o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Hradec Králové vs. Pardubice (pohled Hradce)

exkluzivně pondělí, 18.11.2013 - přejít do komentářů
Návrat k pátečnímu šlágru hokejové Extraligy pohledem fanoušků Hradce
/titleImg/hradec-kralove-vs-pardubice-pohled-hradce/1/5494.jpg?width=570

Na tuto významnou událost, která se do města pod Bílou věž vrací po 20 letech se připravujeme 3 týdny do předu, abychom nebyli v časovém presu. Po 3 dnech a 25hodinách intenzivní práce vznikli následující presentace. Každá presentace měla dopředu dáno, co a kdy bude ukázáno, ale harmonogram se měnit téměř z minuty na minutu.

Choreografie:
Před zápasem
– v sektoru na sezení celý oblouk je presentace cca 1250ks kartoniády. Bohužel díky špatnému načasování, velké koncentraci perníkářů a ne moc dobrou práci moderátora, celá práce šla do kopru! V ten samý moment je v celém domácím kotli při nástupu domácích rozpoutána Argentina.

1. třetina – 1. komerční přestávka – nad hlavu se vytahuje nová sektorovka o rozměru 10m x 7m, na kterou proběhla sbírka a fanoušci tak mohli vidět, na co konkrétního přispěli. Zároveň se sektorovkou bylo presentováno 6 malých vlajek (2m x 1m) na tyči a 2 velké vlajky (4m x 3m), které také jsou také na tyči.

1. třetina – 2. komerční přestávka – nad hlavy se vytahuje naše největší presentace co se rozměru týče v historii. Černá igelitová plachta je přes celý domácí sektor na stání a její rozměr byl 20m x 12m. Na ní bylo napsáno ULTRAS HRADEC – JINÝ LEVEL a zobrazená lebka. Načasování bylo perfektní! V ten samý moment vytáhli perníkáři taky svoji práci. To byla z jejich strany (když nepočítám sektorovku) vše. Na derby z mé strany docela málo. Plachta byla tak malá, že i fotograf musel hodně zoomovat.


2. třetina – 1. komerční přestávka – plachta o rozměru 10m x 7m, která byla vytažena na lankách ke střeše. Plachta Hulka s HK térkou, který shlíží s vítězným gestem nad hlavou na hořící Pardubice (hoří ČEZ arána, Zelená brána, Paramo, Syntesia, kde každou chvíli něco vybouchne). Zlomená cedule Pardubice dokresluje jasnou prohru Pardubic!

2. třetina – 2. komerční přestávka – plachta o rozměru 5m x 7m, kde je znázorněn kotel. Do něj z vrchu domácího sektoru „lítali“ hostující hokejisti. Až byli všichni v kotli, tak pod kotlem se roztáhl papírák s textem JE LIBO KOŇSKÝ GULÁŠ?3. třetina – 1. přerušení hry – asi naše zatím nejpovedenější presentace, kterou jsme vytvořili. Plachta o rozměru 9m x 8m, kde zobrazena zubatá s textem JSME VAŠE SMRT. Bohužel, díky vysoké návštěvnosti dostala plachta tak na prdel, že nešlo ji technicky vytáhnout na lankách, proto byla držena nad hlavami v domácím sektoru. Škoda, mohlo to vyniknout ještě lépe!

3. třetina – 1. komerční přestávka – kluci z fotbalu si připravili taky jednu presentaci. 18 bílých pláštěnek, kde na zádech bylo jedno písmeno FUCK OFF PERNÍKOV !!! Jasný, věcný úderný :-)

3. třetina – 2. komerční přestávka – tento vzkaz byl adresován jasně jedné nejmenované osobě, která z naši daní a koncesionářských poplatků. Už se ty kokote zapamatuj, že MY JSME HRADEC! První část papíráku byla MEDIÁLNÍ MRDKA NA ŠEST? A druhá část HÖLZELSUPPORT:
Díky tomu, že bylo od neděle vyprodáno, muselo každému dopředu jasné, že musí dorazit min. o 20min. dříve, než byl doposud zvyklý. Už při nástupu na rozbruslení byly perníkáři vypískáni. Hostující kotel před zápasem nás zkoušel „vyprovokovat“ což jim pár krát odpovídáme, ale šetříme hlas na posledních 10min. před zápasem. Rozjíždíme vlnu, ale bohužel hned nad střídačkami to končí. Nechápu! Domácí support jede o začátku dobře, i když mi bylo dopředu jasné, že kvantita se nerovná kvalitě a bylo vidět, že bylo ostrovy lidí, kteří se za celý zápas nezapojili. Asi byli poprvé v životě na hokeji! Premiéru měla taky stupínek pro speakera. Určitě hodnotit pozitivně, protože byl výš a byl vidět než tomu bylo dříve (stál na schodech „utopený“ mezi lidmi). Při některých chorálech (Tribuna) i opakovačkách (Hradec x Králové) se připojuje celý stadion. I když byl plný dům a hodně lidí tuto návštěvu zažila poprvé v životě, tak určitě se z toho dalo vytřískat ještě více! Však se k tomu jednou dopracujeme!

Hostující sektor měl tu výhodu, že byly vedle sebe. Na stání bylo prodáno 500ks lístků. Při derby v PCE jsme taky měli stejný počet, ale byly jsme roztříštěny po celém stadionu. Pokud mi dobře slouží paměť, tak perníkáři měli premiéru s megafonem. Upřímně ještě, že ho měli, jinak nevím, nevím, jak by dopadli. Určitě se presentovali lépe, než tomu bylo při derby v PCE. Asi nejlepší support co jsem mohl vidět a stihl vnímat. Což při utkání sousedů je škoda se více nepresentovat! I když sousedé z jižního předměstí Hradce toto neberou jako derby, protože u nás hrají hráči, kteří přišli v létě z ČB. Holt jiný kraj (předměstí) jiná „mozkovna.“ Po našem vítězství na penalty hostující jako jeden „muž“ vyklízí sektor a „odcházejí“ pryč. Ani nezůstali, aby poděkovali svým hráčům?!? Cestou ze stadionu sundávají dresy a šály.

PŘED STADIONEM:
Při příjezdu PCE do Hradce byly doprovázeny PČR. Takové manévry, jako tomu bylo v Pardubicích, když jsme tam přijeli my neproběhly. Před stadionem perníkáři odpálili pyro. Jestli tento jedinec byl popotahován od PČR netuším. PYRO NENÍ ZLOČIN, ale to všichni víme! Z naší strany je taky odpálena dýmnovnice před zápasem. Před zápasem i po zápase bylo „namotáno“ na hradeckých rukách nepočítaně šál, čepic a 3 dresy, které na chvíli rozzářili potemnělou hradeckou oblohu. K plánované grilovačce co mě je známo nedošlo. Pár perníkářů bylo vyfackováno. Jedna skupinka dostala slušně naloženo. Ale nic velkého a divokého jako tomu bylo před 20lety se neodehrálo.

ZÁVĚR:
Poprvé jsme porazili perníkáře na ledě, ale pokaždé jsme je porazili v hledišti. Tak tomu bylo, je a vždy bude! Teď už spřádáme plány na další derby, které zase po support a ultras scéně posuneme o kus dále! Motto pátečního večera? DERBY JE NAŠE a ULTRAS HRADEC – JINÝ LEVEL!

Autor: Mara

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • bez klubu jezevec 02.12.2013, pondělí, 10:15 + 0 - 0
  Kyby to byla jen ironická poznámka na tvoje strávene roky na jejich místní vysoké školy jak se ti zadřela pod kuži tak nic ve zlém
 • FC Hradec Králové Antti 20.11.2013, středa, 22:01 + 0 - 0
  *proti Mountfieldu
 • FC Hradec Králové Antti 20.11.2013, středa, 22:00 + 0 - 0
  Rst: 1. Je to sloučenej klub,hráči tu hrají první rok takže těžko se dá říct že jsou úplně vlastní ale když to tu pár let vydrží tak to tak jistě bude,název Mountfield se mi sice nelíbí ale něco se holt musí obětovat protože radši chodit na ELH než na 1.ligu kde je velká část zápasů zaplacená nebno prodaná 2. Samozřejmě nebude vim že se to může stát za rok za 10 let a kdoví kdy ale co s tím nadělám? mám jít mountfield,protestovat nebo co? s tímhle fans ať už HK Budějic či kohokoliv jinýho nic nezmůžou 3. Jen sem NHL zmíníl jakožto nejprestižnější ligu světa i když je hodně odlišná. 4. K tomu ti upřímě řeknu že nevim já sem ten transparent nevymejšlel a ani nic takovýho neskandoval. 5. Na hokej sem začal chodit od roku 2008 i když sem nikdy neměl permici na většinu zápasů sem chodil zvlášť v sezóně 08/09 sem vynechal jen dva,a byl sem i v Chrudimi a Vrchlabí na výjezdu
 • FK Pardubice Tesla1312 20.11.2013, středa, 13:57 + 0 - 0
  Jsem pardubák a ač několik stovek lidí z PCE si řiká žadný derby to není jsou tam "budějovičáci" (ano možná nal edě jsou hráči z budic), ale již s dresem hradce. Mimo jiné na tribunách budějovičtí fandové nejsou jsou tam ti hradečtí. takže proste to derby je! A v HK si myslím, že to bylo derby na dobré úrovni (škoda té prohry) :))
 • FC Hradec Králové Stokurew 20.11.2013, středa, 10:21 + 0 - 0
  tak jsme kurvy no a co? :-) Hlavně že je derby... jinak mě hokej moc nebere...
 • FC Baník Ostrava Kyby 20.11.2013, středa, 07:39 + 0 - 0
  JEZEVEC: S Perníkovem si fakt pobavil, je vidět, že jsi tam se mnou na hokeji asi často býval. Třeba když jsem dostával sodu za HK a hradečáci se dívali...
 • SK Slavia Praha floutek7 19.11.2013, úterý, 23:15 + 0 - 0
  RST: tak ty jsi hodně mimo kamaráde, jestli něco odsuzuji, tak jsou to trapné domluvené bitky někde na poli a napadání normálů a machrování s jejich suvenýry, no a co kurva, tak jednou tam je extraliga tak to lidi přitáhne, podle mě to je zcela běžná věc a názor na to můžeš mít jakýkkoliv, jsou to lidi co tam chodí třeba na fotbal, lepší když to tam bude žít a pěkně to oživí extraligu, než aby to tam vypadalo jak, když hráli první ligu
 • bez klubu jezevec 19.11.2013, úterý, 21:58 + 0 - 0
  Jinak tenhle moment je přesně jako par let zpátky jak si Kometa prohodila se Znojmem taky týmům zůstala historie a hrači se přestehovaly do nového města. Akorát že Brno si ji koupilo a tady to nák vyplynulo ze situace. Měly jim povolit KHL a ne ji šetřit pro prahu a byl by klid a měli by tam oživení rusáci ne jak v Praze.
 • bez klubu jezevec 19.11.2013, úterý, 21:34 + 0 - 0
  Frenštát víme jak máš rád perníkov hned po Baníčku. Takže podle tebe by měli hokejový fandové s HK jezdit na druhou ligu s motorem a hokejovýs Budějovic na HK. když to tak vezmeš touhle výmenou zanikly dva dlouho dobé kluby a fanoušci se musely podřídit když chtej svému městu fandit v hokeji a na HK byl ultras kotel akorát ne taky jako na Motoru
 • FC Hradec Králové Hanz_knife 19.11.2013, úterý, 21:26 + 0 - 0
  Upřímně si myslete co chcete, nám to bude u prdele ;) Alespoň nebudeme nuceni se účastit řiťolezeckých orgií extraligovejch fanklubů.
 • FC Hradec Králové Hurvajs 19.11.2013, úterý, 21:23 + 0 - 0
  Kyby: To by ULTRAS museli podle mě odsoudit půlku klubů z extraligy.Podle mě je totiž jakákoliv změna historického názvu klubu kvůli penězům k prasárna.
 • SK Sigma Olomouc Itessek 19.11.2013, úterý, 18:28 + 0 - 0
  Tady ten Hradeckej klub beru jako uměle vyvořenou záležitost. Jak někdo může říct, že se mountfield znovu nepřestěhuje, když už to jednou udělal? Musí se ale nechat, že se fans hradce hodně snaží a chorea i atmosféra je dobrá a dá se říct, že je to velký oživení extraligy, akorát mě připadá, že už nefandí svýmu tradičnímu hradeckýmu klubu, ale spíš firemnímu klubu mountfieldu, kterej náhodu má prozatím ve jménu i název města.Tady se snad ani nedá mluvit o sponzorovi, ale o majiteli, kterej si klub přestěhuje, kam chce a kdy chce a kterej nemá na město Hradec téměř žádné vazby, což mě zaraží, když uvážím to, jací patrioti Hradečáci jsou, nebo se tak alespoň prezentují. Navíc, to jak se licence dostala z Budějic do Hradce je podle mě prasárna a styděl bych se za to!A proto bych takovýmu hybridu fandit nemohl, leda bych v moutfieldu makal:-D.
 • FC Hradec Králové Hanz_knife 19.11.2013, úterý, 17:51 + 1 - 1
  Jako nechci vám kazit radost, ale klidně bych se vsadil, že pokud se nějaký klub přestěhuje, nebude to Mountfield :) Jináč je vidět že nevíte do čeho kafráte, pro nás je ta extraliga a výhra v derby obrovské zadostiučinění po tom, co se tady dělo od posledního působení v extralize, ale to vy nemůžete chápat, protože nevíte, co se tady všechno dělo. Asi každej hradečák by preferoval postup sportovní cestou, na druhou stranu jak říkám extraliga a silný partner je to, po čem jsme tady toužili. Ve vašich očích to je jednoduché, ale snažte se pochopit, že to není tak jednoduše černobílé. Kdyby nám třeba povolili KHL která se teď bez problémů hraje v Praze, nebyl by tu Mountfield, nemluvě o snaze Perníků udělat z nás farmu která ústila v to, že jsme nemohli do extraligy.
 • bez klubu pilgrim 19.11.2013, úterý, 17:34 + 0 - 0
  tihle trapáci měli ve druhé lize na základní část průměr vždycky sotva 1000, a teď se tohle vandráctvo bude povyšovat na tradiční kluby? Vidláci, non plus ultra.....až se Mountfieldu zlíbí, tak ten cirkus přesune třeba do Kutné Hory a zase jich tam bude chodit nějakých 800
 • FC Baník Ostrava capekpico 19.11.2013, úterý, 17:19 + 1 - 1
  Dlouho jsem odolával, ale nejde to. Mi někdo přejmenovat Banicek a přestěhovat do jiného města, vyhlásil bych světovou válku a klidně se nechal zavřít. Už jen představa, stěhování do Zmrdovic mě desi, ale proto že Baník miluju fandit budu dál. A vy tu někdo obhajujete tohle sprostou krádež, tak to jste hovno fandové!
 • Zbrojovka Brno flvv 19.11.2013, úterý, 17:00 + 0 - 0
  A o ode mě naopak respekt fans Hradce. Víc fanklubů v extralize jako oni.
 • bez klubu Rst 19.11.2013, úterý, 16:27 + 0 - 1
  floutek7: Pčesně kvůli takovým jako ty, začínám být alergický na slovo ultras. Ty si myslíš, že ,,po ultras stránce jsou na tom mnohem lépe než....,, - já si naopak myslím, že po ultras stránce už níže klesnout nejde! Kde byli ti ultras loni, předloni atd?!? A pakliže chodili loni, předloni, tím spíše by měli tímto ,,projektem,, pohrdat. Ale jsi nejspíš mladší ročník, takže máš zjednodušený pohled ala hooligans - rvou se na poli, do obyčejných fans nejdou, ultras - starají se o atmosféru a malujou obrázky. Pro mě znamená ultras naprosté ztotožnění se s KLUBEM svého srdce, a ne že půjdu dělat maškarádu na pseudoklub, který přijde odněkud a do pár let může zase zmizet.
 • FC Hradec Králové castorr 19.11.2013, úterý, 15:16 + 0 - 0
  Když jsem zjistil co provedli Budějkám litoval jsem jejich fans a zažít bych to nechtěl. Hold peníze jsou teď přednější než samotný sport :-( Nadávat na fans Hradce? A proč? Chodili několik let na hokej a to mají přestat jenom protože se přestěhoval klub z Budějik do HK? Ti kluci co teď za HK hrajou byli asi taky nasraný, ale když vidějí podporu z hlediště hned je to lepší... Já osobně kašlu na všechny kritiky, chodil jsem na hokej předtím, chodit budu i teď a řvát HRADEC!!!!!!!!
 • SK Slavia Praha floutek7 19.11.2013, úterý, 15:06 + 0 - 1
  nutí mě to reagovat , článek sice psaný tendenčně, ale je na něm zároveň dost pravdy, hk je mnohem větším oživením, než byly budějovice, obzvlášť pro mě jako pardubáka, koupili si extraligu, ale rozhodně ne tradici, po ultras stránce jsou na tom mnohem lépe než byly budějovice a vlastně i než většina klubů z extraligy, kde dominují fancluby s jejich teorií, čím více suvenýrama ověšený jako vánoční stromeček jsi, tím jsi větší fanda, směšné
 • FC Baník Ostrava Kyby 19.11.2013, úterý, 12:46 + 1 - 0
  To přesouvání klubů a licencí je čertužel běžnou záležitostí jak v hokeji (tam asi více), tak ve fotbale. Na druhou stranu kdo jiný by TO MĚL ODSOUDIT, když ne ULTRAS ??? Ale čekat to od Hradce by asi bylo trochu naivní...
 • FC Hradec Králové blackandwhitee 19.11.2013, úterý, 10:52 + 0 - 0
  Clanek je sice psanej dost tendencne, ale bylo to derby a tady je to proste nenavist jako u Sparty a Slavie, nebo Ostravy a Opavy, ale uz se proberte. Ja nechapu, jak muzete porad psat neco o tom, ze si Hradec koupil historii a tradici. V Hradci se hraje hokej 87 let, myslim ze prechodem mountfieldu do Hradce se pocet let, kdy se tady hraje hokej, pripadne uspechy klubu nijak nerozsirily. Jediny o co jde je podle Vas typicky ceskej sponzor a s nim extraliga. Klubu, kde hraje par odchovancu je jak ve fotbale tak v hokeji hafo. Takze ano, jsou tady budejicti hraci a ano, do hlediste to pritahlo vic lidi, nez chodilo loni, ale ze bychom si kupovali historii nebo tradici? To si nemyslim. A jestli jste porad tak omezeny, ze si nevidite na spicku nosu a nedokazete priznat, ze hradecti hokejovi fans jsou pro ELH oziveni, tak nema cenu Vam cimkoliv argumentovat.
 • Zbrojovka Brno Zbrojovka1913 19.11.2013, úterý, 10:05 + 0 - 0
  že zrovna Sparťani se zde budou ohánět hrdostí a historií :) Klub za který dlouhodobě hrají žolďáci z celé republiky a managment Sparty neváhá lovit ani v rovníkové Africe hehe:)
 • bez klubu Rst 19.11.2013, úterý, 07:02 + 0 - 0
  Antti: Pár dotazů... 1. Považuješ mountfield za vlastní? 2. Až se někdo za 2, 3 roky blbě vyspí a klub přestěhuje třeba do Popradu, bude Ti to jedno? 3. Nepřijde Ti trapas byť jen vzpomenout na těchto stránkách cirkus NHL, natož s tímto cirkusem něco srovnávat? 4. Co vám udělal Helcl? 5. Jak dlouho chodíš na hokej, a chodil jsi loni či předloni, jak často? Díky.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 18.11.2013, pondělí, 23:40 + 0 - 0
  C6H6: jj taky si vybavuju
 • FC Hradec Králové C6H6 18.11.2013, pondělí, 22:43 + 1 - 0
  Perníkáři by si měli vzpomenout ,jak přišlo k 2. fotbalové lize . Není to tak dlouho a Chrudim by mohla vyprávět ....
 • FC Hradec Králové Antti 18.11.2013, pondělí, 22:06 + 0 - 0
  je sice vidět že to psal hradečák ale co v ČB se fanouškovská základna s Motorem o 100% zvedla,v HK se na hokej taky chodí,hráčům se tu taky líbí nejsme zdaleka jedinej klub co si ELH vydobil jinak než postupem a i když není v ČR stěhování klubů běžný v nejlepší lize světa je to denní pořádek.Kdoví třeba za několik let bude tenhle klub zas jinde ale s tím žádný fanoušci nic nezmůžou takže se radši každej věnujte vlastnímu klubu ať je tam atmosféra jakou si ELH zaslouží místo týhle ohraný anti HK propagandy :)
 • FC Hradec Králové Hanz_knife 18.11.2013, pondělí, 21:49 + 0 - 0
  Zapomněl jsi dodat že vyrvonání přišlo až ve třetí třetine a že se začátkem prodloužení už jste zase vůbec slyšet nebyli. Já nevím co chcete, vždyť jsme vás pochválili za zlepšení a žádné přehnané vychloubání v článku nevidím, víme že máme hodně chyb na kterých musíme zapracovat, ale že jste měli ubohé choreo je pravda a "zlínskej" bubeník je prostě taky ostuda. To chcete abychom vám lezli do prdele jak to je v extralize běžné?
 • bez klubu Ajax 18.11.2013, pondělí, 21:12 + 0 - 0
  Hradec proti všem!
 • bez klubu Marphony 18.11.2013, pondělí, 19:29 + 1 - 0
  Tak takto zkreslený článek jsem dlouho nečetl. Za stavu 1:1 fans z Perníkova několikrát jasně lepší a hlasitější než domací. Fandil celý stadion ? Ano to fandil ale za celý zápas maximálně 3x a to že odpovídal na Hradec ? Králové !
 • bez klubu pilgrim 18.11.2013, pondělí, 19:00 + 1 - 0
  eleven - jo, díky za technické upřesnění, na jejich tehdejší Crazy Gang v čele s Vinnie Jonesem nelze zapomenout, nicméně pointa je ta, že MK Dons jsou dost žalostným klubem, ale na rozdíl od těch trapáků z mechova si to uvědomují a mají vůči ostatním pokoru, tady tihle čeští vidláci se tváří jako mistři světa
 • FK Viktoria Žižkov eleven 18.11.2013, pondělí, 18:52 + 0 - 0
  pilgrim;presunul sa wimbledon fc,AFC si založili fanúšikovia.
 • bez klubu Rst 18.11.2013, pondělí, 18:44 + 0 - 0
  Více vychloubačný článek aby jeden pohledal. Na klubové stránky (třeba mountfield ultras) by se to hodilo, zde mi to přijde trapné. Trochu pokory? Vlastně na co, když jste takoví BORCI co?
 • bez klubu pilgrim 18.11.2013, pondělí, 18:37 + 0 - 0
  když v Anglii majitelé přesunuli AFC Wimbledon do MK Dons, tak se fotbalová Anglie dívá na ten klub skrze prsty, mechováci si asi myslí, že takhle je to správné, inu, proti gustu žádný dišputát, ale také sdílím názor, že to je vyloženě trapný klub
 • FC Hradec Králové MatesHK 18.11.2013, pondělí, 18:34 + 0 - 0
  A jak už jsem psal derby bylo super
 • FC Hradec Králové MatesHK 18.11.2013, pondělí, 18:33 + 0 - 0
  Hoši vy jste joudové ,no nic v Hradci je extraliga a vy s tím zmůžete hovno ,tak se klidně kousejte doma do zadků a já si to budu užívat
 • FC Hradec Králové Hanz_knife 18.11.2013, pondělí, 18:04 + 1 - 0
  A motor má teď licenci odkud? :D Kometa ji získala jak? Už jste trapní.
 • bez klubu kinimod10 18.11.2013, pondělí, 17:54 + 0 - 0
  Já nerozumím tomu proč ty hlupávi z HK furt fanděj těm budějovicím O.o vždyť za HK hraje 1 odchovanec a toť vše, hlavně že jste hrdí
 • FC Spartak Trnava mascoo 18.11.2013, pondělí, 17:49 + 0 - 0
  ale ked to bol mountfield budejovice tak si nekupovali oni historiu ? ved to je trápny argument , potom každý kto máš keš si kupuje historiu vrátanne sparty
 • HC Motor České Budějovice Jihočech 18.11.2013, pondělí, 17:36 + 0 - 0
  Jiný level.... :-DDDDDDDD
 • AC Sparta Praha VasaKH 18.11.2013, pondělí, 17:25 + 0 - 0
  prej jjiný level :-D radši bych v ELH ČB :-) historii si nekoupíte kašparci :-)
clbannerVidea

DERBY: Spartak Trnava - Slovan Bratislava 18.9.2022


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Očekávané derby nabídlo vypr... 25.09.2022

Očekávané derby nabídlo vypr...


Olomoucké městské derby s re... 20.09.2022

Olomoucké městské derby s re...


Nepomohlo ani zouvání. Sekto... 19.09.2022

Nepomohlo ani zouvání. Sekto...

Komentáře
18.08.2022, čtvrtek, 04:48 -
Slovácko ten kotel dlouhodobě ...
17.08.2022, středa, 16:41 -
Ten počet z Řecka hodně trapne...
15.08.2022, pondělí, 23:30 -
Od Brna bych čekal taky větší ...
12.08.2022, pátek, 10:36 -
S tou Sigmou to vypadá hůř a h...
12.08.2022, pátek, 10:28 -
Neštěkej :)
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace