo třeba zvětšit kotel, že jen ten prostřední sektor už je vám malý.To jste byly na vrcholu.. Na rozdíl od ostatních mi nepřijde nějaký extra úpadek scény, počty klesly, ale ono hrát 10 let když to řeknu blbě o nic…to je těžký, buď by vám pomohlo vážně spadnout a pak nějakou spanilou jízdou ve druhé lize nabalit nové fans a nebo nějakým zázrakem aspoň rok bojovat o poháry…ale s tím pádem do druhé ligy je to ošemetný…My jsme taky neměli cestu nahoru zadarmo a varování je i příbram, která je teď na padáka snad i z druhé ligy + baráž od přístích let….ale jinak jste sympatický tým se sympatickým stadionkem, to se bohužel o Brnu a Jihlavě říct nedá, takže Vám přeju záchranu
 • 1.FC Slovácko riedlss 15.08.2017, úterý, 13:57 + 0 - 0
  Pustá Polom: lépe bych to neřekl.
 • 1.FC Slovácko Greif 15.08.2017, úterý, 13:44 + 0 - 0
  Pro odlehčení kde jsou ty časy kdy v kotli bylo 20% ( 50-100) náctiletých slečen :D To býval fakt kotel k prasknutí... jinak zásadní problém u lidí je že neustále frflají že chcou kdoví co na to že klub se dotuje sám ze sebe, hráče nenakupujem , stavíme jen na odchovancích, máme jeden z nejmladších týmů v lize.. je na co být hrdý a za co bojovat , ale mnohým to furt nestačí ( i an ty poháry by bylo, kdyby nebylo zbytečných výkyvů kdy rozdáme sestupujícím pravidelně 4-6 bodů, ale obíráme top mužstva)
 • 1.FC Slovácko Babu 15.08.2017, úterý, 13:28 + 0 - 0
  Na Slovácku se nejlépe vedlo za éry fanaticos, kdy se toho chytli mladí lidi, kteří tomu obětovali vše. Největší vlna fanatismu se zvedla ve druhé lize, kde i do Sokolova jely čtyři busy ve 3 ráno. O dva roky později se postoupilo a jelo se dál ve velkém stylu. Jenže to bylo před deseti lety a ti mladí teď zakládají rodiny, rekonstruují baráky a nemají čas jezdit na výjezdy. A ta mladší generace, např. dnešní studenti na střední, se moc nechytá - pro ně je lákadlo dělat každý týden něco jiného a ne se věnovat ve svém volném čase jen Slovácku. Doma je nás v kotli docela málo, ale i tak si myslím, že support bývá slušný. Navíc chorea stále mají vysokou úroveň, akorát jejich kvantita šla níže. Není to optimální, snažíme se na tom pracovat, ale myslím, že aktuálně v každém ne úplně velkém táboře mají problém lákat nové členy.
 • bez klubu Kolečkové brusle 15.08.2017, úterý, 11:23 + 0 - 0
  Pusta Polom: Vyčerpávající a dokonalá analýza
 • FC Baník Ostrava Pustá Polom 15.08.2017, úterý, 11:19 + 8 - 0
  Pokles scény na Slovácku je patrný, ale furt je to na lepší úrovni než polovina dalších "ligových" táborů z mnohem větších měst. Z mého pohledu by paradoxně scéně na Slovácku pomohl možná sestup a rychlý návrat do ligy. UH je malé město, Slovácko je klub hrající na hranicích svých možností a vzhledem k tomu, že kromě nějakého klidného středu tabulky moc vyšších ambicí nikdy nemá, tak to lidi už zřejmě za ty roky trošku nudí. Hrát se o evropské poháry, bude to tam zase trošku živější. Řekl bych, že už se Fanaticos svým způsobem "vyčerpali" a noví lidé, nadšení a nápady už prostě nejsou. Tak jako tak má ale Slovácko pořád hezké návštěvy, které si stabilně drží každý rok. Aktivity a počty kotle jsou druhá věc. Toť z mého pohledu na situaci u soupeře vše.
 • Zbrojovka Brno Doyle 15.08.2017, úterý, 10:48 + 1 - 0
  Zrovna včera jsem se na yt díval na videa s fanaticos z roku 2010. Tehdy to byl jeden z nejlepších táborů u nás, když celý kotel zařval Mrdame celý svaz proběhl mi až mráz po zádech.. obrovská škoda vás kluci, korunu pro nejlepší výjezdy moravy už jste nám dali před pár lety, jestli váš pád bude pokračovat tímto tempem bude to v brně lepší než u vás i na domácích zápasech... ale samozřejmě respekt těm , co od vás vydrželi
 • FC Baník Ostrava FCB!!! 15.08.2017, úterý, 10:34 + 1 - 0
  Na fotbal jsem se dostal až ve 25 minutě. Někteři od nas by se měli zamyslet když hažou piva kde to hažou, když to několikrat slelo dvanactilete kluky co podavali balony tak sem se musel stydět. Stejně tak se divejte pořadně když už hodite na hřiště pyro, přiště to buchne bliž golmana soupeřa, ten se svali jak raněny osel a mame po srandě. Dymovnice na hrišti nikomu neubliži když se to hodi mimo hrače ale ty dělobuchy jsou horši. A jinak už jsem pro jinou barvu vyjezdu, trochu to je už nuda ta bila.
 • 1.FC Slovácko riedlss 15.08.2017, úterý, 10:30 + 0 - 0
  Jen abych to malinko odlehčil. Sektor překrývame asi z jedné třetiny, ale je pravda, že ani ty dvě zbylé třetiny sektoru nevyplníme. Je to smutné. Úpadek těžko vysvětlit. Zdá se, že spousta lidí si najde radši jinou, pro ně lepší zábavu a čas tak výplní jinak. Možná už je ty neúspěchy a žádný posun vpřed, motání se kolem desátého místa, nebaví. Já to vidím jinak, proto se mi to nechce pochopit. Prostě fandím ať je tak nebo tak. Další věc je, že spousta z nás už radši sedí mimo kotel s klobásou v tlamě, je to asi pohodlnější. Taktéž nepochopitelné. Máme to ale tak, že nikoho nutit nebudeme. Choreo bylo v běhu, bohužel jsme jej nestihli. Vytrácí se chuť něco dělat, věnovat čas aktivitám, a fandění vůbec. V sobotu ostuda, no comment......!
 • FC Baník Ostrava RavenFCB 15.08.2017, úterý, 09:49 + 0 - 0
  Upadek to sice ano ale libi se mi,ze i ikdyz polovicni, tak pokryty vlajkami pres prazdne mista vypada pekne !
 • bez klubu leprikon 15.08.2017, úterý, 09:23 + 1 - 0
  O Baníku se nemusíme bavit, ale Slovácka je rozhodně škoda. Dřív tábor, který dokázal bavit, prezentovat se i jezdit ven, teď už jenom zbytky zašlé slávy. Může někdo ze Slovácka vysvětlit nebo alespoň naznačit příčiny úpadku? Díky
 • FC Baník Ostrava Ghoby 15.08.2017, úterý, 09:09 + 0 - 0
  Myslím si, že z naší strany povedené, co se týče Slovácka, je škoda, že ani na půlku zmenšený sektor, když si ještě stoupnou nad vlajky, tak to ani nezaplní. Prezentace ani pyro vložka od Slovácka.
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 15.08.2017, úterý, 08:49 + 0 - 0
  smutný to pohled na kotel slovácka. Že by pomalý ,ale jistý konec ultras scény na Slovácku ?! Sektor zmenšen na polovinu a ani tak se nezaplnil... Baník klasicky paráda... Football tourist : v černém se jelo na Slavii 15/16 a minulou sezónu na Opavu. V modrém se jelo do Olomouce minulou sezónu a do Zlína 15/16 , a něco jsem určitě ještě zapomněl. Nutno říct všechny tyto výjezdy vyšli barevně na 1* :)
 • bez klubu Football tourist 15.08.2017, úterý, 08:34 + 0 - 0
  Choreo FCB super, support převážně taky. Slovácko nuda. Jen k FCB: Proč nezkusíte třeba akci v modrém nebo černém? Přijde mi docela škoda jezdit pořád jen v bílé.
 • FC Baník Ostrava RavenFCB 15.08.2017, úterý, 08:11 + 0 - 0
  Choreo prekrasne a na fotbal tahle tematika urcite PATRI (zaslechl sem totiz odmitave reakce)! Jinak fajn vyjezd s par minusy: - Najebancu v nasich radach bylo opet hodne - Klobaska se nedala ani dojist (!) - Pekna chacharka co stala nademnou si proste to tricko nesundala ! :( - "Profesionalni" zakrok securitky po zapase. Vsichni stali v rade a nic se nedelo dokud neprisel velitel a poklepanim po zadech jim dal signal k nabehnuti na chachary. Nasledne to co predvadel jedinec ve zlute veste s logem Slovacka to uz by stalo pozvat ho na profesionalni sezeni s psychiatrem.
 • 1.FC Slovácko Poras 14.08.2017, pondělí, 23:59 + 0 - 0
  Baník parádní choreo,parádní počet, my (opět) bída .....
 • Zbrojovka Brno cheers118 14.08.2017, pondělí, 22:17 + 2 - 0
  Vlastenecke choreo parada!
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...


BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle... 28.04.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Britská nemoc – díl čtvrtý (... 18.01.2012

Britská nemoc – díl čtvrtý (...


Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012

Britská nemoc – díl druhý (N...

Komentáře
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
22.05.2022, neděle, 19:20 -
Slovacko ma celkom prekvapilo ...
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace